Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#15726 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
sahara1428
- Posts: 2172
- Joined: 03/03/2010 07:39
#15727 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Svima nama koji podržavamo novi saziv Vlade KS, prema info koje ima neka nam je Bog dragi na pomoći, strah je osjećaj koji kod mene preovladava, a ne radost i nada...
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#15728 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
zasto?sahara1428 wrote: ↑05/01/2021 12:07 Svima nama koji podržavamo novi saziv Vlade KS, prema info koje ima neka nam je Bog dragi na pomoći, strah je osjećaj koji kod mene preovladava, a ne radost i nada...
- Porodice Foht
- Posts: 3714
- Joined: 14/01/2019 04:56
#15729 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Dobar nastup Forte, bas kakvim smo ga navikli. Vrlo je tesko vrijeme, ali ima nade za nas. Samo naprijed.
- Nike af1 white
- Posts: 813
- Joined: 27/03/2018 11:33
#15730 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
forto bas dobar i ostar bas se primjeti zrelost u njemu
hajmo vlada

-
sahara1428
- Posts: 2172
- Joined: 03/03/2010 07:39
#15731 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
pokušaću da šutim i budem u krivu, jer slika iznutra je totalno drugačija od ove koja je "ispolirana" prema vaniwewa wrote: ↑05/01/2021 12:10zasto?sahara1428 wrote: ↑05/01/2021 12:07 Svima nama koji podržavamo novi saziv Vlade KS, prema info koje ima neka nam je Bog dragi na pomoći, strah je osjećaj koji kod mene preovladava, a ne radost i nada...
-
Horcrux
- Posts: 1296
- Joined: 24/04/2016 13:22
#15732 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pretjerujes... I da ima nesto, ne moze biti gore od onog sto je bilo.sahara1428 wrote: ↑05/01/2021 12:07 Svima nama koji podržavamo novi saziv Vlade KS, prema info koje ima neka nam je Bog dragi na pomoći, strah je osjećaj koji kod mene preovladava, a ne radost i nada...
-
sahara1428
- Posts: 2172
- Joined: 03/03/2010 07:39
#15733 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
nadam se da pretjerujem, razočaran jesam, moguće da emocije utiču previše na moj sudHorcrux wrote: ↑05/01/2021 12:22Pretjerujes... I da ima nesto, ne moze biti gore od onog sto je bilo.sahara1428 wrote: ↑05/01/2021 12:07 Svima nama koji podržavamo novi saziv Vlade KS, prema info koje ima neka nam je Bog dragi na pomoći, strah je osjećaj koji kod mene preovladava, a ne radost i nada...
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#15734 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nek' si malo bacio bubu, a sad kao ma necu, suticu.sahara1428 wrote: ↑05/01/2021 12:20pokušaću da šutim i budem u krivu, jer slika iznutra je totalno drugačija od ove koja je "ispolirana" prema vaniwewa wrote: ↑05/01/2021 12:10zasto?sahara1428 wrote: ↑05/01/2021 12:07 Svima nama koji podržavamo novi saziv Vlade KS, prema info koje ima neka nam je Bog dragi na pomoći, strah je osjećaj koji kod mene preovladava, a ne radost i nada...
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#15735 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
sramotno je da sarajevo nema boljeg od forte.
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#15736 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
a puno kaze izbor ministrice odgoja i obrazovanja. puno i previse. svejedno nemamo izbora nego biti optimisticni.sahara1428 wrote: ↑05/01/2021 12:20pokušaću da šutim i budem u krivu, jer slika iznutra je totalno drugačija od ove koja je "ispolirana" prema vaniwewa wrote: ↑05/01/2021 12:10zasto?sahara1428 wrote: ↑05/01/2021 12:07 Svima nama koji podržavamo novi saziv Vlade KS, prema info koje ima neka nam je Bog dragi na pomoći, strah je osjećaj koji kod mene preovladava, a ne radost i nada...
nadam se da je Pedja upalio sve senzore.
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#15737 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
I sta kaze žvaljo. Nisam gledao skupĆinu.
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#15738 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Znaju da su im izbori za dvije godine, pa nek skontaju kako ce ih potrositi.
-
Horcrux
- Posts: 1296
- Joined: 24/04/2016 13:22
#15739 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nek ne naprave nista, samo da sasijeku korijene SDA u Sarajevu - elhamsahara1428 wrote: ↑05/01/2021 12:24nadam se da pretjerujem, razočaran jesam, moguće da emocije utiču previše na moj sudHorcrux wrote: ↑05/01/2021 12:22Pretjerujes... I da ima nesto, ne moze biti gore od onog sto je bilo.sahara1428 wrote: ↑05/01/2021 12:07 Svima nama koji podržavamo novi saziv Vlade KS, prema info koje ima neka nam je Bog dragi na pomoći, strah je osjećaj koji kod mene preovladava, a ne radost i nada...
-
izvrsni direktor
- Posts: 14711
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#15740 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pa imali ste nenadica
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#15741 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ovo četvorka drogirala Čelika da krene pričati kontra svojih. 
- thekupus
- Posts: 7387
- Joined: 25/06/2011 22:38
#15742 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Svaku sjednicu sam gledao, i Forto je objektivno milion puta bolji od Nenadića. Vrlo važno je što uvijek izbjegava konflikt kad ga se može zaobići. A to ovi SDA ljigavci pokušavaju stalno izazavati.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83408
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52676
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#15744 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ni ja nisam optimističan da će se ponoviti ONA vlada. Nadam se samo da neće prokockati steleni kapital za mnogo bitnije izbore 2022.sahara1428 wrote: ↑05/01/2021 12:07 Svima nama koji podržavamo novi saziv Vlade KS, prema info koje ima neka nam je Bog dragi na pomoći, strah je osjećaj koji kod mene preovladava, a ne radost i nada...
- Nike af1 white
- Posts: 813
- Joined: 27/03/2018 11:33
#15745 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
al koliko je bivol zahiragic jadan da je iskopirao naslovnicu knjige tjelesni i zdravstveni odgoj koji moron u pm 
-
Juni
- Posts: 548
- Joined: 30/06/2010 16:10
#15746 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Lijepo je odgovorio na slične komentare onoj Sahman i Kerli, otprilike :
Mi smo još i tranzicijskom periodu gdje se često poiatovjecuju bezobrazluk i snaga i pristojnost i slabost. Uskoro ćete se uvjeriti da to nije tako!
Ovo mi se jako svidjelo
- JohnnyS
- Posts: 17463
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#15747 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
https://www.klix.ba/vijesti/bih/opozici ... /210105057
Što kaže uvaženi zastupnik Zahiragić kako je izgledao dogovor SDA, DF i SBB od petka 13? Kao doktorska disertacija?
Doduše kakvih akademika imaju u svojim redovima, sigurno im je taj programski sporazum bio dulji od diplomskih i doktorskih radova
Što kaže uvaženi zastupnik Zahiragić kako je izgledao dogovor SDA, DF i SBB od petka 13? Kao doktorska disertacija?
Doduše kakvih akademika imaju u svojim redovima, sigurno im je taj programski sporazum bio dulji od diplomskih i doktorskih radova
- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15748 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
ovo goveda hare i devic u centrali sjede sdO
koji moroni
-
Horke
- Posts: 536
- Joined: 20/11/2019 13:43
#15749 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Chmoljo wrote: ↑05/01/2021 13:05Ni ja nisam optimističan da će se ponoviti ONA vlada. Nadam se samo da neće prokockati steleni kapital za mnogo bitnije izbore 2022.sahara1428 wrote: ↑05/01/2021 12:07 Svima nama koji podržavamo novi saziv Vlade KS, prema info koje ima neka nam je Bog dragi na pomoći, strah je osjećaj koji kod mene preovladava, a ne radost i nada...
Ni ja. Ali valjda su pametni i iskoriste ovaj momenat budjenja gradjanske svijesti, jer ovaj momenat nece se ponoviti. Valjda su toga svjesni?
- video
- Posts: 8463
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#15750 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Jel ovo Niksic odstupa od cetvorke
@sahara1428 jel ovo sto Damir govori je ono sto ti insinuises?
@sahara1428 jel ovo sto Damir govori je ono sto ti insinuises?
Last edited by video on 05/01/2021 13:36, edited 1 time in total.
