Potvrđen McCarthy, Forster brani sutra.AmiĐa_Idriz wrote: ↑03/01/2021 12:40 Izgleda da će Southampton zbog COVID-a biti oslabljen za 3 igrača sutra, spekuliše se da su to Che Adams, Vestergard i McCarthy, mada nije još zvanično.
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51326 Re: Liverpool FC
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#51327 Re: Liverpool FC
Vestergaard ima dobru sezonu, mozda nam filijala ponudi novog VVD. 
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#51328 Re: Liverpool FC
Uvijek se ovi rezervni golmani razmasu protiv Liverpula.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51329 Re: Liverpool FC
Samo McCarthy ima koronu, Vestergaard je ionako povrijedjen. Ne sirite dezinformacije.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#51331 Re: Liverpool FC
Protiv nas i jebeni Sheffield igra kao Bayern.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51332 Re: Liverpool FC
Forster je jedan od rijetkih koji se može pohvaliti činjenicom da je odbranio Milneru penal
Ali na našima je da budu efektni, kad su takvi može se golman razmahivati koliko hoće.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#51333 Re: Liverpool FC
Igraju jer im se dozvoljava. Prošle sezone su sve ekipe protiv Liverpoola delovale kao Norwich.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51334 Re: Liverpool FC
Nije mi krivo ako izgubimo titulu, obzirom na situaciju. Kazem izgubimo jer smo bili apsolutno prvi favoriti prije povrede Van Dijka.
Svim snagama napasti ligu prvaka, tamo smo prvi favoriti po mom misljenju pa sto ne i FA kup iako tu ispadamo od Ville odmah.
Naredne sezone se malo pojacati, rijesiti se skarta uz zdraviji roster ne vidim da nam iko moze primirisati.
Mi smo zdravi minimalno bolji 10 poena od naredne ekipe.
Svim snagama napasti ligu prvaka, tamo smo prvi favoriti po mom misljenju pa sto ne i FA kup iako tu ispadamo od Ville odmah.
Naredne sezone se malo pojacati, rijesiti se skarta uz zdraviji roster ne vidim da nam iko moze primirisati.
Mi smo zdravi minimalno bolji 10 poena od naredne ekipe.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51335 Re: Liverpool FC
Slažem se.Gerro wrote: ↑03/01/2021 19:01 Nije mi krivo ako izgubimo titulu, obzirom na situaciju. Kazem izgubimo jer smo bili apsolutno prvi favoriti prije povrede Van Dijka.
Svim snagama napasti ligu prvaka, tamo smo prvi favoriti po mom misljenju pa sto ne i FA kup iako tu ispadamo od Ville odmah.
Naredne sezone se malo pojacati, rijesiti se skarta uz zdraviji roster ne vidim da nam iko moze primirisati.
Mi smo zdravi minimalno bolji 10 poena od naredne ekipe.
Vidjećemo šta januar nosi. Na kraju istog ćemo vjerovatno znati manje više sve bar za ligu.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51336 Re: Liverpool FC
Ma mislim da City osvaja, Guardiola je konacno pokazao da se zna prilagoditi i to ce nas iskljuciti iz borbe. Hebiga.AmiĐa_Idriz wrote: ↑03/01/2021 19:08Slažem se.Gerro wrote: ↑03/01/2021 19:01 Nije mi krivo ako izgubimo titulu, obzirom na situaciju. Kazem izgubimo jer smo bili apsolutno prvi favoriti prije povrede Van Dijka.
Svim snagama napasti ligu prvaka, tamo smo prvi favoriti po mom misljenju pa sto ne i FA kup iako tu ispadamo od Ville odmah.
Naredne sezone se malo pojacati, rijesiti se skarta uz zdraviji roster ne vidim da nam iko moze primirisati.
Mi smo zdravi minimalno bolji 10 poena od naredne ekipe.
Vidjećemo šta januar nosi. Na kraju istog ćemo vjerovatno znati manje više sve bar za ligu.
Sto se mene tice bolje da ne dovodimo stopera u januaru ako ce nam to zatvoriti vrata za neku superklasu na toj poziciji na ljeto, a hoce. Mi sve radimo planski, nema tu ishitrenih poteza i to je ono sto nas je dovelo u ovu situaciju u kojoj smo zadnjih par sezona.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51338 Re: Liverpool FC
Sutra onaj tip utakmice gdje bi karakter ekipe baš trebao doći do izražaja, a obično su takve dobro prolazile.
Gostovanja Southamptonu dobro prolaze inače pod Kloppom u PL, izgubilo se samo jednom i to u onoj sezoni kada je tek došao. I tada smo vodili ali nas je u drugom Mane dobro išamarao.
Ne znam, nadam se i očekujem pozitivan ishod. Mislim da bi previše bio još jedan kiks.
Gostovanja Southamptonu dobro prolaze inače pod Kloppom u PL, izgubilo se samo jednom i to u onoj sezoni kada je tek došao. I tada smo vodili ali nas je u drugom Mane dobro išamarao.
Ne znam, nadam se i očekujem pozitivan ishod. Mislim da bi previše bio još jedan kiks.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#51339 Re: Liverpool FC
Utakmica istine. Ja vjerujem da ce ekipa biti motivisana. Mislim da nema mjesta fuli.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51340 Re: Liverpool FC
Ove sutra uzimamo.
Protiv Uniteda je kljuc.
Protiv Uniteda je kljuc.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51341 Re: Liverpool FC
S obzirom na ups and downs ove sezone, ne bi me iznenadilo da se sutra ponove neki Wolvesi, Leicester itd... Kad protivnik ne zna sta ga je snaslo. Bila su dva uzasna i bolna kiksa protiv mrtvog fucking WBA i Newcastlea, tako da vjerujem da je vrijeme za taj "up".AmiĐa_Idriz wrote: ↑03/01/2021 22:25 Sutra onaj tip utakmice gdje bi karakter ekipe baš trebao doći do izražaja, a obično su takve dobro prolazile.
Gostovanja Southamptonu dobro prolaze inače pod Kloppom u PL, izgubilo se samo jednom i to u onoj sezoni kada je tek došao. I tada smo vodili ali nas je u drugom Mane dobro išamarao.
Ne znam, nadam se i očekujem pozitivan ishod. Mislim da bi previše bio još jedan kiks.
Nevjerovatno je koliko oscilacija ove sezone i to ne mozes reci da su uzrok povrede. Sjetimo se pocetka sezone npr. sa Van Dijkom gdje je odbrana izgledala kao rastiman orkestar, pa naleti onaj period kad se haman s akademijom igralo - taj period super prodje, uzele se neke teske tekme itd...
Helem luda sezona po svim parametrima, tako da protiv svake ekipe u ligi, doslovno, mogu bas sve ocekivati. Mogu Citya razvalit 3:0, moze ih Sheffield natamburati.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51343 Re: Liverpool FC
Ryan Babel has described leaving Liverpool for Hoffenheim in 2011 as the “biggest regret of his career”, and has warned Gini Wijnaldum about possibly leaving Anfield.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51344 Re: Liverpool FC
Jurgen Klopp hints financial constraints may stop him signing a centre-back this month: “I don't know exactly how it is at other clubs, but we have to be really cautious and very serious. So I don't know what we can and what we can't do.”
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51345 Re: Liverpool FC
Hahahahaha joj stare mi k'o da su Mladost DK

Bolje nekad sutit, nego gluposti valjat.
Kontam ja i korona i sve, a do jucer se kurcili najvecim dobitima u historiji kluba...
Bolje nekad sutit, nego gluposti valjat.
Kontam ja i korona i sve, a do jucer se kurcili najvecim dobitima u historiji kluba...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51346 Re: Liverpool FC
Uh kako bi bilo lijepo ovdje ispipati situacijuMerih Demiral, who has not evaluated any of the transfer offers for a long time, is not satisfied with the playing time he received and decided to evaluate the offers.
Ali nema teorije, Juventus bi tražio bogatstvo.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51347 Re: Liverpool FC
Pitanje je u kakvom je stanju nakon one teske povrede. Nemoj nam novih invalida ociju ti...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51348 Re: Liverpool FC
Ma nema od njeg svakako ništa, zdrav ili ne.
Dosta se spominje Ox kao starter večeras.
Dosta se spominje Ox kao starter večeras.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#51349 Re: Liverpool FC
I Hendo na stoperuAmiĐa_Idriz wrote: ↑04/01/2021 16:31 Ma nema od njeg svakako ništa, zdrav ili ne.
Dosta se spominje Ox kao starter večeras.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51350 Re: Liverpool FC
To se trudim ignorisati
Zaista tragično da smo 2 od 3 najvažnija veznjaka od prošle sezone primorani trošiti na stoperu.
Zaista tragično da smo 2 od 3 najvažnija veznjaka od prošle sezone primorani trošiti na stoperu.
