La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#10226 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

Donekle je razumljivo da je Barcelona pustila Suareza (velika plata, godine, ne trci dovoljno a vec imaju Messija), ali dati ga direktnom konkurentu je vec budalastina.
User avatar
turbofolk
Posts: 3238
Joined: 13/05/2014 09:37

#10227 Re: La Liga Santander

Post by turbofolk »

Očito da Urugvajcima više nego bilo kome drugom godi igra u tom Atleticu :D pogotovo u vrhu napada. Suarez je izgleda ove godine pun pogodak :thumbup:
Nekada su to bili Diego Forlan i Edinson Cavani.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#10228 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

Kako Barca veze i igra kada nema Pjanica, ljepota ih gledati. :thumbup:
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#10229 Re: La Liga Santander

Post by Distortion »

ultima_palabra wrote: 03/01/2021 19:04 Donekle je razumljivo da je Barcelona pustila Suareza (velika plata, godine, ne trci dovoljno a vec imaju Messija), ali dati ga direktnom konkurentu je vec budalastina.
:thumbup:

Tacno.

Al Bartomeu i ekipa su totalni debili da je to za zatvora.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#10230 Re: La Liga Santander

Post by AmiĐa_Idriz »

Marcelino preuzeo Bilbao :thumbup:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#10231 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

Kako Barca leti terenom kako ne igra naš uhljeb, ljepota ih gledati. :bih:
User avatar
turbofolk
Posts: 3238
Joined: 13/05/2014 09:37

#10232 Re: La Liga Santander

Post by turbofolk »

Ko bi reko da se u Španiji ovako nešto može desiti. Zbog snijega odgođen današnji meč Atletico Madrida i Athletic Bilbaoa.

https://direktno.hr/sport/zbog-snijega- ... ao-219979/
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#10233 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

Kako ovo nije ofsajd? Jeste igrac Granade skrenuo loptu, ali i kad je krenula lopta od Busquetsa Griezmann je bio u ofsajdu.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#10234 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

Kakav fudbal igra Barca od kad je posjela bošnjačkog uhljeba na klupu :cuga:
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#10235 Re: La Liga Santander

Post by Distortion »

ultima_palabra wrote: 09/01/2021 18:49 Kako ovo nije ofsajd? Jeste igrac Granade skrenuo loptu, ali i kad je krenula lopta od Busquetsa Griezmann je bio u ofsajdu.
U situaciji kad ima VAR gdje se sve moze provjeriti, ne vidim nista sporno. Buske uputio loptu Messiju koji nije bio u ofsajdu i igrac Granade presjekao pas i dodao Griezmannu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#10236 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

Distortion wrote: 10/01/2021 16:55
ultima_palabra wrote: 09/01/2021 18:49 Kako ovo nije ofsajd? Jeste igrac Granade skrenuo loptu, ali i kad je krenula lopta od Busquetsa Griezmann je bio u ofsajdu.
U situaciji kad ima VAR gdje se sve moze provjeriti, ne vidim nista sporno. Buske uputio loptu Messiju koji nije bio u ofsajdu i igrac Granade presjekao pas i dodao Griezmannu.
Ja bih rekao da je lopta isla na Griezmanna.

Znaci igrac moze stajati duboko u ofsajdu, pa da mu saigraci nabijaju kroz guzvu... i ako koga okrzne on ima pravo da se aktivira? To je protiv sustine fudbala.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#10237 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

Ovo je Atleticova sezona izgleda.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#10238 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

Najbolji napadac 21 vijeka Luis Suarez vodi jorgandzije ka tituli, a mene ovdje grupa neznalica ubjedjivala da je Karnime Benzema bolji igrac :pisnuo:
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#10239 Re: La Liga Santander

Post by °u° »

ultima_palabra wrote: 10/01/2021 18:13
Distortion wrote: 10/01/2021 16:55
ultima_palabra wrote: 09/01/2021 18:49 Kako ovo nije ofsajd? Jeste igrac Granade skrenuo loptu, ali i kad je krenula lopta od Busquetsa Griezmann je bio u ofsajdu.
U situaciji kad ima VAR gdje se sve moze provjeriti, ne vidim nista sporno. Buske uputio loptu Messiju koji nije bio u ofsajdu i igrac Granade presjekao pas i dodao Griezmannu.
Ja bih rekao da je lopta isla na Griezmanna.

Znaci igrac moze stajati duboko u ofsajdu, pa da mu saigraci nabijaju kroz guzvu... i ako koga okrzne on ima pravo da se aktivira? To je protiv sustine fudbala.


https://footyheroes.com/watch-granada-v ... 9-01-2021/
Na usporenom kamere iza gola lijepo se vidi da je Messi oko 10 metara udaljen od Griezmana i da je lopta bila upućena baš njemu a da ju je igrač Granade odbio i skrenuo đe ne treba. Pokušaj duplog pasa između Busquets i Messia. Sad, šta je suština ne bih ulazio u detalje :D

Ja ne mogu da se naviknem bez publike pa da ga.. Nit mi se gleda, kao trening. Cholo za sad gura. Dokle će, i hoće li do kraja vidjećemo. Ima sve uslove za prilično laganu titulu. Znajući ga do sad teško da će bit lagana, ako bude
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#10240 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

Gerro wrote: 13/01/2021 01:18 Najbolji napadac 21 vijeka Luis Suarez vodi jorgandzije ka tituli, a mene ovdje grupa neznalica ubjedjivala da je Karnime Benzema bolji igrac :pisnuo:
Ali veliki strucnjak Koeman procjenio da mu ne treba jedan Suarez, da je neki klaun Braithwaite ili kako vec bolji napadač :lol:
solo2
Posts: 1298
Joined: 22/03/2011 19:49

#10241 Re: La Liga Santander

Post by solo2 »

LSD wrote: 13/01/2021 19:59
Gerro wrote: 13/01/2021 01:18 Najbolji napadac 21 vijeka Luis Suarez vodi jorgandzije ka tituli, a mene ovdje grupa neznalica ubjedjivala da je Karnime Benzema bolji igrac :pisnuo:
Ali veliki strucnjak Koeman procjenio da mu ne treba jedan Suarez, da je neki klaun Braithwaite ili kako vec bolji napadač :lol:
Bilo je ili Griezman ili Suarez - i naravno isao je Suarez (visoke plate a politika dovodjenja igraca katastrofalna)
User avatar
Logovan
Posts: 102821
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10242 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

Moussa Dembele presao u Atletico. Lyonu 35 miliona eura.
Crvena Tifoza
Posts: 11775
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10243 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

Jović na posudbi do kraja sezone.
User avatar
Logovan
Posts: 102821
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10244 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

Aaauu kakav gol Athletica... :shock:

Zabiše likovi gol za produžetke u 90 minuti, a onda povedoše u 93 minuti haha :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#10245 Re: La Liga Santander

Post by AmiĐa_Idriz »

Marcelino je ćaća.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#10246 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

čim ubaci pjanica ovi se raspadnu svaki put, e moj koemane
User avatar
Logovan
Posts: 102821
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10247 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

Fasova Messi crveni.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7817
Joined: 25/12/2010 04:56

#10248 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

Napuca ljeo mesi bradonju pošteno :D
Bazinga1234
Posts: 8070
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#10249 Re: La Liga Santander

Post by Bazinga1234 »

User avatar
turbofolk
Posts: 3238
Joined: 13/05/2014 09:37

#10250 Re: La Liga Santander

Post by turbofolk »

Izbaciše Real, u finalu mlatnuše Barcelonu, natjeraše Lionela na crveni. Ne znam je li kome još uspjelo sastavit takav niz :D Zaslužen trofej za Athletic
Post Reply