BHF_Manijak wrote: ↑30/12/2020 22:28 E gledaj ti degenerika, oca mu jebem, ono da daje dijagonale...
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51226 Re: Liverpool FC
Koja je poenta uvođenje Wijnalduma, bukvalno nikakva razlika.

- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51228 Re: Liverpool FC
Ako mu neko opet uleti malo jači klizeći završavam sa sezonom.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51229 Re: Liverpool FC
K'o da im je neko Sinisu Stevanovica uvalio Allaha mi.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51231 Re: Liverpool FC
Hahahahaha pa kako si glup majku ti jebem glupu, pa kako si samo tako glup!

- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51232 Re: Liverpool FC
Ovo je smiješno, isto amateri nekakvi, pa kakvi su ovo prijemi, dodavanja, šta je ovo.
Phillips će bez zajebancije likvidirati nekoga do kraja, dečko je večeras opasan za okolinu.
Phillips će bez zajebancije likvidirati nekoga do kraja, dečko je večeras opasan za okolinu.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#51233 Re: Liverpool FC
Ko da ga je Braco treniro u pjetlićima "ćim uđe u tvoj grunt odma po nogama" 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51234 Re: Liverpool FC
Kako cemo izgubiti titulu ovo nije humano
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51235 Re: Liverpool FC
Gini strasno glupa odluka, ima dulum ispred sebe on ubacuje. Sto je najzalosnije i da je proslo 90% ofsajd da bi bio. Strasno.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#51237 Re: Liverpool FC
Rekoh ja da fali da poveže. Sa njim smo druga ekipa. Distribucija lopte savršenstvo, pravi quarterback 
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#51238 Re: Liverpool FC
Kako me Robertson nervira veceras.
Ma kurac, svi me nerviraju.
Patnje Tito dragi...
Edit. A i ovog Darlowa nabijem isto.
Ma kurac, svi me nerviraju.
Patnje Tito dragi...
Edit. A i ovog Darlowa nabijem isto.
Last edited by Plunkett on 30/12/2020 22:46, edited 1 time in total.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51239 Re: Liverpool FC
Gledaj ovog meleka Allahovog na golu
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#51240 Re: Liverpool FC
Evo Šaćka, hajde proslavi se
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51241 Re: Liverpool FC
Na ovakvim utakmicama se gube titule. Hvala dovidjenja i prijatno.
Tri ili 4 puta 1 na 1 imas, promasis. Nisi zasluzio 3 boda, imas realizaciju kurcinu.
Tri ili 4 puta 1 na 1 imas, promasis. Nisi zasluzio 3 boda, imas realizaciju kurcinu.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#51242 Re: Liverpool FC
Prošle sezone smo ove nekako rješavali, a ove bi moglo bit baš guravo. Ali opet kontam sa zdravim Thiagom bi trebalo doći i to na svoje.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51243 Re: Liverpool FC
Titula cao.
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#51244 Re: Liverpool FC
Ja više ne mogu ni upratiti koliko se bodova prosulo ove sezone.
A oni bogalji ako pobjede u petak, eto ih bare-bare sa bodovima.
A oni bogalji ako pobjede u petak, eto ih bare-bare sa bodovima.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51245 Re: Liverpool FC
Protiv ekipa iz drugog dijela tabele izgubio si 8 bodova. Pametnom dosta.
Jednostavno izgledali su anemicno, posebno ofanzivni dio, bez ikakvog zara, zelje, emocije. Totalno sterilna utakmica, totalno. Kad izgube loptu stoje i gledaju, nema prvog trka, mlako u duel se ulazi.
Ma nista.
Nije neka sreca, ali Minamino da nije dobio sansu da naprijed nesto pokusa - neshvatljivo. Jednostavno ovaj trojac naprijed treba ozbiljan izazov.
Tuzno, zalosno, blijedo. Ne pomazu ti ovdje 3 Alcantare.
Ovo sve podsjeca na one sezone kad si imao 48 remija po sezoni i to protiv karina ekipa. Nije problem Liverpoola, problem je kompletne lige da su oni ovakvi lideri. City samo ako seriju zada, hladno uzimaju titulu sa 10-15 bodova prednosti.
Jednostavno izgledali su anemicno, posebno ofanzivni dio, bez ikakvog zara, zelje, emocije. Totalno sterilna utakmica, totalno. Kad izgube loptu stoje i gledaju, nema prvog trka, mlako u duel se ulazi.
Ma nista.
Nije neka sreca, ali Minamino da nije dobio sansu da naprijed nesto pokusa - neshvatljivo. Jednostavno ovaj trojac naprijed treba ozbiljan izazov.
Tuzno, zalosno, blijedo. Ne pomazu ti ovdje 3 Alcantare.
Ovo sve podsjeca na one sezone kad si imao 48 remija po sezoni i to protiv karina ekipa. Nije problem Liverpoola, problem je kompletne lige da su oni ovakvi lideri. City samo ako seriju zada, hladno uzimaju titulu sa 10-15 bodova prednosti.
- sve_ovo_ja
- Posts: 2156
- Joined: 13/07/2016 11:10
#51246 Re: Liverpool FC
Jota ih je pola utakmica izvlačio luđačkom formom.
I Klopp sere opet i izmjena u 91. Izbaci Philipsa probaj nešto sa Origijem/Minaminom/Shaq (iako su sva 3 u ku*cu ali eto čisto na neku frku da se proba), je*o ga više gostovanje i bod.
I Klopp sere opet i izmjena u 91. Izbaci Philipsa probaj nešto sa Origijem/Minaminom/Shaq (iako su sva 3 u ku*cu ali eto čisto na neku frku da se proba), je*o ga više gostovanje i bod.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51248 Re: Liverpool FC
Generalno ne volim pričati o titulama i nekom krajnjem cilju na kraju sezone dok još traje prvi dio iste, ali gubiti bodove od Fulhama, West Broma, Brightona, Newcastlea a istovremeno se nadati tituli, nema zaista smisla. Ako smo išta naučili u tih 30 godina onda je to upravo to.
A čak mi je prosipanje bodova manji problem koliko pristup, govor tijela igrača, "igra", ali i reakcije sa klupe kao da gledamo one utakmice od ljetos nakon što se titula zvanično osvojila pa se na teren izlazilo bukvalno samo zato što se mora. Ozbiljniji je pristup na pripremnim utakmicama. Tako da, ako njih boli kurac, ne vidim zašto bi se ja nervirao onda.
Nešto se radikalno mora mijenjati koliko večeras. A neće.
A čak mi je prosipanje bodova manji problem koliko pristup, govor tijela igrača, "igra", ali i reakcije sa klupe kao da gledamo one utakmice od ljetos nakon što se titula zvanično osvojila pa se na teren izlazilo bukvalno samo zato što se mora. Ozbiljniji je pristup na pripremnim utakmicama. Tako da, ako njih boli kurac, ne vidim zašto bi se ja nervirao onda.
Nešto se radikalno mora mijenjati koliko večeras. A neće.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51249 Re: Liverpool FC
Prevario sam se ocito. Ja cu priznati kad pogrijesim. City ovo uzima bez vecih problema.skafiskafsnjak wrote: ↑30/12/2020 22:56sad koracate samouvjereno prema tituli, sad titula cao..odluci se ...
Sreca pa je konkurencija kurcina ...ne sekiraj se , kiksat ce i ostali![]()
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#51250 Re: Liverpool FC
Jesmo li mi razlicite tekme veceras gledali ? nisu imali srece, a ovaj golman imao svoju vecer i to je to .Gerro wrote: ↑30/12/2020 22:56Prevario sam se ocito. Ja cu priznati kad pogrijesim. City ovo uzima bez vecih problema.skafiskafsnjak wrote: ↑30/12/2020 22:56sad koracate samouvjereno prema tituli, sad titula cao..odluci se ...
Sreca pa je konkurencija kurcina ...ne sekiraj se , kiksat ce i ostali![]()
City nece sigurno ...pogotovo ako im Aguero sad ode, a hoce kao da gledam
