Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
User avatar
Better Man
Posts: 18730
Joined: 01/10/2006 20:10

#15601 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Better Man »

drug_profi wrote: 24/12/2020 20:05
_BataZiv_0809 wrote: 24/12/2020 16:09 Kao ti naprimjer koji nikad nisi zavrsio fax jel :P
Nisam sebe ni pomenuo. Ja prije svega nisam tip koji zeli uopste nositi odgovornosti, pa sam cak i sretan radi toga sto nemam taj papir pa nisam u takvim kombinacijama. Imam svoj posao koji je jako kreativan, trazi ideju, inspiraciju, sa uglavnom komotnim rokovima.
Pristojno sam i placen za SSS, uhvati se nesto i sa strane, itd.
Upravo radi toga sto sam prilicno samostalan na svom poslu, mogu sagledati VSS oko sebe na drugi nacin. Na kraju krajeva 30 i kusur godina rada u nekoj struci, od tebe napravi ipak dobrog strucnjaka. Nekad su firme u prvailnicima imale opciju da se takvim dokazanim majstorima interno prizna VSS i dodijeli odgovarajuca plata i pozicija.
To što pišeš o internom priznavanju VSS-a, sigurno misliš da im se dodjeli pozicija za koju treba VSS i plata za VSS, ali ta osoba će i dalje biti osoba sa SSS.
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#15602 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

Better Man wrote: 25/12/2020 09:17 To što pišeš o internom priznavanju VSS-a, sigurno misliš da im se dodjeli pozicija za koju treba VSS i plata za VSS, ali ta osoba će i dalje biti osoba sa SSS.
Da, šta nije jasno? To je interno priznanje VSS kad ti se dodijeli pozicija i plata za VSS. To nisu mogli svi dobaciti.
User avatar
Control panel
Posts: 5964
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#15603 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Control panel »

Svaki ministar koji bude slabo radio, bude se kofrcio ili radio po svom moze biti smijenjen.
Imaju vise nego dovoljno ruku. Prosli put oko bogunicke je bilo upitno i nisu je mogli lako skinuti.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#15604 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Cherry-Cherry »

Gori od 13 petka ne mogu biti.
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#15605 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by tovarish »

Cherry-Cherry wrote: 25/12/2020 17:26 Gori od 13 petka ne mogu biti.
Da skupe ministre na Jagomiru, bolji bi bili od petka 13.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#15606 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drndalo »

Styling wrote: 24/12/2020 16:36
tovarish wrote: 24/12/2020 16:13 Kad pogledaš biografije novih ministara, u našim uslovima kakvi se biraju, ovi su svemirski brod. Uglavnom se radi o uspješnim i obrazovanim ljudima, koji su i prije ovoga imali izgrađene karijere. Čak i ovaj policajac je bio nagrađivan na svojim poslovima, a on je najslabija karika.

I ministrica obrazovanja isto djeluje uspješna i sa dvije fakultetske diplome. Ono što me kod nje jedino brine jeste što dolazi iz zmijskog legla i može biti novi trojanac. Opet, ne mora značiti. Koliko znam, tamo radi ili je radila Mašićeva supruga, a i Irfan Čengić je završio tu školu.

Ono što sam primjetio da većina priča po dva strana jezika, a neki i više.

Vlada definitivno djeluje pismeno i kulturno, na papiru je obećavajuća i čak mnogo bolja od vlade šestorke.

Sad je isključivo do njih i same četvorke u cjelini.

Sretno im!
Ne mozes biti direktor Prve bosnjacke a da nisi u halki. Meni se ne svidja.
Ovaj ministar za boracka pitanja nije vidio realnog sektora. Radio u Americkoj Ambasadi 15 godina kao strazar a poslije toga kao sef obezbjedjenja u jednoj banci. Nidje veze. Ali kvalifikuje ga zavrsen DiF.
Ne kontam poveznicu realnog sektora i borackih pitanja... Barem ih nikad prije nije bilo... Ja kao jedan bivsi ne znam sta mi mogu donijeti... Od te fele sam “dobio” da sam 96-97 imao mogucnost po 50 maraka/mjesecno da platim struju sa vojne knjizice. Ostalo, plitak potok... Cujem da ima neka mogucnost prijave demob. boraca mladjih od 57 god. na Birou, za neku crkavicu, pa hajde reko’ za goriva... Aha, hoces, moze, ali tek kada si preko godine u komadu na Birou...
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#15607 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

drndalo wrote: 25/12/2020 22:32
Styling wrote: 24/12/2020 16:36
tovarish wrote: 24/12/2020 16:13 Kad pogledaš biografije novih ministara, u našim uslovima kakvi se biraju, ovi su svemirski brod. Uglavnom se radi o uspješnim i obrazovanim ljudima, koji su i prije ovoga imali izgrađene karijere. Čak i ovaj policajac je bio nagrađivan na svojim poslovima, a on je najslabija karika.

I ministrica obrazovanja isto djeluje uspješna i sa dvije fakultetske diplome. Ono što me kod nje jedino brine jeste što dolazi iz zmijskog legla i može biti novi trojanac. Opet, ne mora značiti. Koliko znam, tamo radi ili je radila Mašićeva supruga, a i Irfan Čengić je završio tu školu.

Ono što sam primjetio da većina priča po dva strana jezika, a neki i više.

Vlada definitivno djeluje pismeno i kulturno, na papiru je obećavajuća i čak mnogo bolja od vlade šestorke.

Sad je isključivo do njih i same četvorke u cjelini.

Sretno im!
Ne mozes biti direktor Prve bosnjacke a da nisi u halki. Meni se ne svidja.
Ovaj ministar za boracka pitanja nije vidio realnog sektora. Radio u Americkoj Ambasadi 15 godina kao strazar a poslije toga kao sef obezbjedjenja u jednoj banci. Nidje veze. Ali kvalifikuje ga zavrsen DiF.
Ne kontam poveznicu realnog sektora i borackih pitanja... Barem ih nikad prije nije bilo... Ja kao jedan bivsi ne znam sta mi mogu donijeti... Od te fele sam “dobio” da sam 96-97 imao mogucnost po 50 maraka/mjesecno da platim struju sa vojne knjizice. Ostalo, plitak potok... Cujem da ima neka mogucnost prijave demob. boraca mladjih od 57 god. na Birou, za neku crkavicu, pa hajde reko’ za goriva... Aha, hoces, moze, ali tek kada si preko godine u komadu na Birou...
Ne vidim ni ja, ali su mu to u biografiji naveli kao relevantno, valjda u nedostatku kvalifikacija.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#15608 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by bunk »

:bih: :bih:
BadBoy
Posts: 9606
Joined: 01/11/2005 21:55

#15609 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by BadBoy »

_BataZiv_0809 wrote: 24/12/2020 20:26 :thumbup:

Diploma jeste vazna da se ne lazemo, ali sama po sebi nije dovoljna i sama po sebi vrlo malo znaci.
Svijet se promijenio. Diploma je prije mnogo više značila sa tog nekog formalnog aspekta. Danas te više niko i ne pita, bitno je iskustvo.
User avatar
Kejn
Posts: 2630
Joined: 24/09/2016 12:24
Location: Sarajevo Temple Prime. U prvom safu

#15610 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Kejn »

Kazu, kako prekinuti rad nove vlade kantona Sarajevo?

Bacis im kosarkasku loptu.
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#15611 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Škobo Habu »

Kejn wrote: 26/12/2020 15:23 Kazu, kako prekinuti rad nove vlade kantona Sarajevo?

Bacis im kosarkasku loptu.
To se oporavio od izbornog debakla u Kantonu Sarajevo, pa se tivra na forum?
User avatar
ANamelessGhoul
Posts: 1148
Joined: 23/02/2020 14:50

#15612 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by ANamelessGhoul »

Kejn wrote: 26/12/2020 15:23 Kazu, kako prekinuti rad nove vlade kantona Sarajevo?

Bacis im kosarkasku loptu.
:roll:
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#15613 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

BadBoy wrote: 26/12/2020 15:17
_BataZiv_0809 wrote: 24/12/2020 20:26 :thumbup:

Diploma jeste vazna da se ne lazemo, ali sama po sebi nije dovoljna i sama po sebi vrlo malo znaci.
Svijet se promijenio. Diploma je prije mnogo više značila sa tog nekog formalnog aspekta. Danas te više niko i ne pita, bitno je iskustvo.
U nekim evropskim zemljama, a i u institucijama EU, postoji pravilo da se za odredjene pozicije moze traziti VSS ili minimalno osam godina iskustva na odredjenim poslovima. Znaci, ako imas srednju skolu, a minimalno osam godina radis, recimo, na poslovima u administraciji, mozes ravnopravno konkurisati na posao menadzera administracije kao i ovi sa fakultetom.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#15614 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by kokuz_sa »

BadBoy wrote: 26/12/2020 15:17
_BataZiv_0809 wrote: 24/12/2020 20:26 :thumbup:

Diploma jeste vazna da se ne lazemo, ali sama po sebi nije dovoljna i sama po sebi vrlo malo znaci.
Svijet se promijenio. Diploma je prije mnogo više značila sa tog nekog formalnog aspekta. Danas te više niko i ne pita, bitno je iskustvo.
Diploma sada jako malo znaci..
Ja npr sam diplomirao nesto i nemam dana radnog staza u struci..
Bazirao sam se na posao koji sam bukvalno ucio u hodu, i sada mogu reci da sam jako odlican u poslu u kojem radim..

Iskustvo rada je presudno, diploma je dobre podloga, al iskustvo je ipak bitnije..
BadBoy
Posts: 9606
Joined: 01/11/2005 21:55

#15615 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by BadBoy »

kokuz_sa wrote: 26/12/2020 16:49
BadBoy wrote: 26/12/2020 15:17
_BataZiv_0809 wrote: 24/12/2020 20:26 :thumbup:

Diploma jeste vazna da se ne lazemo, ali sama po sebi nije dovoljna i sama po sebi vrlo malo znaci.
Svijet se promijenio. Diploma je prije mnogo više značila sa tog nekog formalnog aspekta. Danas te više niko i ne pita, bitno je iskustvo.
Diploma sada jako malo znaci..
Ja npr sam diplomirao nesto i nemam dana radnog staza u struci..
Bazirao sam se na posao koji sam bukvalno ucio u hodu, i sada mogu reci da sam jako odlican u poslu u kojem radim..

Iskustvo rada je presudno, diploma je dobre podloga, al iskustvo je ipak bitnije..
Apsolutno se slažem. Izuzev par profesija u kojima je diploma fakat formlano-pravni uslov (npr. doktori, advokati, sudije), za sve ostalo te niko ne pita ni šta si završio ni koji ti je prosjek bio ili ocjene (na ovo se posebno nasmijem kad neko govori da je imao takav i takav prosjek ili sve desetke. Nobody cares.)

Isto tako, kod nas je ostalo i ono mišljenje "moram raditi ono za šta sam se školovao". Na zapadu ljudi šaltaju karijere iz korijena svako par godina, i uopšte ne gledaju ko se za šta školovao.
Bilo_Nekad
Posts: 63
Joined: 01/12/2020 00:29

#15616 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bilo_Nekad »

drug_profi wrote: 24/12/2020 20:11
_BataZiv_0809 wrote: 24/12/2020 20:09
drug_profi wrote: 24/12/2020 20:05

Nisam sebe ni pomenuo. Ja prije svega nisam tip koji zeli uopste nositi odgovornosti, pa sam cak i sretan radi toga sto nemam taj papir pa nisam u takvim kombinacijama. Imam svoj posao koji je jako kreativan, trazi ideju, inspiraciju, sa uglavnom komotnim rokovima.
Pristojno sam i placen za SSS, uhvati se nesto i sa strane, itd.
Prijateljska šala :thumbup:
Bato, ja uvijek prvo pogledam nick.
Znam da je sala, lafe... :mrgreen:
Ali moraso sam odgovoriti jer ocekujem da ce se pojaviti oni drugi sto im je diploma stit od svijeta da se ne vidi njihova ogranicenost.
Ma kakva sala . Hinjski ti je suknuo.
Ti koji sve znas, ta ce tebi diplome?
Ti da hoces diplomu otisao bi za vikend na FASTO i zavrsio to i bio clan vlade. Ali neces , pa jel?
Respect
Bilo_Nekad
Posts: 63
Joined: 01/12/2020 00:29

#15617 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bilo_Nekad »

Control panel wrote: 25/12/2020 15:37 Svaki ministar koji bude slabo radio, bude se kofrcio ili radio po svom moze biti smijenjen.
Imaju vise nego dovoljno ruku. Prosli put oko bogunicke je bilo upitno i nisu je mogli lako skinuti.
Dok je aljosa ziv to ce tako da bidne.
On ce licno himself smijeniti sve ministre koji ne rade.
Naravno ove kantonalne. Ove pederalne nemoze niko 'taketi'
Drzava unbelivablnih stvari :mrgreen:
Bilo_Nekad
Posts: 63
Joined: 01/12/2020 00:29

#15618 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bilo_Nekad »

BadBoy wrote: 26/12/2020 17:32
kokuz_sa wrote: 26/12/2020 16:49
BadBoy wrote: 26/12/2020 15:17

Svijet se promijenio. Diploma je prije mnogo više značila sa tog nekog formalnog aspekta. Danas te više niko i ne pita, bitno je iskustvo.
Diploma sada jako malo znaci..
Ja npr sam diplomirao nesto i nemam dana radnog staza u struci..
Bazirao sam se na posao koji sam bukvalno ucio u hodu, i sada mogu reci da sam jako odlican u poslu u kojem radim..

Iskustvo rada je presudno, diploma je dobre podloga, al iskustvo je ipak bitnije..
Apsolutno se slažem. Izuzev par profesija u kojima je diploma fakat formlano-pravni uslov (npr. doktori, advokati, sudije), za sve ostalo te niko ne pita ni šta si završio ni koji ti je prosjek bio ili ocjene (na ovo se posebno nasmijem kad neko govori da je imao takav i takav prosjek ili sve desetke. Nobody cares.)

Isto tako, kod nas je ostalo i ono mišljenje "moram raditi ono za šta sam se školovao". Na zapadu ljudi šaltaju karijere iz korijena svako par godina, i uopšte ne gledaju ko se za šta školovao.
Budalastina.

Diploma podrazumijeva da si stekao znanje i vjestinu. Bruku stvari ti ces kroz praksu nauciti, ali neces znati zasto me to tako.
Zato i jesmo u kurcu. S tom logikom nastavnici likovnog i fizickog bistre i mute...
Jer vam diploma nije bitna.
Bitna je . Diploma , ako je naucena, je jako vazna . Presudna. Naravno ako nisi neki vanzemaljac kojemu je to gunljenje vremana i fakultetsko znanje vec imas u sedmom osnovne.

Ovim bravarima ostaje da se tjese da diploma nije vazna...

Ako je na strujnjaci ili hotelskoj sobi zaradjena ond ai nije vazna, samo je potrebna...da budes u vlasti.. :bih:
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#15619 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by un1ted »

Bilo_Nekad wrote: 26/12/2020 18:24 Diploma podrazumijeva da si stekao znanje i vjestinu.
hahahahahaha
Ovim bravarima ostaje da se tjese da diploma nije vazna...
Yes. Pojavi se ti s tvojom diplomom bez konkretnog rada, projekta i rezultata, svaki privatnik ce te poslati da obrises s istom gujuicu. Dodji bez diplome, s projektima i konkretnim rezultatima za diplomu te ni ne pita.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52670
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#15620 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Chmoljo »

Bilo_Nekad wrote: 26/12/2020 18:24
BadBoy wrote: 26/12/2020 17:32
kokuz_sa wrote: 26/12/2020 16:49

Diploma sada jako malo znaci..
Ja npr sam diplomirao nesto i nemam dana radnog staza u struci..
Bazirao sam se na posao koji sam bukvalno ucio u hodu, i sada mogu reci da sam jako odlican u poslu u kojem radim..

Iskustvo rada je presudno, diploma je dobre podloga, al iskustvo je ipak bitnije..
Apsolutno se slažem. Izuzev par profesija u kojima je diploma fakat formlano-pravni uslov (npr. doktori, advokati, sudije), za sve ostalo te niko ne pita ni šta si završio ni koji ti je prosjek bio ili ocjene (na ovo se posebno nasmijem kad neko govori da je imao takav i takav prosjek ili sve desetke. Nobody cares.)

Isto tako, kod nas je ostalo i ono mišljenje "moram raditi ono za šta sam se školovao". Na zapadu ljudi šaltaju karijere iz korijena svako par godina, i uopšte ne gledaju ko se za šta školovao.
Budalastina.

Diploma podrazumijeva da si stekao znanje i vjestinu. Bruku stvari ti ces kroz praksu nauciti, ali neces znati zasto me to tako.
Zato i jesmo u kurcu. S tom logikom nastavnici likovnog i fizickog bistre i mute...
Jer vam diploma nije bitna.
Bitna je . Diploma , ako je naucena, je jako vazna . Presudna. Naravno ako nisi neki vanzemaljac kojemu je to gunljenje vremana i fakultetsko znanje vec imas u sedmom osnovne.

Ovim bravarima ostaje da se tjese da diploma nije vazna...

Ako je na strujnjaci ili hotelskoj sobi zaradjena ond ai nije vazna, samo je potrebna...da budes u vlasti.. :bih:
Nisi ti fakulteta ocima vidio, kloncino.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#15621 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by un1ted »

Ma da i jeste, trune u nekoj uhljebskoj javnoj ustanovi, gdje misli da je dostigao vrh, jer ima diplomu od prije 20 godina :)
Bilo_Nekad
Posts: 63
Joined: 01/12/2020 00:29

#15622 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bilo_Nekad »

Chmoljo wrote: 26/12/2020 19:10
Bilo_Nekad wrote: 26/12/2020 18:24
BadBoy wrote: 26/12/2020 17:32

Apsolutno se slažem. Izuzev par profesija u kojima je diploma fakat formlano-pravni uslov (npr. doktori, advokati, sudije), za sve ostalo te niko ne pita ni šta si završio ni koji ti je prosjek bio ili ocjene (na ovo se posebno nasmijem kad neko govori da je imao takav i takav prosjek ili sve desetke. Nobody cares.)

Isto tako, kod nas je ostalo i ono mišljenje "moram raditi ono za šta sam se školovao". Na zapadu ljudi šaltaju karijere iz korijena svako par godina, i uopšte ne gledaju ko se za šta školovao.
Budalastina.

Diploma podrazumijeva da si stekao znanje i vjestinu. Bruku stvari ti ces kroz praksu nauciti, ali neces znati zasto me to tako.
Zato i jesmo u kurcu. S tom logikom nastavnici likovnog i fizickog bistre i mute...
Jer vam diploma nije bitna.
Bitna je . Diploma , ako je naucena, je jako vazna . Presudna. Naravno ako nisi neki vanzemaljac kojemu je to gunljenje vremana i fakultetsko znanje vec imas u sedmom osnovne.

Ovim bravarima ostaje da se tjese da diploma nije vazna...

Ako je na strujnjaci ili hotelskoj sobi zaradjena ond ai nije vazna, samo je potrebna...da budes u vlasti.. :bih:
Nisi ti fakulteta ocima vidio, kloncino.
Haman si i ti sa iskustvom 😀
Cemu nervoza. Sad imate vladu experata. Em imaju jake diplome em golemo iskustvo.
DIF+mali fudbal+kosarka
Dream team. Vas moze ko god hoce na tanak led.
Po kojoj logici je ministar privrede frajer sa zavrsenim difom , bio menadzer u prodavnici , igra lopte na male .
Jeli to napredak koji je obecan.
Doduse mummin je , nece ukrast ili nije imao sanse do sada...
palermo
Posts: 25332
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#15623 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by palermo »

Al dobro, zašto bi diploma bila važna ???? u zemlji gdje obrazovanje uopšte nije važno, nego je važno koliko se znaš snaći....pričati o važnosti diplome je deplasirano......i naravno da nije važno nikakvo opće obrazovanje ili kultura...jel ti more koristiti u životu, ne mere...šta će ti onda
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#15624 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by JThomas »

kad se u americi jedeš živ što padaju sda kantonalne vlade, pa moraš opet napraviti nick...
Bilo_Nekad
Posts: 63
Joined: 01/12/2020 00:29

#15625 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bilo_Nekad »

un1ted wrote: 26/12/2020 19:06
Bilo_Nekad wrote: 26/12/2020 18:24 Diploma podrazumijeva da si stekao znanje i vjestinu.
hahahahahaha
Ovim bravarima ostaje da se tjese da diploma nije vazna...
Yes. Pojavi se ti s tvojom diplomom bez konkretnog rada, projekta i rezultata, svaki privatnik ce te poslati da obrises s istom gujuicu. Dodji bez diplome, s projektima i konkretnim rezultatima za diplomu te ni ne pita.
Osjeti se da pricas sa iskustvom.
Taj hudnik koji dodje sa iskustvom njega mozes da muzes, jer je nesiguran. Nagledao sam se kamare takvih.
Na vecinu ranih mjesta ne mozes prismrditiukoliko nemas adekvatno obrazovanje. Ne pricam o wanna be kompanijama i mehanicarskim radionicama. Obrazovanje je temelj svakoga drustva.
I iskustvo je vrsta zakasnjelog obrazovanja. Ono kad te nuzda natjera 🤓
Onaj sa diplomom stekne iskustvo, puno lakse nego ovaj bez diplome.
Dok ovaj bez diplome ostane kompleksac citav zivot i prica kako diploma nije bitna..

Koliko vi u bosni para bacite na te fakultete bezze ...tace vam kad je bolje sa iskustvom :sax:
Locked