Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51386
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#5476 Re: Crna hronika BH cesta
Odnio ga saxo u jarak...hladno.. 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#5477 Re: Crna hronika BH cesta
Katastrofa, sreća da nije niko poginuo ako je tako.
- insaneinthebrain
- Posts: 25462
- Joined: 12/08/2013 12:51
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#5479 Re: Crna hronika BH cesta
I onda ti naleti iz suprotnog smjera drugi i zavrsis ovako u makaze sendvicu....ovdje samo budala moze da pretice
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#5480 Re: Crna hronika BH cesta
losa procjena jbg,dozvoljeno je preticanje tu..
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#5481 Re: Crna hronika BH cesta
Je u oravu si da je dozvoljeno ali da bi pretekao ne mora samo biti dovoljno da je dozvoljeno ima tu jos uslova
Inace vjerovatno krenuli preticati posto dziberi nece da se sklone kad nastiklaju kolonu
Osim toga kamion vise zaklanja oreglednosst od obicnog auta tako da vrlo vjerpvatno nisu skontali da nalijece neko iz suprotboh smjera
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#5482 Re: Crna hronika BH cesta
U ovom sendviču sa dvije grdosije, ako prežive biće dobro. 
- escobar__
- Posts: 9981
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#5483 Re: Crna hronika BH cesta
Evo me u koloni iz pravca Sarajeva, pola šest je i uviđaj još traje. Podsjeti me na novogodišnju noć...
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
#5484 Re: Crna hronika BH cesta
Gledajući u fotografiju, čini mi se da je mali automobil udario frontalno u MCI kamion, a iz tog pravca nije dozvoljeno preticanje, puna je linija.
-
NediM17
- Posts: 26438
- Joined: 05/11/2009 11:49
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#5486 Re: Crna hronika BH cesta
vjeshalica wrote: ↑13/12/2020 14:25Je u oravu si da je dozvoljeno ali da bi pretekao ne mora samo biti dovoljno da je dozvoljeno ima tu jos uslova
Inace vjerovatno krenuli preticati posto dziberi nece da se sklone kad nastiklaju kolonu
Osim toga kamion vise zaklanja oreglednosst od obicnog auta tako da vrlo vjerpvatno nisu skontali da nalijece neko iz suprotboh smjera
- escobar__
- Posts: 9981
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#5487 Re: Crna hronika BH cesta
Ako potraje otići ću ali mi se ne vozi tamo jer je cesta od Olova do Ribnice baš loša.
A na Doboj bih odmah i otišao da džiberi iz BIHAMKa nisu napisali da se vozila propuštaju naizmjenično (i očito slagali).
-
NediM17
- Posts: 26438
- Joined: 05/11/2009 11:49
#5488 Re: Crna hronika BH cesta
Prije 5h se to desilo, jos uvidjaj nije gotov niti saobracaj pusten. 
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#5489 Re: Crna hronika BH cesta
Nije dozvoljeno preticanje jbg poletila sam replicieam ne gledajuci slikuvjeshalica wrote: ↑13/12/2020 14:25Je u oravu si da je dozvoljeno ali da bi pretekao ne mora samo biti dovoljno da je dozvoljeno ima tu jos uslova
Inace vjerovatno krenuli preticati posto dziberi nece da se sklone kad nastiklaju kolonu
Osim toga kamion vise zaklanja oreglednosst od obicnog auta tako da vrlo vjerpvatno nisu skontali da nalijece neko iz suprotboh smjera
Ali uglavnom zbog gore navedenih sranja i nepromisljenosti gluposti se desavaju
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#5490 Re: Crna hronika BH cesta
Kad ne dolazi milicija iz Sarajeva vec iz Zenice... vec je bilo o ovome price milion puta
Nema federalne jedinice saobracajne policije
Policija ne radi na tome da upozorava da je zatvorena cesta i da ljude upozorava dosta ranije...
- basicm
- Posts: 11633
- Joined: 16/01/2012 21:38
#5491 Re: Crna hronika BH cesta
Cim toliko traje, nije dobro.
- escobar__
- Posts: 9981
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#5492 Re: Crna hronika BH cesta
Policija ne radi na mnogo čemu, pa nije ni čudo što ne rade ni ovo...
Kad si vidio da je policija npr. zaustavila teretnjaka koji je iza sebe nanizao tespih i na desetine automobila? Pa raja postane nervozna, pa krene preticanje i gdje treba i gdje ne...
-
soferina
- Posts: 214
- Joined: 08/10/2020 10:06
#5493 Re: Crna hronika BH cesta
Tu je dozvoljeno preticanje, pregledno je, vjerovatno neiskustbo vozacice , iznenadila je duzina sleperavjeshalica wrote: ↑13/12/2020 14:15 I onda ti naleti iz suprotnog smjera drugi i zavrsis ovako u makaze sendvicu....ovdje samo budala moze da pretice
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#5494 Re: Crna hronika BH cesta
Kad si prosao?
- escobar__
- Posts: 9981
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#5495 Re: Crna hronika BH cesta
Oko 17:15 naišao na kolonu, oko 18 sati prošao.Optimist wrote: ↑13/12/2020 19:53Kad si prosao?
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#5496 Re: Crna hronika BH cesta
Meni su javili prijatelji da su prije sat ipo otprilike prosli, smao je izgleda bio jos jedan udes oko semizovca, divlja svilja izletilaOptimist wrote: ↑13/12/2020 19:53Kad si prosao?
- escobar__
- Posts: 9981
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#5497 Re: Crna hronika BH cesta
Pregledno je ako iz suprotnog pravca vozači voze poštujući ograničenja - ako se zadesi imbecil sa vožnjom 30 i više km/h preko ograničenja začas će te raznijet.soferina wrote: ↑13/12/2020 19:51Tu je dozvoljeno preticanje, pregledno je, vjerovatno neiskustbo vozacice , iznenadila je duzina sleperavjeshalica wrote: ↑13/12/2020 14:15 I onda ti naleti iz suprotnog smjera drugi i zavrsis ovako u makaze sendvicu....ovdje samo budala moze da pretice
Jedna od jako ružnih dionica za preticanje - cesta je uska i znatno oštećena, a ni ta isprekidana linija ne traje puno, možda pedesetak metara i vozdra.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#5498 Re: Crna hronika BH cesta
https://crna-hronika.info/video-u-sendv ... uli/194064
Sudeći po ovim slikama, možda su i imali sreće.
Sudeći po ovim slikama, možda su i imali sreće.
- Laplace
- Posts: 14684
- Joined: 19/11/2012 18:37
#5499 Re: Crna hronika BH cesta
Na mjestu sudara je preticanje moralo već biti završeno jer je znak zabrane odmah lijevo od ovogh kamiona koji je naišao sa suprotne strane.
- Laplace
- Posts: 14684
- Joined: 19/11/2012 18:37
#5500 Re: Crna hronika BH cesta
Laplace wrote: ↑14/12/2020 09:36Na mjestu sudara je preticanje moralo već biti završeno jer je znak zabrane odmah lijevo od ovogh kamiona koji je naišao sa suprotne strane.
Edit: sa linka iz prethzodnog komentara se vidi da je auto preticalo iz suprotnog smjera od onoga u kojem je dozvoljeno preticanje. Dakle, preticanje preko pune.

