La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#10176 Re: La Liga Santander
Da. Valverde i Villanova. 
- luckylaka
- Posts: 26221
- Joined: 15/01/2010 06:28
#10177 Re: La Liga Santander
Kako nece biti u problemu.Koliko sam upratio nisam siguran ali 10 utakmica u prvenstvu i 5 u L.S. saban nije poceo u istom sastavu(na stranu povrede)Messi zadnjih 62 slobodna udarca jedan gol pa idi u p.m. daj nekom drugom ako ne ide,golman se vec 2-3 utakmice zajebava na golu.Nema Kuman ovdje sta traziti.I sreca u nesreci sto ni ostalma ne ide pa mjesto za L.S. nije daleko o prvaku mogu sanjati
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#10178 Re: La Liga Santander
A 5–1 defeat by Athletic Bilbao would prove the final straw for Koeman's time with Valencia. He was sacked the following day, on 21 April 2008.
On 5 December 2009, AZ announced that Koeman no longer was in charge of AZ, after losing 7 of the first 16 games in the Dutch competition.
I onda Bartomeu dovede takavog levata za trenera Barce u sred one ljetne sapunice sa Messijem, da malo skrene pažnjuKoeman was sacked by the club on 23 October 2017, after his side fell into the relegation zone, following a 5–2 home defeat against Arsenal the previous day
- luckylaka
- Posts: 26221
- Joined: 15/01/2010 06:28
#10179 Re: La Liga Santander
Pa dobro sa utakmicom manje opet sa eventualnom pobjedom imaju poziciju sa europa ligu.Sa ovim bleckom i to ce biti uspjehLSD wrote: ↑07/12/2020 17:02A 5–1 defeat by Athletic Bilbao would prove the final straw for Koeman's time with Valencia. He was sacked the following day, on 21 April 2008.On 5 December 2009, AZ announced that Koeman no longer was in charge of AZ, after losing 7 of the first 16 games in the Dutch competition.I onda Bartomeu dovede takavog levata za trenera Barce u sred one ljetne sapunice sa Messijem, da malo skrene pažnjuKoeman was sacked by the club on 23 October 2017, after his side fell into the relegation zone, following a 5–2 home defeat against Arsenal the previous day![]()
frajer je takvu neznalicu podvalio u Barcu koja se trenutno bori za 10-to mjesto i kasnije pobjegao iz kluba. To je zločin šta je taj covjek uradio.
- B6Redhell
- Posts: 7817
- Joined: 25/12/2010 04:56
#10180 Re: La Liga Santander
Ko je pencilin atletiko madridu...
Savrsene dvije utakmice reala. Cista dominacija... u obije...
Savrsene dvije utakmice reala. Cista dominacija... u obije...
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10181 Re: La Liga Santander
To je kad zabijes na vrijeme... kasnije ide lakse.
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#10182 Re: La Liga Santander
Ja cekam komentar droge kako su ih sudije pogurale u ovoj savrsenoj utakmici.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#10183 Re: La Liga Santander

-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#10184 Re: La Liga Santander
Derbi zacelja na campu, utakmica i ide tim tokom. Tvrdo i neizvjesno.
- B6Redhell
- Posts: 7817
- Joined: 25/12/2010 04:56
#10185 Re: La Liga Santander
Koja lakrdija i sudjenje u spaniji opet. Nepostojeci penal atl. Smijesan penal.
I sad kataloncicima frajer poklanja penal a i crveni zamalo. Sramotno.
Dje onaj elesdeovac da pocne o sudjenju. Koja laPPPrdija...
I sad kataloncicima frajer poklanja penal a i crveni zamalo. Sramotno.
Dje onaj elesdeovac da pocne o sudjenju. Koja laPPPrdija...
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#10187 Re: La Liga Santander
Baš prelagano pao, ovo je više gluma bila.
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#10188 Re: La Liga Santander
Pa ovaj penal je fazonu radnik : zrinjski
Kakve su sanse isfulali ovi iz valensije cc
Kakve su sanse isfulali ovi iz valensije cc
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#10189 Re: La Liga Santander
Kad se sjetim radnika prvo bi se nasmijao a onda isplakao...
- Distortion
- Posts: 3209
- Joined: 08/09/2007 19:56
#10190 Re: La Liga Santander
Penal je bio i zuti karton, crveni nikad. Ne znam zasto mu je izvalio zuti. Cudi me da je i gledao VAR a nije gledao situaciju kod padanja Buskea u 16m.
Nadam se da ce Buske zavrsiti u svlacionici na poluvremenu. Inace se takmice igraci Barcelone ko ce prije pogrijesit a Buske prednjaci u tome i ko ce vise zakomplikovat oko 16m. Pa koja je to skupina slabića, to niko osim Messija ne smije opalit loptu po golu. Kakvi idioti od igraca
Nadam se da ce Buske zavrsiti u svlacionici na poluvremenu. Inace se takmice igraci Barcelone ko ce prije pogrijesit a Buske prednjaci u tome i ko ce vise zakomplikovat oko 16m. Pa koja je to skupina slabića, to niko osim Messija ne smije opalit loptu po golu. Kakvi idioti od igraca
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#10191 Re: La Liga Santander
Naravno, ništa od penala
Ide to lagano svojim tokom
- Distortion
- Posts: 3209
- Joined: 08/09/2007 19:56
#10192 Re: La Liga Santander
Proslo kolo nije sviran penal protiv Reala, cista ruka Ramosa u 16m i sad ovaj slucaj gdje je ocit faul u 16m za penal. Nije se Perez djaba pozdravljao sa sudijom prije ove utakmice. Mundo Deportivo je spomenuo jos jednu spornu scenu za Granadu u ovoj utakmici (opet penal) ali taj detalj nisam vidio.
Isti sudija je dosudio penal nakon Var intervencije kad je bio duel Ramos-Lenglet. Ovdje mu nista nije sporno
lakrdija...
Isti sudija je dosudio penal nakon Var intervencije kad je bio duel Ramos-Lenglet. Ovdje mu nista nije sporno
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#10193 Re: La Liga Santander
Vi biste penal a ovaj ne zna glavom s 5m prema golu opalit
treba to i zasluzit 
- B6Redhell
- Posts: 7817
- Joined: 25/12/2010 04:56
#10194 Re: La Liga Santander
Koji su ono kataloncici na tabeli...
Smrc, smrc..
Sporno je bilo kad je valverde sam sebe napuco u ruku. Sudija odmahno rukom i nista ne svira. A cista ruka...
nikakve ruke ramosa u ovoj utakmici nije bilo ni blizu.. kad je to bilo i koji je to sporni moment..!!!???
u proslom kolu ramos je bio u skoku napucan s pola metra u ruku koji ni onaj shangai lee master kung fua i njihovih filmova ne bi uspio skloniti. I nije kengur da je uvuce.
Za ovog Elesdeovca neka alternativa je realnost. Kao da mu je trump, ili onaj komentator sa SK u rodu.
Smrc, smrc..
Sporno je bilo kad je valverde sam sebe napuco u ruku. Sudija odmahno rukom i nista ne svira. A cista ruka...
nikakve ruke ramosa u ovoj utakmici nije bilo ni blizu.. kad je to bilo i koji je to sporni moment..!!!???
u proslom kolu ramos je bio u skoku napucan s pola metra u ruku koji ni onaj shangai lee master kung fua i njihovih filmova ne bi uspio skloniti. I nije kengur da je uvuce.
Za ovog Elesdeovca neka alternativa je realnost. Kao da mu je trump, ili onaj komentator sa SK u rodu.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
- B6Redhell
- Posts: 7817
- Joined: 25/12/2010 04:56
#10197 Re: La Liga Santander
Zapalili se kataloncici, pogotovo ovaj drugi iznad,
Kod ovog neznalca jedino mu tim dotaknjuje dno, i kad ponekad izadje iz M. Rupe i pocne povracat po forumu, ospem se sav... valja ga na ignore “turit”

Kod ovog neznalca jedino mu tim dotaknjuje dno, i kad ponekad izadje iz M. Rupe i pocne povracat po forumu, ospem se sav... valja ga na ignore “turit”
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#10198 Re: La Liga Santander
Kastiljčići uznemireni kada se iznese na vidjelo sudijsko guranje u korist Hale 
-
JelBistro
- Posts: 740
- Joined: 11/10/2020 11:00
- Location: Sarajvo
- Grijem se na: kratkih rukava
- Vozim: isključivo VW, Audi
#10199 Re: La Liga Santander
Ko o čemu, kurva o poštenju

-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
