Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BHF_Manijak
- Posts: 28534
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#50626 Re: Liverpool FC
Sad tek boli sta kreten napravi protiv Brightona sve jebem odvratno.
Odlicno veceras.
Nego ne kontam ovo oko navijaca, moze 2 milje, predostroznost, distanca ha hu i onda ih sve strpas na jednu tribinu. Pa jebem ti logiku i mjere. Po tome su mogli onda na sve tribine po 2 milje da ih stave, jer ovako je smijesno. Kontam 2 hiljade ce rasporedit po cijelom stadionu, ovako retardirani ispadaju s ovom odlukom.
Odlicno veceras.
Nego ne kontam ovo oko navijaca, moze 2 milje, predostroznost, distanca ha hu i onda ih sve strpas na jednu tribinu. Pa jebem ti logiku i mjere. Po tome su mogli onda na sve tribine po 2 milje da ih stave, jer ovako je smijesno. Kontam 2 hiljade ce rasporedit po cijelom stadionu, ovako retardirani ispadaju s ovom odlukom.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50627 Re: Liverpool FC
Ima ih i na Main Standu.BHF_Manijak wrote: ↑06/12/2020 21:57 Sad tek boli sta kreten napravi protiv Brightona sve jebem odvratno.
Odlicno veceras.
Nego ne kontam ovo oko navijaca, moze 2 milje, predostroznost, distanca ha hu i onda ih sve strpas na jednu tribinu. Pa jebem ti logiku i mjere. Po tome su mogli onda na sve tribine po 2 milje da ih stave, jer ovako je smijesno. Kontam 2 hiljade ce rasporedit po cijelom stadionu, ovako retardirani ispadaju s ovom odlukom.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50628 Re: Liverpool FC
Ovo i Leicester su mi top utakmice ove sezone u Ligi. Polako se hvata neka konstanta, valjalo bi kad bi nas povrede malo sad poštedile.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#50629 Re: Liverpool FC
Kako je gust raspored.
Fulham nedjelja
Tottenham srijeda
Palace subota (13:30)
Na sve nacine nas pokusavaju zaustaviti, ali nece moci.
Fulham nedjelja
Tottenham srijeda
Palace subota (13:30)
Na sve nacine nas pokusavaju zaustaviti, ali nece moci.
-
probook
- Posts: 5043
- Joined: 13/10/2013 22:38
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50631 Re: Liverpool FC
Liverpool - Wolverhampton 4:0
Salah
Matip
Wijnaldum
Mane
Salah
Matip
Wijnaldum
Mane
1. Pobjeda Liverpoola
- U slučaju pobjede Liverpoola, što će naravno biti čest slučaj, za igrača utakmice ćemo glasati po sljedećem sistemu:
1) Ime i prezime igrača - 5b (najbolji igrač utakmice)
2) Ime i prezime igrača - 3b
3) Ime i prezime igrača - 1b
Najlošijeg igrača utakmice ćemo birati po sistemu:
FLOP UTAKMICE - Ime i prezime igrača - 1b
*Flopa utakmice u slučaju pobjede Liverpoola nije obavezno birati!
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#50633 Re: Liverpool FC
Nije Mane, autogolAmiĐa_Idriz wrote: ↑06/12/2020 22:07 Liverpool - Wolverhampton 4:0
Salah
Matip
Wijnaldum
Mane
1. Pobjeda Liverpoola
- U slučaju pobjede Liverpoola, što će naravno biti čest slučaj, za igrača utakmice ćemo glasati po sljedećem sistemu:
1) Ime i prezime igrača - 5b (najbolji igrač utakmice)
2) Ime i prezime igrača - 3b
3) Ime i prezime igrača - 1b
Najlošijeg igrača utakmice ćemo birati po sistemu:
FLOP UTAKMICE - Ime i prezime igrača - 1b
*Flopa utakmice u slučaju pobjede Liverpoola nije obavezno birati!
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#50634 Re: Liverpool FC
Salah
Hendo
Matip/Gini
I ostali su super odigrali. Mnogo to sigurnije izgleda pozadi kad nema engleskog Bicakcica.
Hendo
Matip/Gini
I ostali su super odigrali. Mnogo to sigurnije izgleda pozadi kad nema engleskog Bicakcica.
-
convict
- Posts: 3519
- Joined: 10/02/2008 01:20
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#50636 Re: Liverpool FC
To je olaksavajuca okolnost. protiv Fulhama dozirati minute...
Idemo uzeti naredne 4 u ligi za titulu.
- Tafarel
- Posts: 46
- Joined: 13/11/2020 15:00
#50637 Re: Liverpool FC
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#50638 Re: Liverpool FC
Tamo sam vec godinama. Mezim ja vas, samo ne znate.
- Tafarel
- Posts: 46
- Joined: 13/11/2020 15:00
#50639 Re: Liverpool FC
Bio si, dok nisi dobio po pičci.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#50642 Re: Liverpool FC
Odlicna partija cijele ekipe. Obrana i malac na golu vec 2 tekme protiv jakih protivnika rade cuda. Ali daleko najbolji u zadnje vrijeme je Gini.
Super je da se neki povrijedjeni vracaju pomalo, sa Jozunom direktan okrsaj za vrh tabele. Do tada se mozda i Milner oporavi.
Super je da se neki povrijedjeni vracaju pomalo, sa Jozunom direktan okrsaj za vrh tabele. Do tada se mozda i Milner oporavi.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#50646 Re: Liverpool FC
Giniju dati ugovor kakav hoće, kada one dvije ublehe od Kante i Keite imaju masne ugovore a ne rade ništa, glupost je da se na Giniju vrše neki tough love pregovori, dajte čovjeku šta hoće, on je to zaslužio.
Ako bi Gini i Milner otišli na kraju sezone nastupili bi veliki problemi na sredini, sve bi se svelo na Hendu - Faba - Jonesa, nikoga na klupi više nema.
Rahmetli Minamina, Kantu, Keitu i Oxa ne računam u veznjake, zapravo ne računam ih ni u igrače, to su 4 apstraktne pojave koje postoje samo na papiru, u stvarnom svijetu za igru Liverpoola bitni su k'o što sam i ja, ove sezone svi zajedno su odigrali 14 minuta i to loših.
Ako bi Gini i Milner otišli na kraju sezone nastupili bi veliki problemi na sredini, sve bi se svelo na Hendu - Faba - Jonesa, nikoga na klupi više nema.
Rahmetli Minamina, Kantu, Keitu i Oxa ne računam u veznjake, zapravo ne računam ih ni u igrače, to su 4 apstraktne pojave koje postoje samo na papiru, u stvarnom svijetu za igru Liverpoola bitni su k'o što sam i ja, ove sezone svi zajedno su odigrali 14 minuta i to loših.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50647 Re: Liverpool FC
Salah
Hendo
Gini
HM: Ostatak ekipe. Zaista vrhunska utakmica od prvog do zadnjeg dodavanja. Nadam se da ćemo nastaviti sada u ovom ritmu.
Decembar je tradicionalno zgužvan mjesec, a sad će biti tek posebno zagužvan. Sreća je što ide ta ekskurzija u Danskoj pa Fulham koji nam valjda ne bi trebao biti problem, tako da se može malo pritisnuti kočnica s obzirom da onda slijedi Tottenham.
Hendo
Gini
HM: Ostatak ekipe. Zaista vrhunska utakmica od prvog do zadnjeg dodavanja. Nadam se da ćemo nastaviti sada u ovom ritmu.
Decembar je tradicionalno zgužvan mjesec, a sad će biti tek posebno zagužvan. Sreća je što ide ta ekskurzija u Danskoj pa Fulham koji nam valjda ne bi trebao biti problem, tako da se može malo pritisnuti kočnica s obzirom da onda slijedi Tottenham.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50648 Re: Liverpool FC
“Adrian is out of contract next summer and I’d be very surprised if he was given a new deal.” [@JamesPearceLFC]
Klopp asked if Wijnaldum will sign a new deal: "I hope so, to be honest. You can see that, he plays all the time. We have a pretty good relationship. I hope so."
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50649 Re: Liverpool FC
Alisson could return against Fulham next weekend. [@JamesPearceLFC]
Liverpool hope to reward Fabinho with a new contract soon, to put him just below the club’s highest earners. [@FabrizioRomano]
Liverpool hope to restart talks with Gini Wijnaldum over a new contract, but the midfielder is still not convinced over what his role at the club will be.[@FabrizioRomano]
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#50650 Re: Liverpool FC
Gini 5, Hendo 3, Salah 1
Odlično odigrana utakmica, još se dvoumim da li su bolje odigrali ovu, onu protiv Atalante u gostima ili protiv Leicestera. U nekim utakmicama je šteta što više igrača ne može kandidirati za bodove
I vidi se kako cjelokupnu igru diže "rani" prvi gol. Kad se promaši 3, 4 prilike na početku unište neki elan u ekipi i onda je muka.
Gini je mašina kvalitetnija od onog motora 1,6 u golfu 2. Ore frajer teren od prve do zadnje sekunde, drago mi je da je zabio gol i to van 16 metara, prava je šteta što se više ne odlučuje na šuteve prema golu. Matip i Fab su odličan tandem, za Matipa je tuga što je sklon ozljedama, da nije tako, bio bi među top 5 stopera na svijetu garant. Probija prvu liniju bez ustručavanja i straha, u skoku je odličan. Neco pomalo gubi tremu i postaje ozbiljna opcija, a Jones je već prilično dobar igrač.
Neka odrade LP kako god znaju i umiju i da se ne izgubi, a onda slijedi rokanje, jer nama ove slabije ekipe ove godine ne leže nikako, tekmu sa Fullhamom treba odraditi krajnje ozbiljno. Protiv smećara Jozuna će biti patnja.
Odlično odigrana utakmica, još se dvoumim da li su bolje odigrali ovu, onu protiv Atalante u gostima ili protiv Leicestera. U nekim utakmicama je šteta što više igrača ne može kandidirati za bodove
I vidi se kako cjelokupnu igru diže "rani" prvi gol. Kad se promaši 3, 4 prilike na početku unište neki elan u ekipi i onda je muka.
Gini je mašina kvalitetnija od onog motora 1,6 u golfu 2. Ore frajer teren od prve do zadnje sekunde, drago mi je da je zabio gol i to van 16 metara, prava je šteta što se više ne odlučuje na šuteve prema golu. Matip i Fab su odličan tandem, za Matipa je tuga što je sklon ozljedama, da nije tako, bio bi među top 5 stopera na svijetu garant. Probija prvu liniju bez ustručavanja i straha, u skoku je odličan. Neco pomalo gubi tremu i postaje ozbiljna opcija, a Jones je već prilično dobar igrač.
Neka odrade LP kako god znaju i umiju i da se ne izgubi, a onda slijedi rokanje, jer nama ove slabije ekipe ove godine ne leže nikako, tekmu sa Fullhamom treba odraditi krajnje ozbiljno. Protiv smećara Jozuna će biti patnja.
