Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#5301 Re: Crna hronika BH cesta
Sta reci za ovoga sto ima 60 hiljada ne placenih kazni, covjek slobodno preselio u srbiju i slobodno prelazi granizu.
Dok u Hrvatskoj to nema, moj drug dobio debelu kaznu za brzu voznju ali je na brzaka izasao iz zemlje i sada je samo zaobilazi, jer ako dode ovi ce mu je naplatiti.
Dok u Hrvatskoj to nema, moj drug dobio debelu kaznu za brzu voznju ali je na brzaka izasao iz zemlje i sada je samo zaobilazi, jer ako dode ovi ce mu je naplatiti.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#5302 Re: Crna hronika BH cesta
Vlasniku je vraceno oduzeto voziloJuka Jebach wrote: ↑15/10/2020 11:17 Sta reci za ovoga sto ima 60 hiljada ne placenih kazni, covjek slobodno preselio u srbiju i slobodno prelazi granizu.
Dok u Hrvatskoj to nema, moj drug dobio debelu kaznu za brzu voznju ali je na brzaka izasao iz zemlje i sada je samo zaobilazi, jer ako dode ovi ce mu je naplatiti.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#5303 Re: Crna hronika BH cesta
Bez obzira na lično finansijsko stanje ne možeš napisati za auto od 7000 KM da je skupocjeno. Šta bi onda u sledećoj vijesti trebao napisati ako bi bila slupana nova S klasa?
Ovo je više napisano u duhu senzacionalističkih vijesti kakve su danas jedino i prisutne. Svi ovi kvazi novinari i novine za koje rade, rade na istom principu. Samo neka je broj klikova, lajkova i dijeljenja veliki, sve ostalo nije bitno.
Objektivno i pravo istraživačko novinarstvo je mrtvo odavno, ako je ikada i postojalo.
Ovo je više napisano u duhu senzacionalističkih vijesti kakve su danas jedino i prisutne. Svi ovi kvazi novinari i novine za koje rade, rade na istom principu. Samo neka je broj klikova, lajkova i dijeljenja veliki, sve ostalo nije bitno.
Objektivno i pravo istraživačko novinarstvo je mrtvo odavno, ako je ikada i postojalo.
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#5304 Re: Crna hronika BH cesta
Da. Da nisu pomenuli koji automobili su u pitanju, ja bih mislio da su to Porsche i Lamborghini.citroen xm wrote: ↑15/10/2020 16:00 Bez obzira na lično finansijsko stanje ne možeš napisati za auto od 7000 KM da je skupocjeno. Šta bi onda u sledećoj vijesti trebao napisati ako bi bila slupana nova S klasa?
Ovo je više napisano u duhu senzacionalističkih vijesti kakve su danas jedino i prisutne. Svi ovi kvazi novinari i novine za koje rade, rade na istom principu. Samo neka je broj klikova, lajkova i dijeljenja veliki, sve ostalo nije bitno.
Objektivno i pravo istraživačko novinarstvo je mrtvo odavno, ako je ikada i postojalo.
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#5305 Re: Crna hronika BH cesta
A kako znate koji a3 je u pitanju? Mozda je noviji.
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#5306 Re: Crna hronika BH cesta
vraceno jer je u vlasnistvu d.o.o firmevjeshalica wrote: ↑15/10/2020 12:48Vlasniku je vraceno oduzeto voziloJuka Jebach wrote: ↑15/10/2020 11:17 Sta reci za ovoga sto ima 60 hiljada ne placenih kazni, covjek slobodno preselio u srbiju i slobodno prelazi granizu.
Dok u Hrvatskoj to nema, moj drug dobio debelu kaznu za brzu voznju ali je na brzaka izasao iz zemlje i sada je samo zaobilazi, jer ako dode ovi ce mu je naplatiti.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#5308 Re: Crna hronika BH cesta
Ne vidim auta na slikama, ok.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#5309 Re: Crna hronika BH cesta
A ok, pobrkao sam dvije vijesti.
Ali opet, polovan A3...
Kada se za auto kaže skupocjeno mora koštati bar 50000, ali dobro.
Kada se za auto kaže skupocjeno mora koštati bar 50000, ali dobro.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#5310 Re: Crna hronika BH cesta
imal dana da se neki degenerik ne skrha na ovoj obilaznici
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /201016003
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /201016003
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#5311 Re: Crna hronika BH cesta
Jedan bijeli Pežo je morao biti ubiven
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#5312 Re: Crna hronika BH cesta
https://crna-hronika.info/stravican-sud ... eno/174431
Na osnovu ovih slika i položaja prikolice dalo bi se zaključiti da su oba auta išla u istom smjeru. Ili je prikolicu neko okrenuo posle.
Oba auta udarena sa lijeve strane. Ja veze nemam kako su ovo uspjeli.
Na osnovu ovih slika i položaja prikolice dalo bi se zaključiti da su oba auta išla u istom smjeru. Ili je prikolicu neko okrenuo posle.
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#5313 Re: Crna hronika BH cesta
nema ništa nejasno
caddy išao u mostar, bježao od terrana u desno, šta je čikica radio u terranu boga pitaj, a prikolica se sama ovako podesila... jer čiko iz terrana je 65+ koliko je kliks objavio, možda mu je nešto i pozlilo, ali srecom svi su dobro
caddy išao u mostar, bježao od terrana u desno, šta je čikica radio u terranu boga pitaj, a prikolica se sama ovako podesila... jer čiko iz terrana je 65+ koliko je kliks objavio, možda mu je nešto i pozlilo, ali srecom svi su dobro
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#5314 Re: Crna hronika BH cesta
Ma jasno da su morali ići iz suprotnih smjerova, nego prikolica ima baš čudan položaj. Bitno je da su svi živi. 
- denimb
- Posts: 2725
- Joined: 27/03/2009 14:33
#5315 Re: Crna hronika BH cesta
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /201029014
Kolega mi jutros naisao na ovo, evo ga pije lijekove za smirenje.
BMW i Passat se po prici utrkivali, a ovaj sto je poginuo se ukljucivao na cestu...180 na sat je stoka vozila.
Kolega mi jutros naisao na ovo, evo ga pije lijekove za smirenje.
BMW i Passat se po prici utrkivali, a ovaj sto je poginuo se ukljucivao na cestu...180 na sat je stoka vozila.
- aveos
- Posts: 1761
- Joined: 28/02/2012 08:42
#5316 Re: Crna hronika BH cesta
U jbte..sta je ovo,jadan covjek ni kriv ni duzan..strasnodenimb wrote: ↑29/10/2020 08:56 https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /201029014
Kolega mi jutros naisao na ovo, evo ga pije lijekove za smirenje.
BMW i Passat se po prici utrkivali, a ovaj sto je poginuo se ukljucivao na cestu...180 na sat je stoka vozila.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#5317 Re: Crna hronika BH cesta
Sta reci na ovo?
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#5318 Re: Crna hronika BH cesta
jbt meni u 6 ujutro samo kafa na pameti ... da mi je gdje stati da kafu popijem
... oni se trkali fol
-
Benjo34
- Posts: 2208
- Joined: 21/01/2018 00:49
#5319 Re: Crna hronika BH cesta
Katastrofa, poginuo lik koji je radio kao ložač u lokalnoj školi, ni kriv ni dužan zbog trkača...
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5320 Re: Crna hronika BH cesta
Opet nastrada onaj što nije ni kriv, ni dužan.
Idioti retardirani. Odmah strpati u zatvor jebo im ja mater.
Idioti retardirani. Odmah strpati u zatvor jebo im ja mater.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#5321 Re: Crna hronika BH cesta
koliko li su ovdje letili 
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#5322 Re: Crna hronika BH cesta
Da bi se auti prepolovili, mora biti brzina baš velika.
I svi akteri ozbiljno povrijeđeni ili mrtvi.
Ali sudbina često hoće da najveće budale i krivci obično prođu sa lakšim li nikakvim ozljedama.
I svi akteri ozbiljno povrijeđeni ili mrtvi.
Ali sudbina često hoće da najveće budale i krivci obično prođu sa lakšim li nikakvim ozljedama.
-
Benjo34
- Posts: 2208
- Joined: 21/01/2018 00:49
#5323 Re: Crna hronika BH cesta
Svjedoci kažu da je bila baš strašna eksplozija,navodno se neki majmuni trkali. Priča se da su išli preko 150 ..Katastrofa, nevin život, ugašen zbog idiota.
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#5324 Re: Crna hronika BH cesta
Recimo da si sin ovog sto je poginuo ... Kako naci smiraj u sebi a da ne ubijes govno sto se trkalo ...
Kako to 
- sime_cipol
- Posts: 23399
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#5325 Re: Crna hronika BH cesta
Ne zna sta covjek vise da kaze 
Dokle?
Dokle?
