Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Juka Jebach
Posts: 858
Joined: 18/04/2017 22:53

#5301 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Juka Jebach »

Sta reci za ovoga sto ima 60 hiljada ne placenih kazni, covjek slobodno preselio u srbiju i slobodno prelazi granizu.

Dok u Hrvatskoj to nema, moj drug dobio debelu kaznu za brzu voznju ali je na brzaka izasao iz zemlje i sada je samo zaobilazi, jer ako dode ovi ce mu je naplatiti.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#5302 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Juka Jebach wrote: 15/10/2020 11:17 Sta reci za ovoga sto ima 60 hiljada ne placenih kazni, covjek slobodno preselio u srbiju i slobodno prelazi granizu.

Dok u Hrvatskoj to nema, moj drug dobio debelu kaznu za brzu voznju ali je na brzaka izasao iz zemlje i sada je samo zaobilazi, jer ako dode ovi ce mu je naplatiti.
Vlasniku je vraceno oduzeto vozilo
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#5303 Re: Crna hronika BH cesta

Post by citroen xm »

Bez obzira na lično finansijsko stanje ne možeš napisati za auto od 7000 KM da je skupocjeno. Šta bi onda u sledećoj vijesti trebao napisati ako bi bila slupana nova S klasa?

Ovo je više napisano u duhu senzacionalističkih vijesti kakve su danas jedino i prisutne. Svi ovi kvazi novinari i novine za koje rade, rade na istom principu. Samo neka je broj klikova, lajkova i dijeljenja veliki, sve ostalo nije bitno.

Objektivno i pravo istraživačko novinarstvo je mrtvo odavno, ako je ikada i postojalo.
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#5304 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

citroen xm wrote: 15/10/2020 16:00 Bez obzira na lično finansijsko stanje ne možeš napisati za auto od 7000 KM da je skupocjeno. Šta bi onda u sledećoj vijesti trebao napisati ako bi bila slupana nova S klasa?

Ovo je više napisano u duhu senzacionalističkih vijesti kakve su danas jedino i prisutne. Svi ovi kvazi novinari i novine za koje rade, rade na istom principu. Samo neka je broj klikova, lajkova i dijeljenja veliki, sve ostalo nije bitno.

Objektivno i pravo istraživačko novinarstvo je mrtvo odavno, ako je ikada i postojalo.
Da. Da nisu pomenuli koji automobili su u pitanju, ja bih mislio da su to Porsche i Lamborghini.
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#5305 Re: Crna hronika BH cesta

Post by basicm »

A kako znate koji a3 je u pitanju? Mozda je noviji.
Juka Jebach
Posts: 858
Joined: 18/04/2017 22:53

#5306 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Juka Jebach »

vjeshalica wrote: 15/10/2020 12:48
Juka Jebach wrote: 15/10/2020 11:17 Sta reci za ovoga sto ima 60 hiljada ne placenih kazni, covjek slobodno preselio u srbiju i slobodno prelazi granizu.

Dok u Hrvatskoj to nema, moj drug dobio debelu kaznu za brzu voznju ali je na brzaka izasao iz zemlje i sada je samo zaobilazi, jer ako dode ovi ce mu je naplatiti.
Vlasniku je vraceno oduzeto vozilo
vraceno jer je u vlasnistvu d.o.o firme
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#5307 Re: Crna hronika BH cesta

Post by citroen xm »

basicm wrote: 15/10/2020 17:00 A kako znate koji a3 je u pitanju? Mozda je noviji.
Pa ima slika. :)
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#5308 Re: Crna hronika BH cesta

Post by basicm »

citroen xm wrote: 15/10/2020 18:17
basicm wrote: 15/10/2020 17:00 A kako znate koji a3 je u pitanju? Mozda je noviji.
Pa ima slika. :)
Ne vidim auta na slikama, ok.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#5309 Re: Crna hronika BH cesta

Post by citroen xm »

A ok, pobrkao sam dvije vijesti. :thumbup: Ali opet, polovan A3...

Kada se za auto kaže skupocjeno mora koštati bar 50000, ali dobro.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#5310 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

imal dana da se neki degenerik ne skrha na ovoj obilaznici :shock: :roll: :-?

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /201016003
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#5311 Re: Crna hronika BH cesta

Post by liaar »

Jedan bijeli Pežo je morao biti ubiven
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#5312 Re: Crna hronika BH cesta

Post by citroen xm »

https://crna-hronika.info/stravican-sud ... eno/174431

Na osnovu ovih slika i položaja prikolice dalo bi se zaključiti da su oba auta išla u istom smjeru. Ili je prikolicu neko okrenuo posle. :? Oba auta udarena sa lijeve strane. Ja veze nemam kako su ovo uspjeli.
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#5313 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

nema ništa nejasno

caddy išao u mostar, bježao od terrana u desno, šta je čikica radio u terranu boga pitaj, a prikolica se sama ovako podesila... jer čiko iz terrana je 65+ koliko je kliks objavio, možda mu je nešto i pozlilo, ali srecom svi su dobro :thumbup:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#5314 Re: Crna hronika BH cesta

Post by citroen xm »

Ma jasno da su morali ići iz suprotnih smjerova, nego prikolica ima baš čudan položaj. Bitno je da su svi živi. :thumbup:
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#5315 Re: Crna hronika BH cesta

Post by denimb »

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /201029014

Kolega mi jutros naisao na ovo, evo ga pije lijekove za smirenje.

BMW i Passat se po prici utrkivali, a ovaj sto je poginuo se ukljucivao na cestu...180 na sat je stoka vozila.
User avatar
aveos
Posts: 1761
Joined: 28/02/2012 08:42

#5316 Re: Crna hronika BH cesta

Post by aveos »

denimb wrote: 29/10/2020 08:56 https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /201029014

Kolega mi jutros naisao na ovo, evo ga pije lijekove za smirenje.

BMW i Passat se po prici utrkivali, a ovaj sto je poginuo se ukljucivao na cestu...180 na sat je stoka vozila.
U jbte..sta je ovo,jadan covjek ni kriv ni duzan..strasno
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#5317 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Nadzorna_ploca »

Sta reci na ovo?
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#5318 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bullet Tooth Tony »

jbt meni u 6 ujutro samo kafa na pameti ... da mi je gdje stati da kafu popijem :-) :-) ... oni se trkali fol
Benjo34
Posts: 2208
Joined: 21/01/2018 00:49

#5319 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Benjo34 »

Katastrofa, poginuo lik koji je radio kao ložač u lokalnoj školi, ni kriv ni dužan zbog trkača...
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5320 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Logovan »

Opet nastrada onaj što nije ni kriv, ni dužan. :(

Idioti retardirani. Odmah strpati u zatvor jebo im ja mater.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#5321 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

koliko li su ovdje letili :shock:
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#5322 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Seyfo »

Da bi se auti prepolovili, mora biti brzina baš velika.
I svi akteri ozbiljno povrijeđeni ili mrtvi.
Ali sudbina često hoće da najveće budale i krivci obično prođu sa lakšim li nikakvim ozljedama.
Benjo34
Posts: 2208
Joined: 21/01/2018 00:49

#5323 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Benjo34 »

Svjedoci kažu da je bila baš strašna eksplozija,navodno se neki majmuni trkali. Priča se da su išli preko 150 ..Katastrofa, nevin život, ugašen zbog idiota.
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#5324 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bullet Tooth Tony »

Recimo da si sin ovog sto je poginuo ... Kako naci smiraj u sebi a da ne ubijes govno sto se trkalo ... :-) Kako to :?
User avatar
sime_cipol
Posts: 23399
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#5325 Re: Crna hronika BH cesta

Post by sime_cipol »

Ne zna sta covjek vise da kaze :roll:
Dokle?
Post Reply