La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
aveos
Posts: 1761
Joined: 28/02/2012 08:42

#10076 Re: La Liga Santander

Post by aveos »

turbofolk wrote: 27/09/2020 10:33 Bez uvrede.
Postavio si gif sa profila nekog navijača Barcelone. Vidljivo je po slici sa profila. Braniš sudijsku odluku da je čist penal. A čovjek u tweetu piše da se obrati pažnja na Mayoralov desni lakat, aludirajući na mogući faul u napadu
I ja više favoriziram Real u odnosu na Barcelonu. Ali mislim da Betis sinoć nije zaslužio poraz na ovakav način. Ovo je tradicionalno nezgodno gostovanje za Madrid i čak i bod je sinoć bio dobar. Ali eto.. VAR je uveden da bi se sudijske greške svele na minimum, pa ćemo mu vjerovat. Prema tome, dosuđeni penal je, ustvari, ispravka prethodno donešene pogrešne sudijske odluke. :thumbup:
Ma kakav faul,obastrano guranje il građenje.
Pogledaj ruku u jednog i drugog.
User avatar
xoklix
Posts: 3392
Joined: 16/01/2018 16:07

#10077 Re: La Liga Santander

Post by xoklix »

Jebo mater samo Realu se gledaju ovakve situacije, a sve tri odluke ispravne.
Još od Bayerna ovo traje...kada su kobasičari neopravdan penal i gol iz ofsajda koje nikad niko nije ni spomenuo dok su nama gledali jel aut pravilno izveden.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#10078 Re: La Liga Santander

Post by channel10 »

Ja ovim navijacima RM skidam kapu kad mogu navijati za ovakav klub. Pa ljudi pokradoshe Boga oca i to nikome ne smeta.

Ja sam nekad davno, devedestih, navijao za AC Milan, ali kad sam vidio da ljudi iz godine u godinu dobijaju penale u 90-tim i sudijskim nadoknadama, klub mi se ogadio. Sadasnji Juventus je mala maca za Milan iz tog perioda.
Ovaj Real je neprikosniven sto se tice tih kradja jer oni kradu i u vrijeme VAR-a, zbog cega je VAR i uveden. Ljudi kradu pred ocima javnosti na usporen snimak i nije mi jasno kako ne reaguje vodstvo lige, Fifa, Uefa...

A ovi sto opravdavaju ovakve stvari, to samo o njima govori ko su i sta su...
User avatar
Point.
Posts: 33505
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#10079 Re: La Liga Santander

Post by Point. »

Čist faul u napadu a ljudi ovdje nemaju obraza da to priznaju.
User avatar
aveos
Posts: 1761
Joined: 28/02/2012 08:42

#10080 Re: La Liga Santander

Post by aveos »

Point. wrote: 27/09/2020 12:28 Čist faul u napadu a ljudi ovdje nemaju obraza da to priznaju.
Aj molim te pogledaj gif ovaj gore,trenutak pada domaceg igraca,,,lik se baca kao u bazen i covjeku sklanja loptu s noge rukom.
Ovaj gore ubjeđuje da je bilo rame.
Definitivno trebate pogledati video iz svakog ugla,pa onda donijeti sud,branic je izgubio duel i onda je posto poto htio zaustaviti Mayorala. Stvarno evo sta je Borja uradio da se ovaj ovako baci,objasni molim te
User avatar
Point.
Posts: 33505
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#10081 Re: La Liga Santander

Post by Point. »

aveos wrote: 27/09/2020 13:33
Point. wrote: 27/09/2020 12:28 Čist faul u napadu a ljudi ovdje nemaju obraza da to priznaju.
Aj molim te pogledaj gif ovaj gore,trenutak pada domaceg igraca,,,lik se baca kao u bazen i covjeku sklanja loptu s noge rukom.
Ovaj gore ubjeđuje da je bilo rame.
Definitivno trebate pogledati video iz svakog ugla,pa onda donijeti sud,branic je izgubio duel i onda je posto poto htio zaustaviti Mayorala. Stvarno evo sta je Borja uradio da se ovaj ovako baci,objasni molim te
Ovdje je napadač Reala napravio dva faula. Udarac, doduše blag, al svakako udarac laktom i guranje.
User avatar
aveos
Posts: 1761
Joined: 28/02/2012 08:42

#10082 Re: La Liga Santander

Post by aveos »

Mayoral ima kontrolu nad loptom, Katalonac se pokušava ubaciti ispred njega. Ključna riječ je pokušava...
User avatar
B6Redhell
Posts: 7818
Joined: 25/12/2010 04:56

#10083 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

aveos wrote: 27/09/2020 14:23 Mayoral ima kontrolu nad loptom, Katalonac se pokušava ubaciti ispred njega. Ključna riječ je pokušava...
Sta kaze doticni. “Cist faul u napadu”
A frajer se baca pod noge ovom mayoralu..
:-) :run:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#10084 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

Nije cista situacija, ali ovdje sudije najcesce sviraju faul u napadu da bi izbjegli kontroverze. Ima i elemenata penala.
User avatar
turbofolk
Posts: 3238
Joined: 13/05/2014 09:37

#10085 Re: La Liga Santander

Post by turbofolk »

Je li Suarez u rosteru Atletica. Nema ga u prvih 11.
Edit: evo vidim da se zagrijava na poluvremenu.
User avatar
turbofolk
Posts: 3238
Joined: 13/05/2014 09:37

#10086 Re: La Liga Santander

Post by turbofolk »

4-0 za Atletico uz četiri golčine. Suarez asistent za četvrti. Kad bi Diego zadržao ovakav pristup i protiv većih ekipa, prekucali bi ovu ligu.
P.S. Wanda Metropolitano iako prazna, perverzno izgleda :thumbup:
Edit opet: 6-1 na kraju uz dva Luisova gola :shock:
Last edited by turbofolk on 27/09/2020 18:01, edited 1 time in total.
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#10087 Re: La Liga Santander

Post by °u° »

Ako Cholo s ovom ekipom ne uradi ništa nek se prestane bavit ovim poslom.
Suarez djeluje motiviran asist i gol, izgledaju obećavajuće
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10088 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

Suarez :thumbup: Dva gola i asistencija.
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#10089 Re: La Liga Santander

Post by °u° »

Gricko dijeli lopte ko kakav vrhunski playmaker, 2 gola i asistencija u 20 minuta. Baš izgledaju moćno. Po ovome izgledaju kao prvi favorit

Bartomeu i Koeman upucajte se obojica. Posao trenera je da nađe način kako da motiviše igrače, kako da iz njih izvuče ono najbolje, za to prima platu. Najlakše je reći iš
User avatar
turbofolk
Posts: 3238
Joined: 13/05/2014 09:37

#10090 Re: La Liga Santander

Post by turbofolk »

Prerano je za bilo kakve prognoze. Vidjet ćemo ih protiv jačih ekipa. Volio bih da u ovom sastavu još jednom dobiju priliku za osvajanje LP i da dobace do finala.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#10091 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

I to protiv Granade koja je bila hit prosle sezone. Ali ne vjerujem da Simeone moze konstantno igrati napadacki fudbal, vec bi to uradio da je htio.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#10092 Re: La Liga Santander

Post by AmiĐa_Idriz »

Eto šta se desi kad malo Felixu slobode daš.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#10093 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

ultima_palabra wrote: 27/09/2020 15:04 Nije cista situacija, ali ovdje sudije najcesce sviraju faul u napadu da bi izbjegli kontroverze. Ima i elemenata penala.
Samo kad je RM u pitanju, onda se svira penal, šta drugo :lol:

Betisu se nikad ovakav penal ne bi svirao kontra Reala, to zna i Florentino Perez :mrgreen:
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#10094 Re: La Liga Santander

Post by luckylaka »

Neka nova Barsa ...Messi,Coutinho,Fati,Griezman odlicno suradjuju
User avatar
turbofolk
Posts: 3238
Joined: 13/05/2014 09:37

#10095 Re: La Liga Santander

Post by turbofolk »

Trče na svaku loptu i nisu teški boliqrci ko prošle sezone. Istovremeno ovi Emeryjevi pogubljeni. Ansu ubija. I Coutinho zajedno s njim. Čekamo Miralema.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#10096 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

I Setien je raznio Villareala ljetos.
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#10097 Re: La Liga Santander

Post by °u° »

:lol:

°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#10098 Re: La Liga Santander

Post by °u° »

Hajmo Pjana in Busquets out
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#10099 Re: La Liga Santander

Post by 90minut »

spasi me var, uh
User avatar
turbofolk
Posts: 3238
Joined: 13/05/2014 09:37

#10100 Re: La Liga Santander

Post by turbofolk »

Valencia :thumbup: uz mnogo sreće. Cijelu utakmicu u podređenom položaju i jedna kontra im donese pobjedu. Zaštopa slika na SK taman kad je išla sporna situacija kod poništenog gola za Sociedad u 94.-toj minuti :D
Post Reply