Sad su se sjetili da oduzimaju mobitel ???
Doduše, što se može ispravno uraditi u ovoj dubokoj državi. Paralelna struktura te može pratiti, prisluškivati saslušanja, brisati dokaze na vrijeme, uzimati snimke s kamera, objavljivati u novinama svoje verzije. Kako i kada hoće.
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/17 ... bitel.html
"SB" OTKRIVA: DRAMA U TUŽITELJSTVU BIH, PANIKA U SDA, ASIM SARAJLIĆ šest sati saslušavan o svojim vezama sa FIKRETOM HODŽIĆEM i uvozom respiratora, pretresen je i oduzet mu je mobitel!
Kada je Asim Sarajlić negdje oko 22.00 sati, nakon šestočasovnog ispitivanja, vidno iscrpljen i utučen napustio Tužteljstvo BiH, među njegovim kolegama je došlo do olakšanje, no kada im je kazao da mu je oduzet mobitel, zabrinuti su bili svi u vrhu stranke
Prema nekim izvorima, u noćnim satima, tokom boravka Sarajlića u Tužiteljstvu BiH u okolini neposrednoj blizini zgrade Suda i Tužiteljstva BiH moglo se primijetiti pripadnike Obavještajno-sugurnosne agencije BiH (OSA) koji su pokušavali saznati šta se dešava sa Sarajlićem, bliskim prijateljem njihovog direktora Osmana Mehmedagića Osmice.