FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#15151 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Raigor Stonehoof »

Susic na Amarovu poziciju, iza Djokanovic i Pejovic i nema zime
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#15152 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Cossack »

sencobih wrote: 24/09/2020 22:18 Trenutci su to sve, da nije Pejović onu izbio iz praznog gola, oni bi se vjerojatno radovali. Da je Merso dao onu svoju priliku ranije bi mi riješili , uglavnom zasluzeno smo prosli, bez mrlje
Upravo :thumbup:
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#15153 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by R2D2_SA »

Rahmanovica ne dirajte pa kako god. U ovom slucaju je konj kojem se ne gleda u zube :-D . Vjerovatno ga je Vinko drzao zbog visine, odbrane u prekidima, u tom segmetnu smo najgori. Rahman nam je prebitan igrac ali takav kakav je. Sto rece strucni komentator iskljucenje je mozda i valjalo jer smo se skocentrisali na bolju odbranu. Cestitke momcima, strucnom stabu, Sabrini :-D :bih:
last mohicans
Posts: 18182
Joined: 09/08/2012 23:19

#15154 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by last mohicans »

sencobih wrote: 24/09/2020 22:18 Trenutci su to sve, da nije Pejović onu izbio iz praznog gola, oni bi se vjerojatno radovali. Da je Merso dao onu svoju priliku ranije bi mi riješili , uglavnom zasluzeno smo prosli, bez mrlje
Al Benjo, sa 3-4 metra za vjerovali ili ne. Ali njemu halalim onakav promasaj, puno nam je radosti donio. Fanimo crni brat :thumbup:
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#15155 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by _Reds_ »

Ma treba jednu probati sa Fanimom kao napadačem..
last mohicans
Posts: 18182
Joined: 09/08/2012 23:19

#15156 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by last mohicans »

Nije ni to los prijedlog. Bas zna lopte, zna proturiti, vrhunski tehničar, a jos brz. Visina mu uopce ne bi bila prepreka, samo po zemlji mu slati ili kao ove voleje
User avatar
victory
Posts: 2201
Joined: 17/12/2002 00:00
Contact:

#15157 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by victory »

Cestitke igracima, strucnom stabu i simpatizerima F.K. Sarajevo!

Svaka pobjeda u evropskim takmicenjima je velika u svakom pogledu, bilo da je rijec o finansijskom ucinku, statusnom polozaju kluba, samopuzdanju igraca i trenera, trasiranju kontinuiteta za naredne uspjehe.

Sada kratko uzivati u ovoj pobjedi, potom analizirati ovu utakmicu i narednog protivnika. I potom u nove pobjede na svim frontovima!
Labirint
Posts: 2929
Joined: 24/06/2013 14:37

#15158 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Labirint »

_Reds_ wrote: 24/09/2020 22:16 Neka neko nadje snimke njegovih zadnjih 10 kartona pa ce vidjeti koliko je tih kartona imalo smisla, a koliko je onako na tudoj polovici kad mu neki dobaci, ili kad mu je mrsko trcati, pa potkaci nekoga.

Ako su ig3aci dobili neku lovu od ove utakmice, on je ne bi trebao dobiti pa neka malo sa sobom poprica.

I još nešto Bešić igra defanzivno, cuva ofanzivce, razlike je velika.
Sve rečeno, koliko god nam drag bio ili koliki god majstor lik jednostavno mora sam sa sobom da poprica, ako je uopšte sposoban a ako nije onda ima i psiholog pa seansa dvije tri... Sedam :D
Kolika je to havetinja svojevremeno, prije Sarajeva, je meditirao gledajući u sunce (valjda mu neko rekao da je to dobro) i oslijepio, kasnije ga onaj Gabrić čupo da ne ostanu neke posljedice :-) :-)
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#15159 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by kokuz_sa »

Susic bio maestralan u prvom poluvremenu
Izgubio se malo u drugom

Pidro los u prvom, bolji dosta u drugom

Hare po meni idealno odigrao ono kad usao.. ganjao, pritiskao, cuvao, sansu napravio..

Koliko god Fanimo djelovao izgubljen prve tekme..zadnjih pokazuje dosta toga..vraca se u odbranu

Merso nije sav svoj, zaato je to tako treba se zapitat..



Nadam se da ce Adukor brzo u tim
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#15160 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Juliuscezar »

ko tuč teška utakmica ali hvala Bogu idemo dalje.
malo sam umro
svi u napad
Posts: 2277
Joined: 14/10/2012 14:40

#15161 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by svi u napad »

Cestitam momcima na pobjedi a Vinka kazniti gore od Rahmanovica. Pa jarane iz helikoptera se vidi da ce frajer dobiti crveni. Trebao ga je dobiti odmah kod prvog starta kao i igrac Buducnosti koji ga je pljuno. Rahmanovic jeste najkvalitetniji igrac i puno ce nam faliti protiv Skota ali treba ga hitno prodati jer je kao i Besic neuracunljiv. jebes jednu dobru partiju kad ti on usere kad ti najvise treba. Ponavljam sto prije ga prodamo to bolje za nas vjerujte. Zivjeli.
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#15162 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Samprotivsviju »

Logovan wrote: 24/09/2020 22:13 Eee ne vjerujem :izet: Prodjosmo, hvala ti Boze!!!!!

Svaka cast Vinku, igracima i hvala svima.
Vinko dobar poso radi
sencobih
Posts: 7532
Joined: 08/09/2010 08:33

#15163 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by sencobih »

Budućnost je bila veceras kao mi nekad, dobro igramo, ali primimo naivne golove i ispadnemo. Hvala Bogu pa smo prevazisli tu fazu.
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#15164 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by internazionale »

Pitar sa Kariba wrote: 24/09/2020 22:18 Gola voda. Cestitke svima!
Vala Ahmet je kriv za Rahmanov karton. Da je zabio ono sto je morao drugacije bi i Rahmanovic reagovao. :oops:
Vala sta promasismo sreca ne kaznise nas.

Kako god....
:nargila:
Tino nas je jebo najviše. Fizički lik ne može meda, pa su i Pejović i Rahman i Tatar morali trčati za njega. Slina
Joj tuge da su nas ovi cigani prošli
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#15165 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Maharadza »

internazionale wrote: 24/09/2020 23:04
Pitar sa Kariba wrote: 24/09/2020 22:18 Gola voda. Cestitke svima!
Vala Ahmet je kriv za Rahmanov karton. Da je zabio ono sto je morao drugacije bi i Rahmanovic reagovao. :oops:
Vala sta promasismo sreca ne kaznise nas.

Kako god....
:nargila:
Tino nas je jebo najviše. Fizički lik ne može meda, pa su i Pejović i Rahman i Tatar morali trčati za njega. Slina
Joj tuge da su nas ovi cigani prošli
I kao takav je opet korisniji bio od one budaletine što staje ljudima na leđa...hej, na leđa stati čovjeku u Evropskoj tekmi koja odlučuje o tolikim parama i utakmici vs CELTIC-a....liječi se jarane, makar da igraš kao Ronalno ali nisi dobar u vugla...maximum za njega su domaće livade. :run:

Dokaz je samo pogledati kako smo bukvalno ODAHNULI kada je luđak izašao...bolje smo izgledali sa 10 igrača na terenu...a i Vinko tu snosi ogromnu krivicu jer nije imao damu da ga izvadi na vrijeme.
Last edited by Maharadza on 24/09/2020 23:08, edited 1 time in total.
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#15166 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Revolucionar ★ »

Ja gotive, dobacili do plejofa oca mi. Ali vidi se da fali jos tu neke rabote, psiholoski naucit igrat tih zadnjih 15 minuta, rijesit temperamente nekih igraca i slicno. Celtic je nekako prosao Rigu, nisu u idealnoj formi. Da sanse postoje, postoje. Ali nismo ni mi pretjerano vcrs nabrijani bili. Al hajmo se nadati :bih: :bih:
last mohicans
Posts: 18182
Joined: 09/08/2012 23:19

#15167 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by last mohicans »

Ma Tino je prvo odigrao maestralno, ljudi moji. Vratite, pa vidite,po trojica su ga ganjala nisu mu mogli uzeti lopte, bez prekršaja i uspiješno ju je distribuirao. Jeste spor i nespreman,slab u odbrani, ali ako me igra, nece ni vratiti formu.
izbjeglica_iz_besmisla
Posts: 4275
Joined: 15/09/2005 17:22
Location: sarajevo ...

#15168 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by izbjeglica_iz_besmisla »

sencobih wrote: 24/09/2020 23:01 Budućnost je bila veceras kao mi nekad, dobro igramo, ali primimo naivne golove i ispadnemo. Hvala Bogu pa smo prevazisli tu fazu.
Ma i nismo, bas na taj nacin smo ispali od Bresta. Al eto, bar znamo rijesiti ove sirovine ko sto je bila Zeta il Kukesi.

Nego, kolko mi zaradismo ovim prolaskom u naredno kolo? :)
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#15169 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by ZonFon »

izbjeglica_iz_besmisla wrote: 24/09/2020 23:20
sencobih wrote: 24/09/2020 23:01 Budućnost je bila veceras kao mi nekad, dobro igramo, ali primimo naivne golove i ispadnemo. Hvala Bogu pa smo prevazisli tu fazu.
Ma i nismo, bas na taj nacin smo ispali od Bresta. Al eto, bar znamo rijesiti ove sirovine ko sto je bila Zeta il Kukesi.

Nego, kolko mi zaradismo ovim prolaskom u naredno kolo? :)
1.800.000,00 €
last mohicans
Posts: 18182
Joined: 09/08/2012 23:19

#15170 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by last mohicans »

Eno se utrkuju debilni portali da prije svake utakmice i nakon nje izračunaju. Oko 1.8 miliona eura. Prolaz u grupe dodatno 2.3 m. eura.
Last edited by last mohicans on 24/09/2020 23:27, edited 1 time in total.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#15171 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by omega369 »

E cuj truje se protiv Vinka?! Koji vam je?? Covjek mozda ima neke forumskom puku cudne odluke, ali IMA REZULTATE. Zato ohanite malo Uzivajte!

Teska, preteska utakmica, jedna.od tezih u posljednjih 20 god. Krmad je dosla sa ocitim ciljem.da provocira. To su radili i prije utakmice, te jeli pascetinu u zelji, te slikanje sa kravama, te izjave da ce obradovati zeljeznicu...u utakmici stalno udaranje, pritisci, psovke....poznat dnk, jel.de?!
Posto smo stoku apsolvirali, dobro zaradili, ojadili plavu prugu, hajmo malo uzivati :thumbup:

JEL.SE STA PROMJENILOOO?
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#15172 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Pitar sa Kariba »

Maharadza wrote: 24/09/2020 23:05 I kao takav je opet korisniji bio od one budaletine što staje ljudima na leđa...hej, na leđa stati čovjeku u Evropskoj tekmi koja odlučuje o tolikim parama i utakmici vs CELTIC-a....liječi se jarane, makar da igraš kao Ronalno ali nisi dobar u vugla...maximum za njega su domaće livade. :run:

Dokaz je samo pogledati kako smo bukvalno ODAHNULI kada je luđak izašao...bolje smo izgledali sa 10 igrača na terenu...a i Vinko tu snosi ogromnu krivicu jer nije imao damu da ga izvadi na vrijeme.
Ma jarane koliko je ta "budaletina" donijela nama prednosti i pobjeda bas crvenim i zutim kartonima napravljenim nad njim? Prebrojte i to.
Normalno da je 100% dobar Q igr'o u PL BiH.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2154
Joined: 13/07/2016 11:10

#15173 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by sve_ovo_ja »

Pitar sa Kariba wrote: 24/09/2020 23:28
Maharadza wrote: 24/09/2020 23:05 I kao takav je opet korisniji bio od one budaletine što staje ljudima na leđa...hej, na leđa stati čovjeku u Evropskoj tekmi koja odlučuje o tolikim parama i utakmici vs CELTIC-a....liječi se jarane, makar da igraš kao Ronalno ali nisi dobar u vugla...maximum za njega su domaće livade. :run:

Dokaz je samo pogledati kako smo bukvalno ODAHNULI kada je luđak izašao...bolje smo izgledali sa 10 igrača na terenu...a i Vinko tu snosi ogromnu krivicu jer nije imao damu da ga izvadi na vrijeme.
Ma jarane koliko je ta "budaletina" donijela nama prednosti i pobjeda bas crvenim i zutim kartonima napravljenim nad njim? Prebrojte i to.
Normalno da je 100% dobar Q igr'o u PL BiH.
:thumbup:
Halal ti Amare svaki karton, puno više si donio klubu do sada nego ga zavalio. Bošnjo sano dočeka loše da izbacuje frustracije.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#15174 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by rocco_siffredi »

Play off EL po treći put :bih:



p. s. Ne znaju ni izračunati. Zaradili smo 1 500 000 eura.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#15175 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Pitar sa Kariba »

I ja sad kontam otkud im 1.8M?!
Post Reply