FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#15126 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Znaci, ne mogu vjerovati
- Altsa
- Posts: 9226
- Joined: 19/03/2004 18:31
#15127 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Jaooo sta fuli Tatar. Valjda nas nece kostati.
-
sencobih
- Posts: 7532
- Joined: 08/09/2010 08:33
#15128 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Teška tekma do jaja
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#15129 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ma za kazne 100 posto. 90posto kartona dobija bez razloga. Oba karton veceras bez ikakve potrebe. Evo bolje bez njega igraju.detroit-mercy wrote: ↑24/09/2020 21:38Al je zato imo fin intervju na Klix-u prava FGR.
Nabit ga nogom u guzicu ako ne zna da ostane priseban.
Dupovac veceras daleko najbolji nazad.
-
last mohicans
- Posts: 18193
- Joined: 09/08/2012 23:19
#15130 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Sad htio da kazem, Serbija pokriva. Amer top 
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#15131 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
4 minute ko 4 godine.
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#15132 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Prljavi Crnogorci, odvratni.
Fair Play ne poznaju.
A sudija debil.
Fair Play ne poznaju.
A sudija debil.
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#15133 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
O jebote, konacno.. 
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#15134 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Dobro je ovo. Ovi cigani svakako malo golova primaju. Idemo dalje.
-
sencobih
- Posts: 7532
- Joined: 08/09/2010 08:33
#15135 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Sudija je zadnjih deset minuta skroz dobar bio, nije nasjedao na one padove oko šesnaesterca
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#15136 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ja sam 5min nakon crvenog rekao ovim svojim da neće ga ovi zabiti do bajrama. Vidjelo se iz aviona
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#15137 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Uh ko da sam kopo 2 sata ...
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#15138 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Hvala Allahu!
A protiv Celtica treba Tinu stavit na poziciju koju igra Rahman, to mu je zapravo prirodna pozicija. A iza Djokanovic i Pejovic.
A protiv Celtica treba Tinu stavit na poziciju koju igra Rahman, to mu je zapravo prirodna pozicija. A iza Djokanovic i Pejovic.
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#15139 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ma bolji smo od njih, ali su oni seljackom taktikom pokusali i umalo da im uspije.
-
sencobih
- Posts: 7532
- Joined: 08/09/2010 08:33
#15140 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Nemoj zezati, covjek asistirao kod gola, bori se ko lav , ali crnogorci su ga provocirali cijelo vrijeme, trebao ga je marinovic izvesti ranije_Reds_ wrote: ↑24/09/2020 21:45Ma za kazne 100 posto. 90posto kartona dobija bez razloga. Oba karton veceras bez ikakve potrebe. Evo bolje bez njega igraju.detroit-mercy wrote: ↑24/09/2020 21:38Al je zato imo fin intervju na Klix-u prava FGR.
Nabit ga nogom u guzicu ako ne zna da ostane priseban.
Dupovac veceras daleko najbolji nazad.
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#15141 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ova utakmica da im bude škola.
Dosta se može naučit iz ovoga.
Dosta se može naučit iz ovoga.
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#15142 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Oba faula bez potrebe... Čovjek je ko krava muzara koja da 20litra mlijeka i onda to nabije nogom.. samo eto veceras nas srecom to nije kostalo.. Ali on svaku utakmicu igra na Ivici crvenog, i svako ko pogleda jednu nasu utakmicu zna sta treba raditi.
Ne moze ofanzivni vezni dobijati konstantno najvise kartona.. Pa u ligi isto, malo malo lik preskace utakmice zbog kartona.
U Velsu malo falilo da dobije crveni, samo ga oni nisu znali dovoljno navuci.
Ne moze ofanzivni vezni dobijati konstantno najvise kartona.. Pa u ligi isto, malo malo lik preskace utakmice zbog kartona.
U Velsu malo falilo da dobije crveni, samo ga oni nisu znali dovoljno navuci.
-
last mohicans
- Posts: 18193
- Joined: 09/08/2012 23:19
#15143 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Kao da mu se klik desio, ali klasična kompenzacija za crveni. Pustio mesarsku igru, pa skonto da je malo precero. Vinko je morao vidjeti da je Amar bomba,pa i po cijenu igre izbaciti ga na poluvremenu. To bi uradio vrhunski trener, ali jbg, nismo ni mi vrhunski klub, pa ni trener nam. Ako vec nije na poluvremenu,morao je u drugom dijelu. Prosli smo, ali skola za ubuduce. Amar pod hitno kod psihologa i kontrola bijesa.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#15144 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Gdje mu se nece desiti klik prvo mesari idu u kost ubiše odjednom pocese padati ko pokošeni.last mohicans wrote: ↑24/09/2020 22:07Kao da mu se klik desio, ali klasična kompenzacija za crveni. Pustio mesarsku igru, pa skonto da je malo precero. Vinko je morao vidjeti da je Amar bomba,pa i po cijenu igre izbaciti ga na poluvremenu. To bi uradio vrhunski trener, ali jbg, nismo ni mi vrhunski klub, pa ni trener nam. Ako vec nije na poluvremenu,morao je u drugom dijelu. Prosli smo, ali skola za ubuduce. Amar pod hitno kod psihologa i kontrola bijesa.
Španac ovaj strašan gledao sam ga bruku puta da mi je neko reko da ce mom klubu suditi rekao bi mu da je lud.
- plain vanilla
- Posts: 70235
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#15145 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Čestitke, Pitari
Bravo, bravo
Mozemo samo navijati za vas i crkavati od zavisti
Bravo, bravo
Mozemo samo navijati za vas i crkavati od zavisti
-
last mohicans
- Posts: 18193
- Joined: 09/08/2012 23:19
#15146 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Nasmija me s kravom, al dobro poređenje. Sto tamo hrasno reče da je gori od Besica i jeste. Ja bih ga malo klupirao, bez obzira na kvalitet i ono sto daje za tim. Jer, veceras je mogao kostati tim prolaska, a plus, zajebao je i sebe. Nece igrati. Sad imamo širine,lijepo bi mu objasnio, ili ces se dozvati, ili klupa._Reds_ wrote: ↑24/09/2020 22:06 Oba faula bez potrebe... Čovjek je ko krava muzara koja da 20litra mlijeka i onda to nabije nogom.. samo eto veceras nas srecom to nije kostalo.. Ali on svaku utakmicu igra na Ivici crvenog, i svako ko pogleda jednu nasu utakmicu zna sta treba raditi.
Ne moze ofanzivni vezni dobijati konstantno najvise kartona.. Pa u ligi isto, malo malo lik preskace utakmice zbog kartona.
U Velsu malo falilo da dobije crveni, samo ga oni nisu znali dovoljno navuci.
- Logovan
- Posts: 102742
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#15147 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Eee ne vjerujem
Prodjosmo, hvala ti Boze!!!!!
Svaka cast Vinku, igracima i hvala svima.
Svaka cast Vinku, igracima i hvala svima.
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#15148 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Neka neko nadje snimke njegovih zadnjih 10 kartona pa ce vidjeti koliko je tih kartona imalo smisla, a koliko je onako na tudoj polovici kad mu neki dobaci, ili kad mu je mrsko trcati, pa potkaci nekoga.
Ako su ig3aci dobili neku lovu od ove utakmice, on je ne bi trebao dobiti pa neka malo sa sobom poprica.
I još nešto Bešić igra defanzivno, cuva ofanzivce, razlike je velika.
Ako su ig3aci dobili neku lovu od ove utakmice, on je ne bi trebao dobiti pa neka malo sa sobom poprica.
I još nešto Bešić igra defanzivno, cuva ofanzivce, razlike je velika.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#15149 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Gola voda. Cestitke svima!
Vala Ahmet je kriv za Rahmanov karton. Da je zabio ono sto je morao drugacije bi i Rahmanovic reagovao.
Vala sta promasismo sreca ne kaznise nas.
Kako god....

Vala Ahmet je kriv za Rahmanov karton. Da je zabio ono sto je morao drugacije bi i Rahmanovic reagovao.
Vala sta promasismo sreca ne kaznise nas.
Kako god....
-
sencobih
- Posts: 7532
- Joined: 08/09/2010 08:33
#15150 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Trenutci su to sve, da nije Pejović onu izbio iz praznog gola, oni bi se vjerojatno radovali. Da je Merso dao onu svoju priliku ranije bi mi riješili , uglavnom zasluzeno smo prosli, bez mrlje
