FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#15051 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Grean »

Ma na njemu se vidi da ima sta reci, FGR :D , kazu ne sudi po izgledu, oblacenju ali opet sve to malo odaje koliko ima u glavi.

Raduje i to sto ne iskljucuje jos jedno produzenje ugovora. Nevjerovatno za nase uslove, dosao je u FKS sa jedva napunjene 23, u junu ce biti cetiri sezone kako je kod nas i otvoren za produzenje ugovora.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#15052 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Nadzorna_ploca »

Sto bi isao. Ima dobra primanja, cuo sam da ima i neke butike ili tome slicno.. Sad je u godinama kad moze napraviti jedan fin transfer ali ne igra se u Sarajevu vise za sicu.
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#15053 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Revolucionar ★ »

Dobra situacija u klubu, dobro ozracje, ako nista temelji su ovo za jos jednu titulu prvaka. Protiv Buducnosti imperativ je pobjeda, dalje sta nam Bog da. Steta za izostanak dovodjenja nekog napadaca, ali ako se nastavi ovako raditi, bit ce lijepo biti navijac Sarajeva narednih godina.
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3887
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#15054 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Kaligrafija »

Sta je ovo mrtvo na forumu... Mene spucala neka dobrila sa sabaha, puca me euforija, ko da cu sad krenuti na stadion...!

Kakvo je raspolozenje kod vas braco pitari, prognoza za veceras!?!
User avatar
victory
Posts: 2201
Joined: 17/12/2002 00:00
Contact:

#15055 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by victory »

Sretno veceras!
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#15056 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Pitar sa Kariba »

Ma steta ba u PM, kakav bi praznik danas bio.
Miran po pitanji rezultata


Fanimo___Rahmanovic___Tatar

________Mersudinator_______

Sta treba jos?!

:nargila:
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#15057 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by animus »

Pitar sa Kariba wrote: 24/09/2020 10:50 Dobar fakat intervju.
"Ništa, ništa bum gol, ništa, ništa bum gol", :lol: lijepo Rahmanovic prica. Da nisi napisao ne bih ni vidio.
Evo link ako je jos neko propustio.

https://www.klix.ba/sport/nogomet/rahma ... /200923059
:thumbup:
najbolji intervju nekog naseg igraca kojeg sam procitao. Momak pismen, kulturan, iskren i voli svoj klub. Jedan od nasih najboljih igraca poslije rata. Meni iskreno trenutno najdrazi. Ovaj dio kad je pricao o doceku iz Širokog sam se naježio od srece. Presretan sam kakav smo klub postali da produzenje ne dolazi u pitanje. Da igraci nemaju dileme iako mnogi od njih mogu otici vani koliko su kvalitetni. FKS je postalo ostrvo srece i nade u ovoj nasoj BiH.
Šta imaš ljudi iz Sarajeva koji se nikada nisu popeli na balkon iznad Vječne vatre. Ti si se dva puta penjao, a bit će i još ako Bog da. To mi je nešto za pamćenje. To se ne može platiti. Nema tih para. Da imam milijardu na računu. Ma nema šanse
User avatar
turbofolk
Posts: 3233
Joined: 13/05/2014 09:37

#15058 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by turbofolk »

Lijepo zbori Rahman. Posebno mi se svidio sam kraj i odgovor na pitanje ko mu je fudbalski uzor... Kad on stavi one znojnice i istrči na teren. :bih: :bih:

Sretno večeras i obradujte nas
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#15059 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Pitar sa Kariba »

Ja bi Amaru dao kapitensku traku. Ne benda nikoga, ima damu, malo bi ga traka sacuvala kod sudija. A vjerujem da bi ga to i "opametilo". Vise bi davao timski i ne bi letio da dobije karton... I eto jos razlog vise da ostane jos.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#15060 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by GandalfSivi »

Nego, ko prenosi danas?
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#15061 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by gold'n'brown »

GandalfSivi wrote: 24/09/2020 15:06 Nego, ko prenosi danas?
Arena
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#15062 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Grean »

gold'n'brown wrote: 24/09/2020 15:33
GandalfSivi wrote: 24/09/2020 15:06 Nego, ko prenosi danas?
Arena
Da dodam Arena BiH 1 posto Zrinjski ide i na hrvatskoj i srpskoj Areni po pregledu programa.

Za CG prenos radi RTVCG2 ako to nekom nesto znaci, mozda nas ima i tamo.
User avatar
Logovan
Posts: 102739
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#15063 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Još malo, još malo.... :izet:

Hajde Saraj'vo!
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#15064 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by animus »

Nakon ovog intervjua nekako bi bilo pravedno i meni drago da ga Amar zabije.
Igraj bordo bijeli ale ale
last mohicans
Posts: 18190
Joined: 09/08/2012 23:19

#15065 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by last mohicans »

Joj u meni nesta treperi kao na prvom sastanku s trebom :-D Ne znam kako dočekati do utakmice. Joj tuge sto se ne moze prisustvovati, makar bi se istresao na stadionu.
User avatar
Logovan
Posts: 102739
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#15066 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Haaajmoooooooooo :izet: :izet: :izet:

User avatar
Logovan
Posts: 102739
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#15067 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Sarajevo: Kovačević; Oremuš, Šerbečić, Dupovac, Pidro; Pejović, Sušić, Rahmanović; Fanimo, Tatar, Ahmetović. Na klupi Sarajeva su: Džafić, Bešić, Hebibović, Velkoski, Salčin, Đokanović i Haris Handžić.

Budućnost: Dragojević; Milić, Ćuković, Adžić, Sekulić; Raičković, Mirković, Ivanović, Terzić, Grić; Moraitis. Na klupi Budućnosti su: Pavličić, Babić, Vujačić, Đuričković, Bojović, Janketić i Zarubica.
Hajdeeeee Rajvosaaaaaaaaaa :izet: :izet:
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#15068 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by East_side »

Joj mene puca neka trema kao da ja trebam igrat :-) sta je ovo ljudi moji :mrgreen:
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#15069 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by gold'n'brown »

tobejarabi sta je ovo ova Zerina obukla
User avatar
sadmire
Posts: 2401
Joined: 28/01/2008 15:38
Location: zemlja galebova

#15070 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by sadmire »

En i Celtic se pati. Ovu prvo proc, nije ni grupna faza nemoguca...
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#15071 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by 90minut »

stani ko prenosi
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#15072 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Maharadza »

gold'n'brown wrote: 24/09/2020 19:39 tobejarabi sta je ovo ova Zerina obukla
Hajde što je šator i ružno libo me, ali što je plavo...sisu joj jebem onu glupu. :run:
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#15073 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Sanabija »

gold'n'brown wrote: 24/09/2020 19:39 tobejarabi sta je ovo ova Zerina obukla
Ruze za Buducnost :D Majko draga...
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#15074 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Maharadza »

90minut wrote: 24/09/2020 19:41 stani ko prenosi
User avatar
Logovan
Posts: 102739
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#15075 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Jos 20-tak minuta pukla me nervoza, hajde samo 1:0, ne treba vise.... :skoljka:
Post Reply