FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#15026 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Te ekipe se samo i mogu naloziti nekim nasim izjavama. Trebs igrati oprezno,dati gol i onda ih na kontru fatat
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#15027 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
"U Kazahstanu su nam rekli da nas očekuje lakši protivnik, rekao sam im da griješe"
https://sportsport.ba/fudbal/u-kazahsta ... ese/376242
Biće da ovaj zna puno o nama.
Treba ga iznenaditi. 
https://sportsport.ba/fudbal/u-kazahsta ... ese/376242
Biće da ovaj zna puno o nama.
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#15028 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Adukor je znao itekako dobro i ofanzivno odigrati.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#15029 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Pejovic može igrati. Kovačević skoro sigurno se vraća. Za Milija još ne znam.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#15030 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ovo stanje je odlicno. Nema pritiska, pompeznih izjava. Na miru pripremiti ekipu. Bas me obradova ova vijest za Pejovica, jbg bas je podigao nivo cijele ekipe svojom igrom. A Buducnost nek' laju, jbt ih. Mi cemo svoje na terenu pokazati.
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#15031 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
(FOTO) Fudbaleri Sarajeva odradili trening na Bilinom polju
https://sport1.oslobodjenje.ba/evropska ... lju/200461
Hajde Benjo, ponovi ono iz prvog pretkola LP.

https://sport1.oslobodjenje.ba/evropska ... lju/200461
Hajde Benjo, ponovi ono iz prvog pretkola LP.

- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#15033 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
https://sportsport.ba/fudbal/euforija-u ... sti/376410
Evo euforije kod Crnogoraca, trebalo bi ih spustiti na zemlju.
Evo euforije kod Crnogoraca, trebalo bi ih spustiti na zemlju.
-
sencobih
- Posts: 7532
- Joined: 08/09/2010 08:33
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#15035 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Uopste me ne bi iznenadilo da nas Budućnost dobije.
Poucen iskustvom sve mogu ocekivati. Znam ja nas.
Ne vjerujem vise nikome.
Zeta i Kukesi treba da su nam na pameti.
Istina je da izgledamo ozbiljno, ali to se mora dokazati na terenu.
I protivnička ekipa ima neki plan.
Nekad moraš biti i duplo bolji da bi dobio 1:0.
Poucen iskustvom sve mogu ocekivati. Znam ja nas.
Ne vjerujem vise nikome.
Zeta i Kukesi treba da su nam na pameti.
Istina je da izgledamo ozbiljno, ali to se mora dokazati na terenu.
I protivnička ekipa ima neki plan.
Nekad moraš biti i duplo bolji da bi dobio 1:0.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#15036 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ime ti govori sve. Bježi bolan od nas. Pu pu pu....baxus wrote: ↑23/09/2020 10:02 Uopste me ne bi iznenadilo da nas Budućnost dobije.
Poucen iskustvom sve mogu ocekivati. Znam ja nas.
Ne vjerujem vise nikome.
Zeta i Kukesi treba da su nam na pameti.
Istina je da izgledamo ozbiljno, ali to se mora dokazati na terenu.
I protivnička ekipa ima neki plan.
Nekad moraš biti i duplo bolji da bi dobio 1:0.
Šalim se naravno. Ja sam prezadovoljan nasim odnosom i ponašanjem ove sezone. Pomalo licimo na profesionalne klubove iz Evrope a đetići liče na nas iz ranijih faza.
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#15037 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Zamisli tek nas kakvi bi bili da smo izbacili Astanu, po prici bi bili kombinacija Bajerna i Liverpula a klupa bi nam bila jaka ko prvi tim City-a 
-
sencobih
- Posts: 7532
- Joined: 08/09/2010 08:33
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#15039 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
baxus wrote: ↑23/09/2020 10:02 Uopste me ne bi iznenadilo da nas Budućnost dobije.
Poucen iskustvom sve mogu ocekivati. Znam ja nas.
Ne vjerujem vise nikome.
Zeta i Kukesi treba da su nam na pameti.
Istina je da izgledamo ozbiljno, ali to se mora dokazati na terenu.
I protivnička ekipa ima neki plan.
Nekad moraš biti i duplo bolji da bi dobio 1:0.
Zato od trenera i igrača ne bi trebalo biti podcjenjivanja, ismijavanja, priče šta će oni, lako ćemo i onog povlačenja nakon vodstva od 1:0 i slično.
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#15040 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
ovo je ozbiljna ekipa, ozbiljan trener i ne moze se porediti sa vremenom Melunovica, Zete i Kukesija
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#15042 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Sinoc sam sanjao da u Playoffu igramo s Dinamom na kosevu, vodili 1:0 i primimo go u 79. minuti, Vladan je izbio ko Fejzic protiv Krupe, od frustracije se probudim 
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#15043 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
mi od rata na ovamo nismo imali trenera kao Vinko
Hus se protiv Atalante pokazao
dobio je sansu i pored 8 komada na Kosevu
Amarovih 8 nije prezivio
sa Vinkom nema toga
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#15044 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Samo polako..
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#15045 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
I Adukor stekao pravo da nastupa. 
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#15047 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Jedva cekam da vidim zajedno dva crnca u prvih 11. Ljepota je u zadnje vrijeme biti navijac Sarajeva. Šteta samo što sutra necemo moci na tribinu. Bio bi opet konvoj na autoputu.
- turbofolk
- Posts: 3233
- Joined: 13/05/2014 09:37
#15048 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Sretno šampionu večeras. Obradujte nas plasmanom u playoff. Golema stvar bi bila u dvije sezone za redom igrat protiv nekadašnjih evropskih prvaka iz Škotske (kontam da oni prolaze u drugom paru).
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#15049 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Kao uvod predobar intervju za nase standarde sa Rahmanovicem juce na Klix-u.
Inace ne citam intervjue jer nasi novinari kao da imaju listu prhvatljivih pitanja na koje i sam znas odgovor unaprijed. Ovaj intervju je bio malo drugaciji, mozda zahvaljujuci i sagovorniku, Rahmanovic je bas otvoren. Doduse ni ovdje nije bilo pretjerano skakljivih pitanja, uglavnom med i mlijeko ali Rahmanovicevi odgovori su bili opsirni, dosta toga mozes pohvatati iz onog sto je on izjavio.
Interesantan komentar za terene i ono sto su zatekli na Otoci. Moze se kriviti Olimpik ali prije svega je sramota za najmnogoljudniju opstinu u BiH I Efendica koji je svasta nesto uradio u Novom Gradu a ovaj teren izgleda kao u nekom seoskom klubu. Bolje da su makar stavili plastiku kao Krupa ako vec nece da uloze u novi travnati teren.
Inace ne citam intervjue jer nasi novinari kao da imaju listu prhvatljivih pitanja na koje i sam znas odgovor unaprijed. Ovaj intervju je bio malo drugaciji, mozda zahvaljujuci i sagovorniku, Rahmanovic je bas otvoren. Doduse ni ovdje nije bilo pretjerano skakljivih pitanja, uglavnom med i mlijeko ali Rahmanovicevi odgovori su bili opsirni, dosta toga mozes pohvatati iz onog sto je on izjavio.
Interesantan komentar za terene i ono sto su zatekli na Otoci. Moze se kriviti Olimpik ali prije svega je sramota za najmnogoljudniju opstinu u BiH I Efendica koji je svasta nesto uradio u Novom Gradu a ovaj teren izgleda kao u nekom seoskom klubu. Bolje da su makar stavili plastiku kao Krupa ako vec nece da uloze u novi travnati teren.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#15050 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Dobar fakat intervju.
"Ništa, ništa bum gol, ništa, ništa bum gol",
lijepo Rahmanovic prica. Da nisi napisao ne bih ni vidio.
Evo link ako je jos neko propustio.
https://www.klix.ba/sport/nogomet/rahma ... /200923059
"Ništa, ništa bum gol, ništa, ništa bum gol",
Evo link ako je jos neko propustio.
https://www.klix.ba/sport/nogomet/rahma ... /200923059

