Desavanja u Crnoj Gori

Post Reply
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#8651 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Capljina74 »

Pricamo o Milu i kako nesto cesto padaju brodovi CG sa po 20 tona kokaina, pa onaj sa šest tona, pa onaj vojske CG što je robu trebao do Turske da preuzme ili preda, pa onaj ko fol iznajmljeni brod Budva sa po tone u Hamburgu..., a ti meni i Mile je kriminalac?

Ja ti govorim sto je od drveta, ti meni udaraš kontru, ali i stolice su od drveta?

Ništa ne kontam tu demagogiju.

To što prosipaš veze nema sa ovim. Fino na temu o Miletu pa piši,brate!
Škobo Habu
Posts: 9142
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#8652 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Škobo Habu »

Capljina74 wrote: 12/09/2020 13:17 Pricamo o Milu i kako nesto cesto padaju brodovi CG sa po 20 tona kokaina, pa onaj sa šest tona, pa onaj vojske CG što je robu trebao do Turske da preuzme ili preda, pa onaj ko fol iznajmljeni brod Budva sa po tone u Hamburgu..., a ti meni i Mile je kriminalac?

Ja ti govorim sto je od drveta, ti meni udaraš kontru, ali i stolice su od drveta?

Ništa ne kontam tu demagogiju.

To što prosipaš veze nema sa ovim. Fino na temu o Miletu pa piši,brate!
Vidim da ne kontaš?

Pravim ti paralelu da imate istog među vama, koji guši druge i drugačije na svakom koraku, na isti onaj način na koji vi kukate na Milu po pitanju zakona o vjerskim zajednicama. I šutite o tome, jer takvu politiku podržavate.
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#8653 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Capljina74 »

Ne kontaš ti.

Veći su mi problem ovi što su nam ispustili govna u Neretvu, sto nisam mogao u Mostaru pokupiti papir jedno vrijeme, a sa tim mi ukanalili posao.

Dok mi definitivno nije dopizdilo sve i dok nisam sve poslao u tri p.

Matični broj nisu bili u stanju da unesu.

Ti meni o Miletu...

Prvi i jedini put u životu da sam pomislio zasto onda nismo otisli u Gilong kraj Melburna...
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#8654 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by LBVIEW »

Škobo Habu wrote: 12/09/2020 13:24
Capljina74 wrote: 12/09/2020 13:17 Pricamo o Milu i kako nesto cesto padaju brodovi CG sa po 20 tona kokaina, pa onaj sa šest tona, pa onaj vojske CG što je robu trebao do Turske da preuzme ili preda, pa onaj ko fol iznajmljeni brod Budva sa po tone u Hamburgu..., a ti meni i Mile je kriminalac?

Ja ti govorim sto je od drveta, ti meni udaraš kontru, ali i stolice su od drveta?

Ništa ne kontam tu demagogiju.

To što prosipaš veze nema sa ovim. Fino na temu o Miletu pa piši,brate!
Vidim da ne kontaš?

Pravim ti paralelu da imate istog među vama, koji guši druge i drugačije na svakom koraku, na isti onaj način na koji vi kukate na Milu po pitanju zakona o vjerskim zajednicama. I šutite o tome, jer takvu politiku podržavate.
:thumbup:
Nece ti odgovoriti jer su jebeni licemjeri.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#8655 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by LBVIEW »

Škobo Habu wrote: 12/09/2020 13:10
Capljina74 wrote: 12/09/2020 13:03 Ne kontam o čemu ti?

Kakve veze imam sa Dodikom?
Imate isti tip političara kao Đukanovića za vratom, a ti pitaš kakve veze ima?

Je l' vama četnik iz Laktaša negira bosanski jezik i ne dozvoljava da se uči po bosanskom planu i programu?
Je l' SPC godinama krčmi i svojata bošnjački imovinu po RS-u?
Je l' ti uzoriti Kačavenda napravio Vladikin Dvor na dijelu zemljišta koje je oteto od bošnjačke porodice u Bijeljini?
Je l' mu ministar, koji je klao po Bihaću '93. svako malo privodi bošnjačke povratnike pod optužbom za terorizam?
Je l' kucaju na vrata Bošnjacima da vide imali ih za glasanje, dok vam preko Drine dolaze autobusi iz Loznice i Šapca na izbore?
I vi, Srbi, vječito ugroženi od Turaka, ustaša i Dukljana, dok ste vi prema ostalima meleci?
I još tražite da neko vjeruje ovim koji pod kokardom donose "demokratske procese" kako su dobronamjerni?
:thumbup:
Najveci apsurd u svemu tome je, sto je to ista ideoloska matrica, i kod ovih u sumskoj, i onih u CG, a forumski litijasi se kao cude sto mi nemano razumijevanje za njih.
Last edited by LBVIEW on 12/09/2020 14:00, edited 1 time in total.
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#8656 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Capljina74 »

LBVIEW wrote: 12/09/2020 13:55
Škobo Habu wrote: 12/09/2020 13:24
Capljina74 wrote: 12/09/2020 13:17 Pricamo o Milu i kako nesto cesto padaju brodovi CG sa po 20 tona kokaina, pa onaj sa šest tona, pa onaj vojske CG što je robu trebao do Turske da preuzme ili preda, pa onaj ko fol iznajmljeni brod Budva sa po tone u Hamburgu..., a ti meni i Mile je kriminalac?

Ja ti govorim sto je od drveta, ti meni udaraš kontru, ali i stolice su od drveta?

Ništa ne kontam tu demagogiju.

To što prosipaš veze nema sa ovim. Fino na temu o Miletu pa piši,brate!
Vidim da ne kontaš?

Pravim ti paralelu da imate istog među vama, koji guši druge i drugačije na svakom koraku, na isti onaj način na koji vi kukate na Milu po pitanju zakona o vjerskim zajednicama. I šutite o tome, jer takvu politiku podržavate.
:thumbup:
Nece ti odgovoriti jer su jebeni licemjeri.
Idi prijavi neki komentar...
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#8657 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by LBVIEW »

Capljina74 wrote: 12/09/2020 13:59
LBVIEW wrote: 12/09/2020 13:55
Škobo Habu wrote: 12/09/2020 13:24

Vidim da ne kontaš?

Pravim ti paralelu da imate istog među vama, koji guši druge i drugačije na svakom koraku, na isti onaj način na koji vi kukate na Milu po pitanju zakona o vjerskim zajednicama. I šutite o tome, jer takvu politiku podržavate.
:thumbup:
Nece ti odgovoriti jer su jebeni licemjeri.
Idi prijavi neki komentar...
Sta je Capljinac, boli te istina? :izet:
Imate obraza o ovdje kmecati o "ugrozavanju vasih prava" u CG, a u sumskoj birate politicku opciju koja vrsi apartejd nad Bosnjacima.
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#8658 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Capljina74 »

Nisi nikoga prijavio?

Pozdravio te Rade Šerbedžija.
Last edited by Capljina74 on 12/09/2020 14:09, edited 1 time in total.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#8659 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by LBVIEW »

Sta je litijas, maca pojela jezik. :lol:
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#8660 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Capljina74 »

LBVIEW wrote: 12/09/2020 14:09 Sta je litijas, maca pojela jezik. :lol:
Kuca ti Rade Šerbedžija na vrata i nešto govori.
User avatar
malakh
Posts: 7184
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#8661 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by malakh »

Škobo Habu wrote: 12/09/2020 13:10
Capljina74 wrote: 12/09/2020 13:03 Ne kontam o čemu ti?

Kakve veze imam sa Dodikom?
Imate isti tip političara kao Đukanovića za vratom, a ti pitaš kakve veze ima?

Je l' vama četnik iz Laktaša negira bosanski jezik i ne dozvoljava da se uči po bosanskom planu i programu?
Je l' SPC godinama krčmi i svojata bošnjački imovinu po RS-u?
Je l' ti uzoriti Kačavenda napravio Vladikin Dvor na dijelu zemljišta koje je oteto od bošnjačke porodice u Bijeljini?
Je l' mu ministar, koji je klao po Bihaću '93. svako malo privodi bošnjačke povratnike pod optužbom za terorizam?
Je l' kucaju na vrata Bošnjacima da vide imali ih za glasanje, dok vam preko Drine dolaze autobusi iz Loznice i Šapca na izbore?
I vi, Srbi, vječito ugroženi od Turaka, ustaša i Dukljana, dok ste vi prema ostalima meleci?
I još tražite da neko vjeruje ovim koji pod kokardom donose "demokratske procese" kako su dobronamjerni?
@Škobo Habu :thumbup:

ali demokratski procesi i kokarda :lol:

historija nas je naučila da se demokratija sa kokardom na glavi uvodi nozem ispod vrata, a sve pod zastavama lubanje, orla i četiri s. dva puta u pedeset godina.

iste zastave su se danima vijorile crnom gorom, a neki to zovu padom tiranina.
User avatar
Leverage
Posts: 9559
Joined: 27/05/2018 16:32

#8662 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Leverage »

Duka Dizel II wrote: 12/09/2020 12:55
Škobo Habu wrote: 12/09/2020 12:27
radostan dan wrote: 12/09/2020 12:16

i još jednu stvar bih naglasio...ti kažeš - po naređenju, instrukcijama beograda i moskve. razumijem zasto tako mislis i osjecas, to je neupitno.
ali moras shvatiti da je oficijelni beograd zadnja adresa koja je željela i nadala se padu mila djukanovica i njegove kamarile. te je ista trenutno (plus pritisnuta fijaskom u USA) u paničnom strahu od...?
od crne gore, i trojca abazović, krivokapić i bečić. i njihovih glasača. i njihove ideje.
jer ako uspije, ima tendenciju da se širi kao korona virus.
U ovu tvrdnji samo može povjerovati neko krajnje naivan ili neko ko ne poznaje dovoljno situaciju.

Svako ko je pratio zadnjih mjesec dana srbijanske medije, a 99 % njih su Vučićevi, mogao se uvjeriti u frontalnu ofanzivu na Mila iz Srbije.
Eto, baš bi Vučić upregao svu svoju medijsku mašineriju protiv jednog takvog saveznika.

Vučić je profitirao na pobjedi pro-srpske koalicije, i reči da njegova politika nema od toga koristi je krajnje glupo.
SPC možda ima neki problem sa Vučićem, ali sigurno nije toliki da se sa njim neće konsultovati oko daljih koraka.

Za neke radijalnije nacionalne ciljeve - poput Kosova i NATO članstva, ne mogu ništa bez podrške Srbije. A ako je ne budu imali sva ova halabuka oko Dritana i "litijaša" će biti džabe.
Ti si upravo jedan od naivnih koji ne poznaje uopšte situaciju.

Ti tabloidi iz Srbije, koliko su bliski Vučiću, toliko su bliski i Djukanoviću.

Njihova uloga je višegodišnje, u kontinuitetu podizanje tenzije izmedju Srbije i Crne Gore.

Malo ko ovde zna da je Informer jedno vreme imao brata blizanca u Crnoj Gori, sa istim vlasnikom i mentorstvom, a koji je pisao potpuno suprotno od onog u Srbiji.
Jedan je pljuvao po Milu, a drugi po pro-srpskoj opoziciji u CG.

Ovo je recimo izdanje iz vremena "državnog udara".

Treba li podsećati da je Vučić tad stao na stranu Mila Djukanovića?

Image
Jel Prijovićka poslušala Daru? Pitam za opšte dobro.
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#8663 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Capljina74 »

Koji mentalni sklop...

Milo je kriminalac - pa šta i Mile je kriminalac ...

Nego da pitam, da li se Milo izvinio i HiB?
VMxxx37
Posts: 279
Joined: 21/08/2020 19:09

#8664 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by VMxxx37 »

Škobo Habu wrote: 12/09/2020 13:24
Capljina74 wrote: 12/09/2020 13:17 Pricamo o Milu i kako nesto cesto padaju brodovi CG sa po 20 tona kokaina, pa onaj sa šest tona, pa onaj vojske CG što je robu trebao do Turske da preuzme ili preda, pa onaj ko fol iznajmljeni brod Budva sa po tone u Hamburgu..., a ti meni i Mile je kriminalac?

Ja ti govorim sto je od drveta, ti meni udaraš kontru, ali i stolice su od drveta?

Ništa ne kontam tu demagogiju.

To što prosipaš veze nema sa ovim. Fino na temu o Miletu pa piši,brate!
Vidim da ne kontaš?

Pravim ti paralelu da imate istog među vama, koji guši druge i drugačije na svakom koraku, na isti onaj način na koji vi kukate na Milu po pitanju zakona o vjerskim zajednicama. I šutite o tome, jer takvu politiku podržavate.
Ekši gusi druge I drugacije... a Sarajevo puca od multikulture, svi nebosnjaci hrle u glavni grad BiH da zive u Kantonu gdje je Dezulovic dobio otkaz jer se ne ponasa po serijatu a Falatar proglasen za ustašu jer nece da prica o ratu I prosipa ovu tvoju SDA viktimologiju , iako su mu srbi upucali mater.
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#8665 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by sandzokan »

VMxxx37 wrote: 12/09/2020 19:51
Škobo Habu wrote: 12/09/2020 13:24
Capljina74 wrote: 12/09/2020 13:17 Pricamo o Milu i kako nesto cesto padaju brodovi CG sa po 20 tona kokaina, pa onaj sa šest tona, pa onaj vojske CG što je robu trebao do Turske da preuzme ili preda, pa onaj ko fol iznajmljeni brod Budva sa po tone u Hamburgu..., a ti meni i Mile je kriminalac?

Ja ti govorim sto je od drveta, ti meni udaraš kontru, ali i stolice su od drveta?

Ništa ne kontam tu demagogiju.

To što prosipaš veze nema sa ovim. Fino na temu o Miletu pa piši,brate!
Vidim da ne kontaš?

Pravim ti paralelu da imate istog među vama, koji guši druge i drugačije na svakom koraku, na isti onaj način na koji vi kukate na Milu po pitanju zakona o vjerskim zajednicama. I šutite o tome, jer takvu politiku podržavate.
Ekši gusi druge I drugacije... a Sarajevo puca od multikulture, svi nebosnjaci hrle u glavni grad BiH da zive u Kantonu gdje je Dezulovic dobio otkaz jer se ne ponasa po serijatu a Falatar proglasen za ustašu jer nece da prica o ratu I prosipa ovu tvoju SDA viktimologiju , iako su mu srbi upucali mater.
:lol:

U to netolerantno Sarajevo radi pola Romanije a o Istocnom da ne govorim.

Kakav si ti klovn...
VMxxx37
Posts: 279
Joined: 21/08/2020 19:09

#8666 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by VMxxx37 »

sandzokan wrote: 12/09/2020 19:54
VMxxx37 wrote: 12/09/2020 19:51
Škobo Habu wrote: 12/09/2020 13:24

Vidim da ne kontaš?

Pravim ti paralelu da imate istog među vama, koji guši druge i drugačije na svakom koraku, na isti onaj način na koji vi kukate na Milu po pitanju zakona o vjerskim zajednicama. I šutite o tome, jer takvu politiku podržavate.
Ekši gusi druge I drugacije... a Sarajevo puca od multikulture, svi nebosnjaci hrle u glavni grad BiH da zive u Kantonu gdje je Dezulovic dobio otkaz jer se ne ponasa po serijatu a Falatar proglasen za ustašu jer nece da prica o ratu I prosipa ovu tvoju SDA viktimologiju , iako su mu srbi upucali mater.
:lol:

U to netolerantno Sarajevo radi pola Romanije a o Istocnom da ne govorim.

Kakav si ti klovn...
A gdje sam ja rekao da ne radi? Pitanje je da li hrle da zive u Kantonu ili dolaze sa Pala I Lukavice?
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#8667 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by sandzokan »

Kakve veze ima gdje zive, nekima su gore korjeni a neki su poslusali Krajsnika. Kako god, od tog Sarajeva zive hiljade Srba iz mijesta koja gravitiraju istom. Da je Sarajevo takav crni vilajet kakvim ga pokusavas predstaviti to ne bi bilo moguce
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#8668 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by horkesh »

Tema o Srbiji, trol izvuče Bošnjake, šerijat, SDA, sve pod krinkom brige za zrak u Sarajevu.

Tema o Crnoj Gori, trol izvuče Bošnjake, šerijat, SDA, sve pod krinkom brige za zrak u Sarajevu.

Tema o Dodiku, Drašku, Hrvatima, you name it, trol izvuče Bošnjake, šerijat, SDA, sve pod krinkom brige za zrak u Sarajevu.

Možda se varam, ali moje šesto čulo mi govori da ovdje postoji neki obrazac. Hmmmm... :run:
VMxxx37
Posts: 279
Joined: 21/08/2020 19:09

#8669 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by VMxxx37 »

sandzokan wrote: 12/09/2020 20:07 Kakve veze ima gdje zive, nekima su gore korjeni a neki su poslusali Krajsnika. Kako god, od tog Sarajeva zive hiljade Srba iz mijesta koja gravitiraju istom. Da je Sarajevo takav crni vilajet kakvim ga pokusavas predstaviti to ne bi bilo moguce
Kako nema? Prije rata svi bez obzira na nacionalnost hrlili su u Sarajevo da tamo upisu faks I nadju stan, a danas samo Bosnjaci.

Zasto, ako je to tako multikulti raj na zemlji? Pusti se rada u drzavnim institucijama to nije isto.
User avatar
muha_sa
Posts: 128933
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#8670 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by muha_sa »

VMxxx37 wrote: 12/09/2020 20:27
sandzokan wrote: 12/09/2020 20:07 Kakve veze ima gdje zive, nekima su gore korjeni a neki su poslusali Krajsnika. Kako god, od tog Sarajeva zive hiljade Srba iz mijesta koja gravitiraju istom. Da je Sarajevo takav crni vilajet kakvim ga pokusavas predstaviti to ne bi bilo moguce
Kako nema? Prije rata svi bez obzira na nacionalnost hrlili su u Sarajevo da tamo upisu faks I nadju stan, a danas samo Bosnjaci.

Zasto, ako je to tako multikulti raj na zemlji? Pusti se rada u drzavnim institucijama to nije isto.
Bili bi i Srbi da ih Alija poslije Dejtona nije istjero iz Sarajeva.
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#8671 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by horkesh »

muha_sa wrote: 12/09/2020 20:37
VMxxx37 wrote: 12/09/2020 20:27
sandzokan wrote: 12/09/2020 20:07 Kakve veze ima gdje zive, nekima su gore korjeni a neki su poslusali Krajsnika. Kako god, od tog Sarajeva zive hiljade Srba iz mijesta koja gravitiraju istom. Da je Sarajevo takav crni vilajet kakvim ga pokusavas predstaviti to ne bi bilo moguce
Kako nema? Prije rata svi bez obzira na nacionalnost hrlili su u Sarajevo da tamo upisu faks I nadju stan, a danas samo Bosnjaci.

Zasto, ako je to tako multikulti raj na zemlji? Pusti se rada u drzavnim institucijama to nije isto.
Bili bi i Srbi da ih Alija poslije Dejtona nije istjero iz Sarajeva.
Đubre jedno pokvareno. A ti nesretnici se rukama držali za štokove da ih ne odvuku, pa kad su ih ipak odvukli, teškim mukama, otišli i štokovi.
User avatar
muha_sa
Posts: 128933
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#8672 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by muha_sa »

horkesh wrote: 12/09/2020 20:40
muha_sa wrote: 12/09/2020 20:37
VMxxx37 wrote: 12/09/2020 20:27

Kako nema? Prije rata svi bez obzira na nacionalnost hrlili su u Sarajevo da tamo upisu faks I nadju stan, a danas samo Bosnjaci.

Zasto, ako je to tako multikulti raj na zemlji? Pusti se rada u drzavnim institucijama to nije isto.
Bili bi i Srbi da ih Alija poslije Dejtona nije istjero iz Sarajeva.
Đubre jedno pokvareno. A ti nesretnici se rukama držali za štokove da ih ne odvuku, pa kad su ih ipak odvukli, teškim mukama, otišli i štokovi.
Ljudi kumili molili da ostanu i da grade multi kulti život a dedo veli JOK--neJma ništa od odotog.
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#8673 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Capljina74 »

horkesh wrote: 12/09/2020 20:19 Tema o Srbiji, trol izvuče Bošnjake, šerijat, SDA, sve pod krinkom brige za zrak u Sarajevu.

Tema o Crnoj Gori, trol izvuče Bošnjake, šerijat, SDA, sve pod krinkom brige za zrak u Sarajevu.

Tema o Dodiku, Drašku, Hrvatima, you name it, trol izvuče Bošnjake, šerijat, SDA, sve pod krinkom brige za zrak u Sarajevu.

Možda se varam, ali moje šesto čulo mi govori da ovdje postoji neki obrazac. Hmmmm... :run:
Tema o CG dobri Bošnjo izvuče Mileta, rat, voo, ono...
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#8674 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by horkesh »

Capljina74 wrote: 12/09/2020 20:46
horkesh wrote: 12/09/2020 20:19 Tema o Srbiji, trol izvuče Bošnjake, šerijat, SDA, sve pod krinkom brige za zrak u Sarajevu.

Tema o Crnoj Gori, trol izvuče Bošnjake, šerijat, SDA, sve pod krinkom brige za zrak u Sarajevu.

Tema o Dodiku, Drašku, Hrvatima, you name it, trol izvuče Bošnjake, šerijat, SDA, sve pod krinkom brige za zrak u Sarajevu.

Možda se varam, ali moje šesto čulo mi govori da ovdje postoji neki obrazac. Hmmmm... :run:
Tema o CG dobri Bošnjo izvuče Mileta, rat, voo, ono...
Te fazone s "dobrim Bošnjom" možeš, što bi naš Mile rek'o, mačku o rep okačiti.

A to što tebi oči preskaču preko antibošnjačkog dijasporaškog trola koji na svakoj temi piše iste budalaštine je tvoj problem, a ne moj.
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#8675 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Capljina74 »

Nije valjda da treba da ga čitam?

Dosta kada se ukljuci onaj taster iz ŠveCke... pa udari na svakoj temi isto i na kraju cinkari ljude.

Ljubi ga Rade Šerbedžija!
Post Reply