Desavanja u Crnoj Gori

Post Reply
User avatar
Blek Stena
Posts: 4011
Joined: 13/09/2012 11:05

#6351 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Blek Stena »

General War wrote: 02/09/2020 23:40
Blek Stena wrote: 02/09/2020 23:36
MorningStar wrote: 02/09/2020 23:35

Daleko od toga, samo ostaviti BiH na miru :oops:
I moja je BIH jarane.
Cuuj zar ima srba u BiH...ja mislio sve iz Nisa i Kragujevca doslo. :D
Bogumi svi dosli iz CG
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#6352 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by General War »

MorningStar wrote: 02/09/2020 23:38
Blek Stena wrote: 02/09/2020 23:36
I moja je BIH jarane.
Tako je :thumbup: BiH je drzava 3 naroda + nas koje su smjestili u "ostale" i svatko polaze pravo na svaki dio iste.
I nadam se da onda radis i mislis u interesu iste a ne kao ovaj laktaski vozd koji gleda da sj*be gdje god moze pa makar i srbima u BiH na stetu islo samo nebi li nekako "dokazao" da BiH ne moze funkcionisati.
...I to je najveci problem BiH...nemoguce je biti drzava tri naroda pa da je amerika, vec rezervni dio dvije drzave koje sukaju kad god im je qurcu cejf,
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#6353 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Challenger_ »

U osnovi, ove podrumske entitete, ljude u pokušaju, boli *urac za ljude u Pljevljima. Sve mi se čini da bi se entiteti radovali da se desi kakvo zlo.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#6354 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by MorningStar »

General War wrote: 02/09/2020 23:43
MorningStar wrote: 02/09/2020 23:38
Blek Stena wrote: 02/09/2020 23:36
I moja je BIH jarane.
Tako je :thumbup: BiH je drzava 3 naroda + nas koje su smjestili u "ostale" i svatko polaze pravo na svaki dio iste.
I nadam se da onda radis i mislis u interesu iste a ne kao ovaj laktaski vozd koji gleda da sj*be gdje god moze pa makar i srbima u BiH na stetu islo samo nebi li nekako "dokazao" da BiH ne moze funkcionisati.
...I to je najveci problem BiH...nemoguce je biti drzava tri naroda pa da je amerika, vec rezervni dio dvije drzave koje sukaju kad god im je qurcu cejf,
E pa drugog nema, a kako je postojala tako stotinama godina moze i sada.Ili mozda da netko od 3 naroda "pobijedi" sto se nece desiti ni uz pomoc trikova.Mogucnost raspada dakako postoji jer nemamo elemente koje brane drzavu nego malo mazu ocu "svojim" sa naglaskom da se u RS u otvoreno propagira razlaz a "Bosnjacka inteligencija" govori jedno a radi drugo - tj. puna usta drzave pa onda pali kucu.
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#6355 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by horkesh »

General War wrote: 02/09/2020 23:40
Blek Stena wrote: 02/09/2020 23:36
MorningStar wrote: 02/09/2020 23:35

Daleko od toga, samo ostaviti BiH na miru :oops:
I moja je BIH jarane.
Cuuj zar ima srba u BiH...ja mislio sve iz Nisa i Kragujevca doslo. :D
Ima, kako da nema. Sjete se Bosne kad, u stilu ovog rodoljuba, poruče Bošnjacima da BiH nije samo njihova :-) Ono, RS je, naravno, samo srpski, ali BiH nije samo bošnjačka. :roll: Mašu zastavama BiH po litijama sve.
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#6356 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Nadzornik »

Blek Stena wrote: 02/09/2020 23:43
Bogumi svi dosli iz CG
A Kralja Tvrtka ostavili u Herceg Novom...cccc... :-?

Image
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#6357 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by horkesh »

pici wrote: 02/09/2020 23:42
SamoVasGledam wrote: 02/09/2020 23:25
pici wrote: 02/09/2020 23:21
kakvoj komunistickoj vlasti, koji drugi svjetski rat o cemu ti baljezgas... de uzmi pauzu pogubio si se, velika vecina ovih novih je za podrsku ratnim zlocincima, cak sta vise i ne kriju... sad kad uzmu maha i pocnu mjenjati imena trgova i ulica... vec vidjeno
Pa upravo o tome i pričam čoveče. Bošnjaci su već pokušali da daju ime ulici po bošnjačkom ratnom zločincu - Osmanu Rastoderu.
Ne znam da li si se tada bunio, ali vidim da sada već imaš mnogo pretpostavki o tome šta će Srbi raditi.
bosnjaci dali prijedlog da se imenuje ulica po nekom tamo dzeneralu borcu za veliku albaniju... :lol: :lol: :lol:


evo tvojiH nedavno, kao sto rekoH man se par procenata albanaca i bosnjaka pa i hrvata... sta ce mo sa ovim tvojima podivljalim zvijerima, da nece da rehabilituju drazu ko u srbiji i PC-iju u kojoj nedaju povratnickoj djeci da imaju nastavu na bosanskom jeziku... de.BA supljiraj na krstarici i cetnickim sajtovima, zaobidji nas...
Kod Berana održan nenajavljen skup četničkog pokreta, privedeni učesnici

Image

Uselu Gornje Zaostro u Beranama danas je održan nenajavljen skup četničkog pokreta. Sa događajem je upoznat tužilac, a učesnici su privedeni u službene prostorije, saznaje Pobjeda.

Gornje Zaostro je u javnosti poznato kao mjesto gdje se nalazio komandni štab četničkog komandanta Pavla Đurišića u vrijeme Drugog svjetskog rata.

Prije tri godine je od strane prosrpskih stranaka iz Berana pokrenuta inicijativa kojom je traženo podizanje spomenika Đurišiću u selu, izgrađen je postament, ali je intervencijom države spriječeno podizanje spomenika ovom ratnom zločincu.

Image

Image
Objavljeno: 08.08.2020.
Učesnici ubuduće neće biti privođeni :)
User avatar
SamoVasGledam
Posts: 1475
Joined: 24/05/2016 16:41

#6358 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by SamoVasGledam »

pici wrote: 02/09/2020 23:42

bosnjaci dali prijedlog da se imenuje ulica po nekom tamo dzeneralu borcu za veliku albaniju... :lol: :lol: :lol:


evo tvojiH nedavno, kao sto rekoH man se par procenata albanaca i bosnjaka pa i hrvata... sta ce mo sa ovim tvojima podivljalim zvijerima, da nece da rehabilituju drazu ko u srbiji i PC-iju u kojoj nedaju povratnickoj djeci da imaju nastavu na bosanskom jeziku... de.BA supljiraj na krstarici i cetnickim sajtovima, zaobidji nas...
Ja ne sporim da na drugoj strani ima toga, ali reagujem na tvoje ignorisanje ili neznanje da su prvi koji su pokrenuli inicijativu da se ulice imenuju po ratnim zločincima u CG Bošnjaci, ma koliko to tebi smešno bilo.
Čemu dvostruki aršini samo me to zanima? Ti prebacuješ nekima da će činiti nešto što su tvoji već činili.
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11545
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#6359 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by japin_mutapi »

evo jedna prigodna muzička numera


User avatar
Blek Stena
Posts: 4011
Joined: 13/09/2012 11:05

#6360 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Blek Stena »

Zadnji put sam mahao zastavom kad sam postajao titin pionir. Ima od toga 40 godina :D
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#6361 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by MorningStar »

Blek Stena wrote: 02/09/2020 23:51 Zadnji put sam mahao zastavom kad sam postajao titin pionir. Ima od toga 40 godina :D
I realno sta ti ovako mislis. Dali postoji temelj za zabrinutost u vidu stabilnosti u BiH tj. da kad Srbija ostvari uticaj koji zeli nad CG (a prilike su da oce) i / ili kad rijese pitanje kosova - oce li oci se okrenuti na RS ? Onako objektivno... ?
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#6362 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by General War »

MorningStar wrote: 02/09/2020 23:46
General War wrote: 02/09/2020 23:43
MorningStar wrote: 02/09/2020 23:38

Tako je :thumbup: BiH je drzava 3 naroda + nas koje su smjestili u "ostale" i svatko polaze pravo na svaki dio iste.
I nadam se da onda radis i mislis u interesu iste a ne kao ovaj laktaski vozd koji gleda da sj*be gdje god moze pa makar i srbima u BiH na stetu islo samo nebi li nekako "dokazao" da BiH ne moze funkcionisati.
...I to je najveci problem BiH...nemoguce je biti drzava tri naroda pa da je amerika, vec rezervni dio dvije drzave koje sukaju kad god im je qurcu cejf,
E pa drugog nema, a kako je postojala tako stotinama godina moze i sada.Ili mozda da netko od 3 naroda "pobijedi" sto se nece desiti ni uz pomoc trikova.Mogucnost raspada dakako postoji jer nemamo elemente koje brane drzavu nego malo mazu ocu "svojim" sa naglaskom da se u RS u otvoreno propagira razlaz a "Bosnjacka inteligencija" govori jedno a radi drugo - tj. puna usta drzave pa onda pali kucu.
Pa ne bas...postojali su narodi ko i svugdje u svijetu ali nama je zapala sreca da "narodi" dijele vlast u drzavi a ne gradjani...pa i u crnoj gori eto skoro srba i crnogoraca bara-bara ali ustav je gradjanski.
User avatar
pici
Posts: 43743
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#6363 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by pici »

SamoVasGledam wrote: 02/09/2020 23:49
pici wrote: 02/09/2020 23:42

bosnjaci dali prijedlog da se imenuje ulica po nekom tamo dzeneralu borcu za veliku albaniju... :lol: :lol: :lol:


evo tvojiH nedavno, kao sto rekoH man se par procenata albanaca i bosnjaka pa i hrvata... sta ce mo sa ovim tvojima podivljalim zvijerima, da nece da rehabilituju drazu ko u srbiji i PC-iju u kojoj nedaju povratnickoj djeci da imaju nastavu na bosanskom jeziku... de.BA supljiraj na krstarici i cetnickim sajtovima, zaobidji nas...
Ja ne sporim da na drugoj strani ima toga, ali reagujem na tvoje ignorisanje ili neznanje da su prvi koji su pokrenuli inicijativu da se ulice imenuju po ratnim zločincima u CG Bošnjaci, ma koliko to tebi smešno bilo.
Čemu dvostruki aršini samo me to zanima? Ti prebacuješ nekima da će činiti nešto što su tvoji već činili.
en sad prvi bosnjani da daju imena ulica po ratnim zlocincima... de ne budali da ne vadim arhivu o srBskoj sparti... :mrgreen:

ev vako cemo, svaki zlocin nad srbima koji je ucinjen treba se procesuirat i kazniti zlocinci... jel mislis da su Ratko mladic i Radovan Karadzic zlocinci... samo kratak odgovor bez vracanja u 1389...
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#6364 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by MorningStar »

General War wrote: 02/09/2020 23:53
Pa ne bas...postojali su narodi ko i svugdje u svijetu ali nama je zapala sreca da "narodi" dijele vlast u drzavi a ne gradjani...pa i u crnoj gori eto skoro srba i crnogoraca bara-bara ali ustav je gradjanski.
Pa haj spomeni gradjanski ustav pogodi odakle ce puhnuti vjetar najvise .... Mislim ozbiljno spomenuti a ne ko kakir glupirat se nebi li koji glas upao u djep.Rat se vodio i jedva se nekako uz prisilu zapada doslo do opstanka drzave u jednom komadu - i tu je ovaj narodi ustav i izrodjen jer nema teorije da bi se stalo sa lupanjem drugacije.
Last edited by MorningStar on 02/09/2020 23:56, edited 1 time in total.
bhnapoleon1
Posts: 6522
Joined: 11/05/2014 23:47

#6365 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by bhnapoleon1 »

Oni koji se raduju uspjehu četnika u Crnoj Gori radovali su se i klanjiam devedesetih i sutra bi se radovali novim klanjima uz opravdanje drugi su prvi počeli.
Pod stolom i za stolom ti isto misle
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#6366 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by General War »

MorningStar wrote: 02/09/2020 23:54
General War wrote: 02/09/2020 23:53
Pa ne bas...postojali su narodi ko i svugdje u svijetu ali nama je zapala sreca da "narodi" dijele vlast u drzavi a ne gradjani...pa i u crnoj gori eto skoro srba i crnogoraca bara-bara ali ustav je gradjanski.
Pa haj spomeni gradjanski ustav pogodi odakle ce puhnuti vjetar najvise .... Mislim ozbiljno spomenuti a ne ko kakir glupirat se nebi li koji glas upao u djep.Rat se vodio i jedva se nekako uz prisilu zapada doslo do opstanka drzave u jednom komadu - i tu je ovaj narodi ustav i izrodjen jer nema teorije da bi se stalo sa lupanjem drugacije.
Nemam sta pogadjati, sve uzivo vidio...partizani ni poslije sedam ofanziva od kojih sest u bosni nisu revidirali za sta se bore...ovi novi patrioti brzo okrenuse curak a u neuporedivo boljoj poziciji bili...pa onda umjesto borbe u koalicije..a borba portiv ceTnika ostade na kliX forumu da se vodi dok Bloo ne pokrene operaciju "milosrdni ban" :D :D
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#6367 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by horkesh »

Ranjen Janko Gardašević: Počinilac uzviknuo - nećeš više mahati crnogorskom zastavom?

U trenutku ranjavanja, Gardašević je bio u majici sa crnogorskim obilježjima, a, prema našim saznanjima, u trenutku pucnjave, upućene su mu riječi: "Nećeš više mahati crnogorskom zastavom".
Opet ovi milovci zakuhavaju.
User avatar
SamoVasGledam
Posts: 1475
Joined: 24/05/2016 16:41

#6368 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by SamoVasGledam »

pici wrote: 02/09/2020 23:53
en sad prvi bosnjani da daju imena ulica po ratnim zlocincima... de ne budali da ne vadim arhivu o srBskoj sparti... :mrgreen:

ev vako cemo, svaki zlocin nad srbima koji je ucinjen treba se procesuirat i kazniti zlocinci... jel mislis da su Ratko mladic i Radovan Karadzic zlocinci... samo kratak odgovor bez vracanja u 1389...
Sve što sam napisao možeš proveriti na internetu.
Da, smatram da su Mladić i Karadžić zločinci.
Ali ne mogu a da ne primetim da ti koji si toliko osetljiv na zločine na avataru držiš sliku čoveka kojem se trenutno sudi za 20ak silovanja.
Ovo je već drugi put da vidim izliv licemerja kod tebe za ovo kratko vreme.
User avatar
Blek Stena
Posts: 4011
Joined: 13/09/2012 11:05

#6369 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Blek Stena »

MorningStar wrote: 02/09/2020 23:53
Blek Stena wrote: 02/09/2020 23:51 Zadnji put sam mahao zastavom kad sam postajao titin pionir. Ima od toga 40 godina :D
I realno sta ti ovako mislis. Dali postoji temelj za zabrinutost u vidu stabilnosti u BiH tj. da kad Srbija ostvari uticaj koji zeli nad CG (a prilike su da oce) i / ili kad rijese pitanje kosova - oce li oci se okrenuti na RS ? Onako objektivno... ?
Nema ovde nikakvih rjesenja ili potresa ni u narednih 20 godina. Ni oko Kosova, ni oko BIH/RS ili CG. Sve ostaje isto kako je i danas.
User avatar
pici
Posts: 43743
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#6370 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by pici »

SamoVasGledam wrote: 03/09/2020 00:03
pici wrote: 02/09/2020 23:53
en sad prvi bosnjani da daju imena ulica po ratnim zlocincima... de ne budali da ne vadim arhivu o srBskoj sparti... :mrgreen:

ev vako cemo, svaki zlocin nad srbima koji je ucinjen treba se procesuirat i kazniti zlocinci... jel mislis da su Ratko mladic i Radovan Karadzic zlocinci... samo kratak odgovor bez vracanja u 1389...
Sve što sam napisao možeš proveriti na internetu.
Da, smatram da su Mladić i Karadžić zločinci.
Ali ne mogu a da ne primetim da ti koji si toliko osetljiv na zločine na avataru držiš sliku čoveka kojem se trenutno sudi za 20ak silovanja.
Ovo je već drugi put da vidim izliv licemerja kod tebe za ovo kratko vreme.
to mi treba hvala lepo... samo nemoj da mi se brzo predomislis :mrgreen:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#6371 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by General War »

SamoVasGledam wrote: 03/09/2020 00:03
pici wrote: 02/09/2020 23:53
en sad prvi bosnjani da daju imena ulica po ratnim zlocincima... de ne budali da ne vadim arhivu o srBskoj sparti... :mrgreen:

ev vako cemo, svaki zlocin nad srbima koji je ucinjen treba se procesuirat i kazniti zlocinci... jel mislis da su Ratko mladic i Radovan Karadzic zlocinci... samo kratak odgovor bez vracanja u 1389...
Sve što sam napisao možeš proveriti na internetu.
Da, smatram da su Mladić i Karadžić zločinci.
Ali ne mogu a da ne primetim da ti koji si toliko osetljiv na zločine na avataru držiš sliku čoveka kojem se trenutno sudi za 20ak silovanja.
Ovo je već drugi put da vidim izliv licemerja kod tebe za ovo kratko vreme.
..e jebi ga sad...ti ko oni iz BLM hajvani u USA...dalje od RJ..RJ je heroj a ne zlocinac :twisted:
Last edited by General War on 03/09/2020 00:10, edited 1 time in total.
Alfaromeo
Posts: 302
Joined: 18/08/2005 10:48

#6372 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Alfaromeo »

Pozdrav
Sta ima novo u C G :D
User avatar
pici
Posts: 43743
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#6373 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by pici »

Image

Baklje i pjesma na Orlovom kršu: Ne damo te, Crna Goro!



:thumbup:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#6374 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Kikibombona »

japin_mutapi wrote: 02/09/2020 23:49 evo jedna prigodna muzička numera


Jesi ti napisao ovaj komentar? :D

Image
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#6375 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by MorningStar »

General War wrote: 02/09/2020 23:59
MorningStar wrote: 02/09/2020 23:54
General War wrote: 02/09/2020 23:53
Pa ne bas...postojali su narodi ko i svugdje u svijetu ali nama je zapala sreca da "narodi" dijele vlast u drzavi a ne gradjani...pa i u crnoj gori eto skoro srba i crnogoraca bara-bara ali ustav je gradjanski.
Pa haj spomeni gradjanski ustav pogodi odakle ce puhnuti vjetar najvise .... Mislim ozbiljno spomenuti a ne ko kakir glupirat se nebi li koji glas upao u djep.Rat se vodio i jedva se nekako uz prisilu zapada doslo do opstanka drzave u jednom komadu - i tu je ovaj narodi ustav i izrodjen jer nema teorije da bi se stalo sa lupanjem drugacije.
Nemam sta pogadjati, sve uzivo vidio...partizani ni poslije sedam ofanziva od kojih sest u bosni nisu revidirali za sta se bore...ovi novi patrioti brzo okrenuse curak a u neuporedivo boljoj poziciji bili...pa onda umjesto borbe u koalicije..a borba portiv ceTnika ostade na kliX forumu da se vodi dok Bloo ne pokrene operaciju "milosrdni ban" :D :D
E pa to je problem... nema ko da brani BiH... Jugoslavija je rasturena (uz najvecu zaslugu Srbije i njene politike al nije ni hrvatska mnogo kaskala za njima) euforicno u nezavisnu BiH pod najglupljim vodstvom dje je multietnicki koncept razvaljen i ostavljeni oni istiniti Bosanci na ledini dok su ovi begovi podanici ogrnuli se plastom drzave koju ruse. Naravno Srbe i Hrvate matice vuku i napominju da ovako ne moze i ta spika.

Sve u svemu mrka kapa svega se narodilo a kvalitet je il satran ili raseljen - tako da ostaju nargila bojsi vs "cuvari dzamija" a kako stvari stoje "cuvari dzamija" mnogo pametnije nastupaju (sto i nije tesko ako pogledamo kvalitet nargila boysa + ovi mladoturci i mladoiranci i mladoostali)
Post Reply