Ilegalni migranti u BiH

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
howdy
Posts: 3544
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#16926 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by howdy »

Heller wrote: 25/08/2020 08:07
Maraschino wrote: 24/08/2020 23:39
emirolini wrote: 24/08/2020 23:32

Frustracija?? Frustracija?? Gospodjo, trpimo stoku od politicara, trpimo cetnike, trpimo ustase, trpimo balije, trpimo nesposobne policajce, trpimo nesposobne administrativne gradske radnike, trpiSmomo nesposobne medicinare i jos bi da trpimo i ove kozojebe? Ako ce se na kozojebima koplje slomiti, neka... uracunjivi... pa ovdje ni psihijatri nisu uracunjivi gospodjo... sta da se malo strpimo - dace bog? u pm.
Sta trpis svega ti?

Je li ih pomazes, nesto ti uzimaju, ometaju te u necemu, stoje ti na putu...ili samo sto postoje.
Ako je ovo zadnje i meni smetaju ali ne bas da bi ih trebalo ubijati kao sto neki predlazu.
Samo ograditi žicom i zabraniti izlaz.

U Tuzli policija radi dobar posao, rastjeruje ih, prvi put vidim policiju da koristi pendrek na Trgu. Nažalost izgleda da sa ovom bagrom rade samo metode Hr. policije.

Meni lično smetaju jer njihovo prisustvo smanjuje broj ženskih jedinki na Sonom. Pa onda jer ne mogu uć u Bingo ko čojk. Pa onda jer se tuku gdje stignu. Al sve je to go kurac, pitaj Krajišnike što njima smetaju.
Ne moze drugacije, samo pendrek.
Naslovnica
Posts: 27854
Joined: 20/03/2013 15:38

#16927 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Naslovnica »

Maraschino wrote: 24/08/2020 23:39
emirolini wrote: 24/08/2020 23:32
Strpljiva wrote: 24/08/2020 22:46 Na stranu problem migranata, pojedinci na ovoj temi nisu psihicki uracunljivi. Nema se sta procitati osim mrznje i frustracija.
Frustracija?? Frustracija?? Gospodjo, trpimo stoku od politicara, trpimo cetnike, trpimo ustase, trpimo balije, trpimo nesposobne policajce, trpimo nesposobne administrativne gradske radnike, trpimo nesposobne medicinare i jos bi da trpimo i ove kozojebe? Ako ce se na kozojebima koplje slomiti, neka... uracunjivi... pa ovdje ni psihijatri nisu uracunjivi gospodjo... sta da se malo strpimo - dace bog? u pm.
Sta trpis svega ti?

Je li ih pomazes, nesto ti uzimaju, ometaju te u necemu, stoje ti na putu...ili samo sto postoje.
Ako je ovo zadnje i meni smetaju ali ne bas da bi ih trebalo ubijati kao sto neki predlazu.
Ne znam šta bi Krajišnici rekli na sve ovo...
Naslovnica
Posts: 27854
Joined: 20/03/2013 15:38

#16928 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Naslovnica »

Maraschino wrote: 25/08/2020 00:52
winpin wrote: 25/08/2020 00:40
Benjo34 wrote: 24/08/2020 22:27 Samo ih vraćat nazad u RS, tipa oni nama njih dovezu na jedno mjesto, mi njih vratimo na drugom il blokiramo prolaz. Na taj način natjerat srbe da se izvede vojska na granicu, trećeg nema
Druze, svi se oni vracaju prugom i kroz kukuruze nazad za Bihac, Buzim i ostala mjesta i ova taktika dovlacenja ih na entitetsku granicu je definitivno propala stvar.
Mora se nova strategija traziti.
Tek pocela a vi je proglasili propalom.
Valjda je cilj i odvracanje novih da ne idu ovom rutom a ako nista drugo otezavati im putanju dok ne odustanu.
Poruke redovno idu prema Srbiji kakvo je stanje u BiH.

Dodiku treba svaki dan stvarati problem.
@Benjo34 :thumbup:
Ko će odustati?!
Pa čovječe, njima je u BiH milina u odnosu na šta su već prošli. Imaju pojesti, popiti, ne visi im život o koncu.
Da odustanu nakon što im je ostalo još samo 70km do Slovenije?
Vraćanje Dodiku, policijske patrole na cestama?!
Dohavizajte se, ja ne znam šta vi gledate. Policija ih lafo vrati u RS, oni obiđu punkt i kroz njivu pređu.
Ne zamajavajte se. Ove poluakcije što se sprovode, niti će biti efikasne, niti će spriječiti bilo koga od ovih kozojeba u naumu da se dočepa Šengena. Pogotovu nekakve taktike sa vraćanjem kozojeba u Dodikovu avliju. Šta vam je, ne budite smiješni. :roll:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65972
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#16929 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by _BataZiv_0809 »

avijon wrote: 24/08/2020 22:37 🚫⛔🚫⛔🚫 Na Grbavici u ulici Zagrebačka, trolejbuska stanica u pravcu grada, migrant napao djevojku i oteo joj mobitel. Stanica je izvrsno osvjetljena.
⚠️⚠️⚠️⚠️ Migrant je u bijeloj kratki rukav majici. Nažalost, niko od sugrađana nije pomogao da se nasilnik uhvati, a djevojka je pokušala da ga stigne. Nažalost, bio je prebrz i otišao u pravcu Vilsonovog šetališta.
Informacija sa lica mjesta od stanovnik obližnje zgrade koji je pozvao policiju.
Policiji je trebalo 12 minuta da dođe.
‼️‼️‼️ Građani, molim Vas da ne puštate naše majke, sestre, djevojke, supruge, rodice i komšinice da se šetaju po ulici same.
Edin H. wrote: 24/08/2020 01:23
Ovo je itekako relevantna i lijepa prica, a to sto tvoja tvoj navodni i neosnovani strah nije
:roll: :roll:
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#16930 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Strpljiva »

emirolini wrote: 24/08/2020 23:32
Strpljiva wrote: 24/08/2020 22:46 Na stranu problem migranata, pojedinci na ovoj temi nisu psihicki uracunljivi. Nema se sta procitati osim mrznje i frustracija.
Frustracija?? Frustracija?? Gospodjo, trpimo stoku od politicara, trpimo cetnike, trpimo ustase, trpimo balije, trpimo nesposobne policajce, trpimo nesposobne administrativne gradske radnike, trpimo nesposobne medicinare i jos bi da trpimo i ove kozojebe? Ako ce se na kozojebima koplje slomiti, neka... uracunjivi... pa ovdje ni psihijatri nisu uracunjivi gospodjo... sta da se malo strpimo - dace bog? u pm.
Nema potrebe za strpljenjem, izadjite i djelujte. Ostavite se tastature. Uzrok lezi u drzavnim institucijama, predlazem da energiju usmjerite na tu stranu. Kao i obicno na internetu sve go Hulk, a kad' obicni dzeparos dzepari u tramvaju, svi nijemo posmatraju. Mrnjavca ubise na oci punog trmavaja. Djecurlija. Garantujem da ne smijete pisnuti migrantima, hajmo iskaljivati bijes po forumu. I ako se nekim cudom koplje slomi migrantom krizom i dovede do promjena, treba slaviti novi dan Drzavnosti BiH. Ali nece. Ranije sam se pitala gdje je granica nase tolerancije i gdje ce prelomiti, gdje cemo izadji na ulicu, svi do jednog i reci dosta. Gospoda Respiratori, lose zdravstvo, skolstvo, infrastruktura pred izbore, stopa nezaposlenosti, zivotni standard, radnicka prava, da ne nabrajam dalje. Migrantska kriza je samo jedna posljedica u nizu, koju ce sutra zamijeniti nova, a ova gurnuta pod tepih s ostalim. I dalje ce isti pisati po forumima, kriviti SDA, HDZ, SNSD, a vi ce citati i uz podmsijeh: Dobro je, ovce su u toru.

Osvrnula sam se na posto od Cherry, gdje s nevjericom citam da neko moze izgovoriti onakve gadosti, a pri tome dobiti i ogroman broj lajkova. Koliko se sjecam to je neki HDZ uhljeb, koji je iskoristavao svaku priliku da pljuje po Bosnjacima. Ne iznenadjuje me pristustvo na temi, koliko vase simpatije za bolestan post. Gdje je moderacija, a temi naljepsa voditeljica ne daju pisnuti.
howdy wrote: 25/08/2020 07:46
Eto nek si nam ti uracunljiva.
Za pojedince glas razuma.
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#16931 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by biscanka2 »

Heller wrote: 25/08/2020 08:07
Samo ograditi žicom i zabraniti izlaz.

U Tuzli policija radi dobar posao, rastjeruje ih, prvi put vidim policiju da koristi pendrek na Trgu. Nažalost izgleda da sa ovom bagrom rade samo metode Hr. policije.

Meni lično smetaju jer njihovo prisustvo smanjuje broj ženskih jedinki na Sonom. Pa onda jer ne mogu uć u Bingo ko čojk. Pa onda jer se tuku gdje stignu. Al sve je to go kurac, pitaj Krajišnike što njima smetaju.
Ovom svemu doprieinjela je EU.Njihovu nesposobnost da zastitie granice EU (u Grckoj,Italiji,Spaniji) opravdavaju s ljudskim pravima.Niko od njih nece da vidi da je ovaj nacin njihovog razmisljanja i rada RUSENJE CIVILIZACIJE.Kakava ljudska prava i bakraci.To bi znacilo da mi od nasih ljudskih prava odustanemo i prepustimo se invaziji divljaka koji iz ne zaracenih zemalja dolaze jer su za ljudska prava culi i ocekuju da im se u ime ljudskih prava njihove zelje ispunjavaju.
Za ove koji njihovo divljane (jer su gladni i zedni ) opravdavaju... . Pocetkom invazije gdje ih je "manji" broj bio pa su u Biri i Miralu imali smjestaj, Isto kao danas su sa letvama i nozevima marsirali i boli se i tukli po Bihacu i Kladusi.Isto su krali otimali i napastvovali gradjane i nasu djecu. U kantonalnoj bolnici u Bihacu ih je redovno bar 10 na lijecenju ( sto od njihovog marisanja, sto od bolesti). Sve to trpi US kanton. IOM ovima iz njihovih smjestaja ponesto plati ali ne i ovima sto nisu kod njih zbrinuti. Sad kad su se i u drugim gradovima stacionirali, tek sad narod vidi s cim se krajisnici 3 godine nose i sta sa svojom djecom prozivljavju. Ako EU ovako i dalje nastavi njeno postojanje ce sve vise biti upitno.
User avatar
howdy
Posts: 3544
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#16932 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by howdy »

Strpljiva wrote: 25/08/2020 09:48
emirolini wrote: 24/08/2020 23:32
Strpljiva wrote: 24/08/2020 22:46 Na stranu problem migranata, pojedinci na ovoj temi nisu psihicki uracunljivi. Nema se sta procitati osim mrznje i frustracija.
Frustracija?? Frustracija?? Gospodjo, trpimo stoku od politicara, trpimo cetnike, trpimo ustase, trpimo balije, trpimo nesposobne policajce, trpimo nesposobne administrativne gradske radnike, trpimo nesposobne medicinare i jos bi da trpimo i ove kozojebe? Ako ce se na kozojebima koplje slomiti, neka... uracunjivi... pa ovdje ni psihijatri nisu uracunjivi gospodjo... sta da se malo strpimo - dace bog? u pm.
Nema potrebe za strpljenjem, izadjite i djelujte. Ostavite se tastature. Uzrok lezi u drzavnim institucijama, predlazem da energiju usmjerite na tu stranu. Kao i obicno na internetu sve go Hulk, a kad' obicni dzeparos dzepari u tramvaju, svi nijemo posmatraju. Mrnjavca ubise na oci punog trmavaja. Djecurlija. Garantujem da ne smijete pisnuti migrantima, hajmo iskaljivati bijes po forumu. I ako se nekim cudom koplje slomi migrantom krizom i dovede do promjena, treba slaviti novi dan Drzavnosti BiH. Ali nece. Ranije sam se pitala gdje je granica nase tolerancije i gdje ce prelomiti, gdje cemo izadji na ulicu, svi do jednog i reci dosta. Gospoda Respiratori, lose zdravstvo, skolstvo, infrastruktura pred izbore, stopa nezaposlenosti, zivotni standard, radnicka prava, da ne nabrajam dalje. Migrantska kriza je samo jedna posljedica u nizu, koju ce sutra zamijeniti nova, a ova gurnuta pod tepih s ostalim. I dalje ce isti pisati po forumima, kriviti SDA, HDZ, SNSD, a vi ce citati i uz podmsijeh: Dobro je, ovce su u toru.

Osvrnula sam se na posto od Cherry, gdje s nevjericom citam da neko moze izgovoriti onakve gadosti, a pri tome dobiti i ogroman broj lajkova. Koliko se sjecam to je neki HDZ uhljeb, koji je iskoristavao svaku priliku da pljuje po Bosnjacima. Ne iznenadjuje me pristustvo na temi, koliko vase simpatije za bolestan post. Gdje je moderacija, a temi naljepsa voditeljica ne daju pisnuti.
howdy wrote: 25/08/2020 07:46
Eto nek si nam ti uracunljiva.
Za pojedince glas razuma.
Glas razuma = naprđivač. Taman odstrane 3 najveca smaraca ali eto odmah dodje neko da preuzme stafetu.
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#16933 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Strpljiva »

howdy wrote: 25/08/2020 10:41

Glas razuma = naprđivač. Taman odstrane 3 najveca smaraca ali eto odmah dodje neko da preuzme stafetu.
Sve po sistemu: ne talasaj. Tvoj nivo komunikacije govori dovoljno.
NediM17
Posts: 21625
Joined: 05/11/2009 11:49

#16934 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by NediM17 »

Čini mi se da vam je ovo promaklo, vidite da ljudi imaju viziju kako se izboriti sa ovom krizom. Puna podrška za SelmA. :roll:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sda-o-m ... /200824115
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#16935 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by irac300 »

NediM17 wrote: 25/08/2020 10:55 Čini mi se da vam je ovo promaklo, vidite da ljudi imaju viziju kako se izboriti sa ovom krizom. Puna podrška za SelmA. :roll:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sda-o-m ... /200824115
Sad ce se oni pretvoriti u glavne patriJote i ibretiti se ''sta nam ovo rade''. Dolaze izbori. Sjeme im se zatrlo!
User avatar
SmokingMan
Posts: 18615
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#16936 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by SmokingMan »

Mogu Miloradu u svojoj balijskoj centrali podići bronzani spomenik, i realno imaju velikog povoda za to. Cikotić se u ime njih svakako posrao na bošnjake,a posebno krajišnike, kao što i oni to sami rade, samo ovaj put na jedan sexy način.
User avatar
howdy
Posts: 3544
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#16937 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by howdy »

Strpljiva wrote: 25/08/2020 10:52
howdy wrote: 25/08/2020 10:41

Glas razuma = naprđivač. Taman odstrane 3 najveca smaraca ali eto odmah dodje neko da preuzme stafetu.
Sve po sistemu: ne talasaj. Tvoj nivo komunikacije govori dovoljno.

O tebi daleko više. Povedi nas savjetnice, nemoj pametovat kao mi.
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#16938 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by neko_sa_strane »

Strpljiva wrote: 25/08/2020 10:52
howdy wrote: 25/08/2020 10:41

Glas razuma = naprđivač. Taman odstrane 3 najveca smaraca ali eto odmah dodje neko da preuzme stafetu.
Sve po sistemu: ne talasaj. Tvoj nivo komunikacije govori dovoljno.
Sadeta je li ti ovo novi profil?
User avatar
malakh
Posts: 7162
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#16939 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by malakh »

https://www.youtube.com/watch?v=P2wXLg4 ... =emb_logo

u bihaću jučer, ne znam koliko se dobro vidi, ali mislim da je migrant izvadio nož i držao nož u ruci dok su ih razdvajali.

čovječe, zar ih nitko ne pretresa?

p.s. neće da se učita video.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18615
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#16940 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by SmokingMan »

Ma jok, izvadio nalivpero da dolije tinte.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6765
Joined: 20/02/2013 14:14

#16941 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Cherry-Cherry »

Piše doktorsku disertaciju, pa uz put hvata bilješke.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#16942 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by un1ted »

Strpljiva wrote: 24/08/2020 22:46 Na stranu problem migranata, pojedinci na ovoj temi nisu psihicki uracunljivi. Nema se sta procitati osim mrznje i frustracija.
Kada si fino ovo napisala, ja bih te zamolio za dodatni komentar, ako je moguce?

Kako se ponašati prema:

-osobama koje nemaju identifikacijske dokumente
-osobama koje ne poštuju zakone
-osobama koje ne mogu odgovarati za prekršaje jer je navedeno u prvoj stavci
-osobama koje narušavaju život lokalnog stanovništva, uznemiravanjem i krađama
-osobama koje napdaju na ulici one koji se ne mogu odbraniti?

Ja sam već napisao svoje mišljenje, gdje se od države ne može očekivati bilo šta, jer imaju svoju neku korist. Kako bi ti ovo riješila, šta bi uradila i kako gledati ove ilegalne migrante?

Jesam li ja fašista ako predlažem šatorsko naselje, opasano zidovima uz čuvare koji ne puštaju nikoga da izađe van šatorskog naselja, gdje im je osigurana hrana i voda i zdravsvena zaštita. Sve dok se ne utvrdi identitet oni nemaju niti jedno drugo pravo. Nakon što se utvrdi identitet, opet im se ograničava kretanje, ponudi se opcija za izbor zemlje gdje bi se vratili (ako imaju veze s tom zemljom) ili deportacija..

Sve one koji ne ispoštuju ograničenja nasilnim putem uskratiti sva moguća prava i smjestiti u improvizirane zatvore.
Last edited by un1ted on 25/08/2020 12:10, edited 2 times in total.
User avatar
howdy
Posts: 3544
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#16943 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by howdy »

I kao ljudi u pokretu, treba ih propustit 2 miliona kroz USK?
Ne mogu da vjerujem da ima idiota koji to odobravaju
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6765
Joined: 20/02/2013 14:14

#16944 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Cherry-Cherry »

Šta ovi zaštitnici ilegalnih migranata i kriminalaca misle o ljudskim pravima lokalnog stanovništva?
Zašto misle da je normalno bez dokumenata i vize doći u drugu državu, napadati lokalno stanovništvo, krasti i maltretirati?
Znaju li zaštitnici ilegalnih migranata propise svoje države?
Znaju li kako se brani državna granica, kada neidentificirane osobe žele protivpravno ući?
Neka nam malo objasne čime pravdaju ilegalne aktivnosti. Da li to sve znači da mi možemo sada bez dokumenata otići u Švedsku i očekivati novac i pomoć, a još pri tome da pljačkamo ljude po ulici?

Ljubitelji kriminala: Da li ste svjesni da podržavate kriminal, ubice i pljačkaše? Kakav vam je to mentalni sklop? Da li ste normalni?
User avatar
howdy
Posts: 3544
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#16945 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by howdy »

Cherry-Cherry wrote: 25/08/2020 12:07 Šta ovi zaštitnici ilegalnih migranata i kriminalaca misle o ljudskim pravima lokalnog stanovništva?
Zašto misle da je normalno bez dokumenata i vize doći u drugu državu, napadati lokalno stanovništvo, krasti i maltretirati?
Znaju li zaštitnici ilegalnih migranata propise svoje države?
Znaju li kako se brani državna granica, kada neidentificirane osobe žele protivpravno ući?
Neka nam malo objasne čime pravdaju ilegalne aktivnosti. Da li to sve znači da mi možemo sada bez dokumenata otići u Švedsku i očekivati novac i pomoć, a još pri tome da pljačkamo ljude po ulici?

Ljubitelji kriminala: Da li ste svjesni da podržavate kriminal, ubice i pljačkaše? Kakav vam je to mentalni sklop? Da li ste normalni?
Podrzavaju sve dok su par hiljada kilometara daleko
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6765
Joined: 20/02/2013 14:14

#16946 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Cherry-Cherry »

I sada mi, koji poštujemo propise, trebamo da se pravdamo zbog toga. Evo izvinite što nismo na strani kriminala i ne želimo neidentificirane osobe i ubice u svom društvu. Što se za vas ne može reći...
cimara
Posts: 614
Joined: 02/08/2020 01:18

#16947 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by cimara »

Cherry-Cherry wrote: 25/08/2020 12:07 Šta ovi zaštitnici ilegalnih migranata i kriminalaca misle o ljudskim pravima lokalnog stanovništva?
Zašto misle da je normalno bez dokumenata i vize doći u drugu državu, napadati lokalno stanovništvo, krasti i maltretirati?
Znaju li zaštitnici ilegalnih migranata propise svoje države?
Znaju li kako se brani državna granica, kada neidentificirane osobe žele protivpravno ući?
Neka nam malo objasne čime pravdaju ilegalne aktivnosti. Da li to sve znači da mi možemo sada bez dokumenata otići u Švedsku i očekivati novac i pomoć, a još pri tome da pljačkamo ljude po ulici?

Ljubitelji kriminala: Da li ste svjesni da podržavate kriminal, ubice i pljačkaše? Kakav vam je to mentalni sklop? Da li ste normalni?
Pa dobićeš odgovor da su to ljudi u pokretu,što god to značilo,i naravno prozvaće te fašistom :-)
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6765
Joined: 20/02/2013 14:14

#16948 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Cherry-Cherry »

cimara wrote: 25/08/2020 12:23
Cherry-Cherry wrote: 25/08/2020 12:07 Šta ovi zaštitnici ilegalnih migranata i kriminalaca misle o ljudskim pravima lokalnog stanovništva?
Zašto misle da je normalno bez dokumenata i vize doći u drugu državu, napadati lokalno stanovništvo, krasti i maltretirati?
Znaju li zaštitnici ilegalnih migranata propise svoje države?
Znaju li kako se brani državna granica, kada neidentificirane osobe žele protivpravno ući?
Neka nam malo objasne čime pravdaju ilegalne aktivnosti. Da li to sve znači da mi možemo sada bez dokumenata otići u Švedsku i očekivati novac i pomoć, a još pri tome da pljačkamo ljude po ulici?

Ljubitelji kriminala: Da li ste svjesni da podržavate kriminal, ubice i pljačkaše? Kakav vam je to mentalni sklop? Da li ste normalni?
Pa dobićeš odgovor da su to ljudi u pokretu,što god to značilo,i naravno prozvaće te fašistom :-)
Najlakše je prozvati nekoga fašistom u nedostatku argumenata. To ovi zaštitnici ubica i lopova tako rade.
Izmislili termin "ljudi u pokretu", a ono zapravo kriminalci, najveći ološ u pokretu.
Najbolje je da ih udome. Lijepo migranata za ruku i u svoj stan. Da podijele obroke i spavaću sobu. :)
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8731
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#16949 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by SanskiBiser »

https://www.krajina.ba/paznja-uznemiruj ... pored-une/

Image
Kobno završio jučerašnji sukob migranata, čak trojica migranata izbodena i ostavljena pored Une
Također, iz Kantonalne bolnice dr. Irfan Ljubijankić jutros su potvrdili da su primili tri migranata sa ubodnim ranama.

Moramo napomenuti naše građane da su samo noć prije tri migranta napali našeg sugrađanina u 1 sat poslije ponoći i oteli mu torbu, dok su juče izbila čak dva sukoba migranata (u centru grada i kod Doma penzionera) u kojem su trojica migranata pronađeni sa ubodnim ranama, a šta onda danas da očekujemo od ovih naših “turista”, “inžinjera”, “doktora”…?

Da li je vrijeme da se uvede policijski sati za migrante ili da se uvede totalna zabrana kretanja ovim ilegalnim stanovnicima Bihaća? Već odavno vidimo da je građanima Bihaća ugrožena sigurnost i krajnje je vrijeme da se uvedu nove, rigoriznije mjere ukoliko želimo sačuvati našu imovinu i naše živote.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18615
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#16950 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by SmokingMan »

Sexy solutions by Cikotich.
Locked