Ako ima neko da te shvatio, jebi nas sviju, k'o sto ti nick kaze.
Jedino ako si mislio na Semirove tunele.
Moderators: _BataZiv_0809, anex
Meni padaju na pamet ljudi koji odrzavaju razlicitu opremu a zbog raznih razloga pokrivaju veliko podrucje.BadBoy wrote: ↑19/08/2020 16:46 Kao kancelarijski miš, možete li mi objasniti koji su to poslovi koji se rade doslovno "iz auta"? Osim komercijalista/dostavljača/autoprevoznika fakat ne kontam koji poslovi zahtijevaju toliko putovanja po BiH. Ok kad se zakaže sastanak al to je na jednom mjestu, nije valjda 7 sastanaka u jednom danu, sve u drugom gradu?
Ima li skype, telefon, nešto?
Fakat pitam iz znatiželje, ne da omalovažavam ili se furam nešto. Pitanje je dobronamjerno da se prosvijetlim.
Hvala na odgovoru! Ima smisla, osim za konsultante. Vjeruj mi, imam dodira sa njima i oni svi sebi štele što više dnevnica i što manje sastanaka u jednom danudobar osjecaj wrote: ↑19/08/2020 17:10Meni padaju na pamet ljudi koji odrzavaju razlicitu opremu a zbog raznih razloga pokrivaju veliko podrucje.BadBoy wrote: ↑19/08/2020 16:46 Kao kancelarijski miš, možete li mi objasniti koji su to poslovi koji se rade doslovno "iz auta"? Osim komercijalista/dostavljača/autoprevoznika fakat ne kontam koji poslovi zahtijevaju toliko putovanja po BiH. Ok kad se zakaže sastanak al to je na jednom mjestu, nije valjda 7 sastanaka u jednom danu, sve u drugom gradu?
Ima li skype, telefon, nešto?
Fakat pitam iz znatiželje, ne da omalovažavam ili se furam nešto. Pitanje je dobronamjerno da se prosvijetlim.
Cesto poznanici koji kao konsultanti ubodu da rade neko istrazivanje, dobiju vrlo malo sredstava i vremena da urade istrazivanje i obave intervjue s ljudima od Trebinja do Kladuse. Polome se da sve stignu. (to se vjerovatno danas velikim dijelom i moze raditi online).
Imas ljude koji idu na ekshumacije po svim dijelovima BiH (i taj posao sigurno ukljucuje vise detalja koordinacije i komunikacije nego sto je ocito), ljude koje istrage za RZ vode na adrese i u kuce desetina svjedoka po raznim zabitima.
Iz perspektive Sarajeva sve djeluje da nema potrebe za izaći iz grada, osim turistički i sl. Međutim masa ljudi putuje, ne samo komercijalisti i dostavljači. Idu ljudi na posao u drugi grad i vraćaju se kući istog dana. Od onih koji idu do Ilijaša do pripadnika DGS-a. Priroda posla raznih inspeckija, policija, medicinara i sl. osoblja zahtjeva svakodnevni rad na terenu i onda kada i stanuju i rade u istom mjestu. Mnogi kantoni su prostrani i valja sve obići...BadBoy wrote: ↑19/08/2020 16:46 Kao kancelarijski miš, možete li mi objasniti koji su to poslovi koji se rade doslovno "iz auta"? Osim komercijalista/dostavljača/autoprevoznika fakat ne kontam koji poslovi zahtijevaju toliko putovanja po BiH. Ok kad se zakaže sastanak al to je na jednom mjestu, nije valjda 7 sastanaka u jednom danu, sve u drugom gradu?
Ima li skype, telefon, nešto?
Fakat pitam iz znatiželje, ne da omalovažavam ili se furam nešto. Pitanje je dobronamjerno da se prosvijetlim.
Zna biti i 9-10 lokacija sve u razlicitim mjestima, a nije komercijala, vec fizicki moras doci na lokacijuBadBoy wrote: ↑19/08/2020 16:46 Kao kancelarijski miš, možete li mi objasniti koji su to poslovi koji se rade doslovno "iz auta"? Osim komercijalista/dostavljača/autoprevoznika fakat ne kontam koji poslovi zahtijevaju toliko putovanja po BiH. Ok kad se zakaže sastanak al to je na jednom mjestu, nije valjda 7 sastanaka u jednom danu, sve u drugom gradu?
Ima li skype, telefon, nešto?
Fakat pitam iz znatiželje, ne da omalovažavam ili se furam nešto. Pitanje je dobronamjerno da se prosvijetlim.

Izvini ako je previše informacija, koji posao/profesija je u pitanju?
I na ** No links **.ba
Nalog ima bijelu (papir na kojem pise sluzbenik-original) rozu i zutu boju(kopije)Naslovnica wrote: ↑19/08/2020 19:22Vidiš pečat originalni, a dokument je vjerovatno kopija za prekršioca.
Mislim da nije zajebancija.
Zašto se uvijek praviš najpametnija i sveznajuća?vjeshalica wrote: ↑22/08/2020 14:18![]()
Jasta si
Bijeli primjerak ide policajcu a ti dobijas rozi i zuti
Nije pisan penkalom
A i odredba je sumnjiva
Valjda se kaznjava za vrijedjanje osl a

