Nema pravde...
Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#5001 Re: Crna hronika BH cesta
Kako uvijek govna prezive, a nevini nastradaju?!
Nema pravde...
Nema pravde...
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5002 Re: Crna hronika BH cesta
Eh to se i ja vazda pitam....
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#5004 Re: Crna hronika BH cesta
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200814140
Jutros prošao tom dionicom, nevjerovatno šta rade.
Jutros prošao tom dionicom, nevjerovatno šta rade.
- sime_cipol
- Posts: 23413
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#5005 Re: Crna hronika BH cesta
Opet djeca izginuse 
-
DonieBrasco
- Posts: 20107
- Joined: 31/08/2016 16:09
#5006 Re: Crna hronika BH cesta
Ovaj se prevrtao par puta sudeci po slikama i steti na autu.
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#5007 Re: Crna hronika BH cesta
Petero u autu bilo
, strane table,
Ispali i zavrsili u potoku
Kako je “Avaz” objavio, poginuli su Ahmed Adilović (20) iz Zenice, sin Zuhdije Adilovića nekadašnjeg dekana Islamskog Pedagoškog fakulteta u Zenici, i njegov prijatelj Mensur Tarakčija iz Malina kod Travnika.....
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
-
Mlad i Nevin
- Posts: 2365
- Joined: 07/11/2010 16:05
#5010 Re: Crna hronika BH cesta
Bijesan nov Audi i golobradi mladici??
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#5011 Re: Crna hronika BH cesta
Što bezbjednija auta voze, naši više ginu. To nije vožnja, to je niski let.
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#5012 Re: Crna hronika BH cesta
Bezbjedan do 60kmh otprilike u nekim laboratorijskim uslovima testiranja, a kad mrcinu nagasas na cesti bez mozga i iskustva onda vidis rezultat kao ovaj gore...
Zakoni fizike su neumoljivi da je ne znam kakvo auto...
Zakoni fizike su neumoljivi da je ne znam kakvo auto...
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#5013 Re: Crna hronika BH cesta
Ne bih da me neko pogresno shvati. Materijalizam je problematican, i ako si neka faca u drustvu...reflektuje se na ruzan nacin
-
DonieBrasco
- Posts: 20107
- Joined: 31/08/2016 16:09
#5014 Re: Crna hronika BH cesta
Gledam po instagramu ovu omladinu, ne bitno koliko ih je u vozilu, svima telefon u ruci, vozaczu volan u jednoj ruci, u drogoj telefon, muzika pojacana, ludilo snimaju se, pjevvaju, ludilo u autu ... cudi me da ih vise ne citamo u crnoj hronici.
Ali zasita se postavlja pitanje sta radi saobracanja policija, presretaci, ovi putevi pod video nadzorom, generalno odnos MUP-a prema saobracaju i ovim ubicama u vozilima, idotima.
Ali zasita se postavlja pitanje sta radi saobracanja policija, presretaci, ovi putevi pod video nadzorom, generalno odnos MUP-a prema saobracaju i ovim ubicama u vozilima, idotima.
- Qler
- Posts: 25833
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#5015 Re: Crna hronika BH cesta
Zlatna mladez misli ako se drzavni zakoni ne primjenjuju na njih, da isto vazi i za zakone fizike... jebi ga...
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#5016 Re: Crna hronika BH cesta
Samo neka nekoga drugog iz suprotnog smjera ne pokupe.
A Audi može i 250 ići, a ocam' leži ko voz na cesti. Ne može nam niko ništa, jači smo od sudbine....
A Audi može i 250 ići, a ocam' leži ko voz na cesti. Ne može nam niko ništa, jači smo od sudbine....
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#5017 Re: Crna hronika BH cesta
Za posljednje dvije godine, samo me je jednom zaustavila policija i to u RS-u, generalno policije nema nigdje ili bas rijetko.
A za telefon tokom vožnje, nikome se zivom ne javljam dok vozim, ko me treba zvace opet.
Strašno šta ova djeca rade, gori od njih su samo roditelji koji im omoguće vozačku i auto.
A za telefon tokom vožnje, nikome se zivom ne javljam dok vozim, ko me treba zvace opet.
Strašno šta ova djeca rade, gori od njih su samo roditelji koji im omoguće vozačku i auto.
DonieBrasco wrote: ↑15/08/2020 14:56 Gledam po instagramu ovu omladinu, ne bitno koliko ih je u vozilu, svima telefon u ruci, vozaczu volan u jednoj ruci, u drogoj telefon, muzika pojacana, ludilo snimaju se, pjevvaju, ludilo u autu ... cudi me da ih vise ne citamo u crnoj hronici.
Ali zasita se postavlja pitanje sta radi saobracanja policija, presretaci, ovi putevi pod video nadzorom, generalno odnos MUP-a prema saobracaju i ovim ubicama u vozilima, idotima.
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#5018 Re: Crna hronika BH cesta
Sto ce te zaustavljat', sad ih strah i mitologiju uzeti, radar radi pos'o, oni u kafani, kazna dodje postom. 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#5019 Re: Crna hronika BH cesta
Kada su ovakve stvari u pitanju šta tu policija može? Teoretski da bude na svakih 50 m patrola pa da svi voze ko po jajima? Praktično nemoguće. Ok, postoji problem u tome što su bogatiji prestupnici pošteđeniji, ali opet koliko ima onih kažnjenih koji samo gomilaju kazne i opet prave prekršaje.
Problem leži u mentalitetu, porodici i edukaciji, tj. nedostatku iste. Naravno i u sudstvu koje je institucionalna rak rana ovoga društva.
Po meni u škole treba ubaciti predmet: Saobraćaj. I poraditi na video materijalu teškog sadržaja za stomak.
Problem leži u mentalitetu, porodici i edukaciji, tj. nedostatku iste. Naravno i u sudstvu koje je institucionalna rak rana ovoga društva.
Po meni u škole treba ubaciti predmet: Saobraćaj. I poraditi na video materijalu teškog sadržaja za stomak.
- drug_profi
- Posts: 65427
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5020 Re: Crna hronika BH cesta
Sve sto treba je da kazna bude izvjesna. Da su vece sanse da budes kaznjen nego da prodjes neprimjecen.
Samo to.
Samo to.
- sime_cipol
- Posts: 23413
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
-
Nanox7
- Posts: 507
- Joined: 18/03/2015 00:10
#5022 Re: Crna hronika BH cesta
Nista audiu nije.
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#5023 Re: Crna hronika BH cesta
moze se zamazati i prodati
- Laplace
- Posts: 14696
- Joined: 19/11/2012 18:37
#5024 Re: Crna hronika BH cesta
Odmah bi bilo da zli nastavnici muče i traumatiziraju jadnu sirotu prepoštenu dječicu. Ne dao Bog da ta djeca dožive nešto neugodno, a već od trećeg srednje navaljuju da ih puštaš na obuku u auto školi.citroen xm wrote: ↑16/08/2020 00:20 Kada su ovakve stvari u pitanju šta tu policija može? Teoretski da bude na svakih 50 m patrola pa da svi voze ko po jajima? Praktično nemoguće. Ok, postoji problem u tome što su bogatiji prestupnici pošteđeniji, ali opet koliko ima onih kažnjenih koji samo gomilaju kazne i opet prave prekršaje.
Problem leži u mentalitetu, porodici i edukaciji, tj. nedostatku iste. Naravno i u sudstvu koje je institucionalna rak rana ovoga društva.
Po meni u škole treba ubaciti predmet: Saobraćaj. I poraditi na video materijalu teškog sadržaja za stomak.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#5025 Re: Crna hronika BH cesta
Od kada se svaki kurac, vrhunski internet poznavaoc, pita za sve i jeste naopako.
