Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Romeo 80
Posts: 4627
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#5001 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Romeo 80 »

Kako uvijek govna prezive, a nevini nastradaju?! :sad:

Nema pravde...
User avatar
Logovan
Posts: 102821
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5002 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Logovan »

Eh to se i ja vazda pitam....
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#5004 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Leon16v »

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200814140

Jutros prošao tom dionicom, nevjerovatno šta rade.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23413
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#5005 Re: Crna hronika BH cesta

Post by sime_cipol »

Opet djeca izginuse :roll:
DonieBrasco
Posts: 20107
Joined: 31/08/2016 16:09

#5006 Re: Crna hronika BH cesta

Post by DonieBrasco »

Ovaj se prevrtao par puta sudeci po slikama i steti na autu.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#5007 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

DonieBrasco wrote: 14/08/2020 22:15 Ovaj se prevrtao par puta sudeci po slikama i steti na autu.
Petero u autu bilo
, strane table,
Ispali i zavrsili u potoku

Kako je “Avaz” objavio, poginuli su Ahmed Adilović (20) iz Zenice, sin Zuhdije Adilovića nekadašnjeg dekana Islamskog Pedagoškog fakulteta u Zenici, i njegov prijatelj Mensur Tarakčija iz Malina kod Travnika.....

Image
Pirija
Posts: 2138
Joined: 07/08/2013 16:37

#5008 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Pirija »

bice toga sve vise
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#5009 Re: Crna hronika BH cesta

Post by high_volume »

Pirija wrote: 14/08/2020 23:00 bice toga sve vise
Zašto?
Mlad i Nevin
Posts: 2365
Joined: 07/11/2010 16:05

#5010 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Mlad i Nevin »

Bijesan nov Audi i golobradi mladici??
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#5011 Re: Crna hronika BH cesta

Post by citroen xm »

Što bezbjednija auta voze, naši više ginu. To nije vožnja, to je niski let.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#5012 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Bezbjedan do 60kmh otprilike u nekim laboratorijskim uslovima testiranja, a kad mrcinu nagasas na cesti bez mozga i iskustva onda vidis rezultat kao ovaj gore...
Zakoni fizike su neumoljivi da je ne znam kakvo auto...
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#5013 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Mlad i Nevin wrote: 14/08/2020 23:08 Bijesan nov Audi i golobradi mladici??
Ne bih da me neko pogresno shvati. Materijalizam je problematican, i ako si neka faca u drustvu...reflektuje se na ruzan nacin
DonieBrasco
Posts: 20107
Joined: 31/08/2016 16:09

#5014 Re: Crna hronika BH cesta

Post by DonieBrasco »

Gledam po instagramu ovu omladinu, ne bitno koliko ih je u vozilu, svima telefon u ruci, vozaczu volan u jednoj ruci, u drogoj telefon, muzika pojacana, ludilo snimaju se, pjevvaju, ludilo u autu ... cudi me da ih vise ne citamo u crnoj hronici.

Ali zasita se postavlja pitanje sta radi saobracanja policija, presretaci, ovi putevi pod video nadzorom, generalno odnos MUP-a prema saobracaju i ovim ubicama u vozilima, idotima.
User avatar
Qler
Posts: 25833
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#5015 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Qler »

Zlatna mladez misli ako se drzavni zakoni ne primjenjuju na njih, da isto vazi i za zakone fizike... jebi ga...
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#5016 Re: Crna hronika BH cesta

Post by citroen xm »

Samo neka nekoga drugog iz suprotnog smjera ne pokupe.

A Audi može i 250 ići, a ocam' leži ko voz na cesti. Ne može nam niko ništa, jači smo od sudbine....
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#5017 Re: Crna hronika BH cesta

Post by azurna_obala »

Za posljednje dvije godine, samo me je jednom zaustavila policija i to u RS-u, generalno policije nema nigdje ili bas rijetko.

A za telefon tokom vožnje, nikome se zivom ne javljam dok vozim, ko me treba zvace opet.

Strašno šta ova djeca rade, gori od njih su samo roditelji koji im omoguće vozačku i auto.
DonieBrasco wrote: 15/08/2020 14:56 Gledam po instagramu ovu omladinu, ne bitno koliko ih je u vozilu, svima telefon u ruci, vozaczu volan u jednoj ruci, u drogoj telefon, muzika pojacana, ludilo snimaju se, pjevvaju, ludilo u autu ... cudi me da ih vise ne citamo u crnoj hronici.

Ali zasita se postavlja pitanje sta radi saobracanja policija, presretaci, ovi putevi pod video nadzorom, generalno odnos MUP-a prema saobracaju i ovim ubicama u vozilima, idotima.
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#5018 Re: Crna hronika BH cesta

Post by NediM17 »

Sto ce te zaustavljat', sad ih strah i mitologiju uzeti, radar radi pos'o, oni u kafani, kazna dodje postom. :-)
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#5019 Re: Crna hronika BH cesta

Post by citroen xm »

Kada su ovakve stvari u pitanju šta tu policija može? Teoretski da bude na svakih 50 m patrola pa da svi voze ko po jajima? Praktično nemoguće. Ok, postoji problem u tome što su bogatiji prestupnici pošteđeniji, ali opet koliko ima onih kažnjenih koji samo gomilaju kazne i opet prave prekršaje.

Problem leži u mentalitetu, porodici i edukaciji, tj. nedostatku iste. Naravno i u sudstvu koje je institucionalna rak rana ovoga društva.

Po meni u škole treba ubaciti predmet: Saobraćaj. I poraditi na video materijalu teškog sadržaja za stomak.
User avatar
drug_profi
Posts: 65427
Joined: 16/07/2012 16:00

#5020 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Sve sto treba je da kazna bude izvjesna. Da su vece sanse da budes kaznjen nego da prodjes neprimjecen.
Samo to.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23413
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#5021 Re: Crna hronika BH cesta

Post by sime_cipol »

Nanox7
Posts: 507
Joined: 18/03/2015 00:10

#5022 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Nanox7 »

Juka Jebach
Posts: 858
Joined: 18/04/2017 22:53

#5023 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Juka Jebach »

moze se zamazati i prodati
User avatar
Laplace
Posts: 14696
Joined: 19/11/2012 18:37

#5024 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

citroen xm wrote: 16/08/2020 00:20 Kada su ovakve stvari u pitanju šta tu policija može? Teoretski da bude na svakih 50 m patrola pa da svi voze ko po jajima? Praktično nemoguće. Ok, postoji problem u tome što su bogatiji prestupnici pošteđeniji, ali opet koliko ima onih kažnjenih koji samo gomilaju kazne i opet prave prekršaje.

Problem leži u mentalitetu, porodici i edukaciji, tj. nedostatku iste. Naravno i u sudstvu koje je institucionalna rak rana ovoga društva.

Po meni u škole treba ubaciti predmet: Saobraćaj. I poraditi na video materijalu teškog sadržaja za stomak.
Odmah bi bilo da zli nastavnici muče i traumatiziraju jadnu sirotu prepoštenu dječicu. Ne dao Bog da ta djeca dožive nešto neugodno, a već od trećeg srednje navaljuju da ih puštaš na obuku u auto školi.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#5025 Re: Crna hronika BH cesta

Post by citroen xm »

Od kada se svaki kurac, vrhunski internet poznavaoc, pita za sve i jeste naopako.
Post Reply