FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#14276 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Prolazimo aBd 
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#14277 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Nije lose ovo. Ako smo onako odigrali protiv Celtica prosle godine, ove bi trebali izbaciti bez problema
-
THEC
- Posts: 597
- Joined: 05/01/2016 14:49
#14278 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
ma jednostavno ne smije biti apsolutno nikakvog podcjenjivanja i vjerujem da prolazimo, u suprotnom ovi ti mogu napraviti problem, klasicna polu profesionalna ekipa, udri, izbij, nabij, ako sta kroz prekide ili duge lopte uspiju, dobro i jest, ako ne, cuvaj svoj gol na sve nacine,tako da ce nam realizacija morati biti na dosta vecem nivou nego juce, jer sto duze bude 0-0 to ce pritisak biti sve veciLeopard_SA wrote: ↑09/08/2020 15:49 Nije lose ovo. Ako smo onako odigrali protiv Celtica prosle godine, ove bi trebali izbaciti bez problema
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#14279 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Istina, ali sumnjam da cemo uz pravilan pristup utakmici imati previse problema.THEC wrote: ↑09/08/2020 16:13 ma jednostavno ne smije biti apsolutno nikakvog podcjenjivanja i vjerujem da prolazimo, u suprotnom ovi ti mogu napraviti problem, klasicna polu profesionalna ekipa, udri, izbij, nabij, ako sta kroz prekide ili duge lopte uspiju, dobro i jest, ako ne, cuvaj svoj gol na sve nacine,tako da ce nam realizacija morati biti na dosta vecem nivou nego juce, jer sto duze bude 0-0 to ce pritisak biti sve veci
- drug_profi
- Posts: 65427
- Joined: 16/07/2012 16:00
#14280 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ispadamo u prvoj.
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#14281 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Od ovih zanatlija i obrtnika?! Nema sanse
- drug_profi
- Posts: 65427
- Joined: 16/07/2012 16:00
#14282 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
ma mi nismo svjesni kakve smo rupe postali. Najslabiji nosilac. Svi nas prizeljkivali. Jos utakmica u gostima. Sudjenje racunaj da nece biti objektivno, itd.
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#14283 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Pa kakve veze ima sto su nas prizeljkivali, pa koga ce nece Seltika...uz ozbiljan pristup, ovo se prolazi sa pola snagedrug_profi wrote: ↑09/08/2020 21:23ma mi nismo svjesni kakve smo rupe postali. Najslabiji nosilac. Svi nas prizeljkivali. Jos utakmica u gostima. Sudjenje racunaj da nece biti objektivno, itd.
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14284 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Evo i za drugo kolo.
Daj Budućnost - Ludogorets.
Group 3
Seeded
Dynamo Brest (BLR)/Astana (KAZ)
Budućnost Podgorica (MNE)/Ludogorets (BUL)
Crvena zvezda (SRB)/Europa (GIB)
Qarabağ (AZE)/Sileks (MKD)
Unseeded
Midtjylland (DEN)
Sheriff (MDA)/Fola Esch (LUX)
Connah's Quay Nomads (WAL)/Sarajevo (BIH)
Dinamo Tbilisi (GEO)/Tirana (ALB)
- drug_profi
- Posts: 65427
- Joined: 16/07/2012 16:00
#14285 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Nema nikakve veze. Ja sam se navikao na razocarenja pa se necu nasekirati.emigrazione wrote: ↑09/08/2020 21:45Pa kakve veze ima sto su nas prizeljkivali, pa koga ce nece Seltika...uz ozbiljan pristup, ovo se prolazi sa pola snagedrug_profi wrote: ↑09/08/2020 21:23ma mi nismo svjesni kakve smo rupe postali. Najslabiji nosilac. Svi nas prizeljkivali. Jos utakmica u gostima. Sudjenje racunaj da nece biti objektivno, itd.
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14286 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Mišljenja sam da je i ta jedna utakmica problem zbog psihološkog efekta, znajuci koliki smo mi mentalni patuljci. Mozda smo bolja ekipa, imamo "jače" igrače, iako i sam ne znam sta znači jači, ako velšanin moze trčati ko konj, jesmo li bolji igrači, ne znam? Nadam se da ce nas lopta htijeti, dobra taktika je potrebma i ta ekipa se mora skautirati. Na kraju, treba nam i srece.
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#14287 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ako bi prosli ABd i drugo pretkolo i ispali u trecem, kakve su nam sanse da budemo nosioci u eventualnom play offu Europa lige?Logovan wrote: ↑09/08/2020 21:49 Evo i za drugo kolo.Daj Budućnost - Ludogorets.
Group 3
Seeded
Dynamo Brest (BLR)/Astana (KAZ)
Budućnost Podgorica (MNE)/Ludogorets (BUL)
Crvena zvezda (SRB)/Europa (GIB)
Qarabağ (AZE)/Sileks (MKD)
Unseeded
Midtjylland (DEN)
Sheriff (MDA)/Fola Esch (LUX)
Connah's Quay Nomads (WAL)/Sarajevo (BIH)
Dinamo Tbilisi (GEO)/Tirana (ALB)
-
kakaljin
- Posts: 13502
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#14288 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ne znam ali logika mi nalaze nikakveLeopard_SA wrote: ↑09/08/2020 22:46Ako bi prosli ABd i drugo pretkolo i ispali u trecem, kakve su nam sanse da budemo nosioci u eventualnom play offu Europa lige?Logovan wrote: ↑09/08/2020 21:49 Evo i za drugo kolo.Daj Budućnost - Ludogorets.
Group 3
Seeded
Dynamo Brest (BLR)/Astana (KAZ)
Budućnost Podgorica (MNE)/Ludogorets (BUL)
Crvena zvezda (SRB)/Europa (GIB)
Qarabağ (AZE)/Sileks (MKD)
Unseeded
Midtjylland (DEN)
Sheriff (MDA)/Fola Esch (LUX)
Connah's Quay Nomads (WAL)/Sarajevo (BIH)
Dinamo Tbilisi (GEO)/Tirana (ALB)
- Revolucionar ★
- Posts: 2347
- Joined: 27/10/2011 17:39
- Location: Adventure seeker on an empty street
#14289 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Jazuk, kad dobijes protivnika koji je haman pa anoniman i jos ga se pribojavas. Fizicki s otocanima nasi nemaju sta trazit, kad ne mogu protiv kakanjaca, sta ces tamo. Moli boga da kovacevic ima svoju noc, i da neka bravura uleti.
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#14290 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Zato što smo generalno postali pizdurine ko narod, ko da nas je sve pravio Alija Izetbegovic...sjene se svoje bojimo, i ono što imamo i vrijedi gledamo da se nekako sprdamo s tim, pola utakmica koje smo poslije rata izgubili u Evropi izgubili smo zbog plačipičkastog mentaliteta. Hoćeš od Đokanovića da napraviš igrača, a moliš boga da ne igra npr. protiv Zvezde, Astane i sl. pa kako da postane igrač? Mašta se o nekim grupama, ali ako ikako može preko Krupe, Čelika i GOŠK-a, daj ba...Revolucionar ★ wrote: ↑09/08/2020 23:18 Jazuk, kad dobijes protivnika koji je haman pa anoniman i jos ga se pribojavas. Fizicki s otocanima nasi nemaju sta trazit, kad ne mogu protiv kakanjaca, sta ces tamo. Moli boga da kovacevic ima svoju noc, i da neka bravura uleti.
-
THEC
- Posts: 597
- Joined: 05/01/2016 14:49
#14291 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
logika ti ne valjakakaljin wrote: ↑09/08/2020 23:03Ne znam ali logika mi nalaze nikakveLeopard_SA wrote: ↑09/08/2020 22:46Ako bi prosli ABd i drugo pretkolo i ispali u trecem, kakve su nam sanse da budemo nosioci u eventualnom play offu Europa lige?
- Revolucionar ★
- Posts: 2347
- Joined: 27/10/2011 17:39
- Location: Adventure seeker on an empty street
#14292 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Pa ja i kazem jazuk, anonimci a mi se vec naguzili. Ali ni ta prica o tome kako smo nadmocni ne pije vode, u balkanskim okvirima to je sve fiktivno. Fizicki likovi su vjerovatno jaci, tako da ako se bude srljalo, desit ce se Kukesi i vozdraemigrazione wrote: ↑09/08/2020 23:28Zato što smo generalno postali pizdurine ko narod, ko da nas je sve pravio Alija Izetbegovic...sjene se svoje bojimo, i ono što imamo i vrijedi gledamo da se nekako sprdamo s tim, pola utakmica koje smo poslije rata izgubili u Evropi izgubili smo zbog plačipičkastog mentaliteta. Hoćeš od Đokanovića da napraviš igrača, a moliš boga da ne igra npr. protiv Zvezde, Astane i sl. pa kako da postane igrač? Mašta se o nekim grupama, ali ako ikako može preko Krupe, Čelika i GOŠK-a, daj ba...Revolucionar ★ wrote: ↑09/08/2020 23:18 Jazuk, kad dobijes protivnika koji je haman pa anoniman i jos ga se pribojavas. Fizicki s otocanima nasi nemaju sta trazit, kad ne mogu protiv kakanjaca, sta ces tamo. Moli boga da kovacevic ima svoju noc, i da neka bravura uleti.
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#14293 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Nije bitni da li su fizicki jaci ako je lopta kod nas, Vinko mora gurnuti u vatru svo ono što mu zna igrati lopte npr. ja bih u srednjem redu krenuo sa Rahmanovicem, Zinedinom i Oremusem kao jedinim DMF...krila brza i jebitacna Jukic i Benjo u sredini Ahmo, ako budu pametni i mirni mogu ovi trcati ko muhe bez glave ko ih jebe...generalno ovoj ekipi treba kreativac ko hljeb, onaj Kapic bi nam sad vrijedio milijarde ne milione
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#14294 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Jednako tako treba top napadač.
Merso jeste dobar igrač, ali u godinama, i povrede uzimaju svoje.
Handžić može igrati 15 tak minuta, iz 5 čistih zabije jednu.
Merso jeste dobar igrač, ali u godinama, i povrede uzimaju svoje.
Handžić može igrati 15 tak minuta, iz 5 čistih zabije jednu.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#14296 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
ma idemo se fajtati pa sta bude, ko ga jebe
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14297 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Znači definitivno kod njih?


-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#14298 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ne mora znaciti, znace se u narednih dan dva, tesko ce se igrati gore jer trebamo vize, korona, smaoizolacija bla bla...
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14299 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ma ta slika napravljena odmah nakon izvlačenja.
Vidi datuma.
Vidi datuma.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
