La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#9876 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

Objasni? Znaci ako se rodim u Sarajevu moram navijat za neki lokalni klub ? Glupo i plitko razmisljanje.

Ne treba slusati stranu muziku i jesti stranu hranu.
User avatar
Logovan
Posts: 102869
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9877 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

Ne vrijedi, pozdrav. :thumbup:
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#9878 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

Jel kriminalac Bartomeu napustio brod i kad ce stopama svog mentora Rosella :? to je jedino relevantno što se tice ove lige.
Ove namještene korona titule nisu nikome bitne :nargila:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#9879 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

Logovan wrote: 17/07/2020 00:57 Ne vrijedi, pozdrav. :thumbup:
Pa kad nemas valjane argumente normalno da ne vrijedi. Da razmislis skontao bi da sam ja navijac Liverpoola koliko i neki Jackie koji je rodjen tamo. :thumbup:
User avatar
B6Redhell
Posts: 7822
Joined: 25/12/2010 04:56

#9880 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

Samo da napomenem za @Gerro
Mnogi ga smatraju trollom. Kad napise komentar zna u srz udariti.
Smeta raji.. Na ratnoj nozi je s mnogim.
Ali prosle sezone predvidio je finalistu i osvajača LŠ....
Prosle godine u Septembru pisao je nakon povratka zidana da ce RM osvojiti ligu ove godine.
Prvi sam ja bio skeptican jer su tanki bili.
I gerro je opet pogodio
Nista aferim druze 👏👏
User avatar
B6Redhell
Posts: 7822
Joined: 25/12/2010 04:56

#9881 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

LSD wrote: 17/07/2020 00:58 Jel kriminalac Bartomeu napustio brod i kad ce stopama svog mentora Rosella :? to je jedino relevantno što se tice ove lige.
Ove namještene korona titule nisu nikome bitne :nargila:
LSD na aparatima

I to Fikretovim.. :lol:

Kakvi su. Kazu raja nevaljaju, i da su samo za mobilne svrhe. Vidim guzva u katalonskom stozeru za upotrebu istih
:P :P
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#9882 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

B6Redhell wrote: 17/07/2020 01:32
LSD wrote: 17/07/2020 00:58 Jel kriminalac Bartomeu napustio brod i kad ce stopama svog mentora Rosella :? to je jedino relevantno što se tice ove lige.
Ove namještene korona titule nisu nikome bitne :nargila:
LSD na aparatima

I to Fikretovim.. :lol:

Kakvi su. Kazu raja nevaljaju, i da su samo za mobilne svrhe. Vidim guzva u katalonskom stozeru za upotrebu istih
:P :P
Sjooo ovog i djecijih otrcanih fazona sa aparatima :lol: hoce da nekog ismijava na silu, a ustvari po sebi urinira :lol:
User avatar
B6Redhell
Posts: 7822
Joined: 25/12/2010 04:56

#9883 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

LSD wrote: 17/07/2020 01:36
B6Redhell wrote: 17/07/2020 01:32
LSD wrote: 17/07/2020 00:58 Jel kriminalac Bartomeu napustio brod i kad ce stopama svog mentora Rosella :? to je jedino relevantno što se tice ove lige.
Ove namještene korona titule nisu nikome bitne :nargila:
LSD na aparatima

I to Fikretovim.. :lol:

Kakvi su. Kazu raja nevaljaju, i da su samo za mobilne svrhe. Vidim guzva u katalonskom stozeru za upotrebu istih
:P :P
Sjooo ovog i djecijih otrcanih fazona sa aparatima :lol: hoce da nekog ismijava na silu, a ustvari po sebi urinira :lol:
Prc milojkaaa.
Disi jarane. Pomazu aparati... :wink: :D :lol:
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#9884 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

Kakav infantilni humor jbt :-) hajd opet o aparatima, nisi odavno :maca:

Redhell, znaš li se bolan radovati i proslaviti nekakvu špansku titulu (iako namještenu) ko čovjek ili ces i dalje pokušavati nazor ismijavati bosance po forumima :lol:
User avatar
B6Redhell
Posts: 7822
Joined: 25/12/2010 04:56

#9885 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

LSD wrote: 17/07/2020 01:43 Kakav infantilni humor jbt :-) hajd opet o aparatima, nisi odavno :maca:

Redhell, znaš li se bolan radovati i proslaviti nekakvu špansku titulu (iako namještenu) ko čovjek ili ces i dalje pokušavati nazor ismijavati bosance po forumima :lol:
Ti ne mozes da preboliš sto je RM osvojio..
prebolio sam i ja 19 penala u sezoni 2011 ili 2012 za barcu i prosijek po 15 po sezoni kad su god igrali napadacki fudbal i to je normalno. Prebolio sam i ja mnoge njihove osvojene trofeje i cestitam im

Preboli jarane i ti ovo. Nece ti nista biti
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#9886 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

B6Redhell wrote: 17/07/2020 01:27 Samo da napomenem za @Gerro
Mnogi ga smatraju trollom. Kad napise komentar zna u srz udariti.
Smeta raji.. Na ratnoj nozi je s mnogim.
Ali prosle sezone predvidio je finalistu i osvajača LŠ....
Prosle godine u Septembru pisao je nakon povratka zidana da ce RM osvojiti ligu ove godine.
Prvi sam ja bio skeptican jer su tanki bili.
I gerro je opet pogodio
Nista aferim druze 👏👏
Uvijek ljudima smeta tudji uspjeh :thumbup:

Rekao sam i da Liverpool osvaja ligu ove sezone, dok su ostali navijaci Liverpoola plakali(prvenstveno amidja) nakon sto je City zavrsio prvi i govorili da ne moze bolje od ovoga.

Zizou je svjestan limita ekipe koju vodi i tako se i ponasa prema njoj. Jos je rodjeni pobjednik.Realu trebaju max 2 pojacanja da postanu top ekipa koja ce uz trofeje igrati prelijepo.

Pozdrav druze !
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#9887 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

B6Redhell wrote: 17/07/2020 01:48
LSD wrote: 17/07/2020 01:43 Kakav infantilni humor jbt :-) hajd opet o aparatima, nisi odavno :maca:

Redhell, znaš li se bolan radovati i proslaviti nekakvu špansku titulu (iako namještenu) ko čovjek ili ces i dalje pokušavati nazor ismijavati bosance po forumima :lol:
Ti ne mozes da preboliš sto je RM osvojio..
prebolio sam i ja 19 penala u sezoni 2011 ili 2012 za barcu i prosijek po 15 po sezoni kad su god igrali napadacki fudbal i to je normalno. Prebolio sam i ja mnoge njihove osvojene trofeje i cestitam im

Preboli jarane i ti ovo. Nece ti nista biti
:lol: :lol:

A nikad nije ko covjek čestitao drugima, i sad fol nešto morališe :-)

Cuj preboli :lol: ko da me nešto boli :lol: budimo realni, ova korona titula madridske prćije je smiješna i sudijski poklonjena :nargila: činjenica.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7822
Joined: 25/12/2010 04:56

#9888 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

Hajd nek ti bude.
Ja cestitam pravim navijacima.
Ali navro si bio za sudije i penale ti i onaj kanadski crvendač. drago mi da se i ovo zavrsi. Zakopaji sjekire do iduce sezone..
mada ti nemas potrebe ni odkopavati je. Nece vas nigdje biti :kiss: :-D
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#9889 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

Gerro wrote: 17/07/2020 00:38
Crvena Tifoza wrote: 17/07/2020 00:19
Gerro wrote: 16/07/2020 23:59 Evo ovog sto misli da Barca igra lijepo :lol:
Vidjeli smo ljepotu protiv ATM i Arsenala sinoć :D
Znas i sam da je Adrian prodao tu utakmicu, sto ne mijenja cinjenicu da Liverpool igra lijep fudbal, slozit ces se. Arsenal meh, nebitna tekma budimo realni.

Igra Barce je u qrcu vec 4 godine minimum.
Kako može biti nebitna tekma kad bez nje ne možeš u klub stotke. :-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#9890 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

Valjda sad nema sumnje da je Zidane veliki trener.
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#9891 Re: La Liga Santander

Post by pizarro »

ultima_palabra wrote: 17/07/2020 05:26 Valjda sad nema sumnje da je Zidane veliki trener.
ja sam na pocetku mislio da on uopste i ne zna sta radi, da je preuzeo real koji funkcionise sam od sebe, njegova uloga je sporedna.
ali sve to pada u vodu kad se vide rezultati zbog kojih se mora priznati da je kvalitetan trener.
User avatar
Logovan
Posts: 102869
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9892 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

Gerro wrote: 17/07/2020 01:03
Logovan wrote: 17/07/2020 00:57 Ne vrijedi, pozdrav. :thumbup:
Pa kad nemas valjane argumente normalno da ne vrijedi. Da razmislis skontao bi da sam ja navijac Liverpoola koliko i neki Jackie koji je rodjen tamo. :thumbup:
Dobro, ne kaci se vise na moje postove, zaobilazi me i kraj price. :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9893 Re: La Liga Santander

Post by Tomahawk11 »

Tri LP i dvije La Lige...da ne računamo kupove i superkupove...ovom titulom definitivno potvrdio da je veliko ime i trenerska krema.
Deset pobjeda nakon pauze u nizu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9894 Re: La Liga Santander

Post by Tomahawk11 »



:thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9895 Re: La Liga Santander

Post by Tomahawk11 »

Barsin Bale :mrgreen:

dzipalo
Posts: 845
Joined: 07/08/2018 22:31

#9896 Re: La Liga Santander

Post by dzipalo »

B6Redhell wrote: 17/07/2020 01:27 Samo da napomenem za @Gerro
Mnogi ga smatraju trollom. Kad napise komentar zna u srz udariti.
Smeta raji.. Na ratnoj nozi je s mnogim.
Ali prosle sezone predvidio je finalistu i osvajača LŠ....
Prosle godine u Septembru pisao je nakon povratka zidana da ce RM osvojiti ligu ove godine.
Prvi sam ja bio skeptican jer su tanki bili.
I gerro je opet pogodio
Nista aferim druze 👏👏
Pa navija za Liverpool i Real i svake godine govori da ce oni osvojiti, morao je jednom i pogoditi :lol:
ultima_palabra wrote: 17/07/2020 05:26 Valjda sad nema sumnje da je Zidane veliki trener.
Jos malo pa ce biti veliki ko Guardiola :P Salu na stranu, ocigledno je dobar kao trener koliko je bio dobar i kao igrac. Iako sam simpatizer Barce uvijek sam ga gotivio kao igraca, a sad i kao trenera. Kad je neko dobar a nije supak nema razloga da ga ne respektuju i "protivnici" :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102869
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9897 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote: 17/07/2020 08:14

:thumbup:
Korektno, lijepo od njih. :D :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9898 Re: La Liga Santander

Post by Tomahawk11 »

Kaže Kike napada LP :mrgreen:
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#9899 Re: La Liga Santander

Post by animals »

Kaze zna nabrojati prvi sastav Liverpola i rezervne igrace, a sa 30 godina jos zivi kod mame i tate..
Eto sto ti je navijac..
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43848
Joined: 21/05/2012 22:46

#9900 Re: La Liga Santander

Post by AmiĐa_Idriz »

Sad se postavlja pitanje koliko daleko skupa mogu Zidane i Real. Meni se čini daleko i dugo.
Post Reply