La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#9876 Re: La Liga Santander
Objasni? Znaci ako se rodim u Sarajevu moram navijat za neki lokalni klub ? Glupo i plitko razmisljanje.
Ne treba slusati stranu muziku i jesti stranu hranu.
Ne treba slusati stranu muziku i jesti stranu hranu.
- Logovan
- Posts: 102869
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#9877 Re: La Liga Santander
Ne vrijedi, pozdrav. 
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#9878 Re: La Liga Santander
Jel kriminalac Bartomeu napustio brod i kad ce stopama svog mentora Rosella
to je jedino relevantno što se tice ove lige.
Ove namještene korona titule nisu nikome bitne
Ove namještene korona titule nisu nikome bitne
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
- B6Redhell
- Posts: 7822
- Joined: 25/12/2010 04:56
#9880 Re: La Liga Santander
Samo da napomenem za @Gerro
Mnogi ga smatraju trollom. Kad napise komentar zna u srz udariti.
Smeta raji.. Na ratnoj nozi je s mnogim.
Ali prosle sezone predvidio je finalistu i osvajača LŠ....
Prosle godine u Septembru pisao je nakon povratka zidana da ce RM osvojiti ligu ove godine.
Prvi sam ja bio skeptican jer su tanki bili.
I gerro je opet pogodio
Nista aferim druze

Mnogi ga smatraju trollom. Kad napise komentar zna u srz udariti.
Smeta raji.. Na ratnoj nozi je s mnogim.
Ali prosle sezone predvidio je finalistu i osvajača LŠ....
Prosle godine u Septembru pisao je nakon povratka zidana da ce RM osvojiti ligu ove godine.
Prvi sam ja bio skeptican jer su tanki bili.
I gerro je opet pogodio
Nista aferim druze
- B6Redhell
- Posts: 7822
- Joined: 25/12/2010 04:56
#9881 Re: La Liga Santander
LSD na aparatima
I to Fikretovim..
Kakvi su. Kazu raja nevaljaju, i da su samo za mobilne svrhe. Vidim guzva u katalonskom stozeru za upotrebu istih
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#9882 Re: La Liga Santander
- B6Redhell
- Posts: 7822
- Joined: 25/12/2010 04:56
#9883 Re: La Liga Santander
Prc milojkaaa.LSD wrote: ↑17/07/2020 01:36Sjooo ovog i djecijih otrcanih fazona sa aparatimahoce da nekog ismijava na silu, a ustvari po sebi urinira
![]()
Disi jarane. Pomazu aparati...
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#9884 Re: La Liga Santander
Kakav infantilni humor jbt
hajd opet o aparatima, nisi odavno
Redhell, znaš li se bolan radovati i proslaviti nekakvu špansku titulu (iako namještenu) ko čovjek ili ces i dalje pokušavati nazor ismijavati bosance po forumima
Redhell, znaš li se bolan radovati i proslaviti nekakvu špansku titulu (iako namještenu) ko čovjek ili ces i dalje pokušavati nazor ismijavati bosance po forumima
- B6Redhell
- Posts: 7822
- Joined: 25/12/2010 04:56
#9885 Re: La Liga Santander
Ti ne mozes da preboliš sto je RM osvojio..
prebolio sam i ja 19 penala u sezoni 2011 ili 2012 za barcu i prosijek po 15 po sezoni kad su god igrali napadacki fudbal i to je normalno. Prebolio sam i ja mnoge njihove osvojene trofeje i cestitam im
Preboli jarane i ti ovo. Nece ti nista biti
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#9886 Re: La Liga Santander
Uvijek ljudima smeta tudji uspjehB6Redhell wrote: ↑17/07/2020 01:27 Samo da napomenem za @Gerro
Mnogi ga smatraju trollom. Kad napise komentar zna u srz udariti.
Smeta raji.. Na ratnoj nozi je s mnogim.
Ali prosle sezone predvidio je finalistu i osvajača LŠ....
Prosle godine u Septembru pisao je nakon povratka zidana da ce RM osvojiti ligu ove godine.
Prvi sam ja bio skeptican jer su tanki bili.
I gerro je opet pogodio
Nista aferim druze![]()
Rekao sam i da Liverpool osvaja ligu ove sezone, dok su ostali navijaci Liverpoola plakali(prvenstveno amidja) nakon sto je City zavrsio prvi i govorili da ne moze bolje od ovoga.
Zizou je svjestan limita ekipe koju vodi i tako se i ponasa prema njoj. Jos je rodjeni pobjednik.Realu trebaju max 2 pojacanja da postanu top ekipa koja ce uz trofeje igrati prelijepo.
Pozdrav druze !
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#9887 Re: La Liga Santander
B6Redhell wrote: ↑17/07/2020 01:48Ti ne mozes da preboliš sto je RM osvojio..
prebolio sam i ja 19 penala u sezoni 2011 ili 2012 za barcu i prosijek po 15 po sezoni kad su god igrali napadacki fudbal i to je normalno. Prebolio sam i ja mnoge njihove osvojene trofeje i cestitam im
Preboli jarane i ti ovo. Nece ti nista biti
A nikad nije ko covjek čestitao drugima, i sad fol nešto morališe
Cuj preboli
- B6Redhell
- Posts: 7822
- Joined: 25/12/2010 04:56
#9888 Re: La Liga Santander
Hajd nek ti bude.
Ja cestitam pravim navijacima.
Ali navro si bio za sudije i penale ti i onaj kanadski crvendač. drago mi da se i ovo zavrsi. Zakopaji sjekire do iduce sezone..
mada ti nemas potrebe ni odkopavati je. Nece vas nigdje biti

Ja cestitam pravim navijacima.
Ali navro si bio za sudije i penale ti i onaj kanadski crvendač. drago mi da se i ovo zavrsi. Zakopaji sjekire do iduce sezone..
mada ti nemas potrebe ni odkopavati je. Nece vas nigdje biti
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11783
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#9889 Re: La Liga Santander
Kako može biti nebitna tekma kad bez nje ne možeš u klub stotke.Gerro wrote: ↑17/07/2020 00:38Znas i sam da je Adrian prodao tu utakmicu, sto ne mijenja cinjenicu da Liverpool igra lijep fudbal, slozit ces se. Arsenal meh, nebitna tekma budimo realni.
Igra Barce je u qrcu vec 4 godine minimum.
- ultima_palabra
- Posts: 59313
- Joined: 15/12/2008 16:53
#9890 Re: La Liga Santander
Valjda sad nema sumnje da je Zidane veliki trener.
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#9891 Re: La Liga Santander
ja sam na pocetku mislio da on uopste i ne zna sta radi, da je preuzeo real koji funkcionise sam od sebe, njegova uloga je sporedna.
ali sve to pada u vodu kad se vide rezultati zbog kojih se mora priznati da je kvalitetan trener.
- Logovan
- Posts: 102869
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#9892 Re: La Liga Santander
Dobro, ne kaci se vise na moje postove, zaobilazi me i kraj price.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9893 Re: La Liga Santander
Tri LP i dvije La Lige...da ne računamo kupove i superkupove...ovom titulom definitivno potvrdio da je veliko ime i trenerska krema.
Deset pobjeda nakon pauze u nizu.
Deset pobjeda nakon pauze u nizu.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9895 Re: La Liga Santander
Barsin Bale
-
dzipalo
- Posts: 845
- Joined: 07/08/2018 22:31
#9896 Re: La Liga Santander
Pa navija za Liverpool i Real i svake godine govori da ce oni osvojiti, morao je jednom i pogoditiB6Redhell wrote: ↑17/07/2020 01:27 Samo da napomenem za @Gerro
Mnogi ga smatraju trollom. Kad napise komentar zna u srz udariti.
Smeta raji.. Na ratnoj nozi je s mnogim.
Ali prosle sezone predvidio je finalistu i osvajača LŠ....
Prosle godine u Septembru pisao je nakon povratka zidana da ce RM osvojiti ligu ove godine.
Prvi sam ja bio skeptican jer su tanki bili.
I gerro je opet pogodio
Nista aferim druze![]()
Jos malo pa ce biti veliki ko Guardiola
- Logovan
- Posts: 102869
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9898 Re: La Liga Santander
Kaže Kike napada LP 
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#9899 Re: La Liga Santander
Kaze zna nabrojati prvi sastav Liverpola i rezervne igrace, a sa 30 godina jos zivi kod mame i tate..
Eto sto ti je navijac..
Eto sto ti je navijac..
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#9900 Re: La Liga Santander
Sad se postavlja pitanje koliko daleko skupa mogu Zidane i Real. Meni se čini daleko i dugo.
