
BH klubovi u Evropi - općenito
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#14801 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
Gospođo Evropo mi dolazimo!



- HowForWhom
- Posts: 5582
- Joined: 29/11/2015 22:33
#14802 Re: Premijer liga BiH
pucaju li cirevi kad se sazna da smo nosioci u LP?

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14803 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
Vardar definitivno out.
To bi značilo da smo (jednom nogom) nosioci...čekamo ove Armence da potvrde nekad tamo početkom jula.
To bi značilo da smo (jednom nogom) nosioci...čekamo ove Armence da potvrde nekad tamo početkom jula.
- HowForWhom
- Posts: 5582
- Joined: 29/11/2015 22:33
#14804 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
Cekamo jos i AlbanceTomahawk11 wrote: ↑25/06/2020 15:48 Vardar definitivno out.
To bi značilo da smo (jednom nogom) nosioci...čekamo ove Armence da potvrde nekad tamo početkom jula.
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#14805 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
Armenci ako se ne varam igraju 28 kola ukupno i sumnjam da se do kraja klub na prvoj poziciji može promijeniti
Vardar nije dobio licencu
Sad ABd da dobijemo najlošijeg nenosioca
i onda u drugo pretkolo. Valjda u drugom nećemo naletiti na najgoreg mogućeg protivnika
Vardar nije dobio licencu
Sad ABd da dobijemo najlošijeg nenosioca
- luckylaka
- Posts: 26230
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14806 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
Mozete proci samo ako dobijete Borca iz BL.Leopard_SA wrote: ↑25/06/2020 21:55 Armenci ako se ne varam igraju 28 kola ukupno i sumnjam da se do kraja klub na prvoj poziciji može promijeniti
Vardar nije dobio licencu
Sad ABd da dobijemo najlošijeg nenosiocai onda u drugo pretkolo. Valjda u drugom nećemo naletiti na najgoreg mogućeg protivnika
- budzetlija
- Posts: 2046
- Joined: 24/11/2019 21:39
#14807 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
Sta kazes laki da se malo presaltas na ovaj sport


- luckylaka
- Posts: 26230
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14808 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
-
mosa rajvosa
- Posts: 650
- Joined: 30/08/2013 12:58
#14809 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
Hoce li nas savez ikog ubaciti umjesto zeljeznicara da igra Evropu jer ovi ne priznaju korona tabelu i logicno da ce bojkotovati nastup ?
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#14810 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
Treba vidjet sa Dzemidzicem da to zavrsi.mosa rajvosa wrote: ↑30/06/2020 13:45 Hoce li nas savez ikog ubaciti umjesto zeljeznicara da igra Evropu jer ovi ne priznaju korona tabelu i logicno da ce bojkotovati nastup ?
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#14811 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
Naš Savez vam je poklonio titulu kao i Borcu učešće u EL .
Dakle , titula je sporna
i ostaće takva zauvijek.
Pa vi
pletite hoće li ovo hoće li ono , to su vam jedine vještine 
Dakle , titula je sporna
Pa vi
- budzetlija
- Posts: 2046
- Joined: 24/11/2019 21:39
#14812 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
Kome sporna
navijačima zeljeznicara, e bas si me sad sjebo, ispade mi mudo iz gaca koliko sam se strecno 
- Manual
- Posts: 2124
- Joined: 01/10/2018 18:07
#14813 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
Kme kme kme, ko god da je prvi bio on bi bio prvak
Niko nama ništa nije poklonio
Niko nama ništa nije poklonio
-
mosa rajvosa
- Posts: 650
- Joined: 30/08/2013 12:58
#14814 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
Bolji koeficikent ima Radnik iz Bijeljine od ovih korona vicesampiona

-
mosa rajvosa
- Posts: 650
- Joined: 30/08/2013 12:58
#14815 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
Svima je sve poklonjeno mimo zeljeznicara, oni su sami odigrali prvenstvo do kraja da sve bude posteno, doduse na PES-u al nema veze.
- Logovan
- Posts: 102857
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14816 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
Do izvlačenja malo više od mjesec.
Do tada šuplja priča. 
- Logovan
- Posts: 102857
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14817 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
Zasjesti se ispred malih ekrana i gledat, jebi ga.Izvršni odbor UEFA odlučio je da publike neće biti ni u pretkolima evropskih takmičenja za narednu sezonu.
Na jučer održanom sastanku je odlučeno da nema gledalaca na završnicama Lige prvaka i Evropske lige za ovu sezonu, ali istovremeno je dogovoreno i da se za sada zabrani posjeta na utakmicama u pretkolima Lige prvaka i Evropske lige.
To praktično znači da će i bh. klubovi ostati bez podrške, kako na gostovanju, tako i kod kuće, a to znači i novi minus u kasi od prodaje karata.
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#14818 Re: Premijer liga BiH
Pitari i realnost.
Za vas, polufinalisti kupa UEFA. Kad ostvarite neki takav rezultat, možete da nam se obratite. Do tada, psssssssssss!
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14819 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
Koji se trofej dobija za to?
- Logovan
- Posts: 102857
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#14821 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
Isti kao i za "najviše bodova na vječnoj tabeli", treće ili četvrto pretkolo europa lige i slično..... U svakom slučaju, kad dođete do polufinala, javite se. Do tada mahanje.
- Logovan
- Posts: 102857
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14822 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
Čuj kad dođete do polufinala javite se.
Inače je isti sistem takmičenja.
- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
#14823 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
Mitomanija prvo o nekakvom Bajramskom turniru 46' a sada evo počeli pikati iste i na evropskom nivou kao uspjehe...i to polufinale Bajramsko, nisu ga čak ni osvojili...ccc 
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#14824 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
Polufinale i cetvrtfinale. Dok je komsijama glavni uspjeh u Evropi sto su ih kinder jaja izvukla da igraju sa Manchesterom 
- Logovan
- Posts: 102857
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14825 Re: BH klubovi u Evropi - općenito
Osmina finala Kupa šampiona. 
