BH klubovi u Evropi - općenito

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14801 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Pitar sa Kariba »

Gospođo Evropo mi dolazimo!

Image

:nargila:
User avatar
HowForWhom
Posts: 5582
Joined: 29/11/2015 22:33

#14802 Re: Premijer liga BiH

Post by HowForWhom »

pucaju li cirevi kad se sazna da smo nosioci u LP? :izet: :oops:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14803 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Tomahawk11 »

Vardar definitivno out.
To bi značilo da smo (jednom nogom) nosioci...čekamo ove Armence da potvrde nekad tamo početkom jula.
User avatar
HowForWhom
Posts: 5582
Joined: 29/11/2015 22:33

#14804 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by HowForWhom »

Tomahawk11 wrote: 25/06/2020 15:48 Vardar definitivno out.
To bi značilo da smo (jednom nogom) nosioci...čekamo ove Armence da potvrde nekad tamo početkom jula.
Cekamo jos i Albance
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#14805 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Leopard_SA »

Armenci ako se ne varam igraju 28 kola ukupno i sumnjam da se do kraja klub na prvoj poziciji može promijeniti
Vardar nije dobio licencu
Sad ABd da dobijemo najlošijeg nenosioca :lol: i onda u drugo pretkolo. Valjda u drugom nećemo naletiti na najgoreg mogućeg protivnika
User avatar
luckylaka
Posts: 26230
Joined: 15/01/2010 06:28

#14806 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by luckylaka »

Leopard_SA wrote: 25/06/2020 21:55 Armenci ako se ne varam igraju 28 kola ukupno i sumnjam da se do kraja klub na prvoj poziciji može promijeniti
Vardar nije dobio licencu
Sad ABd da dobijemo najlošijeg nenosioca :lol: i onda u drugo pretkolo. Valjda u drugom nećemo naletiti na najgoreg mogućeg protivnika
Mozete proci samo ako dobijete Borca iz BL. :) Daj boze da dogurate sto dalje ALI...
User avatar
budzetlija
Posts: 2046
Joined: 24/11/2019 21:39

#14807 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by budzetlija »

Sta kazes laki da se malo presaltas na ovaj sport :lol:

Image
User avatar
luckylaka
Posts: 26230
Joined: 15/01/2010 06:28

#14808 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by luckylaka »

budzetlija wrote: 25/06/2020 23:27 Sta kazes laki da se malo presaltas na ovaj sport :lol:

Image
:lol: :lol: Navijam za sve BiH klubove u europi ali brate nama su mjera samo one lige ispod nase a takvih je vrlo malo u europi.Daj boze
mosa rajvosa
Posts: 650
Joined: 30/08/2013 12:58

#14809 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by mosa rajvosa »

Hoce li nas savez ikog ubaciti umjesto zeljeznicara da igra Evropu jer ovi ne priznaju korona tabelu i logicno da ce bojkotovati nastup ?
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14810 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Raigor Stonehoof »

mosa rajvosa wrote: 30/06/2020 13:45 Hoce li nas savez ikog ubaciti umjesto zeljeznicara da igra Evropu jer ovi ne priznaju korona tabelu i logicno da ce bojkotovati nastup ?
Treba vidjet sa Dzemidzicem da to zavrsi.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#14811 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by manijak1 »

Naš Savez vam je poklonio titulu kao i Borcu učešće u EL .
Dakle , titula je sporna :oops: i ostaće takva zauvijek.
Pa vi :lol: pletite hoće li ovo hoće li ono , to su vam jedine vještine :oops:
User avatar
budzetlija
Posts: 2046
Joined: 24/11/2019 21:39

#14812 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by budzetlija »

Kome sporna :-) navijačima zeljeznicara, e bas si me sad sjebo, ispade mi mudo iz gaca koliko sam se strecno :lol:
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#14813 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Manual »

Kme kme kme, ko god da je prvi bio on bi bio prvak
Niko nama ništa nije poklonio
mosa rajvosa
Posts: 650
Joined: 30/08/2013 12:58

#14814 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by mosa rajvosa »

Bolji koeficikent ima Radnik iz Bijeljine od ovih korona vicesampiona :lol: :lol: :lol:
mosa rajvosa
Posts: 650
Joined: 30/08/2013 12:58

#14815 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by mosa rajvosa »

manijak1 wrote: 01/07/2020 21:20 Naš Savez vam je poklonio titulu kao i Borcu učešće u EL .
Dakle , titula je sporna :oops: i ostaće takva zauvijek.
Pa vi :lol: pletite hoće li ovo hoće li ono , to su vam jedine vještine :oops:
Svima je sve poklonjeno mimo zeljeznicara, oni su sami odigrali prvenstvo do kraja da sve bude posteno, doduse na PES-u al nema veze.
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14816 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Logovan »

Do izvlačenja malo više od mjesec. :skoljka: Do tada šuplja priča. :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14817 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Logovan »

Izvršni odbor UEFA odlučio je da publike neće biti ni u pretkolima evropskih takmičenja za narednu sezonu.

Na jučer održanom sastanku je odlučeno da nema gledalaca na završnicama Lige prvaka i Evropske lige za ovu sezonu, ali istovremeno je dogovoreno i da se za sada zabrani posjeta na utakmicama u pretkolima Lige prvaka i Evropske lige.

To praktično znači da će i bh. klubovi ostati bez podrške, kako na gostovanju, tako i kod kuće, a to znači i novi minus u kasi od prodaje karata.
Zasjesti se ispred malih ekrana i gledat, jebi ga. :skoljka:
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#14818 Re: Premijer liga BiH

Post by Ricken »

tcz wrote: 15/07/2020 08:44
manijak1 wrote: 14/07/2020 14:20 Pitarice :D po vama ne stojimo na nogama od 46-e :D ne kontam kako vam ne dosade bedastoće arogancije bez pokrića.
Lažni begovi :D lohotni bregovi :lol: .
pa realno, tek iza rata ste postali redovan prvoligas.
samo vama je ovo nase serviranje.
Pitari i realnost.

Za vas, polufinalisti kupa UEFA. Kad ostvarite neki takav rezultat, možete da nam se obratite. Do tada, psssssssssss! :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14819 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Tomahawk11 »

Koji se trofej dobija za to?
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#14821 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Ricken »

Tomahawk11 wrote: 15/07/2020 15:43 Koji se trofej dobija za to?
Isti kao i za "najviše bodova na vječnoj tabeli", treće ili četvrto pretkolo europa lige i slično..... U svakom slučaju, kad dođete do polufinala, javite se. Do tada mahanje.
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14822 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Logovan »

Čuj kad dođete do polufinala javite se. :mrgreen: :mrgreen: Inače je isti sistem takmičenja.
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#14823 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Maharadza »

Mitomanija prvo o nekakvom Bajramskom turniru 46' a sada evo počeli pikati iste i na evropskom nivou kao uspjehe...i to polufinale Bajramsko, nisu ga čak ni osvojili...ccc :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#14824 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by ultima_palabra »

Polufinale i cetvrtfinale. Dok je komsijama glavni uspjeh u Evropi sto su ih kinder jaja izvukla da igraju sa Manchesterom :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14825 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Logovan »

Osmina finala Kupa šampiona. :thumbup:
Post Reply