Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
BadBoy wrote: ↑29/06/2020 14:20
Pa ne znam šta se čudite, bilo je hiljadu ispovijesti i na ovom forumu kako psuju i tersaju ženama
Jel onaj jedan zdrudzjo kako već ide nick psovao ženi što se sporo isparkirava. Standardna pojava iživljavanja nad ženama i onima koji su percipirani kao slabiji
Ovih dana više puta vozila na relaciji Sarajevo Mostar i raznim obliznjim cestama. Ustajem sa svitanjem, bezbroj poslova i briga u glavi. Poslovne obaveze, briga o porodici, komunikacija s bezbroj kontakata da sredim razne obaveze, neke bolesti u porodici. Svejedno rasporedim obaveze, odspavam kadgod stignem, posebno se trudim odmoriti pred izlazak na cestu jer sam odgovorna i razmisljam i o sebi i o drugima. Kakve sam sve scene dozivljavala ovih dana, kakve su me sve siledžije gurale s ceste, kako pritišću na krivinama gdje je s razlogom ograničenje 30 a oni voze preko 80.
Ovih dana biciklista na magistrali kao u prici i neka ih, moje je da pazim i na sebe i na njih ali jure idioti iza mene i ovi iz suprotnog smjera sto ne znaju voziti u svojoj traci. Nakon svakog gašenja vozila samo sam bila sretna sto nisam ubila nikoga i sto mene nisu gurnuli da spucam u stijene. I nisu samo neki mladi šupljeglavi đilkoši, bila je tu gomila porodičnih ljudi s djecom u autima. Ne mogu ja kroz naseljena mjesta gdje je s razlogom ograničenje 50 voziti 100 i ubiti nečije dijete.
Supruga mi posjeduje vozačku preko 25 godina ali ne vozi.
Nešto je bilo posljednjih godina ko i vozila bi, nećka se, eto čisto da nije uvijek zavisna od mene što se toga tiče.
Elem, ja sam sretniji ako ne sjeda za volan.
Ne zbog nje same, nego upravo zbog ovih siledžija na drumovima.
Znajući nju i smisao za paniku, bolje da se drži mjesta suvozača i da ona meni zvoca.
drug_profi wrote: ↑29/06/2020 14:13
Kad sam god vozio zenino auto (a ima i cvjetic na zadnjoj sajbi) uvijek je na mene nalijetao neki junacina.
A ne znam, nisam nesto velik, ali se brzo skuliraju... ko ce ga znat sta im je.
BadBoy wrote: ↑29/06/2020 14:20
Pa ne znam šta se čudite, bilo je hiljadu ispovijesti i na ovom forumu kako psuju i tersaju ženama
Jel onaj jedan zdrudzjo kako već ide nick psovao ženi što se sporo isparkirava. Standardna pojava iživljavanja nad ženama i onima koji su percipirani kao slabiji
Ovih dana više puta vozila na relaciji Sarajevo Mostar i raznim obliznjim cestama. Ustajem sa svitanjem, bezbroj poslova i briga u glavi. Poslovne obaveze, briga o porodici, komunikacija s bezbroj kontakata da sredim razne obaveze, neke bolesti u porodici. Svejedno rasporedim obaveze, odspavam kadgod stignem, posebno se trudim odmoriti pred izlazak na cestu jer sam odgovorna i razmisljam i o sebi i o drugima. Kakve sam sve scene dozivljavala ovih dana, kakve su me sve siledžije gurale s ceste, kako pritišću na krivinama gdje je s razlogom ograničenje 30 a oni voze preko 80.
Ovih dana biciklista na magistrali kao u prici i neka ih, moje je da pazim i na sebe i na njih ali jure idioti iza mene i ovi iz suprotnog smjera sto ne znaju voziti u svojoj traci. Nakon svakog gašenja vozila samo sam bila sretna sto nisam ubila nikoga i sto mene nisu gurnuli da spucam u stijene. I nisu samo neki mladi šupljeglavi đilkoši, bila je tu gomila porodičnih ljudi s djecom u autima. Ne mogu ja kroz naseljena mjesta gdje je s razlogom ograničenje 50 voziti 100 i ubiti nečije dijete.
Da, bas, kao da se neka sklopka u glavi pretumba kad kompleksasi vide zenu, jos kad imas P. Zabavi nikad kraja
Qler wrote: ↑29/06/2020 15:30
Kaze mi jaran koji ima Cayenne, nisam ni znao da su ljudi ovako nervozni u saobracaju dok nisam uzeo Clia da provozam
Živa istina, na isti način, istim tempom vozim i svoje i ženino auto i kad vozim njeno to nešto blicaju, granaju rukama, to bi da preskoče preko Fieste..
BadBoy wrote: ↑29/06/2020 14:20
Pa ne znam šta se čudite, bilo je hiljadu ispovijesti i na ovom forumu kako psuju i tersaju ženama
Jel onaj jedan zdrudzjo kako već ide nick psovao ženi što se sporo isparkirava. Standardna pojava iživljavanja nad ženama i onima koji su percipirani kao slabiji
Ovih dana više puta vozila na relaciji Sarajevo Mostar i raznim obliznjim cestama. Ustajem sa svitanjem, bezbroj poslova i briga u glavi. Poslovne obaveze, briga o porodici, komunikacija s bezbroj kontakata da sredim razne obaveze, neke bolesti u porodici. Svejedno rasporedim obaveze, odspavam kadgod stignem, posebno se trudim odmoriti pred izlazak na cestu jer sam odgovorna i razmisljam i o sebi i o drugima. Kakve sam sve scene dozivljavala ovih dana, kakve su me sve siledžije gurale s ceste, kako pritišću na krivinama gdje je s razlogom ograničenje 30 a oni voze preko 80.
Ovih dana biciklista na magistrali kao u prici i neka ih, moje je da pazim i na sebe i na njih ali jure idioti iza mene i ovi iz suprotnog smjera sto ne znaju voziti u svojoj traci. Nakon svakog gašenja vozila samo sam bila sretna sto nisam ubila nikoga i sto mene nisu gurnuli da spucam u stijene. I nisu samo neki mladi šupljeglavi đilkoši, bila je tu gomila porodičnih ljudi s djecom u autima. Ne mogu ja kroz naseljena mjesta gdje je s razlogom ograničenje 50 voziti 100 i ubiti nečije dijete.
Sve znam. Svađao sam se sa tim nadrkanim "sileždijama" na onim drugim temama na podforumu "auto". Svi su oni manji od makovog zrna čim vide nekog brudu u zatamnjenom autu, ali zato sve po spisku psuju ženama ili "djeci" za koju ocjene da su slabiji.
Znam, lično doživio takvu situaciju puno puta. Živim u Starom Gradu gdje ima dosta "žestokih momaka". Jedne prilike me takav jedan žestoki momak, komšija povukao sa sobom. Vozi Grand Cherokee, zatamnjeno sve. U po vožnje stade na sred ceste da se ispriča sa jaranom. Hladno, pet minuta, na tenane pričaju, taj jaran se komotno "nalaktio" na otovren prozor Cherokee-a. Iza nas kolona, svi mirno stoje i čekaju, nema sirena, nema psovski, nema blicanja.
Lijepo stoje i čekaju. Glavu smijem dati da je jedan od tih kroz 20tak minuta psovao nekoj ženi sve po spisku. Licemjernost je naš nacionalni sport.
Qler wrote: ↑29/06/2020 15:30
Kaze mi jaran koji ima Cayenne, nisam ni znao da su ljudi ovako nervozni u saobracaju dok nisam uzeo Clia da provozam
Živa istina, na isti način, istim tempom vozim i svoje i ženino auto i kad vozim njeno to nešto blicaju, granaju rukama, to bi da preskoče preko Fieste..
Mog bivseg kolegu sa posla jedan Sandzos i Makedonac ulupali sakama negdje na lokalitetu Elidze a bili u Corsi davno prije 15tak godina...
Prica moron kaze natrpali nekakvih cekera onih velikih nista se ne vidi,i guslaju do semafora i valjda kako su se dokotrljali ugasi im se auto,i on izaso da im grana rukama i prigovara, ova dvojica ga nasamaraju ko kretena,a vozio je u to vrijeme audija msm 6 ona velika ko bubasvaba....makedonac imao 1,5m visine opalio mu 20 samara, i tu su se nakon psovki i prijetnji i kukanja razisli
Sreca nije policija dolazila...
A inace je lik kreten da valja, u voznji se vazda bahatio i mudrovo ali onaj poremeceni histericar sto se uzme tresti ko epilepticar na heroinu
ma taman ga dig'o a ono bandijera
jesu ih poredali i gdje treba i gdje ne treba
Jucer vidim slicnu scenu tamo negdje izmedju Kiseljaka i Busovace.. A klasa, prva generacija.. lola na ravnom, i relativno blagoj krivini, zagrlio drvo i tako i ostalo auto.
Naslovnica wrote: ↑29/06/2020 14:48Supruga mi posjeduje vozačku preko 25 godina ali ne vozi.
Nešto je bilo posljednjih godina ko i vozila bi, nećka se, eto čisto da nije uvijek zavisna od mene što se toga tiče.
Elem, ja sam sretniji ako ne sjeda za volan.
Ne zbog nje same, nego upravo zbog ovih siledžija na drumovima.
Znajući nju i smisao za paniku, bolje da se drži mjesta suvozača i da ona meni zvoca.
Koliko je ovakvih koje i ja znam.
''I moja polozila...'' a ne smije tri pive da popije. Zene zadnji put sjele za volan prilikom polaganja i nikada vise.
Moja je otvoreo rekla, mene to ne interesuje...posteno od nje.
Naslovnica wrote: ↑29/06/2020 14:48Supruga mi posjeduje vozačku preko 25 godina ali ne vozi.
Nešto je bilo posljednjih godina ko i vozila bi, nećka se, eto čisto da nije uvijek zavisna od mene što se toga tiče.
Elem, ja sam sretniji ako ne sjeda za volan.
Ne zbog nje same, nego upravo zbog ovih siledžija na drumovima.
Znajući nju i smisao za paniku, bolje da se drži mjesta suvozača i da ona meni zvoca.
Koliko je ovakvih koje i ja znam.
''I moja polozila...'' a ne smije tri pive da popije. Zene zadnji put sjele za volan prilikom polaganja i nikada vise.
Moja je otvoreo rekla, mene to ne interesuje...posteno od nje.
p.s. nista licno
Ma moja je i vozila prije nego se udala.
Nakon što sam se ja pojavio u njenom životu volan je prešao na mene. Trudnoće, đeca...i tako godina za godinom, a ona nema potrebu da vozi. I danas kada se vozimo kada vidi šta se dešava u saobraćaju, haman da je strah sjesti za volan. A ja neću da insistiram.
Mislim da je tako i bolje
ma taman ga dig'o a ono bandijera
jesu ih poredali i gdje treba i gdje ne treba
Jucer vidim slicnu scenu tamo negdje izmedju Kiseljaka i Busovace.. A klasa, prva generacija.. lola na ravnom, i relativno blagoj krivini, zagrlio drvo i tako i ostalo auto.
Prolazio sam i ja, ujutro ga nije bilo, popodne je vec bio zakucan, kisica naletila i od onolike ravnice pogodio u jedino drvo
BadBoy wrote: ↑29/06/2020 14:20
Pa ne znam šta se čudite, bilo je hiljadu ispovijesti i na ovom forumu kako psuju i tersaju ženama
Jel onaj jedan zdrudzjo kako već ide nick psovao ženi što se sporo isparkirava. Standardna pojava iživljavanja nad ženama i onima koji su percipirani kao slabiji
Ovih dana više puta vozila na relaciji Sarajevo Mostar i raznim obliznjim cestama. Ustajem sa svitanjem, bezbroj poslova i briga u glavi. Poslovne obaveze, briga o porodici, komunikacija s bezbroj kontakata da sredim razne obaveze, neke bolesti u porodici. Svejedno rasporedim obaveze, odspavam kadgod stignem, posebno se trudim odmoriti pred izlazak na cestu jer sam odgovorna i razmisljam i o sebi i o drugima. Kakve sam sve scene dozivljavala ovih dana, kakve su me sve siledžije gurale s ceste, kako pritišću na krivinama gdje je s razlogom ograničenje 30 a oni voze preko 80.
Ovih dana biciklista na magistrali kao u prici i neka ih, moje je da pazim i na sebe i na njih ali jure idioti iza mene i ovi iz suprotnog smjera sto ne znaju voziti u svojoj traci. Nakon svakog gašenja vozila samo sam bila sretna sto nisam ubila nikoga i sto mene nisu gurnuli da spucam u stijene. I nisu samo neki mladi šupljeglavi đilkoši, bila je tu gomila porodičnih ljudi s djecom u autima. Ne mogu ja kroz naseljena mjesta gdje je s razlogom ograničenje 50 voziti 100 i ubiti nečije dijete.
Sve znam. Svađao sam se sa tim nadrkanim "sileždijama" na onim drugim temama na podforumu "auto". Svi su oni manji od makovog zrna čim vide nekog brudu u zatamnjenom autu, ali zato sve po spisku psuju ženama ili "djeci" za koju ocjene da su slabiji.
Znam, lično doživio takvu situaciju puno puta. Živim u Starom Gradu gdje ima dosta "žestokih momaka". Jedne prilike me takav jedan žestoki momak, komšija povukao sa sobom. Vozi Grand Cherokee, zatamnjeno sve. U po vožnje stade na sred ceste da se ispriča sa jaranom. Hladno, pet minuta, na tenane pričaju, taj jaran se komotno "nalaktio" na otovren prozor Cherokee-a. Iza nas kolona, svi mirno stoje i čekaju, nema sirena, nema psovski, nema blicanja.
Lijepo stoje i čekaju. Glavu smijem dati da je jedan od tih kroz 20tak minuta psovao nekoj ženi sve po spisku. Licemjernost je naš nacionalni sport.
Jesi li se sjetio tom jaranu reci da to sto radi nije u redu i da je papcina? Mislim, kad vec pricamo o dvostrukim arsinima jelte
Romeo 80 wrote: ↑29/06/2020 20:59
Jesi li se sjetio tom jaranu reci da to sto radi nije u redu i da je papcina? Mislim, kad vec pricamo o dvostrukim arsinima jelte
ma nije smio,''zestok'' je jaran,mogao ga je istjerat vani lakse je na forumu srat drugima
Romeo 80 wrote: ↑29/06/2020 20:59
Jesi li se sjetio tom jaranu reci da to sto radi nije u redu i da je papcina? Mislim, kad vec pricamo o dvostrukim arsinima jelte
Jesam mu rekao da krenemo jer se stvorila kolona na šta je on rekao "aha" i onda "ljubi brat vidimo se" sa ovim svojim. Nisam mu rekao da je papčina,
ali isto tako nikada nisam ni pičketao niti psovao ženama u saobraćaju.
Naslovnica wrote: ↑29/06/2020 19:04
Ma moja je i vozila prije nego se udala.
Nakon što sam se ja pojavio u njenom životu volan je prešao na mene. Trudnoće, đeca...i tako godina za godinom, a ona nema potrebu da vozi. I danas kada se vozimo kada vidi šta se dešava u saobraćaju, haman da je strah sjesti za volan. A ja neću da insistiram.
Mislim da je tako i bolje
Moja je vozila i prije nego se udala i isto je nastavila, imamo različito radno vrijeme, ne bi se sreli ni u putu, a zborno mjesto je kuća na kraju krajeva treba me i odvest u kafanu i doć' po mene... jer kad pijem ne cugam.. tako samo nek' ona, što se moje tiče, vozi...
Naslovnica wrote: ↑29/06/2020 19:04
Ma moja je i vozila prije nego se udala.
Nakon što sam se ja pojavio u njenom životu volan je prešao na mene. Trudnoće, đeca...i tako godina za godinom, a ona nema potrebu da vozi. I danas kada se vozimo kada vidi šta se dešava u saobraćaju, haman da je strah sjesti za volan. A ja neću da insistiram.
Mislim da je tako i bolje
Moja je vozila i prije nego se udala i isto je nastavila, imamo različito radno vrijeme, ne bi se sreli ni u putu, a zborno mjesto je kuća na kraju krajeva treba me i odvest u kafanu i doć' po mene... jer kad pijem ne cugam.. tako samo nek' ona, što se moje tiče, vozi...
Kod mene sve naopako: moja nije vozila dok se nije udala, a kad se udala počela je da vozi (zbog posla, slično kao kod tebe).
Romeo 80 wrote: ↑29/06/2020 20:59
Jesi li se sjetio tom jaranu reci da to sto radi nije u redu i da je papcina? Mislim, kad vec pricamo o dvostrukim arsinima jelte
ma nije smio,''zestok'' je jaran,mogao ga je istjerat vani lakse je na forumu srat drugima
Dok mu jaranu neko jednog dana kockastu glavu macolom ne popravi.
Pa umjesto da prica,onda ce da nabada ko retardiran...
Naslovnica wrote: ↑29/06/2020 14:48Supruga mi posjeduje vozačku preko 25 godina ali ne vozi.
Nešto je bilo posljednjih godina ko i vozila bi, nećka se, eto čisto da nije uvijek zavisna od mene što se toga tiče.
Elem, ja sam sretniji ako ne sjeda za volan.
Ne zbog nje same, nego upravo zbog ovih siledžija na drumovima.
Znajući nju i smisao za paniku, bolje da se drži mjesta suvozača i da ona meni zvoca.
Koliko je ovakvih koje i ja znam.
''I moja polozila...'' a ne smije tri pive da popije. Zene zadnji put sjele za volan prilikom polaganja i nikada vise.
Moja je otvoreo rekla, mene to ne interesuje...posteno od nje.
p.s. nista licno
Moja nije 12g vozila sad je natjerao, nmg vise sofer da budem. Zadnja dva tri mjeseca vozi konstantno, po mojim uputama a ne od autoskole. Gora mi je ko suvozac, evo ti i auto i sve samo popusti.
Jutros klimu na 22,5 stavim, normalan svijet to cak smatra grijanjem a ne hladjenjem. Sviraj qrcu, ne mozes ti to objasniti, zima mi ugasi to, hladna mi koza, pareza, imunitet, sinusi.
I kaze zeni se, prestani pusiti, ne nerviraj se....
nepass1 wrote: ↑30/06/2020 09:38
Jutros klimu na 22,5 stavim, normalan svijet to cak smatra grijanjem a ne hladjenjem. Sviraj qrcu, ne mozes ti to objasniti, zima mi ugasi to, hladna mi koza, pareza, imunitet, sinusi.
I kaze zeni se, prestani pusiti, ne nerviraj se....
Ma jasta je, mada u fabiji tad bila manuelna pa se nije moglo ni nariktati.
Sad auto iz garaze, nije pregrijano, klima sama regulise temp, ja i ne osjetim a nju raznese