Ovo si ubo bas u sridu! Nekad mi se cini da je kolicina konja pod haubom obrnuto proporcionalna tezini sive mozdane mase papkara za volanombitanga_sa_otesa wrote: ↑28/06/2020 19:01 najveci problem je sto u 99% slucajeva divljaju samouvjereni glupani koji veze s voznjom nemaju i qrce se s jakim autima,motorima...
Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Romeo 80
- Posts: 4628
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#4726 Re: Crna hronika BH cesta
- Hemel
- Posts: 6605
- Joined: 08/11/2003 00:00
- Location: prije i poslije tobe ista
#4727 Re: Crna hronika BH cesta
qrce se jakim autima na losim cestama i zato imamo punu crnu hroniku.bitanga_sa_otesa wrote: ↑28/06/2020 19:01 najveci problem je sto u 99% slucajeva divljaju samouvjereni glupani koji veze s voznjom nemaju i qrce se s jakim autima,motorima...
ja ne znam je li neko vozio od prnjavora preko vucjaka do doboja. strasno, na svakoj krivini po dva spomenika.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4728 Re: Crna hronika BH cesta
jbga godinama gledam razne idiote sta rade,a znam i koliko imaju mozga...mada da budem iskren ocekivao sam mnoge te da ce napraviti vece pizdarije,al budale se uvijek izvuku...
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4729 Re: Crna hronika BH cesta
Sad bi ti takvi rekli, jedan je život bruda moj i treba u njemu maksimalno uživati.Nadzorna_ploca wrote: ↑28/06/2020 18:54 Ne mogu da skontam mentalni sklop tih ljudi koji divljaju po jadnim i ishabanim bosanskohercegovackim putevima.
Vozio sam dole 10 dana nakon mjeseci voznje po europskim putevima i mogu reci da je hrabrost uopste izaci na cestu a kamoli dodavati gas i priviti se mangup. Svaki minut proveden na putu mi je bio tezak i nesiguran.
Opet kazem, divim se tim vozacima i egzibicionistima koji su spremni na takvu zabavu po vrletima lijepe nase BiH. Nimalo ne vole zivot i ljude oko sebe.
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#4730 Re: Crna hronika BH cesta
Jedan je zivot al ga oni nisu vrijedni.
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#4731 Re: Crna hronika BH cesta
Pa stace mentalni podrum drugo izjaviti....to uzivanje ukljucuje da nekoga urokas ili ostavis invalidom ili sjedis u padinskoj skeli...to je njima uzivanje kad ne znaju nista bolje. Princip sebicnog siledzije je uzivanje u prosipanju sile i haosa. Ko kad olos ne zna za bolje. Nek ih crni đavo nosi
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#4732 Re: Crna hronika BH cesta
Malo za sadaku, više za psihologa. Ovo je garant divljanje bilo čim ABS i ESP nisu pomogli.Naslovnica wrote: ↑26/06/2020 21:39'nači sadaka ogato, nema druge.Hemel wrote: ↑26/06/2020 21:37https://slika.nezavisne.rs/2020/06/750x ... 606949.jpgNaslovnica wrote: ↑26/06/2020 21:31 Gdje je ovo bilo, ako je neko preživio "sadaka ga spasila" što bi rekli oni što vjeruju u istu.
srecom da je prezivio i zato ga sprdam.
![]()
Last edited by Laplace on 29/06/2020 09:53, edited 1 time in total.
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#4733 Re: Crna hronika BH cesta
Što bi jedan rekao "Lijepa pamet, nipošto nije skupa.".Nadzorna_ploca wrote: ↑28/06/2020 18:54 Ne mogu da skontam mentalni sklop tih ljudi koji divljaju po jadnim i ishabanim bosanskohercegovackim putevima.
Vozio sam dole 10 dana nakon mjeseci voznje po europskim putevima i mogu reci da je hrabrost uopste izaci na cestu a kamoli dodavati gas i priviti se mangup. Svaki minut proveden na putu mi je bio tezak i nesiguran.
Opet kazem, divim se tim vozacima i egzibicionistima koji su spremni na takvu zabavu po vrletima lijepe nase BiH. Nimalo ne vole zivot i ljude oko sebe.
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#4734 Re: Crna hronika BH cesta
Više je do kucnog odgoja kojeg je jako jako maloLaplace wrote: ↑29/06/2020 09:45Što bi jedan rekao "Lijepa pamet, nipošto nije skupa.".Nadzorna_ploca wrote: ↑28/06/2020 18:54 Ne mogu da skontam mentalni sklop tih ljudi koji divljaju po jadnim i ishabanim bosanskohercegovackim putevima.
Vozio sam dole 10 dana nakon mjeseci voznje po europskim putevima i mogu reci da je hrabrost uopste izaci na cestu a kamoli dodavati gas i priviti se mangup. Svaki minut proveden na putu mi je bio tezak i nesiguran.
Opet kazem, divim se tim vozacima i egzibicionistima koji su spremni na takvu zabavu po vrletima lijepe nase BiH. Nimalo ne vole zivot i ljude oko sebe.
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#4735 Re: Crna hronika BH cesta
To se zove kucni neodgoj...to je mentalitet,to je krv u venama da budes gad prema svima,prema sebi, prema svemu, to je urodjeni gen koji se mora hitno ispitati na naucnom institutu sa.ciljem unistenja ili prepravke istog da vise covjecanstvo ne trpi budaletine pomahnitale i napade kretenuluka
Ako se ludilo i ispadi odredjeni moraju tretirati medikamentima onda mora i seljacki bahatluk i pokondirenost
Ako se ludilo i ispadi odredjeni moraju tretirati medikamentima onda mora i seljacki bahatluk i pokondirenost
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#4736 Re: Crna hronika BH cesta
Ne prema svima vec prema slabijima od sebe
Drzave ovdje nema to je problem broj 1 pa sve ostalo
Kabadahije na cesti se drugacije odnose kad sam u daciji, u svom autu i u nekom popularno rečeno đipu
Ovdje ti za po gradu treba zatamnjen patrol 60ka, ili x5 prve generacije, ostalo se moze razmotriti po potrebi, ali sto teze, ala tuareg, xc90 ovi sto vagaju oko 2.5T
Drzave ovdje nema to je problem broj 1 pa sve ostalo
Kabadahije na cesti se drugacije odnose kad sam u daciji, u svom autu i u nekom popularno rečeno đipu
Ovdje ti za po gradu treba zatamnjen patrol 60ka, ili x5 prve generacije, ostalo se moze razmotriti po potrebi, ali sto teze, ala tuareg, xc90 ovi sto vagaju oko 2.5T
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#4738 Re: Crna hronika BH cesta
Daciju ne jebe niko 5%bitanga_sa_otesa wrote: ↑29/06/2020 11:49to sam primijetio neki dan kad sam vozio toyotu starlet ,svi hoce da me zguraju s ceste ,dok kad vozim svoj auto bjeze od mene![]()
E46 gotive samo ovi ćuneri u ibicama, dvicama i slicno, sto im je e46 san
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4739 Re: Crna hronika BH cesta
srecom ne vozim te male aute ...uz malo motanje volanom ili pip po gasu skacem na haube
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#4740 Re: Crna hronika BH cesta
Zamisli kako je kod mene, malo auto, P nazad, a cuneri bi se ganjali. Nikad mira.bitanga_sa_otesa wrote: ↑29/06/2020 11:49to sam primijetio neki dan kad sam vozio toyotu starlet ,svi hoce da me zguraju s ceste ,dok kad vozim svoj auto bjeze od mene![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Qler
- Posts: 25834
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#4742 Re: Crna hronika BH cesta
Radi sranja sa ove teme, kad god sam sa porodicom idem sto vise autoputevima a ne magistralama, jer je puno sigurnije. Kako je ovaj autoput kroz RS otovren idem njime ako sam na tom putu, iako mi je ona dionica od Bos.Broda prema Derventi bas draga za voziti, brze krivine, bas fino se moze voziti, ali necu da rizikujem sa djecom nekog trkaca da me stigne...
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#4743 Re: Crna hronika BH cesta
Zar djeca ne vole kad se trkaš 
- Qler
- Posts: 25834
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#4744 Re: Crna hronika BH cesta
Vole, ali jebi ga
neke stvari moras uskratiti 
Mali kad god vidi skodu dere se eno tata skode, udari je
Mali kad god vidi skodu dere se eno tata skode, udari je
-
komsinica_s_drugog
- Posts: 889
- Joined: 23/12/2018 19:16
#4745 Re: Crna hronika BH cesta
Ako si jos zensko isto ti je kao menibasicm wrote: ↑29/06/2020 12:19Zamisli kako je kod mene, malo auto, P nazad, a cuneri bi se ganjali. Nikad mira.bitanga_sa_otesa wrote: ↑29/06/2020 11:49to sam primijetio neki dan kad sam vozio toyotu starlet ,svi hoce da me zguraju s ceste ,dok kad vozim svoj auto bjeze od mene![]()
- konektovan
- Posts: 51451
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4746 Re: Crna hronika BH cesta
Kad si u malom autu, svejedno je da li je musko ili zensko... 
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#4747 Re: Crna hronika BH cesta
Ja zeni nisam vjerovao dok nisam sam par puta vozio, nevjerovatno sta rade.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#4748 Re: Crna hronika BH cesta
Kad sam god vozio zenino auto (a ima i cvjetic na zadnjoj sajbi) uvijek je na mene nalijetao neki junacina.
A ne znam, nisam nesto velik, ali se brzo skuliraju... ko ce ga znat sta im je.
A ne znam, nisam nesto velik, ali se brzo skuliraju... ko ce ga znat sta im je.
-
BadBoy
- Posts: 9609
- Joined: 01/11/2005 21:55
#4749 Re: Crna hronika BH cesta
Pa ne znam šta se čudite, bilo je hiljadu ispovijesti i na ovom forumu kako psuju i tersaju ženama
Jel onaj jedan zdrudzjo kako već ide nick psovao ženi što se sporo isparkirava. Standardna pojava iživljavanja nad ženama i onima koji su percipirani kao slabiji
Jel onaj jedan zdrudzjo kako već ide nick psovao ženi što se sporo isparkirava. Standardna pojava iživljavanja nad ženama i onima koji su percipirani kao slabiji
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#4750 Re: Crna hronika BH cesta
Ovo postaje bolestan grad, i ovi sto su normalni izludise od ovih bruda i brudica sto mu se zivot sveo na voznju sa stupa na maltu... 
