Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Romeo 80
Posts: 4628
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#4726 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Romeo 80 »

bitanga_sa_otesa wrote: 28/06/2020 19:01 najveci problem je sto u 99% slucajeva divljaju samouvjereni glupani koji veze s voznjom nemaju i qrce se s jakim autima,motorima...
Ovo si ubo bas u sridu! Nekad mi se cini da je kolicina konja pod haubom obrnuto proporcionalna tezini sive mozdane mase papkara za volanom :roll:
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#4727 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Hemel »

bitanga_sa_otesa wrote: 28/06/2020 19:01 najveci problem je sto u 99% slucajeva divljaju samouvjereni glupani koji veze s voznjom nemaju i qrce se s jakim autima,motorima...
qrce se jakim autima na losim cestama i zato imamo punu crnu hroniku.
ja ne znam je li neko vozio od prnjavora preko vucjaka do doboja. strasno, na svakoj krivini po dva spomenika.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4728 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

Romeo 80 wrote: 28/06/2020 19:17

Ovo si ubo bas u sridu! Nekad mi se cini da je kolicina konja pod haubom obrnuto proporcionalna tezini sive mozdane mase papkara za volanom :roll:
jbga godinama gledam razne idiote sta rade,a znam i koliko imaju mozga...mada da budem iskren ocekivao sam mnoge te da ce napraviti vece pizdarije,al budale se uvijek izvuku...
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4729 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Logovan »

Nadzorna_ploca wrote: 28/06/2020 18:54 Ne mogu da skontam mentalni sklop tih ljudi koji divljaju po jadnim i ishabanim bosanskohercegovackim putevima.
Vozio sam dole 10 dana nakon mjeseci voznje po europskim putevima i mogu reci da je hrabrost uopste izaci na cestu a kamoli dodavati gas i priviti se mangup. Svaki minut proveden na putu mi je bio tezak i nesiguran.
Opet kazem, divim se tim vozacima i egzibicionistima koji su spremni na takvu zabavu po vrletima lijepe nase BiH. Nimalo ne vole zivot i ljude oko sebe.
Sad bi ti takvi rekli, jedan je život bruda moj i treba u njemu maksimalno uživati.
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#4730 Re: Crna hronika BH cesta

Post by UmaX »

Jedan je zivot al ga oni nisu vrijedni.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#4731 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Logovan wrote: 28/06/2020 20:00

Sad bi ti takvi rekli, jedan je život bruda moj i treba u njemu maksimalno uživati.
Pa stace mentalni podrum drugo izjaviti....to uzivanje ukljucuje da nekoga urokas ili ostavis invalidom ili sjedis u padinskoj skeli...to je njima uzivanje kad ne znaju nista bolje. Princip sebicnog siledzije je uzivanje u prosipanju sile i haosa. Ko kad olos ne zna za bolje. Nek ih crni đavo nosi
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#4732 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

Naslovnica wrote: 26/06/2020 21:39
Hemel wrote: 26/06/2020 21:37
Naslovnica wrote: 26/06/2020 21:31 Gdje je ovo bilo, ako je neko preživio "sadaka ga spasila" što bi rekli oni što vjeruju u istu.
https://slika.nezavisne.rs/2020/06/750x ... 606949.jpg

srecom da je prezivio i zato ga sprdam.
'nači sadaka ogato, nema druge.
8-)
Malo za sadaku, više za psihologa. Ovo je garant divljanje bilo čim ABS i ESP nisu pomogli.
Last edited by Laplace on 29/06/2020 09:53, edited 1 time in total.
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#4733 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

Nadzorna_ploca wrote: 28/06/2020 18:54 Ne mogu da skontam mentalni sklop tih ljudi koji divljaju po jadnim i ishabanim bosanskohercegovackim putevima.
Vozio sam dole 10 dana nakon mjeseci voznje po europskim putevima i mogu reci da je hrabrost uopste izaci na cestu a kamoli dodavati gas i priviti se mangup. Svaki minut proveden na putu mi je bio tezak i nesiguran.
Opet kazem, divim se tim vozacima i egzibicionistima koji su spremni na takvu zabavu po vrletima lijepe nase BiH. Nimalo ne vole zivot i ljude oko sebe.
Što bi jedan rekao "Lijepa pamet, nipošto nije skupa.".
User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#4734 Re: Crna hronika BH cesta

Post by muha_sa »

Laplace wrote: 29/06/2020 09:45
Nadzorna_ploca wrote: 28/06/2020 18:54 Ne mogu da skontam mentalni sklop tih ljudi koji divljaju po jadnim i ishabanim bosanskohercegovackim putevima.
Vozio sam dole 10 dana nakon mjeseci voznje po europskim putevima i mogu reci da je hrabrost uopste izaci na cestu a kamoli dodavati gas i priviti se mangup. Svaki minut proveden na putu mi je bio tezak i nesiguran.
Opet kazem, divim se tim vozacima i egzibicionistima koji su spremni na takvu zabavu po vrletima lijepe nase BiH. Nimalo ne vole zivot i ljude oko sebe.
Što bi jedan rekao "Lijepa pamet, nipošto nije skupa.".
Više je do kucnog odgoja kojeg je jako jako malo :(
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#4735 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

To se zove kucni neodgoj...to je mentalitet,to je krv u venama da budes gad prema svima,prema sebi, prema svemu, to je urodjeni gen koji se mora hitno ispitati na naucnom institutu sa.ciljem unistenja ili prepravke istog da vise covjecanstvo ne trpi budaletine pomahnitale i napade kretenuluka
Ako se ludilo i ispadi odredjeni moraju tretirati medikamentima onda mora i seljacki bahatluk i pokondirenost
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#4736 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

Ne prema svima vec prema slabijima od sebe :mrgreen:

Drzave ovdje nema to je problem broj 1 pa sve ostalo

Kabadahije na cesti se drugacije odnose kad sam u daciji, u svom autu i u nekom popularno rečeno đipu :mrgreen:
Ovdje ti za po gradu treba zatamnjen patrol 60ka, ili x5 prve generacije, ostalo se moze razmotriti po potrebi, ali sto teze, ala tuareg, xc90 ovi sto vagaju oko 2.5T
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4737 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

mk ultra wrote: 29/06/2020 11:44

Kabadahije na cesti se drugacije odnose kad sam u daciji, u svom autu i u nekom popularno rečeno đipu :mrgreen:
to sam primijetio neki dan kad sam vozio toyotu starlet ,svi hoce da me zguraju s ceste ,dok kad vozim svoj auto bjeze od mene :lol:
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#4738 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

bitanga_sa_otesa wrote: 29/06/2020 11:49
mk ultra wrote: 29/06/2020 11:44

Kabadahije na cesti se drugacije odnose kad sam u daciji, u svom autu i u nekom popularno rečeno đipu :mrgreen:
to sam primijetio neki dan kad sam vozio toyotu starlet ,svi hoce da me zguraju s ceste ,dok kad vozim svoj auto bjeze od mene :lol:
Daciju ne jebe niko 5%
E46 gotive samo ovi ćuneri u ibicama, dvicama i slicno, sto im je e46 san :lol: ostalo skoro ko dacija valjda kontaju vidi huda nije mu auto ni 6000, ali malo bolje jer sam brzi :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4739 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

mk ultra wrote: 29/06/2020 11:52
Daciju ne jebe niko 5%
E46 gotive samo ovi ćuneri u ibicama, dvicama i slicno, sto im je e46 san :lol: ostalo skoro ko dacija valjda kontaju vidi huda nije mu auto ni 6000, ali malo bolje jer sam brzi :mrgreen:
srecom ne vozim te male aute ...uz malo motanje volanom ili pip po gasu skacem na haube :lol:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#4740 Re: Crna hronika BH cesta

Post by basicm »

bitanga_sa_otesa wrote: 29/06/2020 11:49
mk ultra wrote: 29/06/2020 11:44

Kabadahije na cesti se drugacije odnose kad sam u daciji, u svom autu i u nekom popularno rečeno đipu :mrgreen:
to sam primijetio neki dan kad sam vozio toyotu starlet ,svi hoce da me zguraju s ceste ,dok kad vozim svoj auto bjeze od mene :lol:
Zamisli kako je kod mene, malo auto, P nazad, a cuneri bi se ganjali. Nikad mira.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4741 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

basicm wrote: 29/06/2020 12:19

Zamisli kako je kod mene, malo auto, P nazad, a cuneri bi se ganjali. Nikad mira.
:( :( :run:
User avatar
Qler
Posts: 25834
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#4742 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Qler »

Radi sranja sa ove teme, kad god sam sa porodicom idem sto vise autoputevima a ne magistralama, jer je puno sigurnije. Kako je ovaj autoput kroz RS otovren idem njime ako sam na tom putu, iako mi je ona dionica od Bos.Broda prema Derventi bas draga za voziti, brze krivine, bas fino se moze voziti, ali necu da rizikujem sa djecom nekog trkaca da me stigne...
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#4743 Re: Crna hronika BH cesta

Post by artur morgan »

Zar djeca ne vole kad se trkaš :D
User avatar
Qler
Posts: 25834
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#4744 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Qler »

Vole, ali jebi ga :D neke stvari moras uskratiti :D

Mali kad god vidi skodu dere se eno tata skode, udari je :D
komsinica_s_drugog
Posts: 889
Joined: 23/12/2018 19:16

#4745 Re: Crna hronika BH cesta

Post by komsinica_s_drugog »

basicm wrote: 29/06/2020 12:19
bitanga_sa_otesa wrote: 29/06/2020 11:49
mk ultra wrote: 29/06/2020 11:44

Kabadahije na cesti se drugacije odnose kad sam u daciji, u svom autu i u nekom popularno rečeno đipu :mrgreen:
to sam primijetio neki dan kad sam vozio toyotu starlet ,svi hoce da me zguraju s ceste ,dok kad vozim svoj auto bjeze od mene :lol:
Zamisli kako je kod mene, malo auto, P nazad, a cuneri bi se ganjali. Nikad mira.
Ako si jos zensko isto ti je kao meni🙈
User avatar
konektovan
Posts: 51451
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4746 Re: Crna hronika BH cesta

Post by konektovan »

Kad si u malom autu, svejedno je da li je musko ili zensko... :mrgreen:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#4747 Re: Crna hronika BH cesta

Post by basicm »

Ja zeni nisam vjerovao dok nisam sam par puta vozio, nevjerovatno sta rade.
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#4748 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Kad sam god vozio zenino auto (a ima i cvjetic na zadnjoj sajbi) uvijek je na mene nalijetao neki junacina.
A ne znam, nisam nesto velik, ali se brzo skuliraju... ko ce ga znat sta im je.
BadBoy
Posts: 9609
Joined: 01/11/2005 21:55

#4749 Re: Crna hronika BH cesta

Post by BadBoy »

Pa ne znam šta se čudite, bilo je hiljadu ispovijesti i na ovom forumu kako psuju i tersaju ženama :D

Jel onaj jedan zdrudzjo kako već ide nick psovao ženi što se sporo isparkirava. Standardna pojava iživljavanja nad ženama i onima koji su percipirani kao slabiji
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#4750 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

Ovo postaje bolestan grad, i ovi sto su normalni izludise od ovih bruda i brudica sto mu se zivot sveo na voznju sa stupa na maltu... :skoljka:
Post Reply