Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...
Moderators: _BataZiv_0809 , anex
Hemel
Posts: 6605 Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista
Post
by Hemel » 26/06/2020 20:59
ma taman ga dig'o a ono bandijera
jesu ih poredali i gdje treba i gdje ne treba
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 26/06/2020 20:59
ne pika se ,nije je prebio ...
Hemel
Posts: 6605 Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista
Post
by Hemel » 26/06/2020 21:10
ma to od rata na ovamo neke betonske postavljaju.
Norm
Posts: 2867 Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija
Post
by Norm » 26/06/2020 21:28
Hemel wrote: ↑ 26/06/2020 20:59
ma taman ga dig'o a ono bandijera
jesu ih poredali i gdje treba i gdje ne treba
...ma gledam i u dilemi sam...jel meHko auto il' je tvrda bandera?
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 26/06/2020 21:30
Hemel wrote: ↑ 26/06/2020 21:10
ma to od rata na ovamo neke betonske postavljaju.
vjeruj. kad dobro udare prebiju je redovno,ovaj nije uspio ...
Hemel
Posts: 6605 Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista
Post
by Hemel » 26/06/2020 21:31
Norm wrote: ↑ 26/06/2020 21:28
Hemel wrote: ↑ 26/06/2020 20:59
ma taman ga dig'o a ono bandijera
jesu ih poredali i gdje treba i gdje ne treba
...ma gledam i u dilemi sam...jel meHko auto il' je tvrda bandera?
HrDZavo aVto
Naslovnica
Posts: 35467 Joined: 20/03/2013 15:38
Post
by Naslovnica » 26/06/2020 21:31
Gdje je ovo bilo, ako je neko preživio "sadaka ga spasila" što bi rekli oni što vjeruju u istu.
Hemel
Posts: 6605 Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista
Post
by Hemel » 26/06/2020 21:33
bitanga_sa_otesa wrote: ↑ 26/06/2020 21:30
Hemel wrote: ↑ 26/06/2020 21:10
ma to od rata na ovamo neke betonske postavljaju.
vjeruj. kad dobro udare prebiju je redovno,ovaj nije uspio ...
gledao sam i takve a ovaj nije znao udarit pa se smotao oko nje
Hemel
Posts: 6605 Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista
Post
by Hemel » 26/06/2020 21:41
Naslovnica wrote: ↑ 26/06/2020 21:39
'nači sadaka ogato, nema druge.
dobio jos jednu sansu u zivotu
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 28/06/2020 08:37
vjeshalica
Posts: 20768 Joined: 31/03/2019 14:56
Post
by vjeshalica » 28/06/2020 08:45
Pred kraj videa izgleda ko da covjek lezi na cesti licem prema dole...bar izgleda opet ponavljam
muha_sa
Posts: 140458 Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa
Post
by muha_sa » 28/06/2020 09:22
AstorH
Posts: 1899 Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija
Post
by AstorH » 28/06/2020 09:38
Samo se vi zajebavajte i rugajte.
Balkanci. Sto drugo ocekivati.
Ovo je tuga koja se moze desiti i vama - Kada i ako budete imali kola.
konektovan
Posts: 51451 Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu
Post
by konektovan » 28/06/2020 09:57
UmaX
Posts: 2950 Joined: 30/11/2017 13:53
Post
by UmaX » 28/06/2020 18:38
L u c i f e r wrote: ↑ 28/06/2020 10:30
Ko god divlja i ugrozava druge, ko ga jebe
Bas, taman da je moj rodjeni
Nadzorna_ploca
Posts: 11043 Joined: 05/12/2013 16:06
Post
by Nadzorna_ploca » 28/06/2020 18:54
Ne mogu da skontam mentalni sklop tih ljudi koji divljaju po jadnim i ishabanim bosanskohercegovackim putevima.
Vozio sam dole 10 dana nakon mjeseci voznje po europskim putevima i mogu reci da je hrabrost uopste izaci na cestu a kamoli dodavati gas i priviti se mangup. Svaki minut proveden na putu mi je bio tezak i nesiguran.
Opet kazem, divim se tim vozacima i egzibicionistima koji su spremni na takvu zabavu po vrletima lijepe nase BiH. Nimalo ne vole zivot i ljude oko sebe.
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 28/06/2020 19:01
najveci problem je sto u 99% slucajeva divljaju samouvjereni glupani koji veze s voznjom nemaju i qrce se s jakim autima,motorima...