Sve OK.
Naravno da ću editovati, ako želiš.
Pozdrav
nista protiv njega kao otropeda, kao profesora i doktora. ustati pa spomenuti ismeta, kada pricamo o struci.
Bez obzira, ja i dalje mislim da je on pravi covjek na pravom mjestu. Stranka u ovom slucaju nije bitna. Treba nam neko da ljude lijeci a ne rastjeruje.malakh wrote: ↑10/06/2020 00:11nista protiv njega kao otropeda, kao profesora i doktora. ustati pa spomenuti ismeta, kada pricamo o struci.
ali ovo je, da izvines najobicnije politicko kurvanje. doveden je preko stranke, preko naredbi da bude tu i sutra ce slusati stranku. tako uvijek ide i tako ce i ici. paradigma koja je prisutna u nasoj drzavi i ismet je na to pristao. sama si u postu rekla "fahro ga imenovao", a tko je fahro?
poznato je da se lizao sa konakovicem i nipom, na kraju se otisao u sbb i dobio mjesto. tako da sam je sebi stavio etiketu.
sa druge strane, potivna stvar je da ce tjerati inat seki, jer to moze donijeti pozitivne stvari. neka pozitivna nadmetanja i pozitivna konkurencija.
Samim postavljenjem na mjesto direktora ...prestaje rad na lijecenju pacijenata....osim probranih naravno.Styling wrote: ↑10/06/2020 07:50Bez obzira, ja i dalje mislim da je on pravi covjek na pravom mjestu. Stranka u ovom slucaju nije bitna. Treba nam neko da ljude lijeci a ne rastjeruje.malakh wrote: ↑10/06/2020 00:11nista protiv njega kao otropeda, kao profesora i doktora. ustati pa spomenuti ismeta, kada pricamo o struci.
ali ovo je, da izvines najobicnije politicko kurvanje. doveden je preko stranke, preko naredbi da bude tu i sutra ce slusati stranku. tako uvijek ide i tako ce i ici. paradigma koja je prisutna u nasoj drzavi i ismet je na to pristao. sama si u postu rekla "fahro ga imenovao", a tko je fahro?
poznato je da se lizao sa konakovicem i nipom, na kraju se otisao u sbb i dobio mjesto. tako da sam je sebi stavio etiketu.
sa druge strane, potivna stvar je da ce tjerati inat seki, jer to moze donijeti pozitivne stvari. neka pozitivna nadmetanja i pozitivna konkurencija.
malakh wrote: ↑10/06/2020 00:11nista protiv njega kao otropeda, kao profesora i doktora. ustati pa spomenuti ismeta, kada pricamo o struci.
ali ovo je, da izvines najobicnije politicko kurvanje. doveden je preko stranke, preko naredbi da bude tu i sutra ce slusati stranku. tako uvijek ide i tako ce i ici. paradigma koja je prisutna u nasoj drzavi i ismet je na to pristao. sama si u postu rekla "fahro ga imenovao", a tko je fahro?
poznato je da se lizao sa konakovicem i nipom, na kraju se otisao u sbb i dobio mjesto. tako da sam je sebi stavio etiketu.
sa druge strane, potivna stvar je da ce tjerati inat seki, jer to moze donijeti pozitivne stvari. neka pozitivna nadmetanja i pozitivna konkurencija.
I jeste jedan od bitnih razloga Gavrankapetanovićevog imenovanja na direktorsku poziciju, ali i razlog je taj malograđanski mentalitet kojem ni vrhunski ljekari nisu imuni, a to je neki unutrašnji poriv da bude "glavni", da bude šef, da je direktor.. Kad već nije u Koševu, nek je direktor Opće bolnice. Ubijeđen sam da je i I. Gavrankapetanović grebao i rukama i nogama za ovu poziciju, i imenovanjem za "glavnog u Općoj" degradirao svoj status u društvu, pokazao primitivizam i moguće ugrozio zdravlje ljudi koje osobno liječi
Kako se ne mogu raditi dva posla paralelno, gubi se vrhunski liječnik, dobija upitan menadžer. Bez veze.
A takvih u bosni ima koliko??Roccohljup wrote: ↑10/06/2020 08:48 Nisu džabe u normalnim zemljama na čelu bolnica ljudi koji nisu doktori već oni koji su se školovali za medicinski menadždment.
Da, ako su svi ti ljekari sada na birou rada, da nisu već počeli privatne poslove ili su u inostranstvu. Neće niko doći iz te kategorije, doći će redovnim putem samo mladi ljekari, pripravnici, ili neki iz drugih manjih gradova, željni velikog grada i moguće s pretpostavkom da će na svaki način ovdje više zaraditi. Možda neko i nešto naučiti, ko zna..izvrsni direktor wrote: ↑10/06/2020 11:39A takvih u bosni ima koliko??Roccohljup wrote: ↑10/06/2020 08:48 Nisu džabe u normalnim zemljama na čelu bolnica ljudi koji nisu doktori već oni koji su se školovali za medicinski menadždment.
Zanemarujete cinjenicu da se sa njegovim imenovanjem nece desiti slucaj kao sa imenovanjem sebije kada je doslo do egzodusa kvalitetnih doktora. I da ce mozda doci do toga da u bolnicu dodju isti ti koji su kosevo napustili.
Ovaj covjek je cijenjen medju kolegama
Zanimljivo je da je protiv smjene Staše Košarca glasala zastupnica SBB-a Edita Đapo, a da su suzdržani bili članovi Kluba DF-a Vlatko Glavaš i Enver Bijedić
izvrsni direktor wrote: ↑10/06/2020 15:38
Sta kazu, nece oni nista da imaju sa sda:
Zanimljivo je da je protiv smjene Staše Košarca glasala zastupnica SBB-a Edita Đapo, a da su suzdržani bili članovi Kluba DF-a Vlatko Glavaš i Enver Bijedić
Na zalost nema i to ke problem. Nemoj me.pogresno shvatiti ja o Ismetu sve najbolje mislim jer sam se iz licnog iskustva uvjerio kakav je strucnjak a prije svega covjek. I bas zbog toga bi mi bilo zao da bude manje imao vremena za pacijente jer se mora baviti spletkama u menadzmentu.izvrsni direktor wrote: ↑10/06/2020 11:39A takvih u bosni ima koliko??Roccohljup wrote: ↑10/06/2020 08:48 Nisu džabe u normalnim zemljama na čelu bolnica ljudi koji nisu doktori već oni koji su se školovali za medicinski menadždment.
Zanemarujete cinjenicu da se sa njegovim imenovanjem nece desiti slucaj kao sa imenovanjem sebije kada je doslo do egzodusa kvalitetnih doktora. I da ce mozda doci do toga da u bolnicu dodju isti ti koji su kosevo napustili.
Ovaj covjek je cijenjen medju kolegama
Tako bili su s SDA 2010 Bijedić i Glavašizvrsni direktor wrote: ↑10/06/2020 15:38 Sta kazu, nece oni nista da imaju sa sda:
Zanimljivo je da je protiv smjene Staše Košarca glasala zastupnica SBB-a Edita Đapo, a da su suzdržani bili članovi Kluba DF-a Vlatko Glavaš i Enver Bijedić
POLEMIKE Državna ministrica oštro odgovorila zastupniku u Parlamentu BiH
Turković "patosirala" Arnauta
Briga na daljinu, to je on već pokazao da umije tokom rata studirajući u Americi, dok su njegovi vršnjaci u BiH branili zemlju, rekla Turković
nepunih kilometar od vojne bolnice nalazi se njegova poliklinika. nije baš da neće liječiti ljude, dapače, mišljenja sam da će to i intenzivirati, samo za vlastitu korist.high_volume wrote: ↑10/06/2020 08:52
I jeste jedan od bitnih razloga Gavrankapetanovićevog imenovanja na direktorsku poziciju, ali i razlog je taj malograđanski mentalitet kojem ni vrhunski ljekari nisu imuni, a to je neki unutrašnji poriv da bude "glavni", da bude šef, da je direktor.. Kad već nije u Koševu, nek je direktor Opće bolnice. Ubijeđen sam da je i I. Gavrankapetanović grebao i rukama i nogama za ovu poziciju, i imenovanjem za "glavnog u Općoj" degradirao svoj status u društvu, pokazao primitivizam i moguće ugrozio zdravlje ljudi koje osobno liječi
Kako se ne mogu raditi dva posla paralelno, gubi se vrhunski liječnik, dobija upitan menadžer. Bez veze.
Sličnim antiNS-tonom danas je komunikaciju Arnaut-Turković opisao i KLIX portal:Roccohljup wrote: ↑10/06/2020 19:37 Neovisni avaz![]()
POLEMIKE Državna ministrica oštro odgovorila zastupniku u Parlamentu BiH
Turković "patosirala" Arnauta
Briga na daljinu, to je on već pokazao da umije tokom rata studirajući u Americi, dok su njegovi vršnjaci u BiH branili zemlju, rekla Turković


Ma, to je šega. Uredničko/novinarski previd, ali teško da to iza sebe ima neku strategiju.high_volume wrote: ↑10/06/2020 22:41Sličnim antiNS-tonom danas je komunikaciju Arnaut-Turković opisao i KLIX portal:Roccohljup wrote: ↑10/06/2020 19:37 Neovisni avaz![]()
POLEMIKE Državna ministrica oštro odgovorila zastupniku u Parlamentu BiH
Turković "patosirala" Arnauta
Briga na daljinu, to je on već pokazao da umije tokom rata studirajući u Americi, dok su njegovi vršnjaci u BiH branili zemlju, rekla Turković
Kad Turkovićka odgovara Arnautu, onda je to "oštra kritika", kad Arnaut odgovara Turkovićki, onda je to "prepucavanje"![]()
![]()
Inače, zadnji put kad je Arnaut spomenut u Havazu je bilo kad mu je Vulićka "održala moralnu lekciju". Da, dobro ste pročitali. Za Avaz je Vulićka, djevojka koja je rekla da je za nju Milorad Dodik "bog" paragon vrlina naspram Arnauta:
Ko god nema naklonost Avaza znaci da nesto dobro radi.
A šta drugo očekivati od Avaza. Arnaut je doktor nauka za ovu debelu kravu, koja čitavu svoju karijeru radi na ličnom bogaćenju i pljački i zapošljavanju svoje porodice.Roccohljup wrote: ↑10/06/2020 19:37 Neovisni avaz![]()
POLEMIKE Državna ministrica oštro odgovorila zastupniku u Parlamentu BiH
Turković "patosirala" Arnauta
Briga na daljinu, to je on već pokazao da umije tokom rata studirajući u Americi, dok su njegovi vršnjaci u BiH branili zemlju, rekla Turković