Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post Reply

Cije interese brani Fahrudin Radoncic?

Velikosrpske
142
20%
Velikohrvatske
14
2%
Vlastite kriminalne hobotnice
419
59%
Americke
21
3%
Njemacke
4
1%
Neke druge
38
5%
Sve nabrojane
71
10%
 
Total votes: 709

User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#6226 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Banksy »

malakh wrote: 08/06/2020 16:20
ovako bar postoji neka realna sansa, nada da se psootjeca vlada fbih promijeni, ali ako se promijeni i sbb i df budu u istoj, onda nema teoretske sanse da ce se u narednih 8 godina mijenjati ta vlada to je neki moj stav, ali ne znam sta je ciniti po tim pitanjima i kako biti pametan.
:lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#6227 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by JThomas »

https://avaz.ba/vijesti/bih/574782/za-u ... 00-radnika

ne znamo, ne možemo, nismo nadležni, nismo zaduženi, naša uloga je završena, sprečavaju nas, fadil, jelka, sda, hdz...

a zašto ste onda u vlasti? čuj zašto, pa ne mogu se stvari mijenjati iz opozicije :lol:
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5425
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#6228 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by duh_sa_sjekirom »

Jedino rješenje trenutne krize, po meni, jeste da Fohro preuzme Vladu FBiH u svoje ruke.
U protivnom, mrka kapa...
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#6229 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by JThomas »

bio bi on opozicija i kao premijer.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#6230 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by madner »

Najbolje mi je ovo kada Bake kaze ne treba im to za SDP.
winpin
Posts: 849
Joined: 16/05/2020 17:08

#6231 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by winpin »

Ismet Gavrankapetanović novi direktor Opće bolnice Prim. dr. Abdulah Nakaš


On će na direktorskoj poziciji zamijeniti Zlatka Kravića (SBB)
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#6232 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by JThomas »

za naklonost avaza izgleda da se izborio. a vidjećemo daljnje korake, ovo je seki baš baš rukavica u lice.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#6233 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Roccohljup »

Izgleda pustio scepo kravica niz vodu tj kanalizaciju :mrgreen:
Kako se čuje, dosadašnji direktor dr. Kravić se nije ponovo kandidirao, a nije bilo prijava ni drugih kandidata. Najveći broj ljekara Opće bolnice u posljednje vrijeme je bio nezadovoljan Kravićevim upravljanjem, a čak je bilo i nekoliko internih pobuna zbog neizmirivanja obaveza prema uposlenicima od njegove strane. 

Kraviću je prigovaran i način zapošljavanja pojedinih osoba iz Istočnog Sarajeva, ali i nabavke opreme i načinom upravljanja ljudskim resursima. 

Stoga je Upravni odbor zaključio da konkurs nije bio uspješan i za v.d. direktora izabran je Gavrankapetanović.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#6234 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by malakh »

prof dr ismet gavrankapetanović je veliko razočarenje. bio simpatizer nipa, a sada kadar sbba.

eto to su moralne vertikale koje se predstavljaju najsvjetlijim točkama u našem društvu.
pinkman
Posts: 3090
Joined: 07/09/2013 18:57

#6235 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by pinkman »

Iskoristio ga Fahro da se bori sa Sebijom.. :D
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#6236 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by malakh »

pokušaj nekog marketinškog trika, koji je u potpunosti demaskirao ismeta, jer je ismet trenutačno u koaliciji sa sebijom, na neki način, a fahro dobio priču da je isti kadar sbba.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#6237 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by ultima_palabra »

Kod nas ti malo vidjeniji doktori imaju ego velicine Kilimanjara.

Usao bi on i u Hitlerovu stranku samo da sukne Sebiji. Na stranu to sto nije bio fer tretiran.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#6238 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Styling »

Cemu malicioznost? Ko kaze da je covjek usao u bilo koju stranku? Fahro ga imanovao jer je kadar, narod ga voli, a i zasluzio je. Ne mora se covjek odmah etiketirati. Hvala Bogu pa strucan covjek dodje da vodi bolnicu.
neki
Posts: 7952
Joined: 17/02/2005 07:57

#6239 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by neki »

avazova matematika..
Image
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#6240 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by high_volume »

Styling wrote: 09/06/2020 07:03 Cemu malicioznost? Ko kaze da je covjek usao u bilo koju stranku? Fahro ga imanovao jer je kadar, narod ga voli, a i zasluzio je. Ne mora se covjek odmah etiketirati. Hvala Bogu pa strucan covjek dodje da vodi bolnicu.
Zato što se stranački interesi provode preko ljudi koji im ne odgovaraju. Slično rade sve stranke, njih najmanje zanima nečija stručnost. Njihov interes je u njihovoj podobnosti i pripadnosti. Direktori, i ostali izabranici u raznoraznim odborima, komisijama, i sl. nisu osobe, za vrhove stranaka su samo brojevi u političkoj matematici :(
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#6241 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Patton44 »

Styling wrote: 09/06/2020 07:03 Cemu malicioznost? Ko kaze da je covjek usao u bilo koju stranku? Fahro ga imanovao jer je kadar, narod ga voli, a i zasluzio je. Ne mora se covjek odmah etiketirati. Hvala Bogu pa strucan covjek dodje da vodi bolnicu.
Jedno je voditi ortopedsku kliniku,a drugo je bolnicu. Krajnje je vrijeme da se prestane sa tom praksom, da se na direktorska mjesta postavljaju doktori.
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#6242 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Control panel »

JThomas wrote: 08/06/2020 21:21 bio bi on opozicija i kao premijer.
Fahro je opozicija sam sebi.
izvrsni direktor
Posts: 14742
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#6243 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by izvrsni direktor »

Patton44 wrote: 09/06/2020 09:22
Styling wrote: 09/06/2020 07:03 Cemu malicioznost? Ko kaze da je covjek usao u bilo koju stranku? Fahro ga imanovao jer je kadar, narod ga voli, a i zasluzio je. Ne mora se covjek odmah etiketirati. Hvala Bogu pa strucan covjek dodje da vodi bolnicu.
Jedno je voditi ortopedsku kliniku,a drugo je bolnicu. Krajnje je vrijeme da se prestane sa tom praksom, da se na direktorska mjesta postavljaju doktori.
Tako je. Vrijeme je da se na direktorske pozicije u bolnicama postavljaju vlasnici poljoprivrednih preduzeca!
User avatar
joint union
Posts: 3004
Joined: 31/01/2006 09:54

#6244 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by joint union »

Patton44 wrote: 09/06/2020 09:22
Styling wrote: 09/06/2020 07:03 Cemu malicioznost? Ko kaze da je covjek usao u bilo koju stranku? Fahro ga imanovao jer je kadar, narod ga voli, a i zasluzio je. Ne mora se covjek odmah etiketirati. Hvala Bogu pa strucan covjek dodje da vodi bolnicu.
Jedno je voditi ortopedsku kliniku,a drugo je bolnicu. Krajnje je vrijeme da se prestane sa tom praksom, da se na direktorska mjesta postavljaju doktori.
Oho ti se kad Seka ovo procita :shock:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10196
Joined: 31/03/2007 00:07

#6245 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Bosanski_kralj »

Realno doktori i nisu za direktorske pozicije. Samo se kod nas doktor postavlja za direktora bolnica, profesor za direktora škola, a oni operisani od tog posla.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#6246 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by bunk »

V...
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#6247 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Patton44 »

joint union wrote: 09/06/2020 10:13
Patton44 wrote: 09/06/2020 09:22
Styling wrote: 09/06/2020 07:03 Cemu malicioznost? Ko kaze da je covjek usao u bilo koju stranku? Fahro ga imanovao jer je kadar, narod ga voli, a i zasluzio je. Ne mora se covjek odmah etiketirati. Hvala Bogu pa strucan covjek dodje da vodi bolnicu.
Jedno je voditi ortopedsku kliniku,a drugo je bolnicu. Krajnje je vrijeme da se prestane sa tom praksom, da se na direktorska mjesta postavljaju doktori.
Oho ti se kad Seka ovo procita :shock:
:lol: :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#6248 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Banksy »

Dierktor mora biti menadžer, a Gavrankapetanović to nije. Bez ikakvog razloga, tjera se inat Sebiji.
Kako se ne mogu raditi dva posla paralelno, gubi se vrhunski liječnik, dobija upitan menadžer. Bez veze.
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#6249 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by kluz franjo »

bunk wrote: 09/06/2020 14:55V...
...
Uspravi se.
...
EDIT: Sve OK. ;-)
Nisu ljudi problem. Sistem je problem.
Last edited by kluz franjo on 09/06/2020 21:21, edited 1 time in total.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#6250 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by bunk »

Bas ..onako ako ti nije bad ,edituj i obrisi te moje obzervacije..
Ponese me ljutnja zbog nekih stvari koje prodjoh a nisam morao pa opletem..
Neka ide do djavola gdje god zavrsi i svi takvi..
Post Reply