Danasnji "feminizam"

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
SaraFina
Posts: 24423
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#10001 Re: Danasnji "feminizam"

Post by SaraFina »

dale cooper wrote: 07/06/2020 16:03
SaraFina wrote: 07/06/2020 15:53
dale cooper wrote: 07/06/2020 15:51

Yeah...ponekad me razljute pa zvučim grublje nego što to mislim. :| :D
Znam. :kiss:

Je li me ovo opet i kroz redove, opominješ što sam bila nestašna? :(

Ono pokroviteljski i fino.



🙃
Ne, nisam mislio na tebe kada sam govorio o množini. Ako ništa mislim da sam više ja ljutio tebe nego što je bilo obrnuto. :oops: :D
Ali bilo je kroz godine forumanja grubih odgovora sa moje strane, kasnije skontam da sam mogao i drugačije, ali u tom momentu
mi se činilo kao odgovarajući odgovor. Možda si i ti osjetila to na svojoj koži u par navrata. :|

Ti si lik dzentlmen. Braniš slabije. Ja tebi to ne uzimam nikad nista za zlo. Iz dobrih je uvjek namjera bilo. To što sam ja hirovita... eh 😱😘
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#10002 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Connaisseur Karlin »

animals wrote: 07/06/2020 16:04
Rothmans wrote: 07/06/2020 15:58
SaraFina wrote: 07/06/2020 14:56 Ovo je napisano tako ruzno, da svaki komentar (daljnji), vodio bi direktno diskusiju u figurativno rečeno s““““ jamu.

Ja takodjer nisam pristalica usputnih veza, sexa za jednu noć i prečestog mijenjanja partnera.
No ne iz razloga koje si ti naveo, nego zbog prvenstveno zdravatvene komponente, pa onda ostalog.
Rizik od spolnih bolesti,nezeljena trudnoća i pored svih čuda kontracepcije je moguć.
I prilikom upuštanja u te veze za zadovoljenje nagona, uvjek bi prvo mislila o tome, nego što će mahala reći.
Mahali se nije rodio, ko je ugodio. Niti će. Pa tako, ako odluči zenu nositi po jeziku, nosice je i da je svetica.
Ali ja nikad sebi, a ni drugim zenama, ne bi pozeljela rizike koje usputne veze nose.
Zašto biti prisiljena na abortus (nedaj boze), radi 15 min pozude s nekim?
Ma nije ruzno nego je tako. Evo hajmo ja i ti vcrs lec sa po 10 osoba ,ti muskaraca ,ja zena ,naravno. Kad se cuje za to meni ce zene rec "svaka cast" , a tebi bi bilo bolje da mjenjas sredinu nakon toga. Mislim ,ne insinuiram nista, ni za tebe ni za sebe da se razumijemo. Cisto hipoteticki

Jos jedna stvar , zene koje su mislile da mogu bit raskalasene ko muskarci ce vjerovatno kasnije imati problema u braku zbog toga. Jer ,kad muski kazu nije bitno s kim i sta je prije bilo - lazu! A to ispod radara , zaboravi. Kad tad neko progovori
Mozda u Bosni..
ne zaboravi, da u Bosni i svijetu ne misle ljudi isto..
Turska ostavstina i patrijahalnost...
ne, nije samo u BiH, ovo je svugdje tako, zene su uvijek pod lupom ;-)
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#10003 Re: Danasnji "feminizam"

Post by animals »

Mislim da je polozaj zena u drustvu, nesto kao i polozaj crnaca u Americi..
User avatar
dale cooper
Posts: 31383
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#10004 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

SaraFina wrote: 07/06/2020 16:06
dale cooper wrote: 07/06/2020 16:03

Ne, nisam mislio na tebe kada sam govorio o množini. Ako ništa mislim da sam više ja ljutio tebe nego što je bilo obrnuto. :oops: :D
Ali bilo je kroz godine forumanja grubih odgovora sa moje strane, kasnije skontam da sam mogao i drugačije, ali u tom momentu
mi se činilo kao odgovarajući odgovor. Možda si i ti osjetila to na svojoj koži u par navrata. :|

Ti si lik dzentlmen. Braniš slabije. Ja tebi to ne uzimam nikad nista za zlo. Iz dobrih je uvjek namjera bilo. To što sam ja hirovita... eh 😱😘
Pa ne bih rekao da branim slabije. Jednostavno reagujem na ono što smatram da je neispravno, nepravedno i bezobrazno.

Barem na ovoj temi nema slabih kojima bi trebala bilo čija, pa i moja pomoć. Moju podršku imate svakako.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#10005 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Connaisseur Karlin »

animals wrote: 07/06/2020 16:08 Mislim da je polozaj zena u drustvu, nesto kao i polozaj crnaca u Americi..
osim u Finskoj :-D
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#10006 Re: Danasnji "feminizam"

Post by animals »

Connaisseur Karlin wrote: 07/06/2020 16:14
animals wrote: 07/06/2020 16:08 Mislim da je polozaj zena u drustvu, nesto kao i polozaj crnaca u Americi..
osim u Finskoj :-D
Ma koliko znam iz iskustva, kurva vice uvijek nevini..
iz jala sto mu ne daju.. :D
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#10007 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Connaisseur Karlin »

animals wrote: 07/06/2020 16:15
Connaisseur Karlin wrote: 07/06/2020 16:14
animals wrote: 07/06/2020 16:08 Mislim da je polozaj zena u drustvu, nesto kao i polozaj crnaca u Americi..
osim u Finskoj :-D
Ma koliko znam iz iskustva, kurva vice uvijek nevini..
iz jala sto mu ne daju.. :D
nisam te rzumejla :) ne razumijem taj zargon :skoljka:
User avatar
Rothmans
Posts: 4651
Joined: 21/11/2019 21:32

#10008 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Rothmans »

SaraFina wrote: 07/06/2020 16:01
Ja ti već rekoh u takvim stvarima kao što je usputni/neobavezni/grupni/sex za jednu noć, ne pravi se jednakost. Ni izmedju muškaraca. Postoje muškarci koji će odbiti bilo koju pomenutu verziju. Iz 1001 razloga.
Duso moja , shvati da ti/vam ne govorim samo o neobaveznom sexu i bas cestom mjenjanju partnera. Zena koja u 4 godine ima ,hajmo rec ,4 sex partnera ce se isto provesti kao ona sto ih ima isto toliko u mjesecu.

Dakle ,govorim o obrazu i nije to samo bosna i turska zaostavstina sto ovaj gore napisa
User avatar
Mladi Vezir
Posts: 203
Joined: 28/05/2020 13:22
Location: Bosanski pašaluk,Sarajevo

#10009 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Mladi Vezir »

SaraFina wrote: 07/06/2020 15:44 Vezire, slušaj Dale-a. Moja ti je prijateljska preporuka. Ne misli ti zlo. Iako brutalno zvuci.
Ma šta ga imam slušati,posebna pahuljica koja dan danas traži svoj tor istomišljenika a možda ga i ima ne znam.Pljue po svemu što je dio i njega i njegove okoline.Takvi su kontraekstrem shisha boyzima i mahalašima,dvije strane iste medalje.Mahalcu puštiš ACDC počne te zajebavati,ovakvom putiš Seku zove te debilom i papkom samo što ovaj ima problem ne može preko ega prelomiti trubofolk.A za čudo božije ja mogu oboje služati kao i većina raje.¸skoro 15 godina na forumu,dio mu života postao,preko 35 banki raspravlja se sa jednim balavcima kao ja toliko o njegovoj mudrosti.Svakako na ovom forumu dovoljno je malo mesa baciti da se krene u svađu i raspravu.Što je najjače ja uporedo koristim i krstaricui toliko je raja tamo normalnija i pristupačnija,kao i uživo.Ko je god otišao u Beograd i Zagreb zna da su ljudi normalniji i bolji,a kada sam vidio njihove djevojke tačno čovjek shvati koliko su naše u Sarajevu debilne i zatucane.Normalne,opuštene,nema netrpeljivosti,čak i same znaju prići,slobodnije.Par stotina metara do lukavice drugačiji mentalitet ljudi a pogotovo djevojke su "pitomije".Ali tu je šta je ne može meni ni BG ni ZG biti preči kada ja tamo nisam rođen.A tebi Dale ako se Sarajevo ne sviđa brate od Amerike do Australije dug put.
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#10010 Re: Danasnji "feminizam"

Post by animals »

Connaisseur Karlin wrote: 07/06/2020 16:16
animals wrote: 07/06/2020 16:15
Connaisseur Karlin wrote: 07/06/2020 16:14

osim u Finskoj :-D
Ma koliko znam iz iskustva, kurva vice uvijek nevini..
iz jala sto mu ne daju.. :D
nisam te rzumejla :) ne razumijem taj zargon :skoljka:
Zena koja je hodala sa par muskaraca i poljubila,
iako ne i spavala, je u Bosni kurva..
User avatar
SaraFina
Posts: 24423
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#10011 Re: Danasnji "feminizam"

Post by SaraFina »

dale cooper wrote: 07/06/2020 16:09
SaraFina wrote: 07/06/2020 16:06
dale cooper wrote: 07/06/2020 16:03

Ne, nisam mislio na tebe kada sam govorio o množini. Ako ništa mislim da sam više ja ljutio tebe nego što je bilo obrnuto. :oops: :D
Ali bilo je kroz godine forumanja grubih odgovora sa moje strane, kasnije skontam da sam mogao i drugačije, ali u tom momentu
mi se činilo kao odgovarajući odgovor. Možda si i ti osjetila to na svojoj koži u par navrata. :|

Ti si lik dzentlmen. Braniš slabije. Ja tebi to ne uzimam nikad nista za zlo. Iz dobrih je uvjek namjera bilo. To što sam ja hirovita... eh 😱😘
Pa ne bih rekao da branim slabije. Jednostavno reagujem na ono što smatram da je neispravno, nepravedno i bezobrazno.

Barem na ovoj temi nema slabih kojima bi trebala bilo čija, pa i moja pomoć. Moju podršku imate svakako.
Ne mislim sad. Ni ovdje. Općenito si imao primjedbe na moje ponašanje prema drugima. U većini slučajeva. A u manjini je bio sukob naših stavova.
User avatar
Mladi Vezir
Posts: 203
Joined: 28/05/2020 13:22
Location: Bosanski pašaluk,Sarajevo

#10012 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Mladi Vezir »

Rothmans wrote: 07/06/2020 15:58
SaraFina wrote: 07/06/2020 14:56 Ovo je napisano tako ruzno, da svaki komentar (daljnji), vodio bi direktno diskusiju u figurativno rečeno s““““ jamu.

Ja takodjer nisam pristalica usputnih veza, sexa za jednu noć i prečestog mijenjanja partnera.
No ne iz razloga koje si ti naveo, nego zbog prvenstveno zdravatvene komponente, pa onda ostalog.
Rizik od spolnih bolesti,nezeljena trudnoća i pored svih čuda kontracepcije je moguć.
I prilikom upuštanja u te veze za zadovoljenje nagona, uvjek bi prvo mislila o tome, nego što će mahala reći.
Mahali se nije rodio, ko je ugodio. Niti će. Pa tako, ako odluči zenu nositi po jeziku, nosice je i da je svetica.
Ali ja nikad sebi, a ni drugim zenama, ne bi pozeljela rizike koje usputne veze nose.
Zašto biti prisiljena na abortus (nedaj boze), radi 15 min pozude s nekim?
Ma nije ruzno nego je tako. Evo hajmo ja i ti vcrs lec sa po 10 osoba ,ti muskaraca ,ja zena ,naravno. Kad se cuje za to meni ce zene rec "svaka cast" , a tebi bi bilo bolje da mjenjas sredinu nakon toga. Mislim ,ne insinuiram nista, ni za tebe ni za sebe da se razumijemo. Cisto hipoteticki

Jos jedna stvar , zene koje su mislile da mogu bit raskalasene ko muskarci ce vjerovatno kasnije imati problema u braku zbog toga. Jer ,kad muski kazu nije bitno s kim i sta je prije bilo - lazu! A to ispod radara , zaboravi. Kad tad neko progovori
Ne mogu one to preko ega da prelome da nikada neće moći biti raskalašene kao muškarci.Pokušavaju mnoge mojih godina pa završe kao objekat za pražnjenje mnogima.Zato što žene imaju veću savjest.90% psihopata i sociopata su muškarci,samo ti to kaže.
Last edited by Mladi Vezir on 07/06/2020 16:23, edited 1 time in total.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#10013 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Connaisseur Karlin »

animals wrote: 07/06/2020 16:18
Connaisseur Karlin wrote: 07/06/2020 16:16
animals wrote: 07/06/2020 16:15

Ma koliko znam iz iskustva, kurva vice uvijek nevini..
iz jala sto mu ne daju.. :D
nisam te rzumejla :) ne razumijem taj zargon :skoljka:
Zena koja je hodala sa par muskaraca i poljubila,
iako ne i spavala, je u Bosni kurva..
to vec nije tacno :-D
User avatar
SaraFina
Posts: 24423
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#10014 Re: Danasnji "feminizam"

Post by SaraFina »

Rothmans wrote: 07/06/2020 16:17
SaraFina wrote: 07/06/2020 16:01
Ja ti već rekoh u takvim stvarima kao što je usputni/neobavezni/grupni/sex za jednu noć, ne pravi se jednakost. Ni izmedju muškaraca. Postoje muškarci koji će odbiti bilo koju pomenutu verziju. Iz 1001 razloga.
Duso moja , shvati da ti/vam ne govorim samo o neobaveznom sexu i bas cestom mjenjanju partnera. Zena koja u 4 godine ima ,hajmo rec ,4 sex partnera ce se isto provesti kao ona sto ih ima isto toliko u mjesecu.

Dakle ,govorim o obrazu i nije to samo bosna i turska zaostavstina sto ovaj gore napisa
4 veze i 4 Partnera za 4 godine, prije su znak loše procjene, nego promiskuiteta.

Što bi se lose provela? Trosi emocije bezveze? To da.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#10015 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Connaisseur Karlin »

Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:21
Rothmans wrote: 07/06/2020 15:58
SaraFina wrote: 07/06/2020 14:56 Ovo je napisano tako ruzno, da svaki komentar (daljnji), vodio bi direktno diskusiju u figurativno rečeno s““““ jamu.

Ja takodjer nisam pristalica usputnih veza, sexa za jednu noć i prečestog mijenjanja partnera.
No ne iz razloga koje si ti naveo, nego zbog prvenstveno zdravatvene komponente, pa onda ostalog.
Rizik od spolnih bolesti,nezeljena trudnoća i pored svih čuda kontracepcije je moguć.
I prilikom upuštanja u te veze za zadovoljenje nagona, uvjek bi prvo mislila o tome, nego što će mahala reći.
Mahali se nije rodio, ko je ugodio. Niti će. Pa tako, ako odluči zenu nositi po jeziku, nosice je i da je svetica.
Ali ja nikad sebi, a ni drugim zenama, ne bi pozeljela rizike koje usputne veze nose.
Zašto biti prisiljena na abortus (nedaj boze), radi 15 min pozude s nekim?
Ma nije ruzno nego je tako. Evo hajmo ja i ti vcrs lec sa po 10 osoba ,ti muskaraca ,ja zena ,naravno. Kad se cuje za to meni ce zene rec "svaka cast" , a tebi bi bilo bolje da mjenjas sredinu nakon toga. Mislim ,ne insinuiram nista, ni za tebe ni za sebe da se razumijemo. Cisto hipoteticki

Jos jedna stvar , zene koje su mislile da mogu bit raskalasene ko muskarci ce vjerovatno kasnije imati problema u braku zbog toga. Jer ,kad muski kazu nije bitno s kim i sta je prije bilo - lazu! A to ispod radara , zaboravi. Kad tad neko progovori
Ne mogu one to preko ega da prelome da nikada neće moći biti raskalašene kao muškarci.Pokušavaju mnoge mojih godina pa završe kao objekat za pražnjenje mnogima.
raskalašene zene ili muskarci nisu privlacni :-D
User avatar
SaraFina
Posts: 24423
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#10016 Re: Danasnji "feminizam"

Post by SaraFina »

Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:17
SaraFina wrote: 07/06/2020 15:44 Vezire, slušaj Dale-a. Moja ti je prijateljska preporuka. Ne misli ti zlo. Iako brutalno zvuci.
Ma šta ga imam slušati,posebna pahuljica koja dan danas traži svoj tor istomišljenika a možda ga i ima ne znam.Pljue po svemu što je dio i njega i njegove okoline.Takvi su kontraekstrem shisha boyzima i mahalašima,dvije strane iste medalje.Mahalcu puštiš ACDC počne te zajebavati,ovakvom putiš Seku zove te debilom i papkom samo što ovaj ima problem ne može preko ega prelomiti trubofolk.A za čudo božije ja mogu oboje služati kao i većina raje.¸skoro 15 godina na forumu,dio mu života postao,preko 35 banki raspravlja se sa jednim balavcima kao ja toliko o njegovoj mudrosti.Svakako na ovom forumu dovoljno je malo mesa baciti da se krene u svađu i raspravu.Što je najjače ja uporedo koristim i krstaricui toliko je raja tamo normalnija i pristupačnija,kao i uživo.Ko je god otišao u Beograd i Zagreb zna da su ljudi normalniji i bolji,a kada sam vidio njihove djevojke tačno čovjek shvati koliko su naše u Sarajevu debilne i zatucane.Normalne,opuštene,nema netrpeljivosti,čak i same znaju prići,slobodnije.Par stotina metara do lukavice drugačiji mentalitet ljudi a pogotovo djevojke su "pitomije".Ali tu je šta je ne može meni ni BG ni ZG biti preči kada ja tamo nisam rođen.A tebi Dale ako se Sarajevo ne sviđa brate od Amerike do Australije dug put.
Oj zivote :run:
User avatar
Mladi Vezir
Posts: 203
Joined: 28/05/2020 13:22
Location: Bosanski pašaluk,Sarajevo

#10017 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Mladi Vezir »

Connaisseur Karlin wrote: 07/06/2020 16:23
Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:21
Rothmans wrote: 07/06/2020 15:58

Ma nije ruzno nego je tako. Evo hajmo ja i ti vcrs lec sa po 10 osoba ,ti muskaraca ,ja zena ,naravno. Kad se cuje za to meni ce zene rec "svaka cast" , a tebi bi bilo bolje da mjenjas sredinu nakon toga. Mislim ,ne insinuiram nista, ni za tebe ni za sebe da se razumijemo. Cisto hipoteticki

Jos jedna stvar , zene koje su mislile da mogu bit raskalasene ko muskarci ce vjerovatno kasnije imati problema u braku zbog toga. Jer ,kad muski kazu nije bitno s kim i sta je prije bilo - lazu! A to ispod radara , zaboravi. Kad tad neko progovori
Ne mogu one to preko ega da prelome da nikada neće moći biti raskalašene kao muškarci.Pokušavaju mnoge mojih godina pa završe kao objekat za pražnjenje mnogima.
raskalašene zene ili muskarci nisu privlacni :-D
Raskalašene žene nisu,ali Boga mi vidim svaka raskalašena kockasta glava voda djevojku i djevojke,možda tebi nisu privlačni.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#10018 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Connaisseur Karlin »

SaraFina wrote: 07/06/2020 16:22
Rothmans wrote: 07/06/2020 16:17
SaraFina wrote: 07/06/2020 16:01
Ja ti već rekoh u takvim stvarima kao što je usputni/neobavezni/grupni/sex za jednu noć, ne pravi se jednakost. Ni izmedju muškaraca. Postoje muškarci koji će odbiti bilo koju pomenutu verziju. Iz 1001 razloga.
Duso moja , shvati da ti/vam ne govorim samo o neobaveznom sexu i bas cestom mjenjanju partnera. Zena koja u 4 godine ima ,hajmo rec ,4 sex partnera ce se isto provesti kao ona sto ih ima isto toliko u mjesecu.

Dakle ,govorim o obrazu i nije to samo bosna i turska zaostavstina sto ovaj gore napisa
4 veze i 4 Partnera za 4 godine, prije su znak loše procjene, nego promiskuiteta.

Što bi se lose provela? Trosi emocije bezveze? To da.
a zasto mislite da je njoj lose :D
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#10019 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Connaisseur Karlin »

Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:24
Connaisseur Karlin wrote: 07/06/2020 16:23
Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:21
Ne mogu one to preko ega da prelome da nikada neće moći biti raskalašene kao muškarci.Pokušavaju mnoge mojih godina pa završe kao objekat za pražnjenje mnogima.
raskalašene zene ili muskarci nisu privlacni :-D
Raskalašene žene nisu,ali Boga mi vidim svaka raskalašena kockasta glava voda djevojku i djevojke,možda tebi nisu privlačni.
naravno da nisu prvlacni, ali opet sebe prihvatam kao promiskuitetnu osobu :-D
Last edited by Connaisseur Karlin on 07/06/2020 16:26, edited 1 time in total.
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#10020 Re: Danasnji "feminizam"

Post by animals »

Nisata, bolje prosetati nego mlatiti praznu slamu..
svakom njegova pamet...
User avatar
Mladi Vezir
Posts: 203
Joined: 28/05/2020 13:22
Location: Bosanski pašaluk,Sarajevo

#10021 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Mladi Vezir »

SaraFina wrote: 07/06/2020 16:23
Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:17
SaraFina wrote: 07/06/2020 15:44 Vezire, slušaj Dale-a. Moja ti je prijateljska preporuka. Ne misli ti zlo. Iako brutalno zvuci.
Ma šta ga imam slušati,posebna pahuljica koja dan danas traži svoj tor istomišljenika a možda ga i ima ne znam.Pljue po svemu što je dio i njega i njegove okoline.Takvi su kontraekstrem shisha boyzima i mahalašima,dvije strane iste medalje.Mahalcu puštiš ACDC počne te zajebavati,ovakvom putiš Seku zove te debilom i papkom samo što ovaj ima problem ne može preko ega prelomiti trubofolk.A za čudo božije ja mogu oboje služati kao i većina raje.¸skoro 15 godina na forumu,dio mu života postao,preko 35 banki raspravlja se sa jednim balavcima kao ja toliko o njegovoj mudrosti.Svakako na ovom forumu dovoljno je malo mesa baciti da se krene u svađu i raspravu.Što je najjače ja uporedo koristim i krstaricui toliko je raja tamo normalnija i pristupačnija,kao i uživo.Ko je god otišao u Beograd i Zagreb zna da su ljudi normalniji i bolji,a kada sam vidio njihove djevojke tačno čovjek shvati koliko su naše u Sarajevu debilne i zatucane.Normalne,opuštene,nema netrpeljivosti,čak i same znaju prići,slobodnije.Par stotina metara do lukavice drugačiji mentalitet ljudi a pogotovo djevojke su "pitomije".Ali tu je šta je ne može meni ni BG ni ZG biti preči kada ja tamo nisam rođen.A tebi Dale ako se Sarajevo ne sviđa brate od Amerike do Australije dug put.
Oj zivote :run:
Meni su ovaj forum samo zajebancija,ali eto kada me povukao za jezik morao sam,izgleda njemu forum toliko bitan da se mora paziti šta se priča.
User avatar
Mladi Vezir
Posts: 203
Joined: 28/05/2020 13:22
Location: Bosanski pašaluk,Sarajevo

#10022 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Mladi Vezir »

Connaisseur Karlin wrote: 07/06/2020 16:25
Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:24
Connaisseur Karlin wrote: 07/06/2020 16:23

raskalašene zene ili muskarci nisu privlacni :-D
Raskalašene žene nisu,ali Boga mi vidim svaka raskalašena kockasta glava voda djevojku i djevojke,možda tebi nisu privlačni.
naravno da nisu prvlacni, ali opet sebe prihvatam kao promiskuitetnu osobu :-D
Pa možda tebi ali u praksi raskalašeni muškarci su izuzento poželjni među djevojkama
User avatar
Mladi Vezir
Posts: 203
Joined: 28/05/2020 13:22
Location: Bosanski pašaluk,Sarajevo

#10023 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Mladi Vezir »



Uživajte ba šta se pecate na rasprave i trollove hahahaha
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#10024 Re: Danasnji "feminizam"

Post by pustopoljina »

Pozeljni ko sida.
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#10025 Re: Danasnji "feminizam"

Post by omar little »

Velkoski wrote: 07/06/2020 15:31 uđeš na ovu temu i dobiješ covid i tumor odjednom :mrgreen:
i to na mozgu tumor.
Post Reply