Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Yeah...ponekad me razljute pa zvučim grublje nego što to mislim.
Znam.
Je li me ovo opet i kroz redove, opominješ što sam bila nestašna?
Ono pokroviteljski i fino.
Ne, nisam mislio na tebe kada sam govorio o množini. Ako ništa mislim da sam više ja ljutio tebe nego što je bilo obrnuto.
Ali bilo je kroz godine forumanja grubih odgovora sa moje strane, kasnije skontam da sam mogao i drugačije, ali u tom momentu
mi se činilo kao odgovarajući odgovor. Možda si i ti osjetila to na svojoj koži u par navrata.
Ti si lik dzentlmen. Braniš slabije. Ja tebi to ne uzimam nikad nista za zlo. Iz dobrih je uvjek namjera bilo. To što sam ja hirovita... eh
SaraFina wrote: ↑07/06/2020 14:56
Ovo je napisano tako ruzno, da svaki komentar (daljnji), vodio bi direktno diskusiju u figurativno rečeno s““““ jamu.
Ja takodjer nisam pristalica usputnih veza, sexa za jednu noć i prečestog mijenjanja partnera.
No ne iz razloga koje si ti naveo, nego zbog prvenstveno zdravatvene komponente, pa onda ostalog.
Rizik od spolnih bolesti,nezeljena trudnoća i pored svih čuda kontracepcije je moguć.
I prilikom upuštanja u te veze za zadovoljenje nagona, uvjek bi prvo mislila o tome, nego što će mahala reći.
Mahali se nije rodio, ko je ugodio. Niti će. Pa tako, ako odluči zenu nositi po jeziku, nosice je i da je svetica.
Ali ja nikad sebi, a ni drugim zenama, ne bi pozeljela rizike koje usputne veze nose.
Zašto biti prisiljena na abortus (nedaj boze), radi 15 min pozude s nekim?
Ma nije ruzno nego je tako. Evo hajmo ja i ti vcrs lec sa po 10 osoba ,ti muskaraca ,ja zena ,naravno. Kad se cuje za to meni ce zene rec "svaka cast" , a tebi bi bilo bolje da mjenjas sredinu nakon toga. Mislim ,ne insinuiram nista, ni za tebe ni za sebe da se razumijemo. Cisto hipoteticki
Jos jedna stvar , zene koje su mislile da mogu bit raskalasene ko muskarci ce vjerovatno kasnije imati problema u braku zbog toga. Jer ,kad muski kazu nije bitno s kim i sta je prije bilo - lazu! A to ispod radara , zaboravi. Kad tad neko progovori
Mozda u Bosni..
ne zaboravi, da u Bosni i svijetu ne misle ljudi isto..
Turska ostavstina i patrijahalnost...
ne, nije samo u BiH, ovo je svugdje tako, zene su uvijek pod lupom
Ne, nisam mislio na tebe kada sam govorio o množini. Ako ništa mislim da sam više ja ljutio tebe nego što je bilo obrnuto.
Ali bilo je kroz godine forumanja grubih odgovora sa moje strane, kasnije skontam da sam mogao i drugačije, ali u tom momentu
mi se činilo kao odgovarajući odgovor. Možda si i ti osjetila to na svojoj koži u par navrata.
Ti si lik dzentlmen. Braniš slabije. Ja tebi to ne uzimam nikad nista za zlo. Iz dobrih je uvjek namjera bilo. To što sam ja hirovita... eh
Pa ne bih rekao da branim slabije. Jednostavno reagujem na ono što smatram da je neispravno, nepravedno i bezobrazno.
Barem na ovoj temi nema slabih kojima bi trebala bilo čija, pa i moja pomoć. Moju podršku imate svakako.
SaraFina wrote: ↑07/06/2020 16:01
Ja ti već rekoh u takvim stvarima kao što je usputni/neobavezni/grupni/sex za jednu noć, ne pravi se jednakost. Ni izmedju muškaraca. Postoje muškarci koji će odbiti bilo koju pomenutu verziju. Iz 1001 razloga.
Duso moja , shvati da ti/vam ne govorim samo o neobaveznom sexu i bas cestom mjenjanju partnera. Zena koja u 4 godine ima ,hajmo rec ,4 sex partnera ce se isto provesti kao ona sto ih ima isto toliko u mjesecu.
Dakle ,govorim o obrazu i nije to samo bosna i turska zaostavstina sto ovaj gore napisa
SaraFina wrote: ↑07/06/2020 15:44
Vezire, slušaj Dale-a. Moja ti je prijateljska preporuka. Ne misli ti zlo. Iako brutalno zvuci.
Ma šta ga imam slušati,posebna pahuljica koja dan danas traži svoj tor istomišljenika a možda ga i ima ne znam.Pljue po svemu što je dio i njega i njegove okoline.Takvi su kontraekstrem shisha boyzima i mahalašima,dvije strane iste medalje.Mahalcu puštiš ACDC počne te zajebavati,ovakvom putiš Seku zove te debilom i papkom samo što ovaj ima problem ne može preko ega prelomiti trubofolk.A za čudo božije ja mogu oboje služati kao i većina raje.¸skoro 15 godina na forumu,dio mu života postao,preko 35 banki raspravlja se sa jednim balavcima kao ja toliko o njegovoj mudrosti.Svakako na ovom forumu dovoljno je malo mesa baciti da se krene u svađu i raspravu.Što je najjače ja uporedo koristim i krstaricui toliko je raja tamo normalnija i pristupačnija,kao i uživo.Ko je god otišao u Beograd i Zagreb zna da su ljudi normalniji i bolji,a kada sam vidio njihove djevojke tačno čovjek shvati koliko su naše u Sarajevu debilne i zatucane.Normalne,opuštene,nema netrpeljivosti,čak i same znaju prići,slobodnije.Par stotina metara do lukavice drugačiji mentalitet ljudi a pogotovo djevojke su "pitomije".Ali tu je šta je ne može meni ni BG ni ZG biti preči kada ja tamo nisam rođen.A tebi Dale ako se Sarajevo ne sviđa brate od Amerike do Australije dug put.
Ne, nisam mislio na tebe kada sam govorio o množini. Ako ništa mislim da sam više ja ljutio tebe nego što je bilo obrnuto.
Ali bilo je kroz godine forumanja grubih odgovora sa moje strane, kasnije skontam da sam mogao i drugačije, ali u tom momentu
mi se činilo kao odgovarajući odgovor. Možda si i ti osjetila to na svojoj koži u par navrata.
Ti si lik dzentlmen. Braniš slabije. Ja tebi to ne uzimam nikad nista za zlo. Iz dobrih je uvjek namjera bilo. To što sam ja hirovita... eh
Pa ne bih rekao da branim slabije. Jednostavno reagujem na ono što smatram da je neispravno, nepravedno i bezobrazno.
Barem na ovoj temi nema slabih kojima bi trebala bilo čija, pa i moja pomoć. Moju podršku imate svakako.
Ne mislim sad. Ni ovdje. Općenito si imao primjedbe na moje ponašanje prema drugima. U većini slučajeva. A u manjini je bio sukob naših stavova.
SaraFina wrote: ↑07/06/2020 14:56
Ovo je napisano tako ruzno, da svaki komentar (daljnji), vodio bi direktno diskusiju u figurativno rečeno s““““ jamu.
Ja takodjer nisam pristalica usputnih veza, sexa za jednu noć i prečestog mijenjanja partnera.
No ne iz razloga koje si ti naveo, nego zbog prvenstveno zdravatvene komponente, pa onda ostalog.
Rizik od spolnih bolesti,nezeljena trudnoća i pored svih čuda kontracepcije je moguć.
I prilikom upuštanja u te veze za zadovoljenje nagona, uvjek bi prvo mislila o tome, nego što će mahala reći.
Mahali se nije rodio, ko je ugodio. Niti će. Pa tako, ako odluči zenu nositi po jeziku, nosice je i da je svetica.
Ali ja nikad sebi, a ni drugim zenama, ne bi pozeljela rizike koje usputne veze nose.
Zašto biti prisiljena na abortus (nedaj boze), radi 15 min pozude s nekim?
Ma nije ruzno nego je tako. Evo hajmo ja i ti vcrs lec sa po 10 osoba ,ti muskaraca ,ja zena ,naravno. Kad se cuje za to meni ce zene rec "svaka cast" , a tebi bi bilo bolje da mjenjas sredinu nakon toga. Mislim ,ne insinuiram nista, ni za tebe ni za sebe da se razumijemo. Cisto hipoteticki
Jos jedna stvar , zene koje su mislile da mogu bit raskalasene ko muskarci ce vjerovatno kasnije imati problema u braku zbog toga. Jer ,kad muski kazu nije bitno s kim i sta je prije bilo - lazu! A to ispod radara , zaboravi. Kad tad neko progovori
Ne mogu one to preko ega da prelome da nikada neće moći biti raskalašene kao muškarci.Pokušavaju mnoge mojih godina pa završe kao objekat za pražnjenje mnogima.Zato što žene imaju veću savjest.90% psihopata i sociopata su muškarci,samo ti to kaže.
Last edited by Mladi Vezir on 07/06/2020 16:23, edited 1 time in total.
SaraFina wrote: ↑07/06/2020 16:01
Ja ti već rekoh u takvim stvarima kao što je usputni/neobavezni/grupni/sex za jednu noć, ne pravi se jednakost. Ni izmedju muškaraca. Postoje muškarci koji će odbiti bilo koju pomenutu verziju. Iz 1001 razloga.
Duso moja , shvati da ti/vam ne govorim samo o neobaveznom sexu i bas cestom mjenjanju partnera. Zena koja u 4 godine ima ,hajmo rec ,4 sex partnera ce se isto provesti kao ona sto ih ima isto toliko u mjesecu.
Dakle ,govorim o obrazu i nije to samo bosna i turska zaostavstina sto ovaj gore napisa
4 veze i 4 Partnera za 4 godine, prije su znak loše procjene, nego promiskuiteta.
Što bi se lose provela? Trosi emocije bezveze? To da.
SaraFina wrote: ↑07/06/2020 14:56
Ovo je napisano tako ruzno, da svaki komentar (daljnji), vodio bi direktno diskusiju u figurativno rečeno s““““ jamu.
Ja takodjer nisam pristalica usputnih veza, sexa za jednu noć i prečestog mijenjanja partnera.
No ne iz razloga koje si ti naveo, nego zbog prvenstveno zdravatvene komponente, pa onda ostalog.
Rizik od spolnih bolesti,nezeljena trudnoća i pored svih čuda kontracepcije je moguć.
I prilikom upuštanja u te veze za zadovoljenje nagona, uvjek bi prvo mislila o tome, nego što će mahala reći.
Mahali se nije rodio, ko je ugodio. Niti će. Pa tako, ako odluči zenu nositi po jeziku, nosice je i da je svetica.
Ali ja nikad sebi, a ni drugim zenama, ne bi pozeljela rizike koje usputne veze nose.
Zašto biti prisiljena na abortus (nedaj boze), radi 15 min pozude s nekim?
Ma nije ruzno nego je tako. Evo hajmo ja i ti vcrs lec sa po 10 osoba ,ti muskaraca ,ja zena ,naravno. Kad se cuje za to meni ce zene rec "svaka cast" , a tebi bi bilo bolje da mjenjas sredinu nakon toga. Mislim ,ne insinuiram nista, ni za tebe ni za sebe da se razumijemo. Cisto hipoteticki
Jos jedna stvar , zene koje su mislile da mogu bit raskalasene ko muskarci ce vjerovatno kasnije imati problema u braku zbog toga. Jer ,kad muski kazu nije bitno s kim i sta je prije bilo - lazu! A to ispod radara , zaboravi. Kad tad neko progovori
Ne mogu one to preko ega da prelome da nikada neće moći biti raskalašene kao muškarci.Pokušavaju mnoge mojih godina pa završe kao objekat za pražnjenje mnogima.
SaraFina wrote: ↑07/06/2020 15:44
Vezire, slušaj Dale-a. Moja ti je prijateljska preporuka. Ne misli ti zlo. Iako brutalno zvuci.
Ma šta ga imam slušati,posebna pahuljica koja dan danas traži svoj tor istomišljenika a možda ga i ima ne znam.Pljue po svemu što je dio i njega i njegove okoline.Takvi su kontraekstrem shisha boyzima i mahalašima,dvije strane iste medalje.Mahalcu puštiš ACDC počne te zajebavati,ovakvom putiš Seku zove te debilom i papkom samo što ovaj ima problem ne može preko ega prelomiti trubofolk.A za čudo božije ja mogu oboje služati kao i većina raje.¸skoro 15 godina na forumu,dio mu života postao,preko 35 banki raspravlja se sa jednim balavcima kao ja toliko o njegovoj mudrosti.Svakako na ovom forumu dovoljno je malo mesa baciti da se krene u svađu i raspravu.Što je najjače ja uporedo koristim i krstaricui toliko je raja tamo normalnija i pristupačnija,kao i uživo.Ko je god otišao u Beograd i Zagreb zna da su ljudi normalniji i bolji,a kada sam vidio njihove djevojke tačno čovjek shvati koliko su naše u Sarajevu debilne i zatucane.Normalne,opuštene,nema netrpeljivosti,čak i same znaju prići,slobodnije.Par stotina metara do lukavice drugačiji mentalitet ljudi a pogotovo djevojke su "pitomije".Ali tu je šta je ne može meni ni BG ni ZG biti preči kada ja tamo nisam rođen.A tebi Dale ako se Sarajevo ne sviđa brate od Amerike do Australije dug put.
Ma nije ruzno nego je tako. Evo hajmo ja i ti vcrs lec sa po 10 osoba ,ti muskaraca ,ja zena ,naravno. Kad se cuje za to meni ce zene rec "svaka cast" , a tebi bi bilo bolje da mjenjas sredinu nakon toga. Mislim ,ne insinuiram nista, ni za tebe ni za sebe da se razumijemo. Cisto hipoteticki
Jos jedna stvar , zene koje su mislile da mogu bit raskalasene ko muskarci ce vjerovatno kasnije imati problema u braku zbog toga. Jer ,kad muski kazu nije bitno s kim i sta je prije bilo - lazu! A to ispod radara , zaboravi. Kad tad neko progovori
Ne mogu one to preko ega da prelome da nikada neće moći biti raskalašene kao muškarci.Pokušavaju mnoge mojih godina pa završe kao objekat za pražnjenje mnogima.
raskalašene zene ili muskarci nisu privlacni
Raskalašene žene nisu,ali Boga mi vidim svaka raskalašena kockasta glava voda djevojku i djevojke,možda tebi nisu privlačni.
SaraFina wrote: ↑07/06/2020 16:01
Ja ti već rekoh u takvim stvarima kao što je usputni/neobavezni/grupni/sex za jednu noć, ne pravi se jednakost. Ni izmedju muškaraca. Postoje muškarci koji će odbiti bilo koju pomenutu verziju. Iz 1001 razloga.
Duso moja , shvati da ti/vam ne govorim samo o neobaveznom sexu i bas cestom mjenjanju partnera. Zena koja u 4 godine ima ,hajmo rec ,4 sex partnera ce se isto provesti kao ona sto ih ima isto toliko u mjesecu.
Dakle ,govorim o obrazu i nije to samo bosna i turska zaostavstina sto ovaj gore napisa
4 veze i 4 Partnera za 4 godine, prije su znak loše procjene, nego promiskuiteta.
Što bi se lose provela? Trosi emocije bezveze? To da.
Mladi Vezir wrote: ↑07/06/2020 16:21
Ne mogu one to preko ega da prelome da nikada neće moći biti raskalašene kao muškarci.Pokušavaju mnoge mojih godina pa završe kao objekat za pražnjenje mnogima.
raskalašene zene ili muskarci nisu privlacni
Raskalašene žene nisu,ali Boga mi vidim svaka raskalašena kockasta glava voda djevojku i djevojke,možda tebi nisu privlačni.
naravno da nisu prvlacni, ali opet sebe prihvatam kao promiskuitetnu osobu
Last edited by Connaisseur Karlin on 07/06/2020 16:26, edited 1 time in total.
SaraFina wrote: ↑07/06/2020 15:44
Vezire, slušaj Dale-a. Moja ti je prijateljska preporuka. Ne misli ti zlo. Iako brutalno zvuci.
Ma šta ga imam slušati,posebna pahuljica koja dan danas traži svoj tor istomišljenika a možda ga i ima ne znam.Pljue po svemu što je dio i njega i njegove okoline.Takvi su kontraekstrem shisha boyzima i mahalašima,dvije strane iste medalje.Mahalcu puštiš ACDC počne te zajebavati,ovakvom putiš Seku zove te debilom i papkom samo što ovaj ima problem ne može preko ega prelomiti trubofolk.A za čudo božije ja mogu oboje služati kao i većina raje.¸skoro 15 godina na forumu,dio mu života postao,preko 35 banki raspravlja se sa jednim balavcima kao ja toliko o njegovoj mudrosti.Svakako na ovom forumu dovoljno je malo mesa baciti da se krene u svađu i raspravu.Što je najjače ja uporedo koristim i krstaricui toliko je raja tamo normalnija i pristupačnija,kao i uživo.Ko je god otišao u Beograd i Zagreb zna da su ljudi normalniji i bolji,a kada sam vidio njihove djevojke tačno čovjek shvati koliko su naše u Sarajevu debilne i zatucane.Normalne,opuštene,nema netrpeljivosti,čak i same znaju prići,slobodnije.Par stotina metara do lukavice drugačiji mentalitet ljudi a pogotovo djevojke su "pitomije".Ali tu je šta je ne može meni ni BG ni ZG biti preči kada ja tamo nisam rođen.A tebi Dale ako se Sarajevo ne sviđa brate od Amerike do Australije dug put.
Oj zivote
Meni su ovaj forum samo zajebancija,ali eto kada me povukao za jezik morao sam,izgleda njemu forum toliko bitan da se mora paziti šta se priča.