Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
saint_mirad wrote: ↑05/06/2020 20:51
Na životnom stilu. Penis-envy, u suštini.
Kakve sve gluposti smisli čovjek na opijatima, jes' vidio!
A šta ti lično misliš, da li je autentična ženstvenost da se imitira muškarac ili je nešto drugo?
Pa kako nešto autentično uopšte može imitirati nešto drugo?
Da biram, ja bih se opet rodila kao žena, toliko sam penis-envična.
Jedino bi bilo zanimljivo sad sve to nešto vidjeti iz druge perspektive. Eno se navijači Sarajeva upravo dernjaju po gradu isto k'o neka gomila neandertalaca koja juriša s toljagama na zgrade.
Last edited by piupiu on 05/06/2020 21:22, edited 1 time in total.
Kakve sve gluposti smisli čovjek na opijatima, jes' vidio!
A šta ti lično misliš, da li je autentična ženstvenost da se imitira muškarac ili je nešto drugo?
Pa kako nešto autentično uopšte može imitirati nešto drugo?
Da biram, ja bih se opet rodila kao žena, toliko sam penis-envična.
Jedino bi bilo zanimljivo sad sve to nešto vidjeti iz druge perspektive. Eno se navijači Sarajeva upravo dernjaju po gradu isto k'o neka gomila neandertalaca koja juriša s toljagama na zgrade.
Haman svi bi se rodili kao onaj pol koji jesu jer nemaju nikakvu ideju kako zaista izgleda iskustvo suprotnog pola iz prve ruke. Bas zato i mislim da je imitiranje muškaraca apsolutno promašeno, jer se žene dovoljno komotno osećaju radeći ženstvene stvari.
A šta ti lično misliš, da li je autentična ženstvenost da se imitira muškarac ili je nešto drugo?
Pa kako nešto autentično uopšte može imitirati nešto drugo?
Da biram, ja bih se opet rodila kao žena, toliko sam penis-envična.
Jedino bi bilo zanimljivo sad sve to nešto vidjeti iz druge perspektive. Eno se navijači Sarajeva upravo dernjaju po gradu isto k'o neka gomila neandertalaca koja juriša s toljagama na zgrade.
Haman svi bi se rodili kao onaj pol koji jesu jer nemaju nikakvu ideju kako zaista izgleda iskustvo suprotnog pola iz prve ruke. Bas zato i mislim da je imitiranje muškaraca apsolutno promašeno, jer se žene dovoljno komotno osećaju radeći ženstvene stvari.
Često menjanje partnera kao znak dominacije u hijerarhiji, raskalasni način života, muški maniri na poslu. Simbolicki je to žena koja nosi pantalone umesto suknje.
Često menjanje partnera kao znak dominacije u hijerarhiji, raskalasni način života, muški maniri na poslu. Simbolicki je to žena koja nosi pantalone umesto suknje.
cesto mjenjanje parntera nema veze sa imitiranjem muskaraca
raskalasane nacin zivota je davno jednako pristupacan i zenama i muskracima, nema razlike
Često menjanje partnera kao znak dominacije u hijerarhiji, raskalasni način života, muški maniri na poslu. Simbolicki je to žena koja nosi pantalone umesto suknje.
Hajd dobro, nek bude. Prijasnja društva su sa razlogom stigmatizirala ženski promiskuitet, al ne bih sad da ulazim to jer već vidim da će otići u smeru u kojem ne želim.
ali, ako je BDSM doborvoljan, tad nema veze sa zlostavljanjem, malo sam zbunjena
ne razumijem, kako je je i zasto je los momak!?
hvala na brazlozenju knige, a film je tako dasadan, scene nikakve
Zlostavljala ga je prijateljica njegove majke. Od djetinjstva. I bio je podredjen u tom odnosu.
Nije loš momak. Mislim uopćeno na zene i furku.
seksulane devijacije se ne mogu izljeciti ili imas to u sebi ili nemas, a mozes imati potpuno sretno djetinjstvo
naravno, seksulanost obuhvata nase odrastanje, ali je ista jako kompleksna
ne mozemouvijek unaprijed znati sto nas privlaci, dok nesto ne probamo, pa tako je i sa seksom
Radi se o knjizi, ne o disertaciji/studiji. I rekoh pomogla mu je da svoje demone potisne i zivi s njima. Da stvari, kao sto je dodir, ljubljenje i sl ponovo osjeti kao sastavni dio predigre/ vodjenja ljubavi. Nisam ja knjigu pisala.
Zlostavljala ga je prijateljica njegove majke. Od djetinjstva. I bio je podredjen u tom odnosu.
Nije loš momak. Mislim uopćeno na zene i furku.
seksulane devijacije se ne mogu izljeciti ili imas to u sebi ili nemas, a mozes imati potpuno sretno djetinjstvo
naravno, seksulanost obuhvata nase odrastanje, ali je ista jako kompleksna
ne mozemouvijek unaprijed znati sto nas privlaci, dok nesto ne probamo, pa tako je i sa seksom
Radi se o knjizi, ne o disertaciji/studiji. I rekoh pomogla mu je da svoje demone potisne i zivi s njima. Da stvari, kao sto je dodir, ljubljenje i sl ponovo osjeti kao sastavni dio predigre/ vodjenja ljubavi. Nisam ja knjigu pisala.
saint_mirad wrote: ↑06/06/2020 00:36
Ako bih birao, to bi bila Charlotte, uz odredjene korekcije. Carrie i Samantha su mi totalni turn off iz razlicitih razloga.
pa dobro, zato drugi muskrarci vole uprav njih dvije, svaki muskarac bira zenu u skladu sa njegovim samopuzidanjem
seksulane devijacije se ne mogu izljeciti ili imas to u sebi ili nemas, a mozes imati potpuno sretno djetinjstvo
naravno, seksulanost obuhvata nase odrastanje, ali je ista jako kompleksna
ne mozemouvijek unaprijed znati sto nas privlaci, dok nesto ne probamo, pa tako je i sa seksom
Radi se o knjizi, ne o disertaciji/studiji. I rekoh pomogla mu je da svoje demone potisne i zivi s njima. Da stvari, kao sto je dodir, ljubljenje i sl ponovo osjeti kao sastavni dio predigre/ vodjenja ljubavi. Nisam ja knjigu pisala.
jasta je pomogla od toga se ne moze pobjeci
Sestro, brate, pomogla po knjizi. Tako sto mu se produzila. Nisam ja to pisala. Ne ulazim sada u istinitost. Niti tvrdim da je to moguce s strane struke.
Počela si kao ove dokone domacice uzivljavati se u knjige i serije i raspravljaš o likovima kao da nisu izmisljeni.
Jos malo cemo o rahmetli čovjeku neke Fatime iz turske sapunice i njenim zivotnim dramama odbacene udovice.
saint_mirad wrote: ↑06/06/2020 00:36
Ako bih birao, to bi bila Charlotte, uz odredjene korekcije. Carrie i Samantha su mi totalni turn off iz razlicitih razloga.
pa dobro, zato drugi muskrarci vole uprav njih dvije, svaki muskarac bira zenu u skladu sa njegovim samopuzidanjem
Ostavi se te instant-psihologije, Karlinka. Nema izbor veze sa samopouzdanjem, naročito ne u direktnom smislu.
Radi se o knjizi, ne o disertaciji/studiji. I rekoh pomogla mu je da svoje demone potisne i zivi s njima. Da stvari, kao sto je dodir, ljubljenje i sl ponovo osjeti kao sastavni dio predigre/ vodjenja ljubavi. Nisam ja knjigu pisala.
jasta je pomogla od toga se ne moze pobjeci
Sestro, brate, pomogla po knjizi. Tako sto mu se produzila. Nisam ja to pisala. Ne ulazim sada u istinitost. Niti tvrdim da je to moguce s strane struke.
Počela si kao ove dokone domacice uzivljavati se u knjige i serije i raspravljaš o likovima kao da nisu izmisljeni.
Jos malo cemo o rahmetli čovjeku neke Fatime iz turske sapunice i njenim zivotnim dramama odbacene udovice.
saint_mirad wrote: ↑06/06/2020 00:36
Ako bih birao, to bi bila Charlotte, uz odredjene korekcije. Carrie i Samantha su mi totalni turn off iz razlicitih razloga.
pa dobro, zato drugi muskrarci vole uprav njih dvije, svaki muskarac bira zenu u skladu sa njegovim samopuzidanjem
Ostavi se te instant-psihologije, Karlinka. Nema izbor veze sa samopouzdanjem, naročito ne u direktnom smislu.
Hakiz wrote: ↑05/06/2020 20:40
Stereotip američke domaćice koja mašta o zabranjenoj avanturi koja će joj prodrmati monotoni život kao glavnoj konzumentici takvog štiva.