Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4601 Re: Crna hronika BH cesta
mozda je srcani udar ...nikad se ne zna...
-
Naslovnica
- Posts: 35472
- Joined: 20/03/2013 15:38
#4602 Re: Crna hronika BH cesta
Hoće ovo i od hemoroida kada zasvrbe...
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#4603 Re: Crna hronika BH cesta
Kazu velika materijalna steta, jedino ako misle na banderu i ogradu jer onaj krs od BMW-a ne vrijedi ni 5 hiljada (prije udesa).Leon16v wrote: ↑29/05/2020 22:08 https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200529155
Ograde i bandere ovih dana agresivne
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#4604 Re: Crna hronika BH cesta
Podrska banderama!
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#4605 Re: Crna hronika BH cesta
https://avaz.ba/globus/region/573155/uh ... ica-niksic
Eh tako se radi u komsija kad budala bude uzrok udesu
Eh tako se radi u komsija kad budala bude uzrok udesu
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
- insaneinthebrain
- Posts: 25544
- Joined: 12/08/2013 12:51
- mk ultra
- Posts: 24037
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#4609 Re: Crna hronika BH cesta
Kamioni ne koce, voze 80 svi, ljudi ih preticu 100-120+
A kad obojca idu 100kmh, 200m ceste nestane za sekundu
A kad obojca idu 100kmh, 200m ceste nestane za sekundu
-
shheff
- Posts: 820
- Joined: 22/07/2013 14:11
#4610 Re: Crna hronika BH cesta
Ma najgora cesta u drzavi Tz-Do, jedne konjine voze ispod ogranicenja, druge izlaze sa sljunka drugom i tako voze 300m pa skrecu po lubenicu, 10 kamiona na kilometar, velika naseljenost, a time i znacajan broj balonja punih testosterona, a kriminalci ceke sa radarom na jedinom pravcu od 2km, bolje nismo ni zasluzili...
- mk ultra
- Posts: 24037
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#4611 Re: Crna hronika BH cesta
nije to ta cestashheff wrote: ↑03/06/2020 23:23 Ma najgora cesta u drzavi Tz-Do, jedne konjine voze ispod ogranicenja, druge izlaze sa sljunka drugom i tako voze 300m pa skrecu po lubenicu, 10 kamiona na kilometar, velika naseljenost, a time i znacajan broj balonja punih testosterona, a kriminalci ceke sa radarom na jedinom pravcu od 2km, bolje nismo ni zasluzili...
- corolla02
- Posts: 11334
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
#4612 Re: Crna hronika BH cesta
ko u mene jedan jarane nedavno, majko bozija!








- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#4613 Re: Crna hronika BH cesta
Da mi je kakvu prepisku, komentar i sl. procitati a da se odmah ne postidim gdje zivim
Pa da je u zivotu smrtovnicu procitao znao bi da nije bijo
Pa da je u zivotu smrtovnicu procitao znao bi da nije bijo
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#4614 Re: Crna hronika BH cesta
Al' je zato olovka hemi'ska. 
-
Naslovnica
- Posts: 35472
- Joined: 20/03/2013 15:38
- mk ultra
- Posts: 24037
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#4616 Re: Crna hronika BH cesta
KOZI sir 
-
BadBoy
- Posts: 9610
- Joined: 01/11/2005 21:55
#4617 Re: Crna hronika BH cesta
I klasika pranje od lične odgovornosti "kad šta hoće da bude".
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#4618 Re: Crna hronika BH cesta
"Samo tetki da odnese lek", ovaj, pardon, punici. 
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4619 Re: Crna hronika BH cesta
insaneinthebrain wrote: ↑03/06/2020 20:07 tragedija![]()
![]()
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200603144
Tako Bog odredio, itd.
- escobar__
- Posts: 9986
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#4620 Re: Crna hronika BH cesta
Sve su magistralne (o regionalnim je suvišno i pričat) ceste kod nas loše i daleko od standarda magistralne ceste u Evropi. Kod nas se i dan-danas vozi cestama građenim prije 50 godina kad su i standardi bili drukčiji, a i na cestama niti je bilo prejakih automobila niti u ovolikom broju.shheff wrote: ↑03/06/2020 23:23 Ma najgora cesta u drzavi Tz-Do, jedne konjine voze ispod ogranicenja, druge izlaze sa sljunka drugom i tako voze 300m pa skrecu po lubenicu, 10 kamiona na kilometar, velika naseljenost, a time i znacajan broj balonja punih testosterona, a kriminalci ceke sa radarom na jedinom pravcu od 2km, bolje nismo ni zasluzili...
Danas su jaka vozila, glupi vozači, a na to sve kad dodaš i redovno neodržavanje i ovog jada od cesta što imamo nije stvarno nikakvo čudo što smo u ovakvoj situaciji da dnevno pogine barem jedna osoba u saobraćajnoj nesreći.
- sime_cipol
- Posts: 23433
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
- hopi
- Posts: 7262
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#4623 Re: Crna hronika BH cesta
o jeb
dobro je ta mala iz korvete i preživjela, pola auta nema.
dobro je ta mala iz korvete i preživjela, pola auta nema.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#4624 Re: Crna hronika BH cesta
Fakat, imala je sreće ko kada se rodila.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:



