Eee, al' zato runduljaš na volanu, priceless.konektovan wrote: ↑13/05/2020 16:47Nas stari slaven........MorningStar wrote: ↑13/05/2020 16:10Touareg tamam 1700 za gume nove prije sedmicu sad ovo tito dragi![]()
![]()
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
NediM17
- Posts: 26438
- Joined: 05/11/2009 11:49
#27276 Re: Pitamo Mehanicare ?
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#27277 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nije banovan slaven nije samo sifru zaboraviokonektovan wrote: ↑13/05/2020 16:47Nas stari slaven........MorningStar wrote: ↑13/05/2020 16:10Touareg tamam 1700 za gume nove prije sedmicu sad ovo tito dragi![]()
![]()
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#27278 Re: Pitamo Mehanicare ?
Is bolan nediraj mi michelin
Ps: jos 920 maraka za unutarnji motor od klime ma sta to bilo unutarnji - nije mi klima radila pa otisao na putu do servisa upali se lampica za diskove i ostalo evo ode u historiju - ima i kabal nekakav od abs i to 60 . Strah me sad otici jer motoric stize za dva dana
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#27279 Re: Pitamo Mehanicare ?
Evo planiram misu sebi da odrzim
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#27280 Re: Pitamo Mehanicare ?
neka te,mlad si jos da selis na ahiret
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#27281 Re: Pitamo Mehanicare ?
Bjez vi majstori ste najgori
Ko budzetlije ste
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#27282 Re: Pitamo Mehanicare ?
slagao te neko ,nisam ja majstorMorningStar wrote: ↑13/05/2020 18:00
Bjez vi majstori ste najgorizove kaze toliko su diskovi os mjenjat .. ocu sta je za klimu ma to motorcic ovaj ti dodji evo mi zamijenimo diskove sad pa kad stigne motorcic to se sad dogovorimo kad dodjes... i dodjem kad ono surprise 920 maraka huj *******.
Ko budzetlije ste![]()
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#27283 Re: Pitamo Mehanicare ?
Oh excuse moi takav sam utisak dobiobitanga_sa_otesa wrote: ↑13/05/2020 18:06slagao te neko ,nisam ja majstorMorningStar wrote: ↑13/05/2020 18:00
Bjez vi majstori ste najgorizove kaze toliko su diskovi os mjenjat .. ocu sta je za klimu ma to motorcic ovaj ti dodji evo mi zamijenimo diskove sad pa kad stigne motorcic to se sad dogovorimo kad dodjes... i dodjem kad ono surprise 920 maraka huj *******.
Ko budzetlije ste![]()
a najgori jesam sto jest jest...
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#27285 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ozenis se i pitas punca sta si po struci, ak'moze tokom kokursa za mladu, to stavis kao posebni uslov...... Eto meni punac prepakova TeSeJijaa za 40 dana, malo dElovi kasnili iz mackaNje, al dobar je memo... kako god okrenes dobro prodjoh 
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#27286 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nista te ja ne kontam 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#27287 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma hoce da kaze da, ako se zezn'o za auto, nije za zenu 
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#27289 Re: Pitamo Mehanicare ?

- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#27290 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hmmm, ma ne znam, meni ona jedna gore bolja....
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#27291 Re: Pitamo Mehanicare ?
Punca mozes da biras, s'ban motor i loseg majstora ne
ha ja.
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#27294 Re: Pitamo Mehanicare ?
Podvozje otislo svojim putem
-
Posmatrac_007
- Posts: 422
- Joined: 12/01/2012 11:36
#27295 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pozdrav,
Imam jedno pitanje vezano za vozilo Golf 4 TDI
Danas sam punio klimu i po završetku posla mi kažu da mi ne radi mali ventilator na hladnjaku koji bi trebao da se pokrene kada se upali klima. Umjesto njega se upali veliki ventilator. Kada su rukom zavrtili mali, onda je nastavio da se vrti ali jako sporo. Kažu da je potrebno zamijeniti mali ventilator ali da oni ne rade to. Kada se okreće rukom ne čuje se nikakva škripa ili neki zvuk kao kada zablokira zbog ležajeva ali se jednostavno ne vrti kada treba pa razmišljam da nije neki kvar u dovodu struje.
Da li mi možete reći da li se obratiti mehaničaru ili autoelektričaru i da li je složen proces zamjene ili se može odmah skinuti samo mali ventilator?
Unaprijed hvala na pomoći
Imam jedno pitanje vezano za vozilo Golf 4 TDI
Danas sam punio klimu i po završetku posla mi kažu da mi ne radi mali ventilator na hladnjaku koji bi trebao da se pokrene kada se upali klima. Umjesto njega se upali veliki ventilator. Kada su rukom zavrtili mali, onda je nastavio da se vrti ali jako sporo. Kažu da je potrebno zamijeniti mali ventilator ali da oni ne rade to. Kada se okreće rukom ne čuje se nikakva škripa ili neki zvuk kao kada zablokira zbog ležajeva ali se jednostavno ne vrti kada treba pa razmišljam da nije neki kvar u dovodu struje.
Da li mi možete reći da li se obratiti mehaničaru ili autoelektričaru i da li je složen proces zamjene ili se može odmah skinuti samo mali ventilator?
Unaprijed hvala na pomoći
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#27296 Re: Pitamo Mehanicare ?
ma nadji na otpadu drugi ispravan,mislim da ga mozes i sam zamijeniti,nije komplikovano.
-
NediM17
- Posts: 26438
- Joined: 05/11/2009 11:49
#27297 Re: Pitamo Mehanicare ?
"Viđaj" s fikrom, u njega ti ima "nakijeh" ventilatora. 
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#27298 Re: Pitamo Mehanicare ?
Primijetio sam da kod mene klima slabije hladi kad stoji u mjestu nego kad se auto krece. Jel i to moze biti do hladnjaka ili ventilatora?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#27299 Re: Pitamo Mehanicare ?
pa kad se kreces puse vjetar u kabinu ...
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#27300 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jasno mi je to, ali reko mozda ne vrti ventilator nikako ili ne vrti dovoljno dok stojim u mjestu. Dok u pokretu struji vjetar i hladjenje bolje fercera.

