imas u svakim boljim bojama i lakovima ,izvagaju ti koliko grama hoces
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#27152 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mislim u Sensu da ima provjereno. Bar su do sad imali
-
Zlaja9
- Posts: 60
- Joined: 13/04/2019 14:55
#27155 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pozdrav ljudi,
Trebao bih preporuku za dobrog majstora za klimu u Sarajevu. DAKLE neko ko ce se posvetiti da pronadje kvar, kompresor ne pali, a i sumnjam da negdje u sistemu gubi antifriz. Kakva su iskustva sa Icindicem u Butmiru? Tnx
Trebao bih preporuku za dobrog majstora za klimu u Sarajevu. DAKLE neko ko ce se posvetiti da pronadje kvar, kompresor ne pali, a i sumnjam da negdje u sistemu gubi antifriz. Kakva su iskustva sa Icindicem u Butmiru? Tnx
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#27156 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja sam isao Ćeli u Butmir, pronalazio i rješavao je problem uvijek. Samo nije jeftin i guzva je.
Pominjali su ljudi ovdje jos neke kvalitetne majstore, ali se ja sad ne mogu sjetiti.
Pominjali su ljudi ovdje jos neke kvalitetne majstore, ali se ja sad ne mogu sjetiti.
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#27157 Re: Pitamo Mehanicare ?
Servisna knjiga, str. 208, proizvođač savjetuje redovnu kontrolu nivoa ulja, koja može ići 0.5 lit. /1000kilometara, a da u prvih 5000 kilometara može biti i veća, zavisno od stila vožnje, radnih uslova itd.




https://imgbbb.com/image/TeDdIr
P. S 'iljaduiosamstotinakubika skodusija, TeSeiii, 2tisuĆe10ta
https://imgbbb.com/image/TeDdIr
P. S 'iljaduiosamstotinakubika skodusija, TeSeiii, 2tisuĆe10ta
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#27158 Re: Pitamo Mehanicare ?
Samo Klima centar Butmir, jedini daju validnu garanciju, ostali isto deru al'mamone garancije... 
-
zigson
- Posts: 4816
- Joined: 04/04/2015 22:17
#27159 Re: Pitamo Mehanicare ?
iceman ze wrote: ↑10/05/2020 16:21 Servisna knjiga, str. 208, proizvođač savjetuje redovnu kontrolu nivoa ulja, koja može ići 0.5 lit. /1000kilometara, a da u prvih 5000 kilometara može biti i veća, zavisno od stila vožnje, radnih uslova itd.
https://imgbbb.com/image/TeDdIr
P. S 'iljaduiosamstotinakubika skodusija, TeSeiii, 2tisuĆe10ta
Poznati uljnopijuci motor 1.8 tsi
- nivla
- Posts: 6570
- Joined: 12/01/2008 23:44
#27160 Re: Pitamo Mehanicare ?
Last edited by nivla on 10/05/2020 19:30, edited 1 time in total.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#27161 Re: Pitamo Mehanicare ?
braca ga salta na 1125 obrtaja 
- nivla
- Posts: 6570
- Joined: 12/01/2008 23:44
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#27164 Re: Pitamo Mehanicare ?
ma nije to nista ,ima tu rupe da prolazi zrak ,ja sam skidao neke nije mogla hemijska proc 
- nivla
- Posts: 6570
- Joined: 12/01/2008 23:44
#27165 Re: Pitamo Mehanicare ?
moguce da je neko ovo i cistio prije, ali ja nisam, vjerovatno bih ga da ga vozim na 1200rpm davno zamijenio, u gorem je stanju klapna bila
sad je borg warner(wahler) pa cemo vidjeti kako se drzi, ali sumnjam da ce me zapasti nova zamjena sa ovim autom
sad je borg warner(wahler) pa cemo vidjeti kako se drzi, ali sumnjam da ce me zapasti nova zamjena sa ovim autom
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#27166 Re: Pitamo Mehanicare ?
Na zeninom autu zadnje kocnice su kao neki bubanj, ne vide se. Prednje su normalne, vide se. E sad, cuju se cesto kad koci, i siguran sam da su zadnje... posebno ujutro kad krene, ali i kad se zagriju isto. Ono skripe, pische, skiche.
Ima li neki trik da se to rijesi ili moram ici u servis da to rastave i vide?
Inace, presle su tek 20k...
Ima li neki trik da se to rijesi ili moram ici u servis da to rastave i vide?
Inace, presle su tek 20k...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#27167 Re: Pitamo Mehanicare ?
ne vjerujem da su se mogle potrositi tako brzo,jedino da je vozila s povucenom rucnomEntropio wrote: ↑10/05/2020 19:59 Na zeninom autu zadnje kocnice su kao neki bubanj, ne vide se. Prednje su normalne, vide se. E sad, cuju se cesto kad koci, i siguran sam da su zadnje... posebno ujutro kad krene, ali i kad se zagriju isto. Ono skripe, pische, skiche.
Ima li neki trik da se to rijesi ili moram ici u servis da to rastave i vide?
Inace, presle su tek 20k...
ili je upalo neko govno ili je nesto puklo,otidji nekome da pregleda
- B6Redhell
- Posts: 7813
- Joined: 25/12/2010 04:56
#27168 Re: Pitamo Mehanicare ?
Čuj zadnje bubanj.
Mora da si zeni kupio neku aziJsku kosilicu. Jer kod njih su i u trecoj deceniji 21 vijeka, zadnji diskovi dodatna oprema...

-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#27171 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jos da ima sestu brzinu 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#27172 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da znas da jest, poletio bi, ali nema mjenjaca sa 6 brzina za sinkra 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#27173 Re: Pitamo Mehanicare ?
zatjeraj to u crveno pa ce moc dvjesta 
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#27174 Re: Pitamo Mehanicare ?
Razumijem bubnjeve na Daciji zbog troskova, ali na Capturu 2020 godiste ne razumijem nikako.
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#27175 Re: Pitamo Mehanicare ?
Takoe nek spusti u Ćetvrtu




