beautyfool wrote: ↑04/05/2020 11:48
Dali ostavis da ti malo nadodje prije nego ga peces?
Probaj zakuhati jogurtom i vodom.
Ja kad pravim hljeb ili peciva koristim t500 ili t550 a pite i kolace t400
prekuham 2x...i ostavim da stoji jos 15-20min kad oblikujem, jucer su neki stajali pola sata dok sam one prve pekla pa dok su dosli na red...
Ne mogu naci drugi tip osim 405, u bosni koristim 550 iskljucivo...jedva sam i germu nasla
Danas su meksi nego sinoc



