Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#51 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
ma doba je alija bio, samo je bio okruzen lopovima, radilo mu iza ledja 
- Veigar
- Posts: 2346
- Joined: 07/01/2020 12:17
#52 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Mislim da je tema Bakir i trezor a ne Alija, odoste vi ljudi u pogrešnom smjeru, ako se ovako nastavi može tema slobodno pod ključ jer se spama.
-
TheGodfather001
- Posts: 1627
- Joined: 24/05/2004 10:44
#53 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Šta reče lik:"...Alijina država..:",brate u kakvoj si ti krizi identiteta... je li se hvališ samo da ti je alija prć.o mamu ili plaćaš sendvič? Bosna i Hercegovina nikad nije niti će ikad biti "alijina" ili bilo čija država, zbog takvih izjava gospodara rata u BiH je krv građana tekla. Sram i stid da te bude p..do botovska, hromosomska devijacijo.
- dr_Evil
- Posts: 21766
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#54 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Tema je otvorena kao spam i samo je pitanje kad ce se zakljucat, sta se ima ovde reci ili ne reci. Naravno da Baka nije bio na liniji, da li bi nama bilo lakse da jeste, vjerovatno ne bi. Da li bi mu halalio sve pljacke koje SDA radi zato sto je bio na liniji, kao sto je on Sarajlicu, nikada. Tako da za mene tema je glupost

- He1972
- Posts: 1497
- Joined: 17/09/2017 08:05
#55 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
pa vidiš ih da svi imaju max 150 postova prijavili se prije 10 godina i iskoče iz paštete kad im se dirne u izmetbegoviČeovako_onako wrote: ↑27/04/2020 22:46 Cuj jede krmetinu s dzelatima joj sto ti prica naginje na tipicnog sda bota.... pa sve na isti kalup....
- He1972
- Posts: 1497
- Joined: 17/09/2017 08:05
#56 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
de si 'šnjoook sdooo
- He1972
- Posts: 1497
- Joined: 17/09/2017 08:05
#57 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Usamljeni pustolov wrote: ↑27/04/2020 22:50Pa jel ne jedu krmetinu ne kontam? Ajde ba svak zna da su Bosnje kratkog pamcenja. Mozes ih guzit kako hoces sve oni zaboraveovako_onako wrote: ↑27/04/2020 22:46 Cuj jede krmetinu s dzelatima joj sto ti prica naginje na tipicnog sda bota.... pa sve na isti kalup....
meni slanina dijete od bronhitisa izliječi, dok su ga sdoooo doktori liječili nije izlazio sa hitne i pedijatrije, tako da odhebaus u skokovima jedi šta hoš mene qrtz boli a i tebe šta ja jedem sdoooooaš
- He1972
- Posts: 1497
- Joined: 17/09/2017 08:05
#58 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
eto ga vidi se nosi nogu pod miškom nagazna mu otkinula
- He1972
- Posts: 1497
- Joined: 17/09/2017 08:05
#59 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
ma ne ubjeđuj se sa zatucanim halkarskim botinom, vidiš da mu samo opanci vire bookiru iz pakašaovako_onako wrote: ↑27/04/2020 22:56To za guzenje je tacno to Bakir i SDA godinama rade i ide im pravo, samo ne kontam sto mislis da Bakir nije bio u trezoru, a ovamo pricas da nas moze guzit ko stigne, znaci vjerujes da je Bakir bio u armiji a ovamo opet tvrdis da nas moze svako guzit. Eto ti si dokaz da nas moze svako guzit jer mislis da je sa trezorom prica laz, a to za krmetinu je tipicna Sda botovska prica, nisi SDA nisi musliman i jedes krmetinu i plus si jugobalija, krmojed, cetnik, fgr i oni njihovi nazivi cim nisi za SDA. I jesu Bosnje su kratkog pamcenja, Bosnje su zaboravile milijardu sranja sta su nam izetbegovici nanosili i opet ce izaci i glasati za njih sljedece izbore....Usamljeni pustolov wrote: ↑27/04/2020 22:50Pa jel ne jedu krmetinu ne kontam? Ajde ba svak zna da su Bosnje kratkog pamcenja. Mozes ih guzit kako hoces sve oni zaboraveovako_onako wrote: ↑27/04/2020 22:46 Cuj jede krmetinu s dzelatima joj sto ti prica naginje na tipicnog sda bota.... pa sve na isti kalup....
A i to zlatne kasike ne znam mozda nije rekao i to me ne interesuje, a ne kontam odakle sada Alija i Juka u prici.... Alija je mozda bio dobar covjek, ali trebao je ostati u dzamiji a ne u politiku.... A Juka je budala obicna, uvijek bio....
- He1972
- Posts: 1497
- Joined: 17/09/2017 08:05
#60 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
neće što bi učinio šta za pošten narod, nisu to sdoši navikliBlixen wrote: ↑28/04/2020 09:41zasto se ne ubijes? zastoUsamljeni pustolov wrote: ↑27/04/2020 22:41Pa opšte je poznato da Bošnje iz kojekakvih pripizdina koje su nastradale u ratu danas jedu krmetinu sa svojim dželatima.ovako_onako wrote: ↑27/04/2020 22:40
Ne kontam sta hoces sa tim reci? Sta krmetina dusmani o cemu ti?
- dr_Evil
- Posts: 21766
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#61 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Cek ne ide, kako ce ova tema bez @muha_sa , ajde Muha bujrum 
- Veigar
- Posts: 2346
- Joined: 07/01/2020 12:17
#62 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Ok, dosada se utvrdilo da nije bio na liniji ali nije bio ni u trezoru, Komšo reče da je bio u kabinetu očevom. A gdje je taj kabinet bio?
- DEMONIKA
- Posts: 3542
- Joined: 06/03/2016 02:35
- dječak sa šibicama
- Posts: 51144
- Joined: 29/06/2011 23:39
#64 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Vjerovatno nije spavao u trezoru, mada postoje indicije a znace oni koji su imali posla u SDK i centralnoj banci tokom rata... dole po hodnicima se svasta pricalo
Ostaje pitanje gdje je on bio tokom rata, ja sam vidio mozda jednu sliku na kojoj se on pojavljuje, nisam ni znao da taj covjek postoji sjecam se samo Sabine, odjednom poslije reata ridjobradi ahbab sa Sajom i ostalom ekipom.
Ja bi dodao jos jedno zanimljivo pitanje, zasto se Halida skrivala od medija, da nema onog snimka iz Turske ja ne bi ni znao kako izgleda ta zena. Nije tajna da su mladomuslimani njegovali tradiciju visezenstva, zakonski nisu mogli pretpostavljam, jer je u YU i BiH zabranjena poligamija, je li? ali zato svalereke nisu zabranjene, svi znaju ko je bila Alijina svalereka ja cu dodati da je na racun drzave godinama zivjela u hotelu Bosnia, u apartmanu... a znam zenu koja je bila "druga zena" Saliha Behmena, djecu mu je u ratu Omer otpremio u Teheran gdje su zavrsili fakultete, skole. Bili teska sirotinja , danas se vozaju Jaguari garant, i radi se javna nabavka
ali da ne greijesim duse, ta zena je bila jako jako dobra osoba
Ostaje pitanje gdje je on bio tokom rata, ja sam vidio mozda jednu sliku na kojoj se on pojavljuje, nisam ni znao da taj covjek postoji sjecam se samo Sabine, odjednom poslije reata ridjobradi ahbab sa Sajom i ostalom ekipom.
Ja bi dodao jos jedno zanimljivo pitanje, zasto se Halida skrivala od medija, da nema onog snimka iz Turske ja ne bi ni znao kako izgleda ta zena. Nije tajna da su mladomuslimani njegovali tradiciju visezenstva, zakonski nisu mogli pretpostavljam, jer je u YU i BiH zabranjena poligamija, je li? ali zato svalereke nisu zabranjene, svi znaju ko je bila Alijina svalereka ja cu dodati da je na racun drzave godinama zivjela u hotelu Bosnia, u apartmanu... a znam zenu koja je bila "druga zena" Saliha Behmena, djecu mu je u ratu Omer otpremio u Teheran gdje su zavrsili fakultete, skole. Bili teska sirotinja , danas se vozaju Jaguari garant, i radi se javna nabavka
ali da ne greijesim duse, ta zena je bila jako jako dobra osoba
Last edited by dječak sa šibicama on 28/04/2020 12:25, edited 1 time in total.
- Veigar
- Posts: 2346
- Joined: 07/01/2020 12:17
- dr_Evil
- Posts: 21766
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#66 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Ho, pa upravo mi je sada Alija porastao u ocima. Znaci i dobri dedo je volio da kandzija. Svaka castdječak sa šibicama wrote: ↑28/04/2020 12:24 Vjerovatno nije spavao u trezoru, mada postoje indicije a znace oni koji su imali posla u SDK i centralnoj banci tokom rata... dole po hodnicima se svasta pricalo
Ostaje pitanje gdje je on bio tokom rata, ja sam vidio mozda jednu sliku na kojoj se on pojavljuje, nisam ni znao da taj covjek postoji sjecam se samo Sabine, odjednom poslije reata ridjobradi ahbab sa Sajom i ostalom ekipom.
Ja bi dodao jos jedno zanimljivo pitanje, zasto se Halida skrivala od medija, da nema onog snimka iz Turske ja ne bi ni znao kako izgleda ta zena. Nije tajna da su mladomuslimani njegovali tradiciju visezenstva, zakonski nisu mogli pretpostavljam, jer je u YU i BiH zabranjena poligamija, je li? ali zato svalereke nisu zabranjene, svi znaju ko je bila Alijina svalereka ja cu dodati da je na racun drzave godinama zivjela u hotelu Bosnia, u apartmanu... a znam zenu koja je bila "druga zena" Saliha Behmena, djecu mu je u ratu Omer otpremio u Teheran gdje su zavrsili fakultete, skole. Bili teska sirotinja , danas se vozaju Jaguari garant, i radi se javna nabavka![]()
ali da ne greijesim duse, ta zena je bila jako jako dobra osoba
- atmel
- Posts: 1983
- Joined: 02/02/2005 20:05
- Location: planet zemlja
#67 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Jedna činjenica kad su Aliju pitali koji dan mu je bio najteži u životu.Maraschino wrote: ↑28/04/2020 13:34Koje si ti govno od covjeka.Raigor Stonehoof wrote: ↑28/04/2020 12:33Jebem i Aliju mrtvog i kudnijeaborturanog Bakira i sve SDA glasače. Imaš šta protiv?Usamljeni pustolov wrote: ↑27/04/2020 22:52 Zlatne kašike najveća izmišljotina kod Bošnjaka i neki je maksimalno forsiraju. Ali bitno je da se blati Alija a veličaju Juka i ostali sarajevski kokošari koji su pljačkali svoj narod.
Ovo za Aliju a ostalo me ne interesuje.
Nije Srebrenica, Prijedor, Višegrad, Foča, Bijeljina...da ne nabrajam.
Potraži na netu njegovee izjave možda i nađeš( mislim da je bilo u dokumentarcu Otpor Bosne).
Last edited by atmel on 28/04/2020 13:43, edited 1 time in total.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#68 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Brezan2020 wrote: ↑28/04/2020 09:40E drug moj, lahko je sada general biti. Alija je imao ogroman teret na plećima. Kao niti jedan drugi predjsenik u histoiji. Alijina drzava je napadnuta izvana, iznuta, ostavljena od svijeta... a mi goloruki. Na njegovim plećima je bila ogromna težina. Zašto neko drugi se nije prihvatio njegovog posla? Gdje su bili partizani i komunisti? Svi posakrivani u mišijim rušpama. I sada kada je rat završen hajmo pljuvati po Aliji. Ali tokom rata druga se pjesma pjevala. Jako je bezobrazno reći da je Alija bio nesposoban, pogotovo sada daleko poslije rata. Sada smozemo zamjerati kome hocemo i sta hocemo, ali u ono ratno dobra druga se pjesma pjevala. Ako je Alija bio nesposoban, eto onda cu i ja reci da je Tito bio nesposoban jer kakav je to lider cija se drzava raspadne odma poslijen njegove smrti?? Ali naravno ja ne smatram Tita nesposobnim.Što se tiče Alije, zamjeram mu političku nesposobnost za poziciju na kojoj je bio
...Ono kad pokupis relevatne cinjenice iz Turske serije
-
Brezan2020
- Posts: 53
- Joined: 26/04/2020 18:09
#69 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Mnogi bi volili da se Alija ponašao kao agresori jer bi sada komotno mogli reći "svi su bili isti".
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
-
Brezan2020
- Posts: 53
- Joined: 26/04/2020 18:09
#71 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Nije istina da smo napadnuti od strane Srbije i Hrvatske, izdani od domaćih srba i hrvata + abdićevaca, da smo bili goloruki, da smo branili državu, i da smo na kraju izašli kao vojni i morali pobjednici? Nije istina da se nismo svetili i uzvraćali istom mjerom? Nije istina da je Alija bio predjednik države u najtežem mogućem momentu? Itd...
...Ono kad pokupis relevatne cinjenice iz Turske serije![]()
-
Brezan2020
- Posts: 53
- Joined: 26/04/2020 18:09
#72 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Nije istina da su sačuvana Saborna crkva i porušena Ferhadija kameni svjedoci tog vremena i pokazatelj ko je kakav bio?
Asocijacija mladih sda kljuc
HAAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAH idi bilmeze jedan
-
Brezan2020
- Posts: 53
- Joined: 26/04/2020 18:09
#73 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Inače svaki puta na spomen Tita ti ustaneš?I, ne umanjujuci Aliju, mislim da je Tito ipak bio u malo tezim uslovima
I da, ustao sam kad sam ga spomenuoTita...
Jbt šta je reći indoktrinacija. Štokholmski sindrom je opaka bolest.
-
Brezan2020
- Posts: 53
- Joined: 26/04/2020 18:09
#74 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Kakve vreće? Gdje si to čuo? Je li se referišeš na onaj Fahrin sklepani youtube video?
Jesul istina 2 vrece za mog bakira i jel istina srebrena malina? Sve su sto sda afere.... ako ti pocnem nabrajati ugasit cu kompjuter veceras sta je sve lopovluke uradila sda.... idi bola imas na ovom forumu kaladont i asocijacije opusti se i igraj to, i ja igram cesto... valja za zivce...
Na svu sreću ostale stranke su čiste i bez trunke kriminala. Zar ne?
- He1972
- Posts: 1497
- Joined: 17/09/2017 08:05
#75 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
vid' mu argumenta, Š'a je baaaaa i drugi krooodu a ne samo sdooooo!!!!Brezan2020 wrote: ↑28/04/2020 13:56Kakve vreće? Gdje si to čuo? Je li se referišeš na onaj Fahrin sklepani youtube video?
Jesul istina 2 vrece za mog bakira i jel istina srebrena malina? Sve su sto sda afere.... ako ti pocnem nabrajati ugasit cu kompjuter veceras sta je sve lopovluke uradila sda.... idi bola imas na ovom forumu kaladont i asocijacije opusti se i igraj to, i ja igram cesto... valja za zivce...
Na svu sreću ostale stranke su čiste i bez trunke kriminala. Zar ne?![]()
