Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26476 Re: Pitamo Mehanicare ?
sad se moze do bihaca za 3 h, nema guzve 
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#26477 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ima kamera
samo nemoj preko Jajca
-
vindfaker
- Posts: 415
- Joined: 13/01/2020 20:16
#26478 Re: Pitamo Mehanicare ?
moze moze hahah
sad vidim da sam trebao autom ići a ne autobusom,.. mogu zamjenit ako je ko umoran od vožnje samo da se vratim u SA hahahhahahh
radari: početak autoputa Sarajevo-Zenica, Vitez, Travnik, Jajce, Ključ, B. Petrovac (jeben, na pravcu kod pumpe) i prije Bihaća - Pritoka. Patrola obično bude oko Travnika, Mrkonjić Grada i naselje Vrtoče. Provjereno
možda bude kome od pomoći
sad vidim da sam trebao autom ići a ne autobusom,.. mogu zamjenit ako je ko umoran od vožnje samo da se vratim u SA hahahhahahh
radari: početak autoputa Sarajevo-Zenica, Vitez, Travnik, Jajce, Ključ, B. Petrovac (jeben, na pravcu kod pumpe) i prije Bihaća - Pritoka. Patrola obično bude oko Travnika, Mrkonjić Grada i naselje Vrtoče. Provjereno
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#26479 Re: Pitamo Mehanicare ?
Bude pored puta čak i u pola noći na dionici vakuf jajce
Zaboravio si Ripač, i još neke radare u USK
Mjere i u Čađavici ponekad
Mene je tu 2 puta pjanac sjebo, kontam evo radara ide da me zaustavi
A on pjan iz kafane prelazi na autobusku u 6 ujutro...
Zaboravio si Ripač, i još neke radare u USK
Mjere i u Čađavici ponekad
Mene je tu 2 puta pjanac sjebo, kontam evo radara ide da me zaustavi
A on pjan iz kafane prelazi na autobusku u 6 ujutro...
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#26480 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ovi salju prekoracenje nepokretnom invalidu, za ostale ne znam 
Last edited by iceman ze on 05/04/2020 16:40, edited 1 time in total.
-
vindfaker
- Posts: 415
- Joined: 13/01/2020 20:16
#26481 Re: Pitamo Mehanicare ?
jes ima ih par u USK, na ulazu i izlazu iz Ključa mislim.. bude bude, naletih jedne prilike na patrolu na tom potezu Ključ - B. Petrovac, išao 110 a taman znak 50 naletio, sreća blicao mi neko, i patrola tu... ne divljam, jednostavno je to brzina za tu cestu zna svak ko ide često gore..
nisam po noći nikad išao, uglavnom krećem u 4-5 ujutro.
nisam po noći nikad išao, uglavnom krećem u 4-5 ujutro.
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#26482 Re: Pitamo Mehanicare ?
U i oko Ključa imaju 3, konkretno ima u Velečevu kamera na 60 (prvo naseljeno mjesto na ulazu u USK iz smjera Mrkonjića, tj gdje unazad godinu i po zbog migranata patrolira policija), u Ključu kod Energopetrola na 40 i u Pudinom Hanu na 60 (poslije Ključa kod skretanja za S. Most). Ostale ste uboli
Nepisano pravilo je Energopetrol - stacionarni radar, barem su 3 takva u USK
Nepisano pravilo je Energopetrol - stacionarni radar, barem su 3 takva u USK
- okanomalo
- Posts: 1446
- Joined: 09/01/2015 16:10
#26483 Re: Pitamo Mehanicare ?
meni vozacka istice za 25 dana. gdje izvrsiti pregled? kako to sad ide?
- konektovan
- Posts: 51446
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
vindfaker
- Posts: 415
- Joined: 13/01/2020 20:16
#26485 Re: Pitamo Mehanicare ?
eh daa, u pravu si.. fina je cesta baš,.. išao sam sad svojim autom u januaru, zamalo ne naletih na onaj u Jajcu. prije nije bio, pa eto staviše gasuit_up wrote: ↑05/04/2020 15:25 U i oko Ključa imaju 3, konkretno ima u Velečevu kamera na 60 (prvo naseljeno mjesto na ulazu u USK iz smjera Mrkonjića, tj gdje unazad godinu i po zbog migranata patrolira policija), u Ključu kod Energopetrola na 40 i u Pudinom Hanu na 60 (poslije Ključa kod skretanja za S. Most). Ostale ste uboli![]()
Nepisano pravilo je Energopetrol - stacionarni radar, barem su 3 takva u USK![]()
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
-
noviclan
- Posts: 15018
- Joined: 31/10/2013 06:48
#26487 Re: Pitamo Mehanicare ?
A nee ovaj put ima vlakic ispred cipsa
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#26488 Re: Pitamo Mehanicare ?
Gdje ima staviti povoljno folije za auto al da ne fusere?
Zadnji box da preciziram ali ne pretamno nista
To bi svakako pogledala na licu mjesta koliko su folije tamne
Imam dvije opcije Lumar i neki lik mika folije vidjela sam doduse preko slika radi skuplja auta mislim da je ok
Nije u pitanju kokuzanluk nego da imam dvije opcije ako ne uspijem doci na red... nije hitno al otprilike da znam
Zadnji box da preciziram ali ne pretamno nista
To bi svakako pogledala na licu mjesta koliko su folije tamne
Imam dvije opcije Lumar i neki lik mika folije vidjela sam doduse preko slika radi skuplja auta mislim da je ok
Nije u pitanju kokuzanluk nego da imam dvije opcije ako ne uspijem doci na red... nije hitno al otprilike da znam
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#26489 Re: Pitamo Mehanicare ?
Auto folije Emin, ima na fejzbuku. Vidio sam radove, dobri. Ja sam radio neke jeftine na bistriku, dobro uradjeno ali folija ne valja, sve se izgrebalo. Volio bih da nisam bio cicija tad.vjeshalica wrote: ↑06/04/2020 12:26 Gdje ima staviti povoljno folije za auto al da ne fusere?
Zadnji box da preciziram ali ne pretamno nista
To bi svakako pogledala na licu mjesta koliko su folije tamne
Imam dvije opcije Lumar i neki lik mika folije vidjela sam doduse preko slika radi skuplja auta mislim da je ok
Nije u pitanju kokuzanluk nego da imam dvije opcije ako ne uspijem doci na red... nije hitno al otprilike da znam![]()
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#26490 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vidim da su mijenjali na renou jednom boju kompletbasicm wrote: ↑06/04/2020 12:35Auto folije Emin, ima na fejzbuku. Vidio sam radove, dobri. Ja sam radio neke jeftine na bistriku, dobro uradjeno ali folija ne valja, sve se izgrebalo. Volio bih da nisam bio cicija tad.vjeshalica wrote: ↑06/04/2020 12:26 Gdje ima staviti povoljno folije za auto al da ne fusere?
Zadnji box da preciziram ali ne pretamno nista
To bi svakako pogledala na licu mjesta koliko su folije tamne
Imam dvije opcije Lumar i neki lik mika folije vidjela sam doduse preko slika radi skuplja auta mislim da je ok
Nije u pitanju kokuzanluk nego da imam dvije opcije ako ne uspijem doci na red... nije hitno al otprilike da znam![]()
Mozda se neko razumije bolje
Postoji li sansa da se navuce folija koja je tamnije boje od fabricke? Ako je svijetlo siva da bude tamnija siva?
I koliko su te folije otporne na vanjskim uslovima,pranje,sunce itd?
- hopi
- Posts: 7259
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#26491 Re: Pitamo Mehanicare ?
ja sam radio kod željke i sve preporuke, ima 2 godine za sada je sve ok, isto tako neko slabije zatamnjenje. On je tamo kod almy pumpe prema doglodima, nazovi dogovori termin ili otiđi pa na licu mejsta dogovori.
isto tako sam čuo da su cac folije dobri.
isto tako sam čuo da su cac folije dobri.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#26492 Re: Pitamo Mehanicare ?
Imaju oni neki Black glass u Brijescu sto hina je Dragon reklamiro, valja radi neko ko je kod Harisa u CAC-u radio, ugradjuju Lumar i navodno za sat gotovo da ne moras 2 x dolaziti.vjeshalica wrote: ↑06/04/2020 12:26 Gdje ima staviti povoljno folije za auto al da ne fusere?
Zadnji box da preciziram ali ne pretamno nista
To bi svakako pogledala na licu mjesta koliko su folije tamne
Imam dvije opcije Lumar i neki lik mika folije vidjela sam doduse preko slika radi skuplja auta mislim da je ok
Nije u pitanju kokuzanluk nego da imam dvije opcije ako ne uspijem doci na red... nije hitno al otprilike da znam![]()
Na viiiideu (kako to izgovara Dragon) imas cjenovnik, koliko vidim zadnji box Comfort serijom je 190, u CAC-u je 230.
Ja licno nisam sklon eksperimentima pa sam radio kod Harisa. Naravno ima xy povoljnihih varijanti, ali nije to samo kakvu foliju lijepe, ima tu i montaze gdje je uskustvo bitno.
- okanomalo
- Posts: 1446
- Joined: 09/01/2015 16:10
#26493 Re: Pitamo Mehanicare ?
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#26494 Re: Pitamo Mehanicare ?
Iskreno, i ne treba ti vozacka kad ne mozes nigdje. Cuvaj zdravlje pa onda vozanje akobogda.okanomalo wrote: ↑06/04/2020 14:46vi ste na izvoru informacija. kako cu na pregled i predati dokumente kad mi je preko 65 kuka?
![]()
Nije problem predati, nego gdje uraditi ljekarski pregled.
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#26496 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zeljko i CAC ostalo zaboravitempuser wrote: ↑06/04/2020 14:20Imaju oni neki Black glass u Brijescu sto hina je Dragon reklamiro, valja radi neko ko je kod Harisa u CAC-u radio, ugradjuju Lumar i navodno za sat gotovo da ne moras 2 x dolaziti.vjeshalica wrote: ↑06/04/2020 12:26 Gdje ima staviti povoljno folije za auto al da ne fusere?
Zadnji box da preciziram ali ne pretamno nista
To bi svakako pogledala na licu mjesta koliko su folije tamne
Imam dvije opcije Lumar i neki lik mika folije vidjela sam doduse preko slika radi skuplja auta mislim da je ok
Nije u pitanju kokuzanluk nego da imam dvije opcije ako ne uspijem doci na red... nije hitno al otprilike da znam![]()
Na viiiideu (kako to izgovara Dragon) imas cjenovnik, koliko vidim zadnji box Comfort serijom je 190, u CAC-u je 230.
Ja licno nisam sklon eksperimentima pa sam radio kod Harisa. Naravno ima xy povoljnihih varijanti, ali nije to samo kakvu foliju lijepe, ima tu i montaze gdje je uskustvo bitno.
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#26497 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sve preporuke za Black Glass, prijatelj radi tamo, pravo dobro rade i jako su brzi.
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#26498 Re: Pitamo Mehanicare ?
A taj prijatelj je serif? 
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#26499 Re: Pitamo Mehanicare ?
Emin je presao u Blacj Glass i radi tu, ali i za sebe ima garazu. Trenutno nije u BiH
Cac (Haris) je mene kod Emina ubacio kad on nije imao vremena, momak radi za 10 bez greske
Cac (Haris) je mene kod Emina ubacio kad on nije imao vremena, momak radi za 10 bez greske
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
