fali mu rabic mrezica
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#26427 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ko ti je ovo radio jebem ga u usta
Pa ti majstore
Pa ti majstore
-
noviclan
- Posts: 15018
- Joined: 31/10/2013 06:48
#26428 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vidis da jeovo neka stara ajkula zastita 100%
- B6Redhell
- Posts: 7817
- Joined: 25/12/2010 04:56
#26429 Re: Pitamo Mehanicare ?
Proširivo auto. . Da izgleda močnije...
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#26430 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kako je ono na zadnjoj sajbi Audi jajeta pisalo 10 jahre garancije na rdjanje 
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26432 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ovaj Audi i danas dobro izgleda, pogotovo kad se uzme u obzir kakvi su ostali iz tog doba bili
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#26433 Re: Pitamo Mehanicare ?
Uh isti moj 1.8S pocetkom 2tisucitih, al'bordo boje 
Sjecam se bijelog iz "Posljednjeg kruga u Monci", vozio ga Zabac. Pocetkom 90tih je par kom i sup dovezao...
mada su tada imali mix bmw kockica, pa cak i Mirafiorija
Sjecam se bijelog iz "Posljednjeg kruga u Monci", vozio ga Zabac. Pocetkom 90tih je par kom i sup dovezao...
- konektovan
- Posts: 51443
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26434 Re: Pitamo Mehanicare ?
@Bakir1

Drugu zekija popila ulje, bilo skroz na minimumu. Dosuo oko 3 dl, i ovo je trenutno stanje. Je li ovo optimalno, ili da još dospe????

Drugu zekija popila ulje, bilo skroz na minimumu. Dosuo oko 3 dl, i ovo je trenutno stanje. Je li ovo optimalno, ili da još dospe????
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26435 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa ako pije neka ima sta popiti
To the max
To the max
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26436 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa na sredini je, znaci moze proc 
Ako ima jos ulja nek naspe
Ako ima jos ulja nek naspe
- konektovan
- Posts: 51443
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26438 Re: Pitamo Mehanicare ?
imam ja dva barela starog ulja,pa ako mu treba nek dodje nasucu mu u kanister 
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#26439 Re: Pitamo Mehanicare ?
Neka pogleda kada se dobro ocijedi... Bar je na 1.6 CRDi trebalo po 20 minuta nakon gasenja da pokaze pravi nivo ulja, da ne bi skontao na kraju da ima viska.
Sto se tice ulja, ja bih tu sipao Total Quartz 9000 Energy 5w40 .
Sto se tice ulja, ja bih tu sipao Total Quartz 9000 Energy 5w40 .
Last edited by NediM17 on 04/04/2020 20:26, edited 1 time in total.
- konektovan
- Posts: 51443
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26440 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kakav je firgo, nasuo bi vjeruj mi....bitanga_sa_otesa wrote: ↑04/04/2020 20:22 imam ja dva barela starog ulja,pa ako mu treba nek dodje nasucu mu u kanister![]()
- konektovan
- Posts: 51443
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26441 Re: Pitamo Mehanicare ?
Boga mi, ako ide 5.3 l, a bilo mu na samom minimumu, tesko da ce biti ovdje viska...
Ove mjerenje je bilo nakon pola sata.
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#26442 Re: Pitamo Mehanicare ?
Od min do max. je tacno litar. Ako je bilo nakon pola sata validno je mjerenje i to je stvarni nivo.
- konektovan
- Posts: 51443
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- konektovan
- Posts: 51443
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26444 Re: Pitamo Mehanicare ?
@NediM17

1300 km predjenih, i sa tacno pola, doslo do ovog stanja.....
Poslije je opet palo na minimum, mislim da je puno?!

1300 km predjenih, i sa tacno pola, doslo do ovog stanja.....
Poslije je opet palo na minimum, mislim da je puno?!
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26445 Re: Pitamo Mehanicare ?
ja bi to prodao dalje ,pa nek neko drugi dosipa 
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#26446 Re: Pitamo Mehanicare ?

Sipka ulja golf 5, po meni najgluplje izvedena ikada, crne boje, vrlo teskocprimjetiti nivo ulja cak i kad se fino ocisti
Ima li neko ideju kako poboljsati mjerenje na ovom tipu, ili odgovara li sa nekog drugog auta, prefarbati ili ja samo ne znam mjeriti na njoj
- konektovan
- Posts: 51443
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26447 Re: Pitamo Mehanicare ?
Auto radna masina, vrti kilometre,
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#26448 Re: Pitamo Mehanicare ?
Još ako je 2.0 TDI pa moraš češće provjeravati nivo...JavierBosnia wrote: ↑04/04/2020 20:50
Sipka ulja golf 5, po meni najgluplje izvedena ikada, crne boje, vrlo teskocprimjetiti nivo ulja cak i kad se fino ocisti
Ima li neko ideju kako poboljsati mjerenje na ovom tipu, ili odgovara li sa nekog drugog auta, prefarbati ili ja samo ne znam mjeriti na njoj![]()
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26450 Re: Pitamo Mehanicare ?
e ako cekas da se laNpica upali 

