uzimo normala dijeloviliaar wrote: ↑23/03/2020 09:59Euromotorio ne možeš uzimati kao validnu radnju ali nikako. Kod njih više ne bih drvenu olovku kupio, ne bi radila nakon kupovine, ili bi malo pisala, malo ne.konektovan wrote: ↑23/03/2020 09:14 Mali off, ali simimpex skup poprilicno....kolega kupovao amortizere za octaviju, po komadu sachs amortizer skuplji 40 i kusur maraka u odnosu na euromotorio prodavnicu. Isti model amortizera, sve isto u potpunosti....
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- ranger
- Posts: 2740
- Joined: 14/04/2008 14:58
- Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne
#26326 Re: Pitamo Mehanicare ?
-
adodbr
- Posts: 351
- Joined: 17/09/2017 16:33
#26327 Re: Pitamo Mehanicare ?
A izgleda kako naletis ne znam jebaiga ja nisam nikakvih prob imao
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26328 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mozda su dijelovi samo naoko isti 
- hopi
- Posts: 7260
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#26329 Re: Pitamo Mehanicare ?
a već ste to pisali za euromotrio tu radnju, ali je li ko siguran. Eto je uzeo kod njih akumulator, bio je nekih 20KM jeftiniji od drugih radnji i eno ga i dalje radi ok. Jasno mi je da dupljaka ima, ali je li moguće da sve što im je jeftinije je odmah i dupljak od ulja, akumulatora, kočnica itd. Ne kažem da nije moguće da toga nema ali recimo odakle im ciak akumulator kopija.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26330 Re: Pitamo Mehanicare ?
Iz wuhana 
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#26331 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nemoguce da je sve kopija, mozda nesto, ali sve...
- konektovan
- Posts: 51453
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26332 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ljudi prodaju dijelove ko i svi drugi, nisu nikakvi uvoznici, vec uzinaju dijelove od onih koji su ovlasteni uvoznici....
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26333 Re: Pitamo Mehanicare ?
nema vise uzimanja,prosao je rat...
kako su onda jeftiniji odtih uvoznika?
kako su onda jeftiniji odtih uvoznika?
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#26334 Re: Pitamo Mehanicare ?
ide roba lagano bez fiskalnog 
- nivla
- Posts: 6572
- Joined: 12/01/2008 23:44
#26335 Re: Pitamo Mehanicare ?
ja sam kupovao dijelove u katalogu kojem imaju pristup veci preprodavaci, marze koje imaju i su zaista velike na nekim stvarima
npr luk set kvacila sa zamajcem 500km sa pdvom originalni(za schaeffler grupaciju uz svaki dio dodje jedinstveni code koji se moze redeem za popust na repxpert.com u normalnom zemljama), sachs kosta 50km manje, znam da sam za identicne part nr dobijao predracune od 680-1100km kod preprodavaca u sarajevu
jedina razlika je bila sto sam morao znati tacno koji dio mi treba jer ovdje nema vracanja i zamjene ako je pogresan part number, garancije kao i kod ostalih za mene kao krajnjeg kupca nema
npr luk set kvacila sa zamajcem 500km sa pdvom originalni(za schaeffler grupaciju uz svaki dio dodje jedinstveni code koji se moze redeem za popust na repxpert.com u normalnom zemljama), sachs kosta 50km manje, znam da sam za identicne part nr dobijao predracune od 680-1100km kod preprodavaca u sarajevu
jedina razlika je bila sto sam morao znati tacno koji dio mi treba jer ovdje nema vracanja i zamjene ako je pogresan part number, garancije kao i kod ostalih za mene kao krajnjeg kupca nema
- konektovan
- Posts: 51453
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26336 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ne znam kako, ali nije to prvi slucaj da je neko jeftiniji od uvoznika. Uvoznik se prije svega bavi veleprodajom...bitanga_sa_otesa wrote: ↑23/03/2020 12:32 nema vise uzimanja,prosao je rat...
kako su onda jeftiniji odtih uvoznika?
-
RLewis
- Posts: 509
- Joined: 04/02/2013 13:33
#26337 Re: Pitamo Mehanicare ?
uspio rjesiti, Kiseljak
kila prasine na njima ali dostupni odmah i cjena super, nekih 40ak maraka manje nego sam platio prije godinu kod drugih kad sam slagao 2.7 
-
Matrix89
- Posts: 117
- Joined: 26/05/2019 21:27
#26338 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jel neko mijenjo nosace motora na e46 318d(320d, isti su)
Koliko ima nosaca i koliko kosta taj zahvat
Koliko ima nosaca i koliko kosta taj zahvat
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26339 Re: Pitamo Mehanicare ?
3 imaju ,2 naprijed na mostu i jedan na mjenjacu,na mjenjacu je lako zamijeniti ,ali ona dva na mostu su nocna mora...
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#26340 Re: Pitamo Mehanicare ?
Neko se raspitivao oko Febi Bilstein dijelova ako se ne varam?
Automerc skoro ima nabaviti kod njih dijelova,sa fotkom da proizvodjac daje 3 godine garancije,sad ne znam da li to vazi i za nas?
Automerc skoro ima nabaviti kod njih dijelova,sa fotkom da proizvodjac daje 3 godine garancije,sad ne znam da li to vazi i za nas?
- Slo Burner
- Posts: 5899
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26343 Re: Pitamo Mehanicare ?
ne valja, nije k&n 
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#26344 Re: Pitamo Mehanicare ?
Moze i Mannov u recesiji 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#26345 Re: Pitamo Mehanicare ?
ti nasao najskuplji ubjedljivo 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26348 Re: Pitamo Mehanicare ?
samo njemaĆki kvalitet ocam


- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#26349 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zna li neko da li sutra radi detools (iza grasa) ?
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona

