
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
#38926 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
sitni cevap i domaci hljeb .. bice jos i krompir pire


-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
#38928 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
hjebom sam posebno zadovoljan .. i bice riza umjesto krompir pirea, mrsko mi guliti krompir


-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#38930 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Pozdrav svima,
molim kako se postavljaju fotografije?
Hvala lijepo
molim kako se postavljaju fotografije?
Hvala lijepo
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#38931 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Pardon, skontah
Rižoto sa prepelicama
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38933 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#38934 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ovi sto sad prave pite i hljebove su pokupovali svo brasno 
-
Zizi505
- Posts: 9330
- Joined: 25/04/2011 14:06
- Jack Be Nimble
- Posts: 11667
- Joined: 15/01/2010 18:31
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38938 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Mislim da je bolja, od orah baklave..
- dječak sa šibicama
- Posts: 51243
- Joined: 29/06/2011 23:39
#38939 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

brasno je kupovno, kravlje maslo i hurdenjak domaci sa Bjelimica, nista bolje za pojesti u ove tuzne dane
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#38940 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Da mi je jedan taj hurdenjak. Nisam to jela bar deset godina.
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#38941 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Danas je dinstani fazan, sa domaćom tjesteninom i smrčcima (gljive)
- dječak sa šibicama
- Posts: 51243
- Joined: 29/06/2011 23:39
#38942 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ne znam gdje zivis, u Sarajevu se moze nabaviti, narucis sa Bjelimica, ovaj jedan je marka.
Ja poceo uzimati kajmak, masni sir, rolani sir, mlijeko, ove hurdenjake, ponedeljkom dostavljaju. Dobri su im proizvodi.
Ja poceo uzimati kajmak, masni sir, rolani sir, mlijeko, ove hurdenjake, ponedeljkom dostavljaju. Dobri su im proizvodi.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38943 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
....dječak sa šibicama wrote: ↑23/03/2020 13:54
brasno je kupovno, kravlje maslo i hurdenjak domaci sa Bjelimica, nista bolje za pojesti u ove tuzne dane
.. lijepo izgleda- daj malo opisa, sta je to.... hurdenjak je sir-od kajmaka- obranog s kuvanog mlijeka??
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38944 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sanabija- ima pusku i kera..
..

- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
#38945 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Izgleda ukusno,prvi put vidim,a skoro sam pravila kokos baklavu ,predobra
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#38946 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ih, lako je baklavu sa kajmakom napraviti, probaj kadaif sa cetiri sira a da ti ne bude suh

- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38949 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Probala tjesteninu sa -semolinom i jajima... pise, bez vode.... bice meksha...ok ... i ...ko' gajtan od dimija...
~~~
~~•

~~~

~~•

- Sarah24
- Posts: 10149
- Joined: 08/06/2010 11:12
- Location: Somewhere over the rainbow
#38950 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

e, da znate da umirem...







