Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
konektovan
Posts: 51456
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26176 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

amar1994 wrote: 09/03/2020 19:56
konektovan wrote: 09/03/2020 19:51 Ne kontam, sta ima veze je li ulje iz Turske ili Italije?! Ako cemo gledati pošteno, i ovo ulje sto je Amar postavio, onda ni ono nije original. Piše made in italy, na drugoj dekla4aciji piše proizvodjac Deutchland.....pih... :mrgreen:
znas li zasto ? :D
Ne znam, znam samo da nije original. Original je iz Uk i Niskozemske. :mrgreen:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#26177 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

ode motor u 3pm,vidi mog filtera ulja :lol:

Image
Last edited by amar1994 on 09/03/2020 20:00, edited 1 time in total.
adodbr
Posts: 351
Joined: 17/09/2017 16:33

#26178 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by adodbr »

Zato ja ne mjenjam
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26179 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Bakir1 »

Samo doljevati, germani orginal :thumbup:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#26180 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

konektovan wrote: 09/03/2020 19:59
amar1994 wrote: 09/03/2020 19:56
konektovan wrote: 09/03/2020 19:51 Ne kontam, sta ima veze je li ulje iz Turske ili Italije?! Ako cemo gledati pošteno, i ovo ulje sto je Amar postavio, onda ni ono nije original. Piše made in italy, na drugoj dekla4aciji piše proizvodjac Deutchland.....pih... :mrgreen:
znas li zasto ? :D
Ne znam, znam samo da nije original. Original je iz Uk i Niskozemske. :mrgreen:
zato sto se proizvodi u njemackoj a u Italiji distributivni centar i lijepe deklaracije originalne 8-)

A ovaj GTL se rafinise u Qataru :lol:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26181 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Throttle »

Joj kakvo vi bjelosvjetsko smece sipate :mrgreen:
User avatar
mk ultra
Posts: 24037
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#26182 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by mk ultra »

Filter migrant
User avatar
konektovan
Posts: 51456
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26183 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

amar1994 wrote: 09/03/2020 20:00 ode motor u 3pm,vidi mog filtera ulja :lol:

Image
Sad kad sam mjenjao filtere, posto su zadnji put stavljeni svi bosch, rekoh, hajde da vidim oKle su, kad Moroko... :mrgreen:
Migranti ih u putu sastavili, a vamo pljuju majčicu Tursku... :D :lol:
Last edited by konektovan on 09/03/2020 20:11, edited 1 time in total.
Naslovnica
Posts: 35476
Joined: 20/03/2013 15:38

#26184 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Naslovnica »

Jedan je original:
Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39561
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26185 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

memo lajks dis :D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26186 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Throttle »

To je kopija, ovo je original iz našeg kutka svijeta :mrgreen:

Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39561
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26187 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

Image
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#26188 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by vjeshalica »

Cuvas kanister 50 godina
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26189 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Bakir1 »

Ja samo najeftinije ulje derem, svakih 5 ljami i manet. Doduse sdi ne poznaje konstrukcijske greske proizvodjaca gdje bi ono ili ovo ulje igralo ulogu.
Ne znam ni sta sam nasuo prosli put, znam da je 4 kile i svi filteri bilo 64 marke :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39561
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26190 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

vjeshalica wrote: 09/03/2020 20:14 Cuvas kanister 50 godina
jasam seljak ,jugonostalgiĆar poyyy :D
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#26191 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by vjeshalica »

bitanga_sa_otesa wrote: 09/03/2020 20:16
vjeshalica wrote: 09/03/2020 20:14 Cuvas kanister 50 godina
jasam seljak ,jugonostalgiĆar poyyy :D
Jugonostalgicar sa istancanom brigom o prirodi i okolisu hah
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#26192 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by vjeshalica »

Bakir1 wrote: 09/03/2020 20:16 Ja samo najeftinije ulje derem, svakih 5 ljami i manet. Doduse sdi ne poznaje konstrukcijske greske proizvodjaca gdje bi ono ili ovo ulje igralo ulogu.
Ne znam ni sta sam nasuo prosli put, znam da je 4 kile i svi filteri bilo 64 marke :mrgreen:
U govna more sve
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39561
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26193 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

vjeshalica wrote: 09/03/2020 20:17

Jugonostalgicar sa istancanom brigom o prirodi i okolisu hah
takoe :thumbup:
avijon
Posts: 1840
Joined: 20/08/2012 22:10

#26194 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by avijon »

Ina proizvodi Castrol za balkan
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#26195 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

mk ultra wrote: 09/03/2020 20:07 Filter migrant
konektovan wrote: 09/03/2020 20:11



Sad kad sam mjenjao filtere, posto su zadnji put stavljeni svi bosch, rekoh, hajde da vidim oKle su, kad Moroko... :mrgreen:
Migranti ih u putu sastavili, a vamo pljuju majčicu Tursku... :D :lol:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26196 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Bakir1 »

vjeshalica wrote: 09/03/2020 20:18
Bakir1 wrote: 09/03/2020 20:16 Ja samo najeftinije ulje derem, svakih 5 ljami i manet. Doduse sdi ne poznaje konstrukcijske greske proizvodjaca gdje bi ono ili ovo ulje igralo ulogu.
Ne znam ni sta sam nasuo prosli put, znam da je 4 kile i svi filteri bilo 64 marke :mrgreen:
U govna more sve
Naravno, vidis kako ti znas :lol:
Sta si sipala u jetu?
A sada kao u peticu sdi treba neko ekstra ulje :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39561
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26197 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

nego imam ja jos toga :D

Image

Image
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26198 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Bakir1 »

Čuj golf kola, kad si to imao golfa :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#26199 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

:lol: :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39561
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26200 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

Bakir1 wrote: 09/03/2020 20:22 Čuj golf kola, kad si to imao golfa :lol:
prije rata :-D
Post Reply