Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#38626 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

Evo i pogace :mrgreen:
Image
User avatar
samsonsam
Posts: 1820
Joined: 18/09/2008 01:19

#38627 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by samsonsam »

nova heftena tura energy bars :zen: ...prvi put da sam ih 20 minuta u rernu ubacio i zadovoljan sam rezultatom :izet:

Image

Image
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#38628 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

:thumbup: ufff sta ide u ovo

Joj imacu 1500 kg :roll:

E na sta me navrati .... da pletem pletenice pogaci :lol: prijatno
Image
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51219
Joined: 29/06/2011 23:39

#38629 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by dječak sa šibicama »

odlicna, jos ljepse porumenila nego moja
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#38630 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

rajvosaxo wrote: 28/02/2020 23:07
vjesticanametli wrote: 28/02/2020 19:31
rajvosaxo wrote: 27/02/2020 23:10 Punjena pureca prsa.
Dobro je za mezu, a brzo se napravi
Daj pls kako si punila napisi .....pliiiiz :lol:
Ma brze ruke, punio :D
Kupis u Vindiji ( doduse nema u Hamburgu Vindije :D ) pur.prsa, one velike komade, ja to zovem posteri :wink:
Pokrijes poster redom sira žutog ( neki sto je horniji za topljenje) i onda redom suhog mesa ( bolje panceta, al eto zavisi sta ko jede ).
Zarolas utvrdo bas, tj. dobro prEtisnes da bude bas ono cvrsto :)
Onda zamotas tu rolu u alu foliju i na krajevima zavrnes foliju da napravis kao kikice.
Onda u kljucalu vodu i kuhas 15 min.
Nakon toga baciš na tavu na malo puter da dobije malo boje.
Na kraju nakaratas i eto meze...
Ako su gosti fini , pa ostave, bude dobro i sutra.
puniO :D razumijem sefe :thumbup: :mrgreen:
Nacu ja postere :lol: super meeeen hvala
Haj sto nema vindije neg i suho meso moram cekat centrotrans :lol: budem probala odlicno izgleda....hvala
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#38631 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

:thumbup: hoce javite se obavezno ...sta god treba :)
User avatar
DeNiro
Posts: 10907
Joined: 12/03/2007 10:31

#38632 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by DeNiro »

rajvosaxo wrote: 27/02/2020 22:22 Evo, sama sam gazala :D
Slike su doduse prije serviranja, pa ne zahaterite...

Image
Image
sushi na nas nacin :D .. lijepo izgleda :thumbup:
StelaVrti
Posts: 245
Joined: 05/01/2020 01:33

#38633 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by StelaVrti »

Nisan ja lično, al' mi gušt podijeliti :D
posebno za ove sa nekim tanjurićima, a pita im bila plafon :lol:

[yt]https://www.youtube.com/watch?time_cont ... e=emb_logo[/yt]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?time_cont ... e=emb_logo[/youtube]
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#38635 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

DeNiro wrote: 29/02/2020 12:22 Image
mamma mia :shock:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#38636 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

DeNiro wrote: 29/02/2020 12:22 Image
..Odlicne boje- kao da zivish u Africi... :-D -- umjetnicki dojam-- vjerujem da je servirni tanjir-- za dvije osobe.. :thumbup: :oops:
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#38637 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

riba po osobi monika :P :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#38638 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

:roll:
..sve lici na dvoje- paz detalje.. :oops: :P
User avatar
plain vanilla
Posts: 70281
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#38639 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by plain vanilla »

Image
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22779
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#38640 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by GandalfSivi »

Danas bamija, nasao napokon malu pa se obradovah...

Image
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#38641 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Bas sam se pitala- gdje si .. :)


Dobro vam izgledaju corbice.. :thumbup: :)
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11667
Joined: 15/01/2010 18:31

#38642 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Jack Be Nimble »

Image

Prosirana sa povrcem.
User avatar
Sarah24
Posts: 10149
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#38643 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sarah24 »

DobAr vece :zoka: :mrgreen:

Image
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11667
Joined: 15/01/2010 18:31

#38644 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Jack Be Nimble »

De Niro koja je riba i nacin pripreme? :thumbup:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22779
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#38645 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by GandalfSivi »

plain vanilla wrote: 29/02/2020 15:08 Image
Vidi ovo, nisam ni skontao da sam postavio odmah iza tebe :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70281
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#38646 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by plain vanilla »

GandalfSivi wrote: 29/02/2020 19:02
Vidi ovo, nisam ni skontao da sam postavio odmah iza tebe :D
Haha, neka nas. I ja nadjoh bas finu, sitnu bijelu. Samo vala skupa, ali hajde.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70281
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#38647 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by plain vanilla »

Image
Evo malo kolacica, samo je prvi red, pa se tesko vade :mrgreen:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#38648 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Bloo »

Recept bitte :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70281
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#38649 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by plain vanilla »

Bloo wrote: 29/02/2020 19:54 Recept bitte :D
https://www.coolinarika.com/recept/magdalena/
Nikakve muke, bas jednostavno
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#38650 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

Svi se bacili na supice i zdravu hranu...ajd idem i ja samo moja supa je od oxtail ...jaka ko grom... iz mrtvih podize ali i sahranjuje :D Image
Post Reply