
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#38627 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nova heftena tura energy bars
...prvi put da sam ih 20 minuta u rernu ubacio i zadovoljan sam rezultatom




- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#38628 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Joj imacu 1500 kg
E na sta me navrati .... da pletem pletenice pogaci

- dječak sa šibicama
- Posts: 51241
- Joined: 29/06/2011 23:39
#38629 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
odlicna, jos ljepse porumenila nego moja
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#38630 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
puniOrajvosaxo wrote: ↑28/02/2020 23:07Ma brze ruke, punio![]()
Kupis u Vindiji ( doduse nema u Hamburgu Vindije) pur.prsa, one velike komade, ja to zovem posteri
![]()
Pokrijes poster redom sira žutog ( neki sto je horniji za topljenje) i onda redom suhog mesa ( bolje panceta, al eto zavisi sta ko jede ).
Zarolas utvrdo bas, tj. dobro prEtisnes da bude bas ono cvrsto
Onda zamotas tu rolu u alu foliju i na krajevima zavrnes foliju da napravis kao kikice.
Onda u kljucalu vodu i kuhas 15 min.
Nakon toga baciš na tavu na malo puter da dobije malo boje.
Na kraju nakaratas i eto meze...
Ako su gosti fini , pa ostave, bude dobro i sutra.
Nacu ja postere
Haj sto nema vindije neg i suho meso moram cekat centrotrans
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#38631 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
-
StelaVrti
- Posts: 245
- Joined: 05/01/2020 01:33
#38633 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nisan ja lično, al' mi gušt podijeliti
posebno za ove sa nekim tanjurićima, a pita im bila plafon
[yt]https://www.youtube.com/watch?time_cont ... e=emb_logo[/yt]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?time_cont ... e=emb_logo[/youtube]
posebno za ove sa nekim tanjurićima, a pita im bila plafon
[yt]https://www.youtube.com/watch?time_cont ... e=emb_logo[/yt]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?time_cont ... e=emb_logo[/youtube]
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#38637 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
riba po osobi monika

-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38638 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..sve lici na dvoje- paz detalje..
- plain vanilla
- Posts: 70284
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#38640 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Danas bamija, nasao napokon malu pa se obradovah...


-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38641 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Bas sam se pitala- gdje si ..
Dobro vam izgledaju corbice..

Dobro vam izgledaju corbice..
- Jack Be Nimble
- Posts: 11667
- Joined: 15/01/2010 18:31
#38642 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Prosirana sa povrcem.
- Sarah24
- Posts: 10149
- Joined: 08/06/2010 11:12
- Location: Somewhere over the rainbow
- Jack Be Nimble
- Posts: 11667
- Joined: 15/01/2010 18:31
#38644 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
De Niro koja je riba i nacin pripreme? 
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#38645 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Vidi ovo, nisam ni skontao da sam postavio odmah iza tebe
- plain vanilla
- Posts: 70284
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#38646 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Haha, neka nas. I ja nadjoh bas finu, sitnu bijelu. Samo vala skupa, ali hajde.
- plain vanilla
- Posts: 70284
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#38647 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Evo malo kolacica, samo je prvi red, pa se tesko vade
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
- plain vanilla
- Posts: 70284
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#38649 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#38650 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Svi se bacili na supice i zdravu hranu...ajd idem i ja samo moja supa je od oxtail ...jaka ko grom... iz mrtvih podize ali i sahranjuje






