Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- sadmire
- Posts: 2401
- Joined: 28/01/2008 15:38
- Location: zemlja galebova
#26876 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Meni je najgore kad vidim da neko baca neko smece iz auta u pokretu...tacno mi mrak padne na oci, al u principu ne mozes nista uraditi...pogotovo jer ima mnogo takvih...
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26877 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Strašno se prestrojio, mi iza nek čekamo, iako možemo normalno proći samo da se pomjerio do linije


- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26878 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
halo ba sta slikaVAte u voznji 
-
adisonE
- Posts: 159
- Joined: 17/04/2008 20:16
#26879 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Benzin il dizel?zigson wrote: ↑28/02/2020 10:24Ja ispod 3000rpm ne vozimLaplace wrote: ↑28/02/2020 10:17Kao štedi se gorivo, a već smo ovdje razmatrali tu sporu vožnju na malom broju obrtaja i vidjeli da ne da se gorivo tako ne štedi (motor, EGR, DPF, katalizator da ne pominjemo) nego se troši još više. Mislim da, kad bi takvima majstor otvorio motor, morali bi mu salijevati stravu.
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26884 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Truhla vektra b 
- hopi
- Posts: 7255
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#26885 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
istrunula više
fin je auto postvljao je slike sjećam se
nego šta forumaši primjete, pravi mahalci. ne da ne bi vidio maglnjakae nego sam jedva skontao gdje se vide
fin je auto postvljao je slike sjećam se
nego šta forumaši primjete, pravi mahalci. ne da ne bi vidio maglnjakae nego sam jedva skontao gdje se vide
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26886 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Vidi se sa slike da mu je truhla zadnja lijeva obrva 
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#26887 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kad se uveca slika, vidi se u refleksiji sa polo-a da su ti gume nejednako napuhane.
- hopi
- Posts: 7255
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#26888 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ako se uveća slika baš, pa se kroz masku vidi da mu je vrijeme za zamjenu zubčastog remena 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26889 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moguce da je vrijeme za zupcasti al za lanac jos nije 
P.S. skinuo sam folije naprijed, sad su svjetlije, da.me se ne proziva, hvala
P.S. skinuo sam folije naprijed, sad su svjetlije, da.me se ne proziva, hvala
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#26890 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
nda.. nerviraju me oni koji se uvale ispred kolone dok cekam na grbavici na cuvenom lijevom skretanju iz zagrebacke prema dervisa numica...
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#26891 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
dizeladisonE wrote: ↑28/02/2020 17:35Benzin il dizel?zigson wrote: ↑28/02/2020 10:24Ja ispod 3000rpm ne vozimLaplace wrote: ↑28/02/2020 10:17
Kao štedi se gorivo, a već smo ovdje razmatrali tu sporu vožnju na malom broju obrtaja i vidjeli da ne da se gorivo tako ne štedi (motor, EGR, DPF, katalizator da ne pominjemo) nego se troši još više. Mislim da, kad bi takvima majstor otvorio motor, morali bi mu salijevati stravu.
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#26892 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sad cu biti ko vic dibitetto
What ticks me off
Morons ......
Znaci scena od sinoc. 21:00 Vozim iz pravca aerodroma prema stupskoj petlji. Kako prilazim na nekih 100-tinjak metara od mjesta gdje se ukljucuje sa parkinga bingo/merkur, sa desne strane ceste vidim zaustavlja se auto sa 4 zmigavca i dvojica istrcavaju unezvjereno prema jarku sa desne strane. U jarku auto malo prasine. Zaustavim se i ja skroz desno sa zmigavcima i istrcim. U glavi mi uvijek u takvim slucajevima frcaju slike: zadnje sjediste, djeca beba, mama krvava.....
Prilazim autu u jarku, lik otvara prozor i govori: dobro sam nije nista, sve je u redu.
Ima li neko s tobom? nema sam sam. Medjutim lik jedva moze da sabere recenicu koliko je pijan. Otvara vrata i izlazi, nista mu nije fizicki. Smrdi na metar. Jedva iz jarka izgavlja. Baulja po rubu ceste. I ovi ostali sto su stali gledaju ono "e sta da mu covjek uradi". Fakat sam kontao da ga od huje opalim necim i zavalim u jarak. Reko skloni se u stranu pijan si udarice te neko autom ni kriv ni duzan. On ono nesto agresiva, svadjao bi se. Ajjjjjjj. Udjem u auto da me huja ne bi skopala pomjerim se nazad da mu zagradim autom da ne izadje na cestu bauljajuci. Nazovem policiju, tako i tako pozurite pijan je ko kanta jos ce ga neko na cesti opaliti i jos veci belaj napraviti. Vidim sjede na rub jarka bez nade da ce moci ustati ikako. Vidim rotacija pristize, po gasu i razgulim. Fakat ali fakat ne bih zalio takvima trajno oduzeti vozacku sa trajnom zabranom voznje pa makar hljeb zaradjivao volanom za 10-to clanu porodicu. Krivicno goniti govna pa da ne moze uvjerenje o nekaznjavanju dobiti za neki normalan posao.
What ticks me off
Morons ......
Znaci scena od sinoc. 21:00 Vozim iz pravca aerodroma prema stupskoj petlji. Kako prilazim na nekih 100-tinjak metara od mjesta gdje se ukljucuje sa parkinga bingo/merkur, sa desne strane ceste vidim zaustavlja se auto sa 4 zmigavca i dvojica istrcavaju unezvjereno prema jarku sa desne strane. U jarku auto malo prasine. Zaustavim se i ja skroz desno sa zmigavcima i istrcim. U glavi mi uvijek u takvim slucajevima frcaju slike: zadnje sjediste, djeca beba, mama krvava.....
Prilazim autu u jarku, lik otvara prozor i govori: dobro sam nije nista, sve je u redu.
Ima li neko s tobom? nema sam sam. Medjutim lik jedva moze da sabere recenicu koliko je pijan. Otvara vrata i izlazi, nista mu nije fizicki. Smrdi na metar. Jedva iz jarka izgavlja. Baulja po rubu ceste. I ovi ostali sto su stali gledaju ono "e sta da mu covjek uradi". Fakat sam kontao da ga od huje opalim necim i zavalim u jarak. Reko skloni se u stranu pijan si udarice te neko autom ni kriv ni duzan. On ono nesto agresiva, svadjao bi se. Ajjjjjjj. Udjem u auto da me huja ne bi skopala pomjerim se nazad da mu zagradim autom da ne izadje na cestu bauljajuci. Nazovem policiju, tako i tako pozurite pijan je ko kanta jos ce ga neko na cesti opaliti i jos veci belaj napraviti. Vidim sjede na rub jarka bez nade da ce moci ustati ikako. Vidim rotacija pristize, po gasu i razgulim. Fakat ali fakat ne bih zalio takvima trajno oduzeti vozacku sa trajnom zabranom voznje pa makar hljeb zaradjivao volanom za 10-to clanu porodicu. Krivicno goniti govna pa da ne moze uvjerenje o nekaznjavanju dobiti za neki normalan posao.
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#26893 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ajde ba, to se ti nikada nisi napio i sjeo za volan?!
Elem, imao sam i ja takvih doživljaja sa pijanim vozačima i udesima, provjeriš kakvo je stanje vozača, eventualno zoveš hitnu, policiju obavezno, gledaš da ostaneš sa njim, malo šuplje ako nije agresiva, ako jeste produži dalje. Ko zna kakve su mu namjere, možda je i naoružan...
Nemaš se šta tući sa njim.
Elem, imao sam i ja takvih doživljaja sa pijanim vozačima i udesima, provjeriš kakvo je stanje vozača, eventualno zoveš hitnu, policiju obavezno, gledaš da ostaneš sa njim, malo šuplje ako nije agresiva, ako jeste produži dalje. Ko zna kakve su mu namjere, možda je i naoružan...
Nemaš se šta tući sa njim.
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#26895 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
jao..mk ultra wrote: ↑29/02/2020 12:55 https://www.klix.ba/vijesti/regija/hrva ... /200229031
Propade i osiguranje...
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26896 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nadam se da nije nas forumas mlad i nevin......
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#26897 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Vjeruj za volanom sam od 1996. Mlad lud svasta radio. Ali eto ilustracije radi u kafani "CBS" koja je radila u post ratno vrijeme(oni stariji ce se sjetiti) konobari me zvali mr sprite kad izadjem sa rajom a vozim. Dva puta sjeo pijan i drugi put sebi obecao nikad vise. Ne kazem, popijem. Ali vec nakon druge pive predajem kljuceve suprugi ili se hvatam taxi-ja.Naslovnica wrote: ↑29/02/2020 12:40 Ajde ba, to se ti nikada nisi napio i sjeo za volan?!
![]()
![]()
Elem, imao sam i ja takvih doživljaja sa pijanim vozačima i udesima, provjeriš kakvo je stanje vozača, eventualno zoveš hitnu, policiju obavezno, gledaš da ostaneš sa njim, malo šuplje ako nije agresiva, ako jeste produži dalje. Ko zna kakve su mu namjere, možda je i naoružan...
Nemaš se šta tući sa njim.
Ne bih se tukao eto da ga naucim pameti nego "konju imas 50 godina u guzici i kreten je tako mogao i pokupiti nekoga". Pravo cesto pjesaci idu tuda sa tramvajske na stupu u ona naselja oko binga i kasindolske.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#26898 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Niko nije imun na odrastanje i sazrijevanje tj gluposti koje to donosi, ali to praviti u godinama kad je trebalo doci iz guzice u glavu je za maljem medju oci.
Alkohol je za ljude, dok ga neko zakonom ne zabrani, i svakome se desi da ga ponese sevdah, odnosno neko voli da ga cesto ponese sevdah, ali cijena da sigurno dodjes kuci je ekvivalent svega 2 pica u kafani!
Alkohol je za ljude, dok ga neko zakonom ne zabrani, i svakome se desi da ga ponese sevdah, odnosno neko voli da ga cesto ponese sevdah, ali cijena da sigurno dodjes kuci je ekvivalent svega 2 pica u kafani!
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#26899 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
PoDpistempuser wrote: ↑01/03/2020 10:32 Niko nije imun na odrastanje i sazrijevanje tj gluposti koje to donosi, ali to praviti u godinama kad je trebalo doci iz guzice u glavu je za maljem medju oci.
Alkohol je za ljude, dok ga neko zakonom ne zabrani, i svakome se desi da ga ponese sevdah, odnosno neko voli da ga cesto ponese sevdah, ali cijena da sigurno dodjes kuci je ekvivalent svega 2 pica u kafani!![]()
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#26900 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja sam jednom sa nekih oko 30 dobro pjan naletio na ivicnjak. Sjebo felgu i gumu. A ipak ssm bio dovoljno sabran da tocak zamjenim na licu mjesta.
Otad vise ne dozvoljavam sebi vise od jednog pica.
Zatim prije par godina umoran i zgazen od posla naletim na patrolu koja je moje stanje karakterisala kao alkoholizirano.
Po belaju netom prije toga, ja vecerao rostilj i zalio jednom pivom od 0.5 l.
Napuhao 0.33. To je bilo mozda godinu nakon sto su svukli dozvoljenu granicu sa 0.5 na 0.3 promila.
Pa kazu nisi ti pijan ali moras platit kaznu i alkotest.
I otad ne pijem vise ni tu jednu, osim ako nece proci bas dovoljno vremena da se metabolizira bar dio.
Razlog je sto ne zelim krivicno odgovarati za bilo kakvu budalastinu koja ti se moze desiti na cesti izvan tvoje kontrole.
Ko zna jel ovaj kamiondzija sto je skrho slepu mozda imao pucanje gume, ili je nekog pokusao izbjeci. Nista mu se vise ne gleda nakon alkotesta.
Otad vise ne dozvoljavam sebi vise od jednog pica.
Zatim prije par godina umoran i zgazen od posla naletim na patrolu koja je moje stanje karakterisala kao alkoholizirano.
Po belaju netom prije toga, ja vecerao rostilj i zalio jednom pivom od 0.5 l.
Napuhao 0.33. To je bilo mozda godinu nakon sto su svukli dozvoljenu granicu sa 0.5 na 0.3 promila.
Pa kazu nisi ti pijan ali moras platit kaznu i alkotest.
I otad ne pijem vise ni tu jednu, osim ako nece proci bas dovoljno vremena da se metabolizira bar dio.
Razlog je sto ne zelim krivicno odgovarati za bilo kakvu budalastinu koja ti se moze desiti na cesti izvan tvoje kontrole.
Ko zna jel ovaj kamiondzija sto je skrho slepu mozda imao pucanje gume, ili je nekog pokusao izbjeci. Nista mu se vise ne gleda nakon alkotesta.
