Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26726 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

:lol: :lol: :lol:
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#26727 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by suit_up »

Bakir1 wrote: 22/02/2020 20:15 I s njim na lomacu, đže če toliko gonit :lol:
I sa mnom na lomaču, kako bih inače znao koliko su vozili :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26728 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Suti jadan ne bio, spijuni su medju nama :mrgreen:
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#26729 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by suit_up »

Sve dok nema T Roc-a dobro je :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26730 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Tipovati ce te, ko i mene :mrgreen:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#26731 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Sta je tu problem,ja isao sa puntom od lasve do radara u podlugovima 155 :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26732 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Nema radara u podlugovima, ono je josanica :mrgreen:
Isao sam i ja danas, probao auto sa novim mafom i repariranom Bosch puNpom.
1?9 :mrgreen:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#26733 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

199 :lol:
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#26734 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by suit_up »

Nije ni Jošanica, nego Malešići :D
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26735 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Možda je i 109,119,129,139,149,159,169,179,189 ko to zna, a mozda je i u miljama.
Previše sam rekao, cujem sirene, dolaze po mene, loze vatru za lomacu, cujem ih :lol:
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#26736 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

suit_up wrote: 22/02/2020 20:33 Sve dok nema T Roc-a dobro je :lol:
Danas je kruzio po gradu, gore umjesto rotacija kamera milion, sta je ono jbt ko onaj guglov sto snima cestu :mrgreen:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26737 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Krovna sparta, plus automatizirane kamere za evidenciju prekršaja.
360 stepeni 5D 6G troc :mrgreen:
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#26738 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by suit_up »

mk ultra wrote: 22/02/2020 20:43
suit_up wrote: 22/02/2020 20:33 Sve dok nema T Roc-a dobro je :lol:
Danas je kruzio po gradu, gore umjesto rotacija kamera milion, sta je ono jbt ko onaj guglov sto snima cestu :mrgreen:
Hahaha valja pare uzimati, zato i može da snima obje strane čak i dok stoji, ili barem tako pišu :lol:
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#26739 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by suit_up »

Bakir1 wrote: 22/02/2020 20:44 Krovna sparta, plus automatizirane kamere za evidenciju prekršaja.
360 stepeni 5D 6G troc :mrgreen:
Ne mogu s tobom :D
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#26740 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

Bakir1 wrote: 22/02/2020 20:44 Krovna sparta, plus automatizirane kamere za evidenciju prekršaja.
360 stepeni 5D 6G troc :mrgreen:
Danas je zaustavljao, bukvalno bez prestanka, 3 puta ga sreo :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26741 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

sherbett wrote: 22/02/2020 20:25 Tako sam ja neki dan vozila uz brdo sasvim solidno brzo iza mene lik s dzipom cijelo vrijeme na 30-ak metara. Odjednom on mene stize ja vozim istom brzinom i u zavoju me debil hoce preticat. Dodje do mene i vrati se iza.. e tu sam se stresla reko sad ce utoku izvadit ..

necu,ne brini :D
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26742 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

suit_up wrote: 22/02/2020 20:48
Bakir1 wrote: 22/02/2020 20:44 Krovna sparta, plus automatizirane kamere za evidenciju prekršaja.
360 stepeni 5D 6G troc :mrgreen:
Ne mogu s tobom :D
Kako ce kad kod mene na tablicama pise sexy :mrgreen:
Nije ono vrijeme u mjesecu da mi dodje bloo zavisna sto nema cunu :skoljka:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26743 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

dejnDŽr iz maj midl nejm :D
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#26744 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Od kako su poceli raditi krutno tok u Pofalicima tako je u Kolodvorskoj od kapije VMC-a do semafora konstantna guzva i nadje se povremeno neki ovako "pametan" da lijevom trakom krene pored kolone i da ga uhvati zeleno iz suprotnog pravca. Prije njega je bijeli Clio III bukvalno prosao cijelu kolonu i uvalio se ispred lika koji je bio prvi na semaforu.

Imageupload the photo
BadBoy
Posts: 9605
Joined: 01/11/2005 21:55

#26745 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

bitanga_sa_otesa wrote: 22/02/2020 18:58 halo ba sta koristis mobitel za vrijeme voznje ??? sace te bedboj razapet :lol:
Jel to opravdavaš "tipkaĆe"? :D

Aaaa bitango, bitango, šta se dešava omekšao si, moram ja za tebe da ružim ljude okolo što koriste mobitel u vožnji :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26746 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

BadBoy wrote: 23/02/2020 12:32

Jel to opravdavaš "tipkaĆe"? :D

Aaaa bitango, bitango, šta se dešava omekšao si, moram ja za tebe da ružim ljude okolo što koriste mobitel u vožnji :D
Nikad,ja bi im svakom uzeo mob pa trehno od asfalt.nego onako malo zezam 🙂
BadBoy
Posts: 9605
Joined: 01/11/2005 21:55

#26747 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

bitanga_sa_otesa wrote: 23/02/2020 13:06

Nikad,ja bi im svakom uzeo mob pa trehno od asfalt.nego onako malo zezam 🙂
Slažem se. Postoje ozbiljna istraživanja koja kažu da je korištenje mobitela u vožnji jednako vožnji u pijanom stanju. Pošast.
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#26748 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

BadBoy wrote: 23/02/2020 13:16
bitanga_sa_otesa wrote: 23/02/2020 13:06

Nikad,ja bi im svakom uzeo mob pa trehno od asfalt.nego onako malo zezam 🙂
Slažem se. Postoje ozbiljna istraživanja koja kažu da je korištenje mobitela u vožnji jednako vožnji u pijanom stanju. Pošast.
Ja sam pijan oprezniji i bolje vozim nego kada pucam story-je ili kada hejtam po forumu.
Samo mi pokažu gdje je volan i ja odoh.
8-)
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#26749 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Ma samo me unesi u auto i stavi kljuc u bravu volana. Dalje ja mogu...


:mrgreen:


Dont drink and drive.

Ja kad znam da ce se cugat idem taksijem. Ne zato sto cu biti nesposoban za voznju, vec sto zelim biti odgovoran i zreo. Mislim ako neces sa 53 godine, kad ces? :mrgreen:
BadBoy
Posts: 9605
Joined: 01/11/2005 21:55

#26750 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

Pa zar se baš ta odgovornost i zrelost ne očituje u tome što znaš da nećeš biti sposoban za sigurnu vožnju i što unaprijed sebe onemogućavaš da napraviš glupost? To je, po meni, definicija zrelosti - kad svoju sigurnost i sigurnost svih drugih nedužnih ljudi staviš ispred svog ega i mačo razmišljanja "ma ja toliko dobro vozim da mogu i mrtav pijan vozit bolje nego pola ljudi kad su trijezni".

To je po meni najveći stepen zrelosti i samospoznaje.

Mala digresija, ali povezana sa ovom temom: zabrinjava me trend touchscreen kontrola u novijim autima. Kolega nedavno kupio novog DS7, nema niti jedan "gumb", sve se radi preko touchscreena. Trebaš tri puta tipnuti po ekranu da pojačaš temperaturu, a naše ceste, grbave kakve jesu, taj zadatak znatno otežavaju jer ti prst skače okolo dok pokušavaš kliknuti na znak "+". Istovremeno, to ne možeš uraditi a da ne skreneš pogled sa ceste na ekran čime si, efektino uradio istu stvar kao da tipkaš na Viber...
Post Reply