Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26728 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Suti jadan ne bio, spijuni su medju nama 
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#26729 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sve dok nema T Roc-a dobro je 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26730 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Tipovati ce te, ko i mene 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#26731 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sta je tu problem,ja isao sa puntom od lasve do radara u podlugovima 155 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26732 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nema radara u podlugovima, ono je josanica
Isao sam i ja danas, probao auto sa novim mafom i repariranom Bosch puNpom.
1?9
Isao sam i ja danas, probao auto sa novim mafom i repariranom Bosch puNpom.
1?9
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#26734 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nije ni Jošanica, nego Malešići 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26735 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Možda je i 109,119,129,139,149,159,169,179,189 ko to zna, a mozda je i u miljama.
Previše sam rekao, cujem sirene, dolaze po mene, loze vatru za lomacu, cujem ih
Previše sam rekao, cujem sirene, dolaze po mene, loze vatru za lomacu, cujem ih
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26737 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Krovna sparta, plus automatizirane kamere za evidenciju prekršaja.
360 stepeni 5D 6G troc
360 stepeni 5D 6G troc
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#26738 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Hahaha valja pare uzimati, zato i može da snima obje strane čak i dok stoji, ili barem tako pišu
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26741 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
necu,ne brinisherbett wrote: ↑22/02/2020 20:25 Tako sam ja neki dan vozila uz brdo sasvim solidno brzo iza mene lik s dzipom cijelo vrijeme na 30-ak metara. Odjednom on mene stize ja vozim istom brzinom i u zavoju me debil hoce preticat. Dodje do mene i vrati se iza.. e tu sam se stresla reko sad ce utoku izvadit ..
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26743 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
dejnDŽr iz maj midl nejm 
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#26744 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Od kako su poceli raditi krutno tok u Pofalicima tako je u Kolodvorskoj od kapije VMC-a do semafora konstantna guzva i nadje se povremeno neki ovako "pametan" da lijevom trakom krene pored kolone i da ga uhvati zeleno iz suprotnog pravca. Prije njega je bijeli Clio III bukvalno prosao cijelu kolonu i uvalio se ispred lika koji je bio prvi na semaforu.
upload the photo
upload the photo-
BadBoy
- Posts: 9605
- Joined: 01/11/2005 21:55
#26745 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jel to opravdavaš "tipkaĆe"?bitanga_sa_otesa wrote: ↑22/02/2020 18:58 halo ba sta koristis mobitel za vrijeme voznje ??? sace te bedboj razapet![]()
Aaaa bitango, bitango, šta se dešava omekšao si, moram ja za tebe da ružim ljude okolo što koriste mobitel u vožnji
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
BadBoy
- Posts: 9605
- Joined: 01/11/2005 21:55
#26747 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Slažem se. Postoje ozbiljna istraživanja koja kažu da je korištenje mobitela u vožnji jednako vožnji u pijanom stanju. Pošast.bitanga_sa_otesa wrote: ↑23/02/2020 13:06
Nikad,ja bi im svakom uzeo mob pa trehno od asfalt.nego onako malo zezam![]()
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#26748 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja sam pijan oprezniji i bolje vozim nego kada pucam story-je ili kada hejtam po forumu.BadBoy wrote: ↑23/02/2020 13:16Slažem se. Postoje ozbiljna istraživanja koja kažu da je korištenje mobitela u vožnji jednako vožnji u pijanom stanju. Pošast.bitanga_sa_otesa wrote: ↑23/02/2020 13:06
Nikad,ja bi im svakom uzeo mob pa trehno od asfalt.nego onako malo zezam![]()
Samo mi pokažu gdje je volan i ja odoh.
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#26749 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma samo me unesi u auto i stavi kljuc u bravu volana. Dalje ja mogu...
Dont drink and drive.
Ja kad znam da ce se cugat idem taksijem. Ne zato sto cu biti nesposoban za voznju, vec sto zelim biti odgovoran i zreo. Mislim ako neces sa 53 godine, kad ces?
Dont drink and drive.
Ja kad znam da ce se cugat idem taksijem. Ne zato sto cu biti nesposoban za voznju, vec sto zelim biti odgovoran i zreo. Mislim ako neces sa 53 godine, kad ces?
-
BadBoy
- Posts: 9605
- Joined: 01/11/2005 21:55
#26750 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa zar se baš ta odgovornost i zrelost ne očituje u tome što znaš da nećeš biti sposoban za sigurnu vožnju i što unaprijed sebe onemogućavaš da napraviš glupost? To je, po meni, definicija zrelosti - kad svoju sigurnost i sigurnost svih drugih nedužnih ljudi staviš ispred svog ega i mačo razmišljanja "ma ja toliko dobro vozim da mogu i mrtav pijan vozit bolje nego pola ljudi kad su trijezni".
To je po meni najveći stepen zrelosti i samospoznaje.
Mala digresija, ali povezana sa ovom temom: zabrinjava me trend touchscreen kontrola u novijim autima. Kolega nedavno kupio novog DS7, nema niti jedan "gumb", sve se radi preko touchscreena. Trebaš tri puta tipnuti po ekranu da pojačaš temperaturu, a naše ceste, grbave kakve jesu, taj zadatak znatno otežavaju jer ti prst skače okolo dok pokušavaš kliknuti na znak "+". Istovremeno, to ne možeš uraditi a da ne skreneš pogled sa ceste na ekran čime si, efektino uradio istu stvar kao da tipkaš na Viber...
To je po meni najveći stepen zrelosti i samospoznaje.
Mala digresija, ali povezana sa ovom temom: zabrinjava me trend touchscreen kontrola u novijim autima. Kolega nedavno kupio novog DS7, nema niti jedan "gumb", sve se radi preko touchscreena. Trebaš tri puta tipnuti po ekranu da pojačaš temperaturu, a naše ceste, grbave kakve jesu, taj zadatak znatno otežavaju jer ti prst skače okolo dok pokušavaš kliknuti na znak "+". Istovremeno, to ne možeš uraditi a da ne skreneš pogled sa ceste na ekran čime si, efektino uradio istu stvar kao da tipkaš na Viber...
