NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
#41126 Re: NBA - National Basketball Association
Guard Reggie Jackson has agreed to a contract buyout with the Detroit Pistons and plans to sign with the Los Angeles Clippers upon clearing waivers, league sources tell ESPN.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#41128 Re: NBA - National Basketball Association
nije tačno da je on na minimalac rekao čuveno "i've got a family to feed". ponuda je bila 21 milion na tri godine što je tad bio solidan, srednji ugovor, svega nekoliko igrača je imalo blizu 20 po godini, većina zvijezda je bila oko 15. da je bio minimalac moglo bi se i razumjeti što se upalio, jer nije bio igrač za minimalac ni u tim godinama.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#41129 Re: NBA - National Basketball Association
Onda će biti da je do ovogJThomas wrote: ↑19/02/2020 11:41 nije tačno da je on na minimalac rekao čuveno "i've got a family to feed". ponuda je bila 21 milion na tri godine što je tad bio solidan, srednji ugovor, svega nekoliko igrača je imalo blizu 20 po godini, većina zvijezda je bila oko 15. da je bio minimalac moglo bi se i razumjeti što se upalio, jer nije bio igrač za minimalac ni u tim godinama.
Sada ga često možete videti po barovima u rodnom gradu u kojima se sluša džez, bluz i soul. I naravno, pije dobro pivo. Tu je neizbežna Predator frizura, nekad u jednoj, nekad u drugoj boji. Ako vas nanese put ka Milvokiju, potražite Džo Ket Pab, verovatno ćete ga tamo naći kako uživa sa ljudima u ležernom razgovoru.
-
statixx
- Posts: 9837
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
- spree
- Posts: 8674
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#41132 Re: NBA - National Basketball Association
Tomahawk11 wrote: ↑19/02/2020 11:30 NBA PRIČE: Lud, luđi, Latrel Sprivel
https://mondo.rs/Kolumne/Vladimir-Cuk/a ... BXZO00Of9k
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#41136 Re: NBA - National Basketball Association
ostaje na rehabilitaciji sa lakersima, ako se slucajno oporavi do play offa mogu ga potpisati opet, ako ne, tu je sljedece godine opet
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#41138 Re: NBA - National Basketball Association
ubi tatum hljeb u lakersima
zatvorili davisa, a lebron ko da namjerno nece da puca, samo ganja assistew. vise nisam uvjereni da mogu da titule ove godine
bucksi bi to mogli bez problema zavrsit
bucksi bi to mogli bez problema zavrsit
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#41139 Re: NBA - National Basketball Association
Haha samo faulove traze,gade mi se takve ekipe 
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#41140 Re: NBA - National Basketball Association
sta je ovo grob te jebo, ko peljto zelji kad sudi
- Laertes
- Posts: 5064
- Joined: 08/01/2015 18:25
#41141 Re: NBA - National Basketball Association
Znam da svi ovdje gotive Edina Avdića, vidi se da momak voli košarku, i dobar je komentator, i sve... Ali, je li ikome još osim meni iritantno ovo njegovo odvaljivanje od smijeha na situacije koje uopće nisu smiješne, tipa, lopta izađe iz obruča, Tatum napravi faul u napadu i to?
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#41142 Re: NBA - National Basketball Association
Ja sam stream hvatao, ne mogu ovih domacih da su ne znam ti kako dobri 
- n;hill
- Posts: 1259
- Joined: 15/03/2008 22:30
#41143 Re: NBA - National Basketball Association
Raigor Stonehoof wrote: ↑24/02/2020 00:24ne volim ove sdaovce, samim tim sto navijam za lakerse
al su ih opljackale sudije veceras
sta je ovo grob te jebo, ko peljto zelji kad sudi
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
#41144 Re: NBA - National Basketball Association
Laertes wrote: ↑24/02/2020 00:30 Znam da svi ovdje gotive Edina Avdića, vidi se da momak voli košarku, i dobar je komentator, i sve... Ali, je li ikome još osim meni iritantno ovo njegovo odvaljivanje od smijeha na situacije koje uopće nisu smiješne, tipa, lopta izađe iz obruča, Tatum napravi faul u napadu i to?
on se skoro podje odvaljivati od smijeha i kad pocne emisija u obruču
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#41145 Re: NBA - National Basketball Association
Realno, šta si očekivao nakon onog debakla u TD GardenuRaigor Stonehoof wrote: ↑24/02/2020 00:24ne volim ove sdaovce, samim tim sto navijam za lakerse
al su ih opljackale sudije veceras
sta je ovo grob te jebo, ko peljto zelji kad sudi
- spree
- Posts: 8674
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#41146 Re: NBA - National Basketball Association
I ja sam nasao stream. Breen i van gundy
. Doduse tu je i ono smetalo Jackson, ali opet miljama daleko ispred svih ostalih. Dobar je avdic, ali opet bi ovi na areni mogli razmisliti da daju opciju bez nasih komentatora ili ono da se iskljuci na opcijama ili na drugom kanalu.
Sudije su za kurac. Malo vise su ostetili zelene, ali bilo je greska na obje strane. Ne kontam kako onoliko grijese. Imaju i replay i sve, ali jok to greska za greskom.
Sudije su za kurac. Malo vise su ostetili zelene, ali bilo je greska na obje strane. Ne kontam kako onoliko grijese. Imaju i replay i sve, ali jok to greska za greskom.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
#41147 Re: NBA - National Basketball Association
ne znam šta fali slušati edina avdića,čovjek sve zna,vidi se da baš voli košarku
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#41148 Re: NBA - National Basketball Association
Nama sve živo smeta.
Čovjek je malo previše u ovome s košarkom i često je ushićen poput malog djeteta.
Otud nekad možda i pretjerane reakcije, ali ja mu halalim.
Volim kad on komentariše nego neka neznalica koja lupa ili neki obojen na ovaj ili onaj način.
Čovjek je malo previše u ovome s košarkom i često je ushićen poput malog djeteta.
Otud nekad možda i pretjerane reakcije, ali ja mu halalim.
Volim kad on komentariše nego neka neznalica koja lupa ili neki obojen na ovaj ili onaj način.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#41149 Re: NBA - National Basketball Association
zato večeras baho snaga i idol nacije

-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#41150 Re: NBA - National Basketball Association
Meni je Avdicev smijeh u obrucu zarazno dobar. Bas se vidi da momak uziva i smije se od srca.
Za ovo tv smeskanje ne znam, nisam ga slusao u nba izdanju
Za ovo tv smeskanje ne znam, nisam ga slusao u nba izdanju

