i ja sam sve puho nizase
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
#38426 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#38428 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Elham
treba nam smajlić bula
treba nam smajlić bula
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
#38429 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nema veze .. moze i brkati efendija .. shvatamo
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#38430 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Lagan vecera...ko nezna sebi ugodit nezna ni drugim.
3 Italijanske salame, francuski sir, balkanski ajvar, domaca jaja i hljeb sa maslinama

I ginger ale naravno
3 Italijanske salame, francuski sir, balkanski ajvar, domaca jaja i hljeb sa maslinama

I ginger ale naravno
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38431 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
exliberal-ex wrote: ↑17/02/2020 02:57 Lagan vecera...ko nezna sebi ugodit nezna ni drugim.
3 Italijanske salame, francuski sir, balkanski ajvar, domaca jaja i hljeb sa maslinama
I ginger ale naravno![]()
--kako si se samo sjetio, dobro ukonponovati ukuse.....jes' to jaja od Usksa

- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38433 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..mislim da si morao popiti dva gingera- nakon tih -plavih jaja..a, i ostalo--suvo ili ti suho, sve

- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#38434 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- Jack Be Nimble
- Posts: 11666
- Joined: 15/01/2010 18:31
#38435 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Lonac. Bice slika kada bude gotovo.
Janjetina, patlidzan, paprika, bamija, mrkva, krompir, luk, male glavice kupusa.
Kumin, koriender, tumerik itd
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38436 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..Salim se, naravno-- dobra kombinacija-- no, ja ne jedem talijanske salame- gorke mi i kisele...-nekad mogu jedan - slice- prsute bez hljeba...exliberal-ex wrote: ↑17/02/2020 05:23 Ma jok...jaja su domaca, tvrdo kuhana...mozda samo tako izgledaju. Ostalo je bilo bas dobro...nezajebaji
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#38437 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Bas si delicate flowermoonca wrote: ↑17/02/2020 05:52..Salim se, naravno-- dobra kombinacija-- no, ja ne jedem talijanske salame- gorke mi i kisele...-nekad mogu jedan - slice- prsute bez hljeba...exliberal-ex wrote: ↑17/02/2020 05:23 Ma jok...jaja su domaca, tvrdo kuhana...mozda samo tako izgledaju. Ostalo je bilo bas dobro...nezajebaji
![]()
![]()
- lasakad
- Posts: 87
- Joined: 06/05/2011 10:56
#38438 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
@samsonsam
Nije komplikovana za napraviti samo uzme malo vremena.
3 paprike (zavisi od velicine) se grilaju dok ne budu za guljenje (jos lakse na rostilju napolju).
U serpu za supu proprziti crveni i bijeli luk (kolicina zavisi od vlastitog ukusa..ja stavljam vise).Dodaje se jedna kasika paradajz pirea i malo proprzi.Na to idu oguljene,isjecene paprike i 2 oguljena,isjecena paradajza i jedna chilli papricica (ili mljeveni chilli).15-20 minuta na laganoj vatri kuhati. Sa stapnim mikserom propasirati,dodati 2 kasike (kokosovog) krema (moze a ne mora) i za svaki slucaj “provuci” kroz fino sito da ne bi slucajno koja ljuspica ostala.
Servirati sa sitno sjecenim bosiljkom ili kasicicom kajkmaka.
Vraca iz mrtvih

p.s. pravio sam i bez grilanja paprike ali ukus i miris su ipak bolji poslije grila
[/quote]
Malo je gušća nego što je trebalo , ali mi nije smetala gustina ..i momački sam je zaljutila sa mljevenim čili i jalapeno
papričicama (ni to mi nije smetalo
) Uglavnom ponoviću .
Nije komplikovana za napraviti samo uzme malo vremena.
3 paprike (zavisi od velicine) se grilaju dok ne budu za guljenje (jos lakse na rostilju napolju).
U serpu za supu proprziti crveni i bijeli luk (kolicina zavisi od vlastitog ukusa..ja stavljam vise).Dodaje se jedna kasika paradajz pirea i malo proprzi.Na to idu oguljene,isjecene paprike i 2 oguljena,isjecena paradajza i jedna chilli papricica (ili mljeveni chilli).15-20 minuta na laganoj vatri kuhati. Sa stapnim mikserom propasirati,dodati 2 kasike (kokosovog) krema (moze a ne mora) i za svaki slucaj “provuci” kroz fino sito da ne bi slucajno koja ljuspica ostala.
Servirati sa sitno sjecenim bosiljkom ili kasicicom kajkmaka.
Vraca iz mrtvih
p.s. pravio sam i bez grilanja paprike ali ukus i miris su ipak bolji poslije grila
[/quote]
Malo je gušća nego što je trebalo , ali mi nije smetala gustina ..i momački sam je zaljutila sa mljevenim čili i jalapeno
papričicama (ni to mi nije smetalo
- Jack Be Nimble
- Posts: 11666
- Joined: 15/01/2010 18:31
- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
#38440 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Bolonjez s makaroni
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
- Jack Be Nimble
- Posts: 11666
- Joined: 15/01/2010 18:31
#38443 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jedem lonac na poslu. Svako misli da je curry i pitaju gdje sam uzeo 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38444 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
A ti kazes- bosanski lonac a oni odgovore aaaaaaaa, bio sam u Pragu... 
- Jack Be Nimble
- Posts: 11666
- Joined: 15/01/2010 18:31
#38445 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Tako nekako. Obicno bude ahh bio sam u kijevu.
Radi sa mnom jedna ukrajinka kada donesem nesto nase ona prepozna ali je to za njih vecinom poljska hrana. Sarme, lonac, paprike itd. Jedino nije znala sta je bamija.
- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
#38446 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
zato afghanistanci vrlo dobro znaju sta je bamija,jako voleJack Be Nimble wrote: ↑17/02/2020 21:05Tako nekako. Obicno bude ahh bio sam u kijevu.
Radi sa mnom jedna ukrajinka kada donesem nesto nase ona prepozna ali je to za njih vecinom poljska hrana. Sarme, lonac, paprike itd. Jedino nije znala sta je bamija.
a ja doduse nisam nikad probala
imaju cak i ona ta jela,buranija im je borani,bamija je bamiya itd,razne vrste dolmi doduse nemaju
PS:otkud poljacima sarme
- Jack Be Nimble
- Posts: 11666
- Joined: 15/01/2010 18:31
#38447 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Bamija je dosla sa istoka i izgleda stala u nasim krajevima.
A poljaci kao i mi dobili sarmu sa srednjeg istoka pa svako pravi svoju varijantu.
A poljaci kao i mi dobili sarmu sa srednjeg istoka pa svako pravi svoju varijantu.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38448 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Mi, jedini pravimo s kiselim kupusom.
Armenija Nam je dala ...dolme.
Armenija Nam je dala ...dolme.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11666
- Joined: 15/01/2010 18:31
#38449 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Gruzija/vecina sovjetskog pravi sa kiselim kupusom. Juzniji krajevi motali u vinovu a sjeverni u kiseli kupus.
- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34


