BAKIRE ODLAZI

Post Reply
swanfilter
Posts: 10811
Joined: 06/06/2008 18:52

#7976 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by swanfilter »

Ajd, Bosnjo, bavi se svojim stadom. Ne glumi vise ...
User avatar
Abate Fetel
Posts: 1080
Joined: 21/11/2019 18:42
Location: Ne grijem se na konvektore.Hvala!
Contact:

#7977 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Abate Fetel »

MaksprotivMarksa wrote: 14/02/2020 17:18 Bakir je zadovoljio svoje bukove, popularnost je stabilna sa tendencijom rasta, secesionisticke snage nikada jace, zelja za nacionalnom drzavom nikada jaca, radi Bake protiv BiH bolke i od oca.
Ja ovog lika koliko se god trudio da skontam ne ide mi?

Nema veze sa realnosti u kojem mu narod živi, nema dodira sa stvarnošću, uporno stvara neke zaključke pa ih sutra sam pobije, iz zemlje se iselilo više naroda nego u ratu, migranti haraju, nepotizam, korupcija, stranački fašizam svuda, sve obespravljeno od prirode do bebe u stomaku i opet to ima obraza pozivat se na neki patriotizam tipa emira lorda i ostale kompanije.

Savjetnici mu prozivaju borce doduše srbe koji su bili u armiji valjda se oni ne pikaju pa može minhenski dezerter srat po njima nekažnjeno i još da izjavi kako on odgovara samo alahu i nikom više jer za njega ovozemaljskog suda nema, jebote pa sutra će se tako pravdat ubistva!
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#7978 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by MaksprotivMarksa »

Vec se pravdaju, ako je ubica dio neke od sekti SDA onda nema problema, sjetimo se ubistva Roma od strane brace vehabija,ubista sa predumisljajem zbog kojeg se digla cijela vehabijska struja SDA, podrska porodici je bila ottvorena, od medijske do politicke, pa i finansijske🤗
User avatar
Abate Fetel
Posts: 1080
Joined: 21/11/2019 18:42
Location: Ne grijem se na konvektore.Hvala!
Contact:

#7979 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Abate Fetel »

MaksprotivMarksa wrote: 14/02/2020 18:15 Vec se pravdaju, ako je ubica dio neke od sekti SDA onda nema problema, sjetimo se ubistva Roma od strane brace vehabija,ubista sa predumisljajem zbog kojeg se digla cijela vehabijska struja SDA, podrska porodici je bila ottvorena, od medijske do politicke, pa i finansijske🤗
još samo da se pobijemo između sebe i gotova priča a sve su šanse da će se i to desiti, ovaj SDA zulum i inače stranački zulum se više ne može trpit.
archi_a
Posts: 11871
Joined: 11/12/2011 18:11

#7980 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by archi_a »

grozdana
Posts: 140
Joined: 07/09/2018 07:46

#7981 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by grozdana »

Bakire prodao si BiH ,unovčio si čak i šehide
Alahimanet BiH
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#7982 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by MorningStar »

To bakire samo deri - stoku i treba derati :bih: :D
swanfilter
Posts: 10811
Joined: 06/06/2008 18:52

#7983 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by swanfilter »

Abate Fetel wrote: 14/02/2020 18:19
MaksprotivMarksa wrote: 14/02/2020 18:15 Vec se pravdaju, ako je ubica dio neke od sekti SDA onda nema problema, sjetimo se ubistva Roma od strane brace vehabija,ubista sa predumisljajem zbog kojeg se digla cijela vehabijska struja SDA, podrska porodici je bila ottvorena, od medijske do politicke, pa i finansijske🤗
još samo da se pobijemo između sebe i gotova priča a sve su šanse da će se i to desiti, ovaj SDA zulum i inače stranački zulum se više ne može trpit.

Pa, imamo mi vec iskustva sa pobiti se između sebe. Bilo ih vise nego u ratu sa neprijateljem. Onim, stvarnim. Kao ...
User avatar
Abate Fetel
Posts: 1080
Joined: 21/11/2019 18:42
Location: Ne grijem se na konvektore.Hvala!
Contact:

#7984 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Abate Fetel »

grozdana wrote: 14/02/2020 20:20 Bakire prodao si BiH ,unovčio si čak i šehide
Alahimanet BiH
to su mu unovčili ahbabi i rodbina on je samo aminovao.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#7985 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by ultima_palabra »

jazzer wrote: 14/02/2020 15:02 Dao je SNSD-u vecinu u domu naroda na drzavnom nivou, Covicu vecinu u domu naroda FBiH i sada place kao picka pozivajuci
Incka i MZ da intervenisu. Placipicka jedna, nesposobna da bilo sta promijeni osim da se odrzava na vlasti i vec 25 godina
nas drzi kao taoce u vlastitoj zemlji.
Place ko fol. Ustvari je sistem vrlo pazljivo kreiran da sva tri naroda mogu tvrditi da su ugrozeni.

Bosnjaci od dva udruzena agresora koji atakuju na BiH.

Srbe zajebava Ustavni sud, a i generalno MZ im stalno kapu kroji.

Hrvata je naravno najmanje i majorizirani su.

I sta ces drugo nego se ujediniti pod zastavom vodje, ili ispaliti se ko ima priliku. A vodje ustvari stalno skupa sjede i smisljaju taktike.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#7986 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Hajvan »

skupa sjede, pa ko koga zajebe

a zajebu mene, pa opet pokolj i smanjenje teritorije zivotne

kad smo glupi moshnjaci :lol:


umjesto da se za slobodu borimo sa Avale, a ne podno Trebevica

debili krezavi.
User avatar
drug_profi
Posts: 65403
Joined: 16/07/2012 16:00

#7987 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by drug_profi »

Nero Histrion wrote: 14/02/2020 17:09
bunk wrote: 14/02/2020 15:04 Takoe, Bosnje su za sve krive.
Imas li ti ista konkretno reci osim ovih "uzvika" :? ... imas li odgovor na gore navedeno kako je "dao SNSD-u vecinu u domu naroda na drzavnom nivou, Covicu vecinu u domu naroda FBiH"? Ovim postupcima im je stavio potrebne mehanizme u ruke da sad nesmetano mogu blokirati dokle im je cejf. Imas li konkretno odgovor je li ili nije lider sda ovo uradio? Postoje odluke na federalnom i drzavnom nivou, lako je pronaci istinu kako je to bilo, zar ne?
Ima. Rekao je vis eputa da je logicno da je dao Dodi i Covicu jer SDP nije htio sa njima u koaliciju.
Znaci samo SDA logika...jebo interese drzave. Neces podrzati probosanske stranke jer nece sa tobom. Vec ces radije antibosanske, jer ces sa njima rastaljivat...
Ali SDAovac je to. On ce se praviti da to nije tako, ili ce sam sebe ubjedjivati da nije tacno da godinama podrzava izdajnike svog naroda i drzave... jer je njemu neko nastelio neki posao na budzetu.

Ima to svoje ima u narodu. Baliluk. Pa se cudite i ibretite.
User avatar
Ludzak
Posts: 6985
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#7988 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Ludzak »

ushka wrote: 14/02/2020 13:19 Znaci ovo je postalo nesnosljivo vise! Daj da se sta uradi, da napravimo neki plan! Nismo valjda svi pomrli. Necu da idem vani! Hocu da sam BOSANKA I HERCEGOVKA u Bosni i Hercegovini i da mi je lijepo!
Znači želiš da budeš građanka drugog reda u sopstvenoj državi? Pa bolje je onda buti građanin drugog reda u Njemačkoj.
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1493
Joined: 21/04/2014 17:59

#7989 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by tvojkomsija »

Ludzak wrote: 14/02/2020 22:14
ushka wrote: 14/02/2020 13:19 Znaci ovo je postalo nesnosljivo vise! Daj da se sta uradi, da napravimo neki plan! Nismo valjda svi pomrli. Necu da idem vani! Hocu da sam BOSANKA I HERCEGOVKA u Bosni i Hercegovini i da mi je lijepo!
Znači želiš da budeš građanka drugog reda u sopstvenoj državi? Pa bolje je onda buti građanin drugog reda u Njemačkoj.
@ushka ne možeš bit Bosanka i Hercegovka u isto vrijeme. To ti je kao da kažeš da si dalmatinka i istrijanka :-D
User avatar
drug_profi
Posts: 65403
Joined: 16/07/2012 16:00

#7990 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by drug_profi »

U normalnoj drzavi mozes biti sta hoces. I dalmatinac i istrijan istovremeno ako se tako osjecas.
I drzava ti to ne moze osporiti, a ti si jednak svim ostalim.

ja sam ovdje Ostali. Valjda smo mi iz drzave Ostalije, a ne iz Bosne (i Hercegovine).
I Bakir je to prije 7 godina najvise potencirao. Bitno je biti Bosnjak?
Jel?
A što?
Prije ću se izjasniti kao Hrvat nego pristati da mi je Turska "majka", kako vaš veleuvaženi efendija bivši reis nas sve poduči.

Danas Bakir prodaje muda za bubrege i govori kako smo svi Bosanci.
Pregledajte temu popisa stanovnistva i otrova koji je bacan na sve nas koji nismo htjeli da se nacionalno izjasnimo...
Oni su tad definitvno ubili Bosnu u meni.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#7991 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by relativno84 »

Dusa draga, ubilo u njemu :(
kritikos
Posts: 784
Joined: 12/01/2018 09:17

#7992 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by kritikos »

archi_a wrote: 14/02/2020 19:25
Ovog više ne slušam godinama. Taj kad se pogrbi slaže, ne mora ni progovoriti. Samo sam pokrenuo klip da vidim kakvo mu je odijelo i sat. Breitling se nosa mašala. Odjelo u skladu sa plaćom, bonusima i reketom.
izvrsni direktor
Posts: 14707
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#7993 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by izvrsni direktor »

Nero Histrion wrote: 14/02/2020 17:09
bunk wrote: 14/02/2020 15:04 Takoe, Bosnje su za sve krive.
Imas li ti ista konkretno reci osim ovih "uzvika" :? ... imas li odgovor na gore navedeno kako je "dao SNSD-u vecinu u domu naroda na drzavnom nivou, Covicu vecinu u domu naroda FBiH"? Ovim postupcima im je stavio potrebne mehanizme u ruke da sad nesmetano mogu blokirati dokle im je cejf. Imas li konkretno odgovor je li ili nije lider sda ovo uradio? Postoje odluke na federalnom i drzavnom nivou, lako je pronaci istinu kako je to bilo, zar ne?
Pa ponovio je vise puta da je logicno bilo dati glas snsd-u i hdz-u nego dopustiti da neko sdp-a prodje u dom naroda.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#7994 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Styling »

kritikos wrote: 15/02/2020 09:33
archi_a wrote: 14/02/2020 19:25
Ovog više ne slušam godinama. Taj kad se pogrbi slaže, ne mora ni progovoriti. Samo sam pokrenuo klip da vidim kakvo mu je odijelo i sat. Breitling se nosa mašala. Odjelo u skladu sa plaćom, bonusima i reketom.
Breitling mu kupila hanuma od svoje crkavice.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#7995 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by bunk »

Nero Histrion wrote: 14/02/2020 17:09
bunk wrote: 14/02/2020 15:04 Takoe, Bosnje su za sve krive.
Imas li ti ista konkretno reci osim ovih "uzvika" :? ... imas li odgovor na gore navedeno kako je "dao SNSD-u vecinu u domu naroda na drzavnom nivou, Covicu vecinu u domu naroda FBiH"? Ovim postupcima im je stavio potrebne mehanizme u ruke da sad nesmetano mogu blokirati dokle im je cejf. Imas li konkretno odgovor je li ili nije lider sda ovo uradio? Postoje odluke na federalnom i drzavnom nivou, lako je pronaci istinu kako je to bilo, zar ne?
Inace bi sve bilo drugacije da debeli Ivanic sjedi u domu naroda?
Budi realan,sdp je svojim prljavim pokusajem sa 20-orkom u federalnom parlamentu sve zakuhao,kurvanjski..i za to ce platit na narednim izborima.
Sta su ovi iz sda trebali ,naguzit se i skinut gace trenerki i njegovim fantazijama..
Uozbilji se.
Moglo se svasta napraviti i moglo se vlast praviti mozda cak i bez najvecih kocnicara ali idioti koji trenutno vode sdp su sve zayebali pokusavajuci nategnut nekakvu manijacku koaliciju od 20 stranaka a samo da bi suknuli sda-u i tu ti je i pocetak i kraj te price.
A sda im je nebrojeno puta pruzala ruku,namigivala govoreci da se moze svasta napraviti ali neee,trenerko igra za nekoga ili da kazen za neciji uticaj..mozda cak isti onaj koji je neki dan spomenut da ga nema dovoljno u BiH..
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#7996 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Styling »

bunk wrote: 15/02/2020 10:22
Nero Histrion wrote: 14/02/2020 17:09
bunk wrote: 14/02/2020 15:04 Takoe, Bosnje su za sve krive.
Imas li ti ista konkretno reci osim ovih "uzvika" :? ... imas li odgovor na gore navedeno kako je "dao SNSD-u vecinu u domu naroda na drzavnom nivou, Covicu vecinu u domu naroda FBiH"? Ovim postupcima im je stavio potrebne mehanizme u ruke da sad nesmetano mogu blokirati dokle im je cejf. Imas li konkretno odgovor je li ili nije lider sda ovo uradio? Postoje odluke na federalnom i drzavnom nivou, lako je pronaci istinu kako je to bilo, zar ne?
Inace bi sve bilo drugacije da debeli Ivanic sjedi u domu naroda?
Budi realan,sdp je svojim prljavim pokusajem sa 20-orkom u federalnom parlamentu sve zakuhao,kurvanjski..i za to ce platit na narednim izborima.
Sta su ovi iz sda trebali ,naguzit se i skinut gace trenerki i njegovim fantazijama..
Uozbilji se.
Moglo se svasta napraviti i moglo se vlast praviti mozda cak i bez najvecih kocnicara ali idioti koji trenutno vode sdp su sve zayebali pokusavajuci nategnut nekakvu manijacku koaliciju od 20 stranaka a samo da bi suknuli sda-u i tu ti je i pocetak i kraj te price.
A sda im je nebrojeno puta pruzala ruku,namigivala govoreci da se moze svasta napraviti ali neee,trenerko igra za nekoga ili da kazen za neciji uticaj..mozda cak isti onaj koji je neki dan spomenut da ga nema dovoljno u BiH..
Kad god je moguce treba pokusati formirati vlast u federaciji bez SDA. Oni druge stranke u koaliciji sazvacu i ispljunu kada im ne trebaju vise. SDP je naucio lekciju. Bolje i u opoziciji nego dozvoliti SDA mafiji da ih potrosi. SDA je toliko drska da sjedi u vlasti a uporno govori kako su opozicija i sve sto im se nije svidjalo fakturisali su SDP-u dok su sjedili sa njima u ministarskim klupama. Nemamo svi memoriju zlatne ribice. Neki od nas pamte kao kornjace.
izvrsni direktor
Posts: 14707
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#7997 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by izvrsni direktor »

bunk wrote: 15/02/2020 10:22
Nero Histrion wrote: 14/02/2020 17:09
bunk wrote: 14/02/2020 15:04 Takoe, Bosnje su za sve krive.
Imas li ti ista konkretno reci osim ovih "uzvika" :? ... imas li odgovor na gore navedeno kako je "dao SNSD-u vecinu u domu naroda na drzavnom nivou, Covicu vecinu u domu naroda FBiH"? Ovim postupcima im je stavio potrebne mehanizme u ruke da sad nesmetano mogu blokirati dokle im je cejf. Imas li konkretno odgovor je li ili nije lider sda ovo uradio? Postoje odluke na federalnom i drzavnom nivou, lako je pronaci istinu kako je to bilo, zar ne?
Inace bi sve bilo drugacije da debeli Ivanic sjedi u domu naroda?
Budi realan,sdp je svojim prljavim pokusajem sa 20-orkom u federalnom parlamentu sve zakuhao,kurvanjski..i za to ce platit na narednim izborima.
Sta su ovi iz sda trebali ,naguzit se i skinut gace trenerki i njegovim fantazijama..
Uozbilji se.
Moglo se svasta napraviti i moglo se vlast praviti mozda cak i bez najvecih kocnicara ali idioti koji trenutno vode sdp su sve zayebali pokusavajuci nategnut nekakvu manijacku koaliciju od 20 stranaka a samo da bi suknuli sda-u i tu ti je i pocetak i kraj te price.
A sda im je nebrojeno puta pruzala ruku,namigivala govoreci da se moze svasta napraviti ali neee,trenerko igra za nekoga ili da kazen za neciji uticaj..mozda cak isti onaj koji je neki dan spomenut da ga nema dovoljno u BiH..
Dok je ovaj isti potez sasvim normalan kada se iza ledja nalazi dodik i covic. Navikli ste se vec na taj postupak? Vise vas ne boli?
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#7998 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by bunk »

Pises goleme gluposti,goleme.
Nikad sda nije popustila ni za milimetar.
Daj jedan (1) primjer da je 1(jedna) nadleznost sa nivoa Drzave spustena na nivo entiteta.
A uzmi od 1996 naovamo i koliko stvari je dignuto na nivo Drzave i jos da ne bi harekrisna jogija imali bi Drzavu nimalo razlicitu od svih ostalih normalnih ali nema veze idemo aBd naprijed koliko god sitnoracundzije pljuvale i mastale o kanton/drzavicama..
Nema toga,niti ce biti i tu u vodu pada svaka takva teorija.
User avatar
drug_profi
Posts: 65403
Joined: 16/07/2012 16:00

#7999 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by drug_profi »

Znaci SDA nece stvoriti prostor jednoj patriotskoj stranci iako bi to moglo dovesti do istiskivanja iz vlasti, ali ce stvoriti prostor neprijatelju drzave iako ce to dovesti do blokade drzave.
Zakljucak bi bio - SDA je bitna samo vlast. Drzava sluzi samo za skupljanje poreza koje ce oni trositi.
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#8000 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by kluz franjo »

bunk wrote: 15/02/2020 10:57 Pises goleme gluposti,goleme.
Nikad sda nije popustila ni za milimetar.
Daj jedan (1) primjer da je 1(jedna) nadleznost sa nivoa Drzave spustena na nivo entiteta.
A uzmi od 1996 naovamo i koliko stvari je dignuto na nivo Drzave i jos da ne bi harekrisna jogija imali bi Drzavu nimalo razlicitu od svih ostalih normalnih ali nema veze idemo aBd naprijed koliko god sitnoracundzije pljuvale i mastale o kanton/drzavicama..
Nema toga,niti ce biti i tu u vodu pada svaka takva teorija.
Sistem koordinacije procesa evropskih integracija u BiH
http://www.sluzbenilist.ba/page/akt/OhWGVQzgUZM=
:meza1:
Post Reply