BAKIRE ODLAZI
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#7952 Re: BAKIRE ODLAZI
anti-bosanac
anti-bosnjak
pro-srbin
anti-bosnjak
pro-srbin
-
tutku
- Posts: 1359
- Joined: 18/06/2011 12:10
- klixoris
- Posts: 6396
- Joined: 07/11/2012 09:36
- Location: u zavoju....na koljenu
#7954 Re: BAKIRE ODLAZI
Jabuka ne pada daleko od stabla. I otac mu je bio isti
Last edited by klixoris on 23/01/2020 16:36, edited 1 time in total.
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#7955 Re: BAKIRE ODLAZI
ok,
debil
idiot
babin (otca, ne nane) sin
debil
idiot
babin (otca, ne nane) sin
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7956 Re: BAKIRE ODLAZI
jebitHoČno...Ne znam sa kojom pošasti društva bih usporedio intelektualni pad nacije koji je evidentan na svakom polju sa dolaskom Bakira Izetbegovića na vlast. Neki intelektualci posljedice takvih intelektualnih padova nacije ocjenjuju pogubnijim po naciju od vojnih udara i vojničkih čizama okupatora.
Taj intelektualni pad kod Bošnjaka započeo je prije dolaska B. Izetbegovića na čelo vladajuće Stranke demokratske akcije (SDA), ali je s njim nastupila opća društvena dekadenca i za sada nema izgleda da će se nešto promijeniti na bolje.
-
tutku
- Posts: 1359
- Joined: 18/06/2011 12:10
#7957 Re: BAKIRE ODLAZI
Ne sumnjam da bi u situaciji da smo imali Bakira umjesto Alije 1990ih, danas BiH bila nepostojeca zemlja. Alija je daleko od idealtipa politicara i drzavnika, ali za svog sina je Helmut Kohl.
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#7958 Re: BAKIRE ODLAZI
Helmut Kupusovic 
- klixoris
- Posts: 6396
- Joined: 07/11/2012 09:36
- Location: u zavoju....na koljenu
#7959 Re: BAKIRE ODLAZI
BiH danas postoji iskljucivo zbog hrabrih ljudi koji su je odbranili, a ne zato sto je postojao Alija. Ovaj raspad od zemlje koji imamo danas je zato sto smo “imali” Aliju....
-
tutku
- Posts: 1359
- Joined: 18/06/2011 12:10
#7960 Re: BAKIRE ODLAZI
Nisam ja bas najpozvaniji da budem advokat AI, niti to zelim, medjutim ovo boldirano, iako emotivno znacajno, naravno da je netacna tvrdnja.
Politika je kurva, svjetska jos vise, tako da nekome nije bilo u interesu nas danas ne bi bilo. Bez obzira na to, da su hrabri ljudi odbranili ovu zemlju i da im svi trebamo biti zahvalni - aposlutno stoji.
- klixoris
- Posts: 6396
- Joined: 07/11/2012 09:36
- Location: u zavoju....na koljenu
#7961 Re: BAKIRE ODLAZI
Mirno spavajte, rata nece bit’ !tutku wrote: ↑23/01/2020 18:13Nisam ja bas najpozvaniji da budem advokat AI, niti to zelim, medjutim ovo boldirano, iako emotivno znacajno, naravno da je netacna tvrdnja.
Politika je kurva, svjetska jos vise, tako da nekome nije bilo u interesu nas danas ne bi bilo. Bez obzira na to, da su hrabri ljudi odbranili ovu zemlju i da im svi trebamo biti zahvalni - aposlutno stoji.
Toliko...
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#7962 Re: BAKIRE ODLAZI
Kakva ubleha 
- tandmand
- Posts: 5655
- Joined: 11/05/2014 11:43
- Location: Radio "Sajgon"
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#7965 Re: BAKIRE ODLAZI
A zamisli koliki je ovaj bilmez kad mu je i babo govorio "nisi ti sine za politike".
- Roccohljup
- Posts: 6995
- Joined: 19/02/2014 18:04
#7966 Re: BAKIRE ODLAZI
Od bilmeza do sultana.....samo treba snažna sultanija da ti kapu kroji i govori šta ćeš raditi

-
izvrsni direktor
- Posts: 14711
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#7967 Re: BAKIRE ODLAZI
Dobro je, korupcije nece biti.SDA, HDZ, SNSD i Ujedinjena Srpska će pratiti rad Agencije za prevenciju korupcije
Sda nece dozvoliti da sda bude korumpiran
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
- HomeSweetHome
- Posts: 1456
- Joined: 27/10/2010 12:35
#7969 Re: BAKIRE ODLAZI
Upravo, fistrija je od slunte napravila sebi idealnu marionetu... pardon partnera...Roccohljup wrote: ↑28/01/2020 08:35 Od bilmeza do sultana.....samo treba snažna sultanija da ti kapu kroji i govori šta ćeš raditi![]()
![]()
![]()
![]()
-
ushka
- Posts: 76
- Joined: 22/11/2019 12:53
#7970 Re: BAKIRE ODLAZI
Znaci ovo je postalo nesnosljivo vise! Daj da se sta uradi, da napravimo neki plan! Nismo valjda svi pomrli. Necu da idem vani! Hocu da sam BOSANKA I HERCEGOVKA u Bosni i Hercegovini i da mi je lijepo!
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#7971 Re: BAKIRE ODLAZI
Dao je SNSD-u vecinu u domu naroda na drzavnom nivou, Covicu vecinu u domu naroda FBiH i sada place kao picka pozivajuci
Incka i MZ da intervenisu. Placipicka jedna, nesposobna da bilo sta promijeni osim da se odrzava na vlasti i vec 25 godina
nas drzi kao taoce u vlastitoj zemlji.
Incka i MZ da intervenisu. Placipicka jedna, nesposobna da bilo sta promijeni osim da se odrzava na vlasti i vec 25 godina
nas drzi kao taoce u vlastitoj zemlji.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#7972 Re: BAKIRE ODLAZI
Takoe, Bosnje su za sve krive.
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#7973 Re: BAKIRE ODLAZI
Naravno da nisu krivi Bosnjaci, krivi su oni koji u ime Bosnjaka obavljaju sve znacajne funkcije u zadnjih 25 godina.
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
#7974 Re: BAKIRE ODLAZI
Imas li ti ista konkretno reci osim ovih "uzvika"
- MaksprotivMarksa
- Posts: 1907
- Joined: 28/07/2018 02:34
#7975 Re: BAKIRE ODLAZI
Bakir je zadovoljio svoje bukove, popularnost je stabilna sa tendencijom rasta, secesionisticke snage nikada jace, zelja za nacionalnom drzavom nikada jaca, radi Bake protiv BiH bolke i od oca.

